Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1212
koriolan, схожу їбануту історію чув і я.
Нібито один кобеляцький (чи кунівський) мужик бухав у американському барі і зустрівся із Жан-Клодом Ван Даммом. Він запитав у Ван Дамма, чи той його уважає, а через кілька секунд вони вже пиздились. Кунівський (чи кобеляцький) чолов’яга вважав за честь отпиздити універсального солдата, бо в дитинстві частенько дрочив на наклейки із його зображенням. І таки отпиздив! Переміг кікбоксера в чесному двобої!
Повернувчись із New York City в Кунівку (бо цей мужик страшний патріотіще), він почав усім розказувати, яка плаксива баба насправді той Ван Даммушка.
Не знаю, може той мужик і в Прагу потім їздив.
New York 23 серпня 2012, 20:57 На тему: Опа-опа-опа, фестивалю - торба...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Хой, а ти знаєш, скільки беруть наприклад "Аліса" або "Арія" за участь у сільському, нікому невідомому фестивалі? Також, якщо можеш, скинь мені в лічку їх номерки телефонів. У мене є 300000, але в організації фестів я нічого не тямлю. Хотів проконсультуватися у тебе.
Наперед, блять, дякую.
New York 23 серпня 2012, 20:48 На тему: «За чисті Кобеляки і грязні Ку...
Одного неадекватного чолов’ягу, який, розмахуючи кулаками, намагався щось довести Анатолію Таранушичу, утихомирювали кілька жінок та секретар міськради Сергій Галушко.

А чому немає фото, приуроченого такій визначній події? В цьому ж, власне, 90% суті всієї сходки.
Абрам 23 серпня 2012, 20:09 На тему: Опа-опа-опа, фестивалю - торба...
1. ХОЙ пише:
«Особисто я організував би з такими коштами такий фест, що і вьйо відсосало по повній програмі.»

Язиком всі грамотні, а на ділі тільки напитись і стрибати під музику. Давай, організуй. А ми тобі подякуємо.
водій 23 серпня 2012, 19:16 На тему: «За чисті Кобеляки і грязні Ку...
А якщо знала, тоді чому промовчала? Чому не приймала мір для заборони? А раз не протистояла і промовчала, значит соучасниця.

А народно мовою - зрадниця.
водій 23 серпня 2012, 19:14 На тему: «За чисті Кобеляки і грязні Ку...
Сільському голові на той момент стало зле і вона покинула зібрання. А люди вимагали відповіді на запитання: «Хто в сільраді дав згоду на створення звалища?».Посадовці розповіли, що ніхто їх згоди не запитував, а сільський голова ніяких відповідних документів не підписувала. І це схоже на правду. Адже під час сходки чиновники із райцентру не продемонстрували селянам жодного документу.
Як ви уявляєте собі такий прикол, щоб сільський голова не знав про те, що у нього на території відбуваються події такого розміру та масштабу як розгортання площадки для нового смітника? Документу вона може ніякого і не підписувала, але щоб нічого про це не знала, коли розгортали... ))
водій 23 серпня 2012, 18:58 На тему: «За чисті Кобеляки і грязні Ку...
мммммм..... класс ))) обалдєть ))

Оце люди, оце народ, оце господарі. Оце так повага. Оце так приклад.

А як би вони зібралися ще разок, та зняли на відео своє массового звернення, на тему того що у них відбирають воду та повітря, їхнє навколишнє середовище, на тему того що їх протистояння намагаються зламати, що одного слова відмви мало і не доходе, що непонятно під чиїм розпорядженням розгорнули площадку для нової воні, та відіслали увесь цей бунт "у центр" міста героя, були б вобще продвинуті селяни. Їх боялися б як вогню.

Тим більше втрата все одно була б невеликою:
«За чисті Кобеляки і грязні Куст-Кущі»
Кобеляки чистими все одно не будуть, тому що лайно це суть цього міста. Просто без ганжівки вони по голову у лайнові, а з ганжівкою лише по плечі. Щоб Кобеляки стали чистими, їх взагалі усі цілком треба вивезти на сміття, разом із тутешньою свинотою для котрої таке становище за норму, котра усього цього уже давним давно не бачить. А ганжівка тут не допоможе. Так що ще неясно заради чого у цих людей хочуть відібрати останні природні ресурси, чи оправдані такі жертви чистотою хоча б десь, якщо не у цьому селі.


Тим більше всеодно, жодне теля не розуміє, що місце для звалища, це лише віддвигання неминучого часу пік. Накопичення мусорки, це життя в кредит, котрий доведеться повертати невідомо із якими відсотками. А сподіватись на те що приїдуть дядьки, які побудують переробне підпрємство... здогадайтесь із пмершого разу, що можна сказати про тих, то у такій "надіі" знаходить втіху, та опирається на такі прогнози.
ХОЙ 23 серпня 2012, 18:17 На тему: Опа-опа-опа, фестивалю - торба...
Просто напросто занадто багато Кувалда грошей захотів від влади.Аж 200 000грн.Що ж з такими коштами можна організувати??Особисто я організував би з такими коштами такий фест, що і вьйо відсосало по повній програмі.І не з такими задроченими гуртами, а з реальними зірками відчизняного та російського року..А там більшу половину Кувалда в карман положе...Я більше ніж упевнений...
Куст кущі 22 серпня 2012, 18:54 На тему: «За чисті Кобеляки і грязні Ку...
Оттак...Наїхали регівоняли на мершу..погодилась.А на громаду плювать хай дихают не хвоєю а гімном..
Наталія Петренко 22 серпня 2012, 05:36 На тему: Олег Быстрицкий: «О Пожечевско...
Молодец, Олег! А учился он в 25-й школе. В 2012 году -45 лет окончания. Встречаемся по этому поводу в сентябре. Контактный тел. 066-255-30-74.
Юрій Лісовський 22 серпня 2012, 00:12 На тему: Кобелячани згадали Мазепу...
Шановний пане koriolan. Ви місцевий? Із Санжар чи із Кобеляк? Якщо вам тут так погано, то їдьте на историческую родину, в Росію. Не буду вступати із вами в дискусію. Скажу лише, що за доби XVI-XVII ст. на Полтавщині і близько москалів не було, бо тут були володіння польських магнатів, зокрема Яреми Вишневецького, котрий був чи не найбільшим магнатом Речі Посполитої. Вашій Росії у 1612 році ще сильно пощастило, що Сагайдачний вас пожалів, а то сиділи б зараз під поляками. А міфів багато, зокрема і про те, що Росія поднимаеться. Ага, щас! Етнічне російське населення вимирає, в той час як кількість мігрантів, зокрема кавказців та арабів перевищила в країні 35%. Рада Муфтіїв Росії ініціювала створення каналу Аль-НТВ, а теректи в Росії стаються ледь не щотижня. Росія піднімається, ви праві, але піднімається вона на вершину свого кінця...
Ярослав Гузченко 21 серпня 2012, 23:56 На тему: Напередодні Успенського посту ...
однотонний галстук
Це на фотографії якраз дуже гарно видно)))

І це не критика! Ну прикольно ж просто)
koriolan 21 серпня 2012, 20:36 На тему: Кобелячани згадали Мазепу...
Это какой еще беспредел?
При СССР меня в школе заставляли учить никчемный никому не нужный украинский язык.
Но помню только школьные шутки: как на украинском будет "мы считаем-таем-таем" или как будет звучать на украинском "девушка, копье, благодарю".
Ни разу в жизни украинский не пригодился. Сколько действительно нужных знаний можно было поместить в юношеской памяти на эту захламленную полку.
А мадьяры и румыны. Время народы не меняет. Когда-то без России жители Дикого поля, теперешней Полтавщины, прятались от крымских татар в затоках и ярах. Но мало кому удавалось уйти от татарского аркана. Цены на рабов всегда были высокие.
Благодарите Хмельницкого и Россию, Жоржик. Ваша возможная судьба евнуха в гареме Гирея перечеркнута именно ими. А законы? - не мелите чушь. Они живы, пока жив Жандарм, их придумавший. Но ничто не вечно, особенно в нашем мире.
Россия поднимается. Одни будут в бешенстве кусать ее дружественную руку, а вторые покладут на открытую ладонь свою.
Поверьте, Жоржик, желчеобмен у меня в норме. Чего не скажешь о вашем олийно-блакытном лице.
Жорж 21 серпня 2012, 18:57 На тему: Кобелячани згадали Мазепу...
11. koriolan пише:
«В смысле придут мадьяры и трахнут твоих женщин? Мой отец в войну был пацаном.
На всю жизнь запомнил, что хуже мадьяр только румыны. Бабам от них спасу не было. А уж отнять последнее! Герои!
Вот к ним и присоединяйся всей семьей. »

Ясно. Выходит, мадьяры с румынами ничем от русских не отличаются.
Вот только разница в том, что русский женщин трахнет, имущество отберет и на голову нагадит, и ему за это в условиях великороссийского беспредела ничего не будет. А на мадьяр с румынами управа есть. Закон называется.
Королан, хорош тебе давиться желчью. Нет уже той страны, империя зла оказалась на свалке истории. Земли разбазарены, военная мощь утеряна навсегда. Ничего не осталось - пьянь да ворье, да дороги рваные. Газ только и есть, с которого миллиарды долларов перекачиваются в Швейцарию, Лондон и Эмираты. Все ваши вожди перекачивают имущество подальше от обреченной на погибель страны.
koriolan 21 серпня 2012, 15:42 На тему: Кобелячани згадали Мазепу...
В смысле придут мадьяры и трахнут твоих женщин? Мой отец в войну был пацаном.
На всю жизнь запомнил, что хуже мадьяр только румыны. Бабам от них спасу не было. А уж отнять последнее! Герои!
Вот к ним и присоединяйся всей семьей.
Тебя не от России подташнивает, а от скудности украинской диеты, особенно языково-культурной.
Когда станешь Алексеем, почувствуешь себя лучше.
Олексій 21 серпня 2012, 10:01 На тему: Кобелячани згадали Мазепу...
9. koriolan пише:
« повторение - мать учения. »

я же и говорю что Европу повторить надо, а то как то от россии уже подташнивает ;-)
Микола Гузченкo 21 серпня 2012, 03:13 На тему: А пам’ятаєш?.....
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
33. Гість пише:
«перечитай, будь ласка свій коментар № 24. »

Оце?
24. Микола Гузченкo пише:
«Головне мати декольте достатньої глибини. »

Так ось:
17. Маринка пише:
«кожен сам для себе повинен визначити, чи відносить він себе до цього критерію. Я нікого не персонізувала. »

Я ж не персонізував. Я просто скопіював стиль авторки.
27. New York пише:
«Це стопудово через те, що ти мало літератури читаєш. »

Ага, мені теж здалося, шо він малувато читає. І взагалі якийсь він наче недорозвинений.
І ви усі ніхрена не шарите в духовності й літературі. Тому зараз заповню пробіли в вашому убогому культурному вихованні прикладами правильного використання літературного штампу "мов пташенята до рідного гнізда" (означає "поспішати", "дуже хотіти").

1. Про спорт:
Отримавши м’яч від партнера по команді, гравець збірної Іспанії помчав до воріт суперника, мов пташеня до рідного гнізда.

2. Про війну:
- Ура!!! За родіну!!! - Закричав комбат, і солдати, мов пташенята до рідного гнізда, ринулися в рукопашний бій.

3. Про жизнь:
Тоха і Мертал випили 0,5 на двох і поспішили на дискотеку "Фабрика", мов пташенята до рідного гнізда. Під час дискотеки вони, мов пташенята до рідного гнізда, кілька разів ходили на заправку догнатися пивом.

Ніякого пієтету. Тут про духовність.
Гість 20 серпня 2012, 23:03 На тему: А пам’ятаєш?.....
31. Микола Гузченкo пише:
«Перечитав коментарі. Не знайшов жоднісінької відвертої образи в бік авторки. »


Микола Гузченко, перечитай, будь ласка свій коментар № 24.
Юрійович Гузченко 20 серпня 2012, 20:38 На тему: А пам’ятаєш?.....
30. Гість пише:
«Читаючи деякі безглузді коментарі, які аж ніяк не стосуються статті»

Тюююю) А твій коментар стосується статті!?!?!
А от Мертал і Тоха, що летять до школи, мов пташенята до гнізда (чи як там) - це дійсно прикольно! Ну хіба ж ні? І Бог з нею, з Маринкою, як писав професор, і її статтею. Чий й не збірник літературних витворів газета ЕХО!
26. Олексій пише:
«ти взяла надто високий пієтет», 10 ложок цукру, чашка кави, сто чортів в печінку, йо-хо-хо
Я ніколи не чув такого слова, як "пієтет". Чесно. (Хто чув? Просто цікаво..) Але всемогущій інтернет підказав мені, що це значить глибоку повагу, до когось (чогось). А потім ти пишеш про перенасичення чогось чимось... Статті повагою???
26. Олексій пише:
« ;-)»

І взагалі, як для людини, яка горітиме в пеклі, надто оптимістичні смайли("Світ став чистішим")
Вболівальник 20 серпня 2012, 19:57 На тему: «Зоря» бере реванш у «Сили рад...
шкода що без турнірної таблиці. Цікаво яка в ній ситуація.
Микола Гузченкo 20 серпня 2012, 19:18 На тему: А пам’ятаєш?.....
Гість, а тебе не турбує, що тут сипляться образи на адресу читачів? Чи у твоєму дрімучому совковому мозку люди діляться на обраних, яких трогать ніззя, і всіх інших, на яких насрать.
P.S. Перечитав коментарі. Не знайшов жоднісінької відвертої образи в бік авторки.
koriolan 20 серпня 2012, 19:02 На тему: Кобелячани згадали Мазепу...
Эуропа уже приходила к нам с тевтонцами, со шведами, с пыхатыми поляками, с баварской пьянью, французами, мадьярами, румынами и немчурой. Все с мечом и желанием поработить и ограбить.
А, так называемый, "пройденный этап" - ничего, повторение - мать учения.
Впрочем, отдельные паны и панночки могут уже сейчас приступать к сбору клубники на задворках того, что рифмуется с жопой и ее же подтирать влажной салфеткой мазохистской любви.
Гість 20 серпня 2012, 18:27 На тему: А пам’ятаєш?.....
Читаючи деякі безглузді коментарі, які аж ніяк не стосуються статті, дивуюся: КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ АДМІНИ САЙТУ??? АБО НАВІТЬ ВЛАСНИК ГАЗЕТИ? Тут сипляться відверті образи в бік автора матеріалу, який ви надрукували, а тепер просто заплющуєте очі на таке неподобство???
воідй 20 серпня 2012, 12:30 На тему: «На раках не розбагатієш…»...
Відчувається... добре відчуається, авторе, що ходилося, бродилося, із кутка у куток, із "грузом" на умі, знайти що небудь для заповнення сторінок - стаття ні про що.

Стаття це писанина, котра несе хоча б якусь долю пізнання, відкриття, чогось нового, чи хоча б тупо повідомлення про щось.

А це таке... от я вийшов на двір, муха сіла на носа, я її прихлопнув. Резюме - від жари мухи не виздихали. Оце ваша стаття.
водій 20 серпня 2012, 12:24 На тему: А пам’ятаєш?.....
слава тобі Господи - на цій сторінці здраві слова таки появилися
1 ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1212

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації