Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1223
1.микола козак
«Вони просто безсовісні отримують не малі зарплати , крадуть потихеньку , отримують відкати від вирубування лісопосадок , а дати людям по тих нещасних 100грн у них невистачає сил прийняти рішення.ГАНЬБА КИШІНСЬКОМУ , ШЕВЧЕНКО , КОПЕЛЬЦЮ І ВСИМ ДЕПУТАТАМ»

Це прозріння !!!
"Ірина Божко наголосила, що завдяки монетизації пільг на проїзд, жителі, які не користувалися своїм правом безкоштовного проїзду на приміському, міжміському транспорті, зможуть замість цієї абстрактної пільги отримати реальні гроші. Монетизація усуває несправедливість нерівномірного доступу до вказаної пільги, а пільговики отримують можливість витратити гроші на свій розсуд.." Це чергові винаходи кагалу і перекладання відповідальності на органи самоврядування. В результаті маємо те що маємо. Нехер винаходити велосипед і придумувати монетизаційну замануху. Пільга на проїзд, от хай кому треба їздить і кому ні - сидить дома і нічого не отримує, бо пілька таки на проїзд. В результаті новаторства нікому нічого не буде. А взагалі то це все - суєта суєт і лохотрон, відволікання людей від головного. А головне, можна сказати одним реченням: "Кто еще не понял, на Украине зачищают от населения землю. Сидеть и ждать чуда, глупо. Чуда не будет."
1.микола козак
« крадуть потихеньку »

"Потихеньку"...Це прикол?
1.микола козак
«ГАНЬБА КИШІНСЬКОМУ , ШЕВЧЕНКО , КОПЕЛЬЦЮ І ВСИМ ДЕПУТАТАМ,»

Ну навіщо так жорстко?Як їм після таких слів спатиметься,їстиметься,ти подумав?
То можливо потрібно зібрати депутатів , Кишінського , Шевченко , Копельця , закрити їх і не випускати , доки не приймуть рішення.Вони просто безсовісні отримують не малі зарплати , крадуть потихеньку , отримують відкати від вирубування лісопосадок , а дати людям по тих нещасних 100грн у них невистачає сил прийняти рішення.ГАНЬБА КИШІНСЬКОМУ , ШЕВЧЕНКО , КОПЕЛЬЦЮ І ВСИМ ДЕПУТАТАМ,
30.Vlada82
« Поэтому отдохни с умным! »


Дякую. Порада мимоволі мудра. Віднині не витрачатиму ні хвилини часу на багатоликого пустодзвона.
До цього часу амбулаторії та Фапи утримувалися за рахунок державних субвенцій з розрахунку на одну людину.Сума була трішки меншою ніж 300 грн. Після підписання декларацій, ці 300 гривень збільшаться в залежності від віку підписанта декларації.Якщо мешканці району підписують декларації з лікарями району то грошей буде у районі буде більше.Фапи які приписані до лікарень легше буде утримати.У цій ситуації мешканці району підписують декларації за межами району ,або вважають за краще померти ніж звертатись до своїх лікарів.А взагалі відповідальною є перш за все Наталія Джевела.За її недопрацювання змушені будуть заплатити місцеві бюджети.
Ну вміють же ці журналісти подати інформацію... Про каблук, що відпав, прямо в за головок винесли, наче то найголовніше у виступі Саші. Ще й в дужках дописали "фото". Так де ж фото відпавшого каблука?
31.antibloger
«або ж в когось запаморочення»

Не запаморочення, а психологічні збочення. І не моя в тому вина. Краще про це Луна розповість.
29.Selena2017
«29. Selena2017 / сьогодні, 12:11»

Та наче ж Vlada82 позиціонує себе як жінка...? Або ж хтось щось знає, або ж в когось запаморочення, або ж комусь все рівно чи чоловік чи жінка ... Selena2017 та не беріть все так близько до серця це ж тільки форум...
29.Selena2017
«маєте можливість сховатися»

Пані богиня, не буду вам давати якісь поради, це марно. Хоча на вашому місці я б звернулася до психолога, раптом допоможе після стаціонарного лікування у шостій палаті. Там ви не тільки інших богинь знайдете, а й Наполеона, Штірлиця, надуманого вами "пана Влада" і ще гурт подібних вам "янголів". Але то ваша справа - лікуватися чи прогресувати у своїх мареннях.
А коли серйозно, то вчора, почитавши отут всі коментарі, мій чоловік Сергій відшукав в Інтернеті дуже слушні роздуми Жванецького про розум і глупоту. Каже, це багатьох коментаторів стосується. Хочу навести мовою оригіналу, може хтось себе пізнає чи просто задумається. Особливо корисно це буде тим, хто бачить усіх на своїй долоні чи просвічує наскрізь, хто любить роздавати поради і робити якісь незрозумілі висновки:
«Ум — это не эрудиция, не умение влезть в любую беседу, наоборот, или, как сказал один премьер, отнюдь. Ум не означает умение поддерживать разговор с учеными. Если ты умный, ты поймешь, что ты ничего не понимаешь. Ум часто говорит молча. Ум чувствует недостатки или неприятные моменты для собеседника и обходит их. Ум предвидит ответ и промолчит, если ему не хочется это услышать. И вообще, ум что-то предложит.
Глупость не предлагает. Глупость не спрашивает. Глупость объясняет. И чаще всего – без аргументов. В общем, с умным лучше. С ним ты свободен и ленив. С дураком ты все время занят. Ты трудишься в поте лица. Он тебе возражает и возражает… Ибо он уверен! И от этих бессмысленных возражений ты теряешь силу, выдержку и сообразительность, которыми так гордился. С дураком ты ни в чем не можешь согласиться. И чувствуешь, какой у тебя плохой характер. Поэтому отдохни с умным! Отдохни с ним, милый! Умоляю!»
Читайте класику, друзі, й не виникатиме хворобливе марення на Місяць, як у деяких самозакоханих порадниць.

Змінено 14.09.2018, 13:14
Чудасія: гроші йдуть за пацієнтом, а отримує їх лікар... Ось що значить невдало вжити в реченні прийменник. Звичайно, це не вина автора матеріалу, вираз давно вже нав"яз всім у зубах.

Змінено 14.09.2018, 12:22
27.Vlada82
«ховаючись за ніком богині»

Пане Влад, маєте можливість сховатися за ніком "янгол-вигнанець з раю". Це більше відповідає суті ваших думок і коментарів.
27.Vlada82
«Вчитайтесь у манеру висловлювання»

Цитата из медицинского справочника. «Шизофрения – в переводе с греческого означает «расщепление души», или «расшепление психики». У человека больного шизофренией могут отмечаться дезорганизация мышления и речи, их необычность, слуховые галлюцинации, бредовые идеи. (Для улучшения жизненного уровня необходимо срочно подписать бумажку о вступлении в какой-то ЕС, после чего зарплаты и пенсии достигнут 1000 евро и все будут ходить в шароварах и вышыванках и только то и делать что кричать СУГС и радоваться, радоваться…)… сопутствует нарушение социального познания и параноидальная симптоматика, (непонимание происходящего и острое желание идти убивать москалив)… связанная с бредом и галлюцинациями (москали наступают, уже стоят за хатой, уже в огородах. Колонны танков окружили хату).» Где-то так. В скобках приведены мои дополнения. Посилання на www.youtube.com
8.Selena2017
«"робите " ви суцільну гидоту»

8.Selena2017
«пришелепуватості , крім вас самих, годі й шукати»

14.Selena2017
«без отієї цвілі, що нею трясете»

23.Selena2017
«Так скімлити може тільки той, кому Майданом урвалася можливість паразитувати»

Вчитайтесь у манеру висловлювання цих псевдопатріотів. А я по своїй наївності вважала, що наріжний камінь справжнього патріотизму – це наявність власної внутрішньої культури. Визнаю, що помилялась. Треба ще так уміти ненавидіти своїх опонентів, називаючи їх пришелепуватими, і так любити саму себе, ховаючись за ніком богині Місяця. І при цьому ще комусь і дорікати, що "доросла людина, а в хованки грається". Отут весь розум і вся логіка. Факт "на лицо", як кажуть.
18.antibloger
«18. antibloger / сьогодні, 10:37»

Ви читаєте мої думки. Про себе можу сказати те саме. І не ждіть від самозакоханих "богинь Місяця" якихось детальніших пояснень, це марно.
20.orakul
«20. orakul / сьогодні, 11:40»

21.orakul
«21. orakul / сьогодні, 11:45»

Які здраві думки! На такі даже «богообраній» Селені важко заперечити якимось конкретним аргументом. Це самозакохані й замріяні люди, які не здатні відрізнити реалії від фантазії. Щойно мій чоловік прочитав усі коментарі і лише багатозначно запитав ніби сам у себе: інколи важко зрозуміти, що гірше - патріотизм деяких ідіотів, чи ідіотизм деяких патріотів? Я теж не знайшла, шо йому відповісти...
14.Selena2017
«не уточнюватиму»

14.Selena2017
«шукати загублену совість та не лукавити»

Жаль, пані богине. Очевидно, сказати нічого. Чи не в тім ваше лукавство? Як до конкретики - так в кущі. Я розумію, що у вас давно якісь хворобливі фантазії. Не знаю, з якої ви спідниці визираєте на світ, але вам дуже хочеться бути наглядачкою чужої моралі, визначати, хто на долоні, а хто десь під спідницею, хто загнубив совість, а ви - прямо таки моральний авторитет. Сказано ж - богиня Місяця. Не старайтесь, життя вже показало, хто є хто. Вам би самій до Луни за порадою, а не комусь роздавати поради. Спочатку свою совість відшукайте, бо вже так насовістили, що далі нікуди, Україна аж стогне від подібних "пророків". Куди вже далі?
14.Selena2017
«Не пхаюсь у пророки»

Отож і не пхайтесь.
23.Selena2017
«23. Selena2017 / сьогодні, 13:32 Вставити цитату»

Не паразитував при будь якій владі! Просто не терплю брехунів, які використали людей щоб прийти до влади, а самі за жадобою грошей продали не тільки совість! А ви напевне в Мінстеці на півставки працюєте? Без будь-яких аргументів захищати нинішніх, може або причетна до цього людина, або в якої відсутній зв’язок з реальністю!
22.antibloger
«22. antibloger / сьогодні, 11:46»


Доросла людина, а в хованки грається. Так скімлити може тільки той, кому Майданом урвалася можливість паразитувати побіля будь-якої влади.

Змінено 13.09.2018, 13:34
По перше - Ви мене не знаєте і не можете стверджувати, що я щось роблю, чи не роблю! По друге Ваша пропозиція була б слушною роки два, три назад..., коли Ваші однодумці користувалися всією повнотою влади, всіх хто був іншої думки клеймили ворогами народу (Vlada82 в коментарях до статті Парад вишиванок і нагороди військовослужбовцям досить влучно описала цю вакханалію...)! Тепер Ви пропонуєте робити щось РАЗОМ бо самі визнали - "щоб ми не жили гірше і гірше". Будемо робити вигляд, що все було та "як треба", ніхто не крав, не торгував зброєю, не брехав людям ,(а сам набивав кармани) і т.д і т.п.? І ще дозвольте запитати: так а хто "на цьому наживається"? Чи бува не ваші однодумці (всіх інших люстрували), які після майдану дорвалися до влади і враз забули свої обіцянки!
14.Selena2017
«дітки, які підростуть, будуть людьми з зовсім інакшим світоглядом, »

Дітки, які підростуть, будуть бидлом, батраками. Уся молодь вже розїхалась батракувати і їм по барабану ця країна. Жоден із них не розуміє, що відбувається і розуміти не хоче. Більша половина діток мріє залишитися на чужині. На відміну від майдаунів, вони навіть ніяких планів чи іллюзій щодо цієї країни не виношують.
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
16.antibloger
« і чого це ні Selena2017, ні Slavko досі не зробили?»

Шановний пане "antibloger", а чому ви досі нічого не зробили? З такими питаннями і провокаціями для вас точно ніхто нічого не зробить! Особисто для вас як і для всіх інших у мене пропозиція - що-небудь робити для того, щоб ми не жили гірше і гірше, але разом, бо якщо вам не набридне, то так і будемо звинувачувати одне одного, поки інші на цьому наживаються!
17.Slavko
«17. Slavko / сьогодні, 10:21»

1. Напевне у Вас проблеми з логікою, та як Ваші коментарі протирічать один одному...
2. Цю владу привели з майдану Ви і ваші однодумці, а що Ви особисто не попали до корита та як Паршевлюк і інші, то це життя..., і не знімає з Вас і Ваших однодумців відповідальності за ті «покращення» після майдану, що є зараз! Для інформації: особисто не голосував ні за "єдіний народ" ні за солодкий «рошен», та як вважаю що це два клани однієї банди, а про Вікіпедію з визначеннями «революція» і «переворот» я вже писав...
16.antibloger
«Отже, мають право на законний протест тільки ті, які поділяють думку Slavko, - всі інші вороги України»

16.antibloger
«чому після майдану і реформ ми живемо все гірше і гірше? Кого за це потрібно відправити на Соловки, і чого це ні Selena2017, ні Slavko досі не зробили?»

1) Ну чого б це ?? Будь-ласка, виходьте, протестуйте! Ваше право.
2) Чому ви так живете? - Тому що ви вибрали лапшу про "єдіний народ" і солодкий «рошен» про «мир» та "життя по-новому". Вже повторююсь, ніхто вам не винен крім ваших обранців - то ж уперед !!
13.Slavko
«13. Slavko / вчора, 18:01»

"Не можу ніяк зрозуміти, хочете поваги, при цьому несете постійну маячню і наполовину вигадану, наполовину перекручену беліберду ! Ви справді вважаєте, що вийти на майдан із мирним протестом - це незаконно!? А яка вона у вас та "юридична точка зору" на це? Наскільки я знаю, головний закон України - конституція це дозволяє..."- це цитата «людини» з ніком Slavko написана неділю назад! Отже, мають право на законний протест тільки ті, які поділяють думку Slavko, - всі інші вороги України і пропутінські "шпіони", так? По цей день не прочитав ні однієї «здравої» відповіді чому після майдану і реформ ми живемо все гірше і гірше? Кого за це потрібно відправити на Соловки, і чого це ні Selena2017, ні Slavko досі не зробили?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1223

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації