Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1159
Сергей 7 вересня 2011, 15:25 На тему: На Карлівщині 12-річний школяр...

«Яке право мали продавці магазину продавати дітям 12 років спиртне? Єто дело надо на Киев подать, пусть там розберутся если тут не хотят!!! Мам штрафовать они умеют
Катрон 7 вересня 2011, 10:58 На тему: Полтавці на Студреспубліці...
Прикольно было, наверное)).
New York 6 вересня 2011, 22:25 На тему: На Карлівщині 12-річний школяр...
Мегаідіотізм!
Написали про штраф мами, а про продавців — ні слова.
2. Сергій пише:
«збірка його творів так називалася "Кобзар"»

А-а-а-а, ну тоді логічно. )))
У нього ще картина є, "Катерина" називається.
Сергій 6 вересня 2011, 18:54 На тему: День державного Прапора у виши...
Його так звуть бо збірка його творів так називалася "Кобзар"
різні технікти вбивства

А шо таке "технікти"?
KING 6 вересня 2011, 18:23 На тему: У Миргороді будуть демонструва...
забій свиней проводитимуть 5 команд професійних різників, які продемонструють різні техніки, поширені в Україні

Чо, головою стукнулися, чи що? А можна діточок на такий атракціон привести?

Свіже м'ясо, вушка, хвостики, печінка відразу буде йти в справу. Всі страви готуються на відкритому вогні.

А як на таке відреагувала санстанція? Дуже задоволені?
Тарас 6 вересня 2011, 17:52 На тему: Квашені помідори з гірчицею ...
Скажіть будь ласка, помідори повинні бути зеленими ?
біля пам’ятника українському Кобзареві ми підняли державний Прапор

Ніколи не міг зрозуміти, чому Шевченка називають кобзарем. Чому не гітаристом або барабанщиком? До цих інструментів він має таке саме відношення, як і до кобзи.
New York 6 вересня 2011, 17:24 На тему: Скільки коштують знання?...
«можу сказати: я проти держлікарень і поліклінік. Гадаю, що зараз кожен студент цього бажає.»

Бажає чого? Бути проти держлікарень і поліклінік, чи шо?
Сергій 6 вересня 2011, 16:26 На тему: Хіба ж я думала?...
А до чого тут газета і її вибачення? Можна подумати газета її притягувала до відповідальності.
Семен 5 вересня 2011, 22:25 На тему: Володимир Проскура: «Я хворий ...
Хворобу треба лікувати!
неХохол 5 вересня 2011, 21:35 На тему: Шоу «Я вмію співати» привітало...
3. ВЛАДИМИР ПРОСКУРА пише:
«Великий Продюсер Горденко их уже пропил !!!!!! »

6. Микола Гузченко пише:
«Так Ви ж писали, що гроші у Вас... »

4. Семен пише:
«А де ж ви були, шановний кеківник районної культури, коли пропивалися призові гроші? »

Исходя из вышесказаного, если логически мыслить, напрашивается вывод, что "керивнык" пропивал деньги вместе с Горденком :)
New York 5 вересня 2011, 21:13 На тему: Село прокидається. Щоб померти...
І махали нам руками, і кланялися — це була, можна сказати, якась ейфорія. А це значить, що люди з радістю сприймають державне свято.

А якби ви їм ще й налили нахаляву, товаріщ Шовкопляс, та каші якоїсь забалабенили, то вони б і цілуватися до вас лізли, йопти!
А це значить, що в гробу вони бачили ваше державне свято. Для них свято — це коли налито, є хароша закусь, і люди пруться "у центр", бо там хтось фанєру поставив.

Так шо ніхто не прокунувся. А просто померає.
людинк@ 3 вересня 2011, 17:45 На тему: Шоу «Я вмію співати» привітало...
Пане Проскуро,ваші перепетії з паном Горденком нагадують вовтузню в дитячій пісочниці!
ВЛАДИМИР ПРОСКУРА 3 вересня 2011, 06:25 На тему: Шоу «Я вмію співати» привітало...
Великий Продюсер Горденко их уже пропил !!!!!!
7. ІННА пише:
«Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити? »

Навіщо повертатися до минулого? Коли ти справді щиро кохаєш, то сумнівів не виникає. І ніякі подруги не в силі вплинути на твоє рішення. Якщо ви розлучилися одного разу, можете розлучитися ще раз знову, якщо спробуєте зійтися. І кожного разу будуть нові і нові причини. Спробуй краще знайти собі нового хлопця!
ІННА 1 вересня 2011, 16:54 На тему: Мир мир назавжди або Як помири...
Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити?
Леся 31 серпня 2011, 17:15 На тему: Полтавський фермер вибув із шо...
Розводити коней, то найбільше прибуткова справа у ферерстві. А Микола звичайний фермер, займається звичайним сільским господарством.А ті 400 дівах повелись на гроші. Нічого, Микола знайде свіою долю , а те, щзо за гроші то не надовго
3. Микола Гузченко пише:
«Даша, про це говорять усі Кобеляки, а ти чомусь мовчиш. Розкажи нам, де правда, а де брехня. Бо мало лі, що люди говорять. »

Колю, говорити можна багато чого. Та до редакції і до мене особисто ніхто зі скривджених Проскурою не звертався. Якщо такі є - телефонуйте на мій номер, що вказаний у газеті. Я не збираю пліток, а керуюсь підтвердженою інформацією, що і тобі раджу.
Подолянин 26 серпня 2011, 20:19 На тему: Полтавські екологи рахують зби...
Визначальний тест для керівництва МВС: або великі, як для Кобеляк, гроші "замнуть дєло", або титанічною розшуковою працею знайдуть і покарають цю непримітну особу, яка в Біликах збудувала таку собі дачку з виходом до річки. Мабуть, скоріше Ворскла потече у зворотньому напрямку, чим дочекаємось другого варіанту.
Чув, Адмін? А єслі я розмістю фотку в коменті, як код, у мене це вийде?
KING 22 серпня 2011, 13:07 На тему: Пиво в стаканчик, горілку — в ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Не так давно, а саме навесні цього року, славні українські професори ввели офіційні правила транслітації української мови (після того, як її транслітують в народі вже 15 років - оце оперативність!). Думаю десь в неті можна знайти ці правила і вже не паритися як правильно писати.

А щодо заборони продажу алкоголю... Так, звісно, пройдешся біля дискотеки і аж тошно стає - це натовп п’яних малолітніх довбойобів і рідко де там нормальних людей побачити можна. Але ж, вибачте, це у нас тільки депутати і ті кому за 40 звикли вечори приводити перед телевізором, уважно слухаючи промови президента, новини як когось десь там убили і на скільки знову подорожчають продукти в цьому році. А молодь вечорами. особливо на вихідні, хоче покласти на всі ці проблеми і "розвіятися". І це абсолютно нормальне бажання - я також щосуботи "розвіююсь", бо як стану депутатом, чи стане мені за 40 - то почну відрощувати пузо перед телевізором, і вже нічого не хотітиметься.
А ось тут і постає проблема - куди ввечері підти "віятися"? От після 21:00 пити вже ніззя буде і що робити? Піду я в боулінг пограю. Або в кінотеатр, новенький фільм гляну, або...
До сраки все, у Кобеляках щорічно будуються тільки церкви і кабаки. Так що ввечері молоді або молитися, або бухати. І привчивати до чогось іншого у нас ніхто не хоче і не буде.
Тому всі ці заборони ніякого ефекту, імхо, не дадуть. Бухло все рівно куплятимуть, і все рівно так же нажиратимуться і стрибатимуть на дискотеці. Бо альтернативи цьому НЕМАЄ.
Іван 21 серпня 2011, 10:49 На тему: У школу, а не в яму...
Це точна школа репається як кавун. Хоть дерева випиляли аварійні.
Вболівальники 20 серпня 2011, 21:50 На тему: Догралися...
Хотілося б додати, що гарбузяни після такого дисциплінарного порушення винесли дуже серйозний урок, але він дуже дорого для них обійшовся: дискваліфіковано до кінця сезону капітана! Жорстоко, але справедливо. І як не прикро, але капітан перед усією командою визнав свою провину, за невміння стримуватись на полі і за те що так «легко повівся» на банальні і дешеві провокації суперників. А найголовніше визнав, що на полі треба залишатися в першу чергу футболістом! Я не знаю чи є якась команда в районі, яка б вважала «Ворсклу» грубою командою? Хлопці молоді, несміливі і абсолютно неконфліктні, про що свідчать велика кількість відеозаписів гри цієї команди (майже всі ігри записані), які не раз потрапляли до голови райради ВФСТ В. Детюка, який і не дасть збрехати. Чи хоч одне зауваження коли-небудь він висловлював з приводу дисциплінарних порушень гравцям «Ворскли?» З впевненістю скажу, НІ, НІКОЛИ! І на 100% знаю, не висловить більше ніколи! А «постраждалий» з когорти «золотої молоді» може таким же похвалитись? Та його знають в районі і за межами ,і думаєте за добрі діла? Шкода, команда молода, хоч і не досить сильна технічно, але з великою самовіддачею (до речі команди селі не було 20 років) і не було б і досі коли б не людина «хвора на футбол» , (це і є той самий капітан, якого вилучили) не створила команду і не запалила в кожному з сільських хлопчаків оту іскорку футболіста, оте бажання грати до останньої краплі поту, показуючи все на своєму власному прикладі і не жаліючи ні копієчки на команду, багато чим жертвуючи задля команди ! А ще є в команди безмежне бажання грати, тож все в неї попереду! А з моїми словами погодяться ДЕСЯТКИ вболівальників, які були на полі! 67 чоловік однаково не збрешуть!!! Тож кому вірити вирішувати Вам, шановні читачі!
1 ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1159

Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації