Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1201
Мертвый Анархист 22 червня 2012, 07:31 На тему: День довкілля 2012...
Кузя а що таке шрабікус????
Шодо розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, то ці претензії до міліції, якої в той вечір було дуже і дуже багато..
Гость 20 червня 2012, 19:20 На тему: На Жовтневій зіткнулися два ле...
Пить нада меньше!!!
водій 19 червня 2012, 20:23 На тему: Наслідки страшної негоди у Коб...
за всі роки, той горе хазява навіть покрасити вікна та двері не удосужився, щоб їх не карьожило, навіть якщо там ніхто не жив, для порядошності
водій 19 червня 2012, 20:20 На тему: Наслідки страшної негоди у Коб...
можу впевнено стверджувати, що ця дірка у франтоні уже не перший рік
а ви уважно придивіться, крізь щілини між шифером що залишився, і побачите що на протилежній стороні, франтон взагалі відсутній, у всякому разі більше половини це точно

ага ага... придивіться, не поспішайте
Редюня 19 червня 2012, 12:44 На тему: Тільки спільними зусиллями ми ...
Спочатку все вырубують!!!Все,що можна продати,залищаючи обрубане г9лля та пуст9 пластиковi пляшки!!!А вже потiм-можна знишити все!С.Мала Рублiвка-мiсце злочину!!!Котелевська влада заплющила оч!А такi звернення-смшнi!!!
Бувалий 19 червня 2012, 12:29 На тему: Наслідки страшної негоди у Коб...
Тут видно, що щифер пошкоджений,у першу чергу, великим градом. А від нього, яким би ти не був господарем, не врятуєшся. І тут ще пів біди, адже у цьому будинку ніхто не живе і ніколи не жив, а жили поруч у старій хаті. Гірше тим, кому взалі житло розкрило, і люди моляться, щоб не задощило.
Бувалий 19 червня 2012, 12:18 На тему: Наслідки страшної негоди у Коб...
5. водій пише:
«Жидовня воно і у африці жидовня,»

Даремно Ви так про хазяїна. Кладкою в чверть "полуторної" силікатної цеглини в 90-ті роки обкладали більшість будинків із саману або ракушняку. І ця економія була не від хорошого життя. Такою товщиною і франтони мурували. Щоправда, очевидно, тут муляр був не самої високої кваліфікації. У даному випадку можу впевнено стверджувати, що ця дірка у франтоні уже не перший рік. Модливо, вона з*явилась і від вітру, але не нинішнього.
водій 19 червня 2012, 00:34 На тему: Наслідки страшної негоди у Коб...
Розбещена, чи що?
саме так майстре, роЗбещена

Якщо серйозно, то виглядає жахливо.
якщо серйзоно, спробую доказати що жахливість не від негоди, а від "хозяйства" біля тії хати. Погляньте уважно і зверніть увагу на деталі.

На нижній частині будинку, лише на вікнах нічого немає, а так стіни усі цілі. На вікнах пусто бо 100% що вони були забиті клийонкою, це навіть трохи видно на фоткі.

А на верхній частині будинку, горище розкрите. А знаєте чому? Тому що так званий "франтон" (цегляний перед) покладений кирпичем "у рубець". Побачили? Кладка рубцем, як нам усим ясно із елементарної геометрії, це сама вигнідна кладка по кількості, але і сама нестійка по надійності, бо площа схватки між кирпичами мінімальна. А якщо там ще вдобавок із цементом було як у анекдоті, то самі розумієте... І знаєте Майстре, я переконаний що саме так і було. Неможливо таке, що чувак зажався на додаткові пів сотні кирпича, але розщедрився на цемент. Жидовня воно і у африці жидовня, це аксіома. Далі, коли кладка франтону упала, через велику дірку почалося надування вітром усього обїєму горища - там почав нагнітатися тиск, котрий у сполученні із старими досками та цвяхами, розкрив шифер.

Моє імхо - відбулося те на що заслужив хозяїн. Знову ж таки зверніть увагу, прикол приколом, але це факт - супутникові антени, паруси, стоять не пошевельнулись. Чи таким уже сильним був вітер значить?
водій 18 червня 2012, 22:23 На тему: Продукт родом з дитинства...
Я слива лиловая, спелая садовая
А я абрикос, на юге рос
А мы сладкие вишни, на солнышко вышли
А я неведомая фигня, любой сок делают именно из меня ))

Посилання на joyreactor.ru
Альона Лобода 18 червня 2012, 18:03 На тему: «Таких, що випускають, ще не б...
У Гадяцькому районі на озерах Гадяцького ГМРГ теж випустили двісті каченят крижня. Цікава і потрібна справа.
Шось реакція запоздала. Вже чемпіонат майже минув а ви проснулися. Та ще й результати не всі в таблиці. 15-16-17 червня вже минуло а результати де?
водій 17 червня 2012, 23:58 На тему: «Призов тільки починається — ю...
Кстати у Дарии для подучения стартовая почва есть. Ну как бы сказать, не пусто. То что иногда ошибки проскакивают, так это облажание главного редактора, который должен все это фильтровать. За одни ошибки лажается один автор, за другие другой, но главный редактор лажается за всё, потому что он всё это должен был всё отфильтровать.

Дело журналиста изложить суть, смысл, построить порядок изложения. Сделать статью, а не готовое для выхода чтиво.
Ансамбль 17 червня 2012, 22:07 На тему: Як правильно бігати, щоб схудн...
Я в прошлом году скинул 15кг просто матаясь на велике и работая на свежем воздухе. Стоит добавить, что в день я проезжал 56км, питался овощами и фруктами, а работал на стройке каркасного(без гвоздей) дома.
На до ли говорить что крейсерская скорость велика у меня 25-30км\ч, но при потребности 35км\ч не проблемма(с горки максимум 63км\ч)

Совет:
нехрен лежать на диване, а двигайся, и меньше жрать, лучше вообще от мяса отказаться(или уменьшить его потребления до 1кг в месяц).
Читайло 17 червня 2012, 15:15 На тему: «Призов тільки починається — ю...
Еге!.. Стосовно "писанини", старатись треба, якось шаблонно воно виходить, як у нашій "районці"... Читачеві це швидко набридне...
водій 17 червня 2012, 13:48 На тему: День для дітей...
не будемо гадити сторінку "позатемою" Посилання на exo.in.ua
Бувалий 17 червня 2012, 12:57 На тему: «Млин — символ моєї юності»...
Колекціонерам ляпів чергова "даринка": "...пропрацювала в Кобеляцькій дитячій музичній школі піаністкою."
Чудо Юдо 17 червня 2012, 11:58 На тему: День для дітей...
Водій, а детальніше? Що ви там такого страшного знайшли?
Яндекс та Аналітикс, наскільки я знаю, вішають сайти для відслідковування відвідуваності сайту і повадок користувачів. А скрипти Фейсбука та Вконтакті - так он вони - інформери у правій колонці, такі зараз на якому сайті тільки не стоять.
А блокування ява на сучасних сайтах дуже часто призводить до неможливості користування ними - елементарне "вставити цитату" тут явно явою роблено. Я вже мовчу про галерею.

Відслідковують зараз де тільки попало і кого попало. Якщо так боїтеся - то забороніть куки і респайте свій модем через кожні 5 хвилин (для зміни ІР), а то й взагалі сидіть через проксі. Так тільки ви що, із СБУ щоб вас ловили?:)
водій 17 червня 2012, 11:30 На тему: День для дітей...
ОГО !!! ніуя собі )))

Рано я радуюсь, оказуєця, просто не придивлявся )) Народ гляньте чим напічкані ці страніци ))) Еті товарищі знають все про всих, навіть якщо ви не зареєстровані, і ніхто накого про це не попереджує, народ думає що гуляє тут анонімно, ага.... помічтаєте на унітазі про анонімний сьорфінг ))

осьо, любуйтеся )) Посилання на s017.radikal.ru
водій 17 червня 2012, 11:12 На тему: День для дітей...
17. Чудо Юдо пише: «Ну хіба його творець сам пропише "Ось цей - синок президента, його не цензурити!" і носом потовче »
До слова, творці цього боту щось слабенько старалися. Тут закривається спойлером навіть незначна дрібниця (в плані цензури), в той час коли на інших сторінках, мат стоїть вище криші, аж екран монітору димить ))

Та ще і скрипт фейсбука сюди накойсь прчепили... Кого вони тут звідтіль ловлять? Ну ладно гугле аналістик, ну ладно яндекс, ну ладно юзераппі...
Та хотя це ще по божому, не так давно тут кого тільки не було, і маіл.ру, і кнтакт, і чого тільки твоя мама забажає - хотіли знати все про всих ))
Ярослав 16 червня 2012, 23:37 На тему: День для дітей...
Суть журналістики - донести правду до народу. Суть десятирічного навчання в вузах - зробити роботу, за яку платять. Робіть висновки.
Критика - це двигун розвитку. Той, хто її не сприймає - заржавіла машина. На святі дію саме таких побачили. Діти більше самі себе забавляли, якщо так і буде з захистом (самі себе) - для чого ж тоді взагалі свято?
Сором вам першим "камєнтам" і коментарям з червоним спойлером.
Ярослав 16 червня 2012, 23:17 На тему: Як люди на владу чекали та Трі...
Як немає голови і запалу в порохівниці, то не допоможе той порох, що ще залишився.
Тому надіятись краще потрібно на культурний дощ з неба, може то не ми таки бідні, а такими хочемо бути?
Не скажу, що прихильник шов маст говонів, і інших дуже зіпсованих культових хітів талантами Україні, але... Прихильних новизни та розвитку, тому таки "браво" ентузіастам козельщанам ;)
водій 16 червня 2012, 16:09 На тему: «Призов тільки починається — ю...
Навпаки, мені це дуже подобається...
тоді вчитись вчитись і ще раз вчитись, як велів великий вовка іліч
водій 16 червня 2012, 16:07 На тему: «Призов тільки починається — ю...
Кстаті, ви зверніть увагу на дуже часту особливість нашого народу. Ти зроби мені добре діло, а я поставлю тобі могорич, який розіп"ю напополам з тобою. І не виключено що навіть із твоєю закускою. І саме главное шо спрацьовує...
10. водій пише:
«Можливо писанина просто не ваше»

Навпаки, мені це дуже подобається...
водій 16 червня 2012, 15:58 На тему: «Призов тільки починається — ю...
Дякую за відповідь
на здоров"я
Але уточню що я мав наувазі незациклювання на писанині, та і на кобеляках також.

Можливо писанина просто не ваше. Це як грузовиком намагатися розігнатись по трассі 190 км.ч. Зате грузовик буде супер машиною, якщо треба перевезти вантаж декілька тонн.

Реальна історія. Один чудило, в ніч, поїхав "на точку" до кореша накрасти троуарної плитки собі додому. У його роспорядженні був москвич 412. Навантаживши за ніч плиткою весь салон москвича під саму кришу, приїхав він додому майже під утро, з добрячим ухмелом (могорич розпили зі сторожем). Будучи "втомленим" роботяга забив на ту плитку, кинув москвича під дверима, і пішов спати. В обід його будить жінка, і просить вийти на двір дещо побачити. А побачив він свого москвича, у якого згорбатилась криша, а дно навпаки - просіло до землі, дверки з"їхались навхрест. Жінка каже стояв собі стояв, і в один момент хрусь... получився ромб, а вона від тріскоту чуть не упісялась. У чувака також остаток похмелу кудись дівся. Ну а плитку вже так сяк розгрузили.
1 ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 ... 1201

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації