Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1159
88.1juriy
«з знаннями і логікою у кацапів зовсім кепсько.Щоб мати такі висновки політекономічні ,потрібно бути несповна розуму,або під дією бояришника»

Та жах!!!!!! Головне в даному випадку - мати тверду впевненість у власній перевазі над співбесідником. І нападати зграєю. Хоча..... слабі. Слабі.....
91.Гнатович
« свое образование укажите, пожалуйста.»

А ви своє? Чи ..... яке там "образованіє". Так, два класи й коридор. Та ще феня.....
75.Adekvatov
«найкраще в СРСР жилось прибалтійським республікам, а за ними йшла Україна. »

Тим не менше, в Україні не голосять про приєднання до Росії. Та й у Прибалтиці теж. А от Росія марить поверненням до Союзу і Сталіна. Поясніть метаморфозу? Хоча, боюсь, крім намагання образити, жодних інших аргументів не знайдеться.
82.Гнатович
«крым почему-то убег от таго шчастья как украина. »

Нуууу. Чекаю. Прибалтика, Грузія, хто ще проситься до шчастья під назвою СРСР??? Бо щось заклинило.....
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
81.Гнатович
«Сравнивать территорию или густоту населения в данном случае непоказательно »

Пояснюю для дебіла: протягнути газову трубу за 3 км. Чи за 300. Є різниця? Газифікувати населений пункт, де проживає 1000 чоловік чи 10 чоловік - є різниця? Але для Гнатовича це ж не суттєво. Гнатович-шаріков - це діагноз.
Сусідка,під час війни, забрала з німецької комендатури додому полоненого руського за національністю.Прожив він у неї два тижні-невитримала,відвела назад.Після війни цей кацап повернувся.Прижився,вигнати не змогла.Розлучила їх горілка.Здох рано від запоїв.Хоча крові попив.Це все що я запам’ятав про братський народ з дитинства.Читаю коментарі гнатовичів та адекватників- поринаю в дитинство.
90.Adekvatov
«О, а це ще що за юрій первозваний? Конкретніше можна висловляватись а не просто бла-бла.»

Зуб даю, тоже выпускник какого-нибудь НИИЧАВО I НИХУЯ)))
88.1juriy
«Да,з знаннями і логікою у кацапів зовсім кепсько.Щоб мати такі висновки політекономічні ,потрібно бути несповна розуму,або під дією бояришника.»

Олины братья по разуму подтянулись.

Озвучьте, пожалуйста свою версию, уважаемый 1juriy! И для полноты картины и свое образование укажите, пожалуйста.
88.1juriy
«Щоб мати такі висновки політекономічні ,потрібно бути несповна розуму,або під дією бояришника.»

О, а це ще що за юрій первозваний? Конкретніше можна висловляватись а не просто бла-бла.
83.Гнатович
« І ХАРІ НАДУ" (Что это, б...ять, хоть такое? Просветите, кто-нибудь?)»

Таки погуглил! Оказывается, " І ХАРІ НАДУ" - это Харьковский региональный институт государственного управления Национальной академии государственного управления при Президенте Украины!!!
АААААААА
Пристрелите_меня_кто_нибудь!!!

Таки наши с Адекватником предчувствия насчет Олиных образований подтвердились! Как писала выше барышня, "жаль, що смайликів немає. Бо смішно, їй-Богу".)))
Да,з знаннями і логікою у кацапів зовсім кепсько.Щоб мати такі висновки політекономічні ,потрібно бути несповна розуму,або під дією бояришника.
83.Гнатович
«І ХАРІ НАДУ" (Что это, б...ять, хоть такое? Просветите, кто-нибудь?)»

Надо погуглить, но по-моему это что-то супер-пупер, типа академия державного управлиння. Мол, а хули вам. Нам далеко до такого. Может сама подскажет.
80.Adekvatov
««Їхали б ви хлопці, в Росію. Там вас чекають.»

Ви вже так мешканцям Криму казали. Забулось? Вони зібрали свої речі і... свою землю, чого ви не очікували, і поїхали.»

Я же говорю - барышня генерирует случайные фразы, не вникая ни в смысл, ни в содержание
82.Гнатович
«А отключи нынче зомбоящики и зомбосети на пару месяцев, еще как мозги зашевелятся в сторону России.»

В соцмережах хтось написав: "Хохлы в глубине души понимают, что Америка их использует для более высокой цели – дестабилизации России. А это унизительно сознавать, что тебя используют. Потому они и злятся. А еще хохлов бесит, что у русских нет к ним ненависти. Жалость, у кого-то презрение, у кого-то непонимание. Так обычно смотрят на обосравшегося алкаша, уснувшего в своем дерьме" А це висловлювання приписують Фірташу: «Сегодня это странно звучит, потому что власти сегодня эту Америку лижут, целуют, это их счастье и все надежды. Но попомните мои слова: украинцы очень скоро увяжут в голове все свои беды — тарифы, безработицу, все реформы, которые провалились, и прочее — с Америкой. И не будет нации, которая ненавидит Америку сильнее, чем украинцы. Это только вопрос времени»
81.Гнатович
«Чем больше людей, тем выше валовый продукт, поэтому считается на душу человека»

пардон, очепятка. Читать: на душу НАСЕЛЕНИЯ
79.Adekvatov
«Щось напратачив з адресацією коментів, а вони чомусь не редагуються. Ну та нехай є, як є. Хто розумний, той зрозуміє.»

Усё понятно. Хоть я и не заканчивал " І ХАРІ НАДУ" (Что это, б...ять, хоть такое? Просветите, кто-нибудь?)
73.Ольга Волоська
«Чого ж тоді союзні республіки в чергу до Союзу назад не шикуються? Назвіть хоч одну із союзних республяк, яка б тужила на весь світ, ностальгуючи за СРСР»

крым почему-то убег от таго шчастья как украина. Граждане бывших союзных едут в Россию гастарбайтерами.

Януковича, между прочим, 2 раза избирали в президенты только благодаря его обещаниям сблизиться с Россией. А отключи нынче зомбоящики и зомбосети на пару месяцев, еще как мозги зашевелятся в сторону России.
74.Ольга Волоська
«А ви масштаби порівнював? Росії і України? Густоту населення на кв. км? Територія Росії і територія України ні в яке порівняння не йде. Точно так же, як і географічне розташування. М-да..... Хто ще Еллочка. Таки жаль, що смайликів немає. Бо смішно, їй-Богу.
»

Как говорила соседская бабуся: радэнька шо дурнэнька.

Ладно, учитывая Ваше образование, пардон, Ваши ДВА образования, восполняю их пробелы.

Во-первых, по филологическому: построение фразы: "А ви масштаби порівнював?" недопустимо, тем паче для филолога. Даже для ученика начальной школы. Даже для ученика ликнэпа. "А ви масштаби порівнювЛИ" - так и только так должна звучать подобная фраза! Кажется, по украински это называется правилом узгодження. Ну то такэ...

Дальше страшное политэкономическое. Постараюсь на пальцах.
Есть такой показатель - валовый внутренний продукт (ВВП). Это то количество всех ништяков, которое произведено страной за определенный период (за год). Чем больше людей, тем выше валовый продукт, поэтому считается на душу человека. В России показатель ВВП был выше, чем на украине (17.5 против 12.4 на 1990г.). В другие годы плюс-минус такая же разниица. А украина, получается, ништяков в виде газоснабжения получила больше на 35-40%.

Сравнивать территорию или густоту населения в данном случае непоказательно и, каким бы Вам это смешным не показалось, абсолютно некорректно. Большая территория может быть малонаселенной. Густота населения же районирована и непоказательна.
69.Ольга Волоська
«Їхали б ви хлопці, в Росію. Там вас чекають.»

Ви вже так мешканцям Криму казали. Забулось? Вони зібрали свої речі і... свою землю, чого ви не очікували, і поїхали.
Щось напратачив з адресацією коментів, а вони чомусь не редагуються. Ну та нехай є, як є. Хто розумний, той зрозуміє.
74.Ольга Волоська
«Таки жаль, що смайликів немає. Бо смішно, їй-Богу.»

Є варіант обійтися без смайликів. Тільки все одно, до них не дійде і прикол не зрозуміють. Але, про всяк випадок. Посилання на scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net

Посилання на scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net

Посилання на scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net
73.Ольга Волоська
«Опаньки. Чого ж тоді союзні республіки в чергу до Союзу назад не шикуються? »

А хто питав союзні республіки? Колись питали на референдумі і ви можете зннайти його результати. Їх реалізувати не вдалось, тому що реалізовувався сценарій розвалу СРСР с послідуючим розвалом і знищенням населення республік. Ну що, знову вам Сталіна процитувати? Так уже цитував, все марно. Якщо ще не дійшло, то вже і не дійде. І ніяка освіта і робота головою сільради не допоможе.
74.Ольга Волоська
«А ви масштаби порівнював? Росії і України? Густоту населення на кв. км? Територія Росії і територія України ні в яке порівняння не йде.»

Для цього треба ще три вузи закінчити, та й то навряд чи поможе.
70.Ольга Волоська
« А ідеї Сталіна в Україні не пройдуть»

Не пройдуть, так і України не буде. А гірше всього не буде і українців. Тепер прикините, хто ви для українців.
70.Ольга Волоська
«Росіяни - так, їм при Союзі жилося найкраще. Тож і ностальгують вони за ним. »

Навіть ті, хто жодного вузу не кінчав знають, що найкраще в СРСР жилось прибалтійським республікам, а за ними йшла Україна. Навіть ті самі свідомі, коли розвалювали СРСР, в порядку критики і своєї пропаганди приводили в приклад нижчий рівень життя в РФ. При цьому, вони правда казали, що москалі поїдають усе українське сало і крадуть наші газ і нафту, от, мовляв, як станемо самостійними, то тоді нам вареники самі у рота стрибатимуть. Стали. Тепер сало у ляхів купуємо.
72.Гнатович
«количество газифицированных сел на украине и в России на 1990г.: на украине - почти 90%, в России - менее 50%.»

А ви масштаби порівнював? Росії і України? Густоту населення на кв. км? Територія Росії і територія України ні в яке порівняння не йде. Точно так же, як і географічне розташування. М-да..... Хто ще Еллочка. Таки жаль, що смайликів немає. Бо смішно, їй-Богу.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1159

Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації