Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1207
1.Beri Mor
«Яку країну прос.рали,уроди.»
Зате ми тепер гідні стали і усі як одни гейропейці. Це ж добре, нарешті ми піднялися з колін

- Была страна. Сломали, как игрушку.
Так тупо, по-садистски. А зачем?
Жизнь каждого в стране взята на мушку.
И солоно от слез, и горько всем.

Кому-то гроб во двор... Героям слава?
Если герой - не убивай детей!
И голодно, и холодно нам стало.
(Не видели расставленных сетей).

Запутались. Ослепли. Обнищали.
В душе, как и в кармане - медный грош.
Донбасс разбили и счастливей стали?
Давай войну! А мир вам не хорош?!

Не прибраны еще солдат останки
- Министры просят денег на войну!
Мозгов бы закупили вместо танков.
Или свечей - замаливать вину.Наталья Лопашко"
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Да, підприємство дійсно було потужне.А Світлогірськ який заможний та красивий був,в тому числі і завдяки "тахтайці".Яку країну просрали,уроди.
Dikaia 10 липня, 13:17 На тему: Как работает BTL реклама...
Кстати такие BTL инструменты неплохо помогают завлечь сильных клиентов или даже инвесторов
Всегда нужно думать про черный день и поэтому любой шаг может все исправить
Gadaistr 10 липня, 13:07 На тему: Как работает BTL реклама...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Haimolt 10 липня, 11:15 На тему: Как работает BTL реклама...
Да инструментов для маркетинга придумано уже придостаточно
Ну так любой кризис нужно переживать
Цього недостатньо. Необхідно проводити повну термомодернізацію будинку, особливу увагу звернути на сбалансування системи опалення Посилання на thermomodernisation.org.

Змінено 10.07.2018, 09:52
Я б на місці Філона , не фотографував із-заи кущів ,а відвіз би бригаду по ремонту особистим авто.А раз Копелець керує , то очевидно раби дозволяють це робити, через нашу рабську психологію ми так і живем.Це біда всих українців бути рабами.Порошенко і Гройсман наплювали на Конституцію , сказали що це реформи і всі кинулись кричати на тих хто щось мислить -совок , пята колона , агенти кремля , і повні надій на беззаботне життя.Прокричали Слава Україні і вже щасливі... .
Щодо фейсбуку, авторе, не хвилюйтесь - там суржиком спілкуються(для сміху) якраз ті люди, які чудово володіють українською мовою. Набагато більше мене засмучують і злять наші звичайні кобелячани, які в житті говорять українською, а в ФБ переходять на рос. мову. На жаль, нам ще довго позбуватися оцього відчуття меншовартості
Засновник української академії наук і ще чомусь недекомунізований академік Вернадський пояснював: "Страна, которая не работает самостоятельно в области научной мысли, которая только усваивает образование – чужую работу, - есть страна мертвая." Тож щоб ви знали, що живете ви вже в мертвій країні, так як ви повністю знищили Академію наук і вищу і середню школу. Зараз вже важко знайти не те що живого академіка а навіть адекватного вчителя. СУГС!
Кастрюлеголовим поцреотам нагадаю, що 90% представників кагалу, яким поцреоти віддали з потрохами Україну не знають своєї рідної мови і це їм не заважає успішно лошарити свідомих поцреотів. Кім того, пора б вже зрозіміти, що звичайна метода кагалу все перевертати і дзеркалити. Коли вам кажуть що ви "кіборг", то це має означати, що ви "гробік". Коли турбуються про вашу землю, то це має означати, що не сьогодні завтра ви залишитесь зовсім без землі. Коли вам впарюють що на вас напав Путін, то це має означати, що Путін там вАще не при дєлах. Коли турбуються про вашу мову, то це означає що скоро ви лишитесь мови. Як це буде відбуватись? Та дуже просто. Спочатку вас лишать російської мови. Діти вже її не вчать і не знають. Потім замусорять українську мову галицизмами. Потім переведуть вас на латиницю, бо "так у всьому світі". В результаті латинізації, мова буде вбита назавжди. Ваші діти не знатимуть ні російської ні української, зате добре знатимуть слово "кур.ва", бо до ньго їх привчать на плантаціяїх гейропи. СУГС! Думаєте для чого СМСки пишуть вам латинськими буквами? Таки да, вас потихеньку дресирують, привчають.
"Я буду вперто рідну мову вчить Не пожалію ради цього сил і праці, Щоб не москалькою "ми в ж.опе говорить", А гордо рідною - "держава наша в сра.ці" СУГС!
" мова є одним з тих чинників, що впливають на самоідентифікацію, на єдність нації, на патріотичність." Ну скільки можна пояснювати пришелепуватим українцям, що мова в різномовній країні таки да впливає на єдність нації виключно негативно, тобто вона розєднує націю, якщо ще ми нація, бо ось пан Кравчук вже каже, що українці не нація. Посилання на www.youtube.com
Козачок не прикидайся. Ти все прекрасно знаєш, що пахан-копелець керує всим, а всі інші покірно махають хоботами. Так у водоканалі вона одна єдина машина.
Ні-ні, авторе, ну що Ви, який там суржик, матка Боска, в суверенній і незалежній країні вже вшисько мовлять лише на державній мові, пся крев, як ся мовили великі українці Іван Франко та Леся Українка, шляк то би їх трафиф, грубий москальский язік забуваємо, то є так!
Я б порадив Філоненку покусати Копельця.Так йому хочеться його загризти.Уявляю , що буде перед виборами.Дурна якась позиція.Хіба у водоканалі один автомобіль для виїзду бригади на аварію ? Копелець міський голова , чи директор водоканалу?Тренер футбольної команди Кобеляк , чи міський голова ?
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
По водоканалу остання інформація після бурі згоріла станція управління, ремонту не підлягає. Пан пахан сказав качайте напряму в систему грошей на станцію не має, все на екопарк та дені міста пішло. на пряму це буде жопа цілодобово насос качатиме в систему не сьогодні завтра він згорить. Дві свердловини потрібно негайно ремонтувати вони не працюють, грошей теж на це не має в пахана.
Олексію скотина це ти, бо розбавляв паливо у Яші на заправці і продавав людям, а Яків від цього страдав бо паливо не якісне. Ти очко за пахана не дери, що він вулицю засфальтував до тебе. Місто все в ямах світла не має в місті і води теж скоро не буде. А філон молодець пише все правильно!
2.Олексій
«при ісипові було все теж саме але нажаль він був чи сліпий чи проплачений...»

Спеціально скористався пошуком...

Посилання на exo.in.ua
Посилання на exo.in.ua
Посилання на exo.in.ua
Там ще купа, думаю достатньо і трьох

А ось стаття про те що у далекому 2010 році в артсвердловину вкинули 245.000 грн - Посилання на exo.in.ua (на той час - велетенське бабло, при тому бюджеті)
А скільки вкинули у свердловини при новому керівникові?
а все таки філон скотина, при ісипові було все теж саме але нажаль він був чи сліпий чи проплачений...
На минулому тижні їздив до друзів у Полтаву.
Вийшли з ними по справам прогулятися по мікрорайоні.
- О, - кажу, - у вас що, у дворах доріжки поасфальтували?
- Так, новенький асфальт поклали. - кажуть друзі.
- О, так у вас і тротуари, я бачу, заасфальтували.
- Так, повністю знімали і новий клали. У цьому році за весну майже весь мікрорайон.
- О, - дивуюся далі. - так у вас тут навіть місцями велосипедні доріжки зробили.
- Так, зробили, правда вузькуваті, але і таких не було раніше. І фонарі навесні всі справили, тепер світло , нормально. - кажуть друзі. - А у вас у місті що, хіба не асфальтують?
- Та ні... - кажу, - два роки назад кілометр тротуарів плиткою заклали, з тих пір і ніяких рухів в цей бікь. А фонарі у нас навпаки замінили на такі що ледве жевріють і ті вимикають ще до півночі... Зате у нас є зоопарк! - вирішив і сам похвалитися. - А у вас у Полтаві є? Нема? Ото ж бо. Село ви задрипане!
"Але мені до цього часу незрозуміла логіка дій представників силових структур: від СБУ до суду і поліції. Це виходить, до будь-якої людини можуть прийти з обшуком.." Ну яка таки й непонятлива. Ну якби це говорив хтось далекий від подій на Донбасі, то ще б куди не йшло. Можуть прийти і не лише з обшуком, можуть полізти в погріб і вигребти харчі, можуть покрасти все з квартири, можуть навіть розстріляти.

"Узагалі, я була в шоці". Та це не шок, шок ще попереду.
Яка країна такі і музеї
1 2 3 4 5 6 7 ... 1207

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації