Про ВСЕ!


Автор: vov
Кількість записів: 9

Стан узбіч після проведення капітального ремонту автодороги Полтава-Олександрія

Стан узбіч після проведення капітального ремонту автодороги Полтава-Олександрія

Те, що почали капітально ремонтувати автодорогу Полтава – Олександрія це однозначно «перемога». Але навіть тут зуміли зробити «зраду». От хто додумався у якості матеріалу для підйому узбіч використовувати глину і землю?

Пішоходам і транспортним засобам користуватися узбіччям після дощу просто неможливо. Як видно на фото глина і земля також потравляють на проїжджу частину. Це може бути причинами виникнення аварійних ситуацій на дорозі.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області, Андрій Река
Valeriy Golovko, Сергій Бульбаха, Тимофей Голбан, Полтавська обласна державна адміністрація, Олександр Біленький (Oleksandr Bilenkyi), Геннадій Супрун, Анатолій Ханко прохаю звернути увагу на дану проблему і зобов'язати до зими підрядну організація, яка займається капітальним ремонтом даної автодороги, привести узбіччя в нормальний стан.

P.s. Фото зроблені сьогодні в межах автодороги Полтава – Олександрія між поворотом на Нові Санжари та на вул. Жовтневу в с. Лелюхівка. Тут досить часто ходять пішоходи, але як видно на фото рухатися на даний час можна лише по дорозі, що є небезпечно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися:
10 вересня, 15:07 | Блог: Про ВСЕ!


Це вирішили на щебні зекономити?
А як себе почуватиме асфальт на голій землі чи глині? Він хоч до весни доживе?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації