Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1159
72.Гнатович
«И союзные страны жили намного лучше России, хотя проедали больше чем производили! »

Опаньки. Чого ж тоді союзні республіки в чергу до Союзу назад не шикуються? Назвіть хоч одну із союзних республяк, яка б тужила на весь світ, ностальгуючи за СРСР. Крім самої Росії, звичайно. Чого Росія так зі своєю любов"ю якоюсь садистською до нас набивається? Риторичні запитання....
70.Ольга Волоська
«Росіяни - так, їм при Союзі жилося найкраще. »

Хуясе выводы! РСФСР производила на 17.5тыс.долл., а потребляла - 11.8 т.долл. Украина произв. на 12.4тыс.долл., а потребляла 13.3.
Экономика Украинской ССР по выплавке стали, добыче угля, сбору пшеницы и прочим показателям на душу населения была сопоставима с ФРГ. И союзные страны жили намного лучше России, хотя проедали больше чем производили! Сравнить хотя бы количество газифицированных сел на украине и в России на 1990г.: на украине - почти 90%, в России - менее 50%.
Я уж промолчу о продовольственном снабжении. Видно, барышня и Россию никогда не бачыла.
69.Ольга Волоська
«Їхали б ви хлопці, в Росію. Там вас чекають. Генетичну пам"ять відновили б.»

Кыцуня, похоже, в процессе жизнедеятельности Вы, словно Эллочка-людоедка, усвоили несколько штампов и в процессе общения генерируете их в произвольном порядке. Как-то даже не хочется развивать мысль, где чэкают Вас)))
65.Adekvatov
« хочете посадити тих, хто за країну вболіває, хоч вже і не у дєл»

Революція завжди поїдає своїх дітей. Пам"ятайте про це. А ідеї Сталіна в Україні не пройдуть. Росіяни - так, їм при Союзі жилося найкраще. Тож і ностальгують вони за ним. Гнатович правий в одному - наша генетична пам"ять не дозволить нам шанувати цього правителя. Крім, хіба що тих, кому при ньому жилося непогано. Але таких не багато знайдеться. На цьому - всіх благ. Розмова зайшла в неконструктивне русло. А це вже нецікаво. Всього найкращого.
68.Гнатович
«Яркий пример проявления генетической памяти. »

Їхали б ви хлопці, в Росію. Там вас чекають. Генетичну пам"ять відновили б.
59.Ольга Волоська
«Років так на 10. Попрацювати на благо суспільства. При правлінні Сталіна так би й було.»

Яркий пример проявления генетической памяти. Бабушка при Сталине попрацювала на исправительных работах (всего-то год!), так и внучку до сих пор от Сталина колбасит!
62.Ольга Волоська
«І манію величі підлікувати не завадило б. В реабілітаційному центрі. Праця на свіжому повітрі цьому б сприяла. Фізична праця. Як і заповів вождь всіх народів.»

Вот это правильно! Ликуйтесь на здоровье!
59.Ольга Волоська
«Путіна -не Путіна, але ізолювати від суспільства вас таки треба. Років так на 10. Попрацювати на благо суспільства. »

Похоже, у вас в роду не только расхитители соц.собственности были, какие-то совсем уж говнистые качества в Вас проявляются. Чую, ой не зря на мороз их выперли
59.Ольга Волоська
«Попрацювати на благо суспільства. При правлінні Сталіна так би й було.»

Не хочу витрачати час на пошук, бо це все одна марна справа, але не так давно читав спогади одного міністра-троцькіста, який признається що він антисталінську діяльність і його не посадили лише тому, що він на той час був вже пенсіонером. А ми з Гнатовичем навіть не міністри. Хоча за ньго точно не знаю, але я точно не міністр. Так що якби вас на місце Сталіна, то ви б далеко зайшли. Не забувайте ще й те, що Сталін працював на розвиток країни і нічого від неї не вкрав навіть своїм дітям. Зараз же усі працюють виключно на розвал країни, що ви й самі підтверджуєте. І ви, на відміну від Сталіна, хочете посадити тих, хто за країну вболіває, хоч вже і не у дєл. А ті, хто при дєлах, як і ви, раз вас запрошують у високі кабінети, мовчите і сприяєте розвалу, хоча б своїм не розуміннням того що відбувається.
55.Ольга Волоська
«Я думаю,
що її розкуркулювали ваші предки. Або схожі на них. Які самі робити або не вміли, або не хотіли. Або були просто недієздатні. От і наслідки. Вони ж не крали. Вони "колективізували". Понатягавши на себе шкірянки. Шарікови. Зараз я от теж слухаю новоспечених шарікових: "грабь награбленое". І про повернення Сталіна мріють не бабусі сільські. А такі от шарікови-гнатовичі. Які чудово себе почували в ті часи.»

Барышня, Ваша «думалка» выдает такие парадоксальные заключения, что возникает вопрос - головой ли Вы думаете?

Если Ваши предки загремели в тюрягу за воровство, а мои в то время не воруя, не доедая и честно работая, в тюрьму не попали, то с чего выводы, что мои предки или коллективизировали, или "робити або не вміли, або не хотіли. Або були просто недієздатні." Ваша логика странна, но вполне понятна: уголовники - цяця, потому что они Ваши, а мои, честные труженики - кака, потому что не Ваши.

И да, дедушки-бабушки и папа-мама очень уважали/уважают Сталина. Также как и я. Ибо он реально достоин уважения, искреннего и незамутненного. И, опасаюсь, совершенно непонятного выпускницам непонятных вузов с неприлично звучащей аббревиатурой))
57.Ольга Волоська
«Ясно-понятно. Євреї винуваті. "Бий жидів, рятуй Росію". Цікава тенденція.»

О! Так ви ще й антисемітка, єврейським сайтам не довіряєте. Круто! Ану ще й ось цього каббаліста покритикуйте, а ми з Гнатовичем на вас стукнемо через ефесбе на пряму в самий синедріон. Посилання на www.youtube.com
60.Гнатович
« еще и сам Путин - третьим!»

І манію величі підлікувати не завадило б. В реабілітаційному центрі. Праця на свіжому повітрі цьому б сприяла. Фізична праця. Як і заповів вождь всіх народів.
48.Ольга Волоська
«Я пропоную припинити безглузду дискусію. В СРСР я не хочу. Сталіна хвалити не буду. Так зрозуміло?»

Припиняємо,бо таки дійсно й так зрозуміло. А Сталін ваших похвал не потребує, його історія похвалить, про що він сам пророче й сказав: "Я знаю, что после моей смерти на мою могилу нанесут кучу мусора, но ветер истории безжалостно развеет её!" Да здравствует ветер истории! Кажется он уже начинает подниматься, этот ветер истории.
54.Adekvatov
«45.Ольга Волоська
«отакі -от як Гнатович (підозрюю, що ви одна і та ж особа"»

Ну да, одна особа. Ми ще й агенти Путіна вдвох в одній особі.»

Круче. Мы не только два агента в одной особи, но еще и сам Путин - третьим!)))
54.Adekvatov
«агенти Путіна вдвох в одній особі.»

Путіна -не Путіна, але ізолювати від суспільства вас таки треба. Років так на 10. Попрацювати на благо суспільства. При правлінні Сталіна так би й було.
56.Adekvatov
« про рівень нашої вищої освіти.»

Отак. Головне, щоб ви своїм рівнем задоволений був. Хоча, з моєї точки зору - капець-капець. Сувора суміш нациста з комуністом.
52.Adekvatov
« "удушающая власть еврейского капитала".»

Ясно-понятно. Євреї винуваті. "Бий жидів, рятуй Росію". Цікава тенденція.
48.Ольга Волоська
«Дві вищі освіти. Факультет української філології. І ХАРІ НАДУ. Якщо вам це про щось говорить.»

Це таки дійсно багато про що говорить, особливо про рівень нашої вищої освіти.
51.Гнатович
«Об этом должна была беспокоиться бабушка, идя на воровство: как будут жить её дети, если её посадят? »

Я думаю, що її розкуркулювали ваші предки. Або схожі на них. Які самі робити або не вміли, або не хотіли. Або були просто недієздатні. От і наслідки. Вони ж не крали. Вони "колективізували". Понатягавши на себе шкірянки. Шарікови. Зараз я от теж слухаю новоспечених шарікових: "грабь награбленое". І про повернення Сталіна мріють не бабусі сільські. А такі от шарікови-гнатовичі. Які чудово себе почували в ті часи.
45.Ольга Волоська
«отакі -от як Гнатович (підозрюю, що ви одна і та ж особа"»

Ну да, одна особа. Ми ще й агенти Путіна вдвох в одній особі.
48.Ольга Волоська
«46.Гнатович
«Вашего образования позволяет ставить подобные диагнозы.»

Дві вищі освіти. Факультет української філології. І ХАРІ НАДУ. Якщо вам це про щось говорить.»

Конечно, говорить. НАпример,
1) о том, что человек, не имеющий высшего медицинского образования и не имеющий специализации по психиатрии не может диагностировать как дебилизм, так и другие подобные расстройства.
2) о том, что если человек с двумя высшими образованиями в, признаюсь- для меня загадочными "І ХАРІ НАДУ", сам не понимает вышеизложенного мною в п. 1), то эти образования были явно заочными, формальными и, возможно, "за сало", что опять же таки не дает Вам права ни выставлять диагнозы, ни считать себя образованным человеком. Говорю же - адская смесь в Вашей голове)))
35.Ольга Волоська
«Я й так знаю. Гітлер підняв економіку країни, прийшовши до влади. І, якби не війна з СРСР, можливо, залишився б у пам"яті німців геніальним керівником»

"Якби, в роті виросли гриби..." А як він підняв екноміку і хто її опустив? Треба ж глибше копати. Почитайте самого Адольфа. Його цитувати не можна. Цитувати єврейські сайти можна, тому цитата із них (jhistory.nfurman.com): "«Другим направлением антиеврейской политики властей было исключение еврейского влияния на экономику Германии. Еврейское влияние постоянно изображалось как "удушающая власть еврейского капитала".
Тяжелое экономическое положение Германии послужило основным фактором, приведшим нацистов к власти в 1933 году, поэтому именно в этой сфере общество, в первую очередь, ожидало от них каких-то действий. Стабилизация экономики являлась самой важной задачей администрации в первые годы нацистского режима, и успех в этом деле больше, чем что-либо иное, повлиял на степень устойчивости нацистского нового порядка, усмирив народное недовольство».
Нічого не нагадує? Потім ті, з ким він боровся його і використали для організації війни.
47.Ольга Волоська
«А коли її посадили, вдома діти лишились. Найстаршій - 14 років. І ніхто не подумав, як вони ж жити будуть. »

Об этом должна была беспокоиться бабушка, идя на воровство: как будут жить её дети, если её посадят?
Похоже, дефект установления причинно-следственных связей сцеплен с каким-то весьма доминантным геном, если в столь выраженной форме, пройдя через несколько поколений, сегодня так ярко проявился и в Вас.
42.Ольга Волоська
«вони нікуди і не їздили. їх просто взимку викинули з хат. дві сімї. в одній хаті зробили контору колгоспу. в другій - сільську раду. Одні вимерли з голоду повністю. В другій - прадід мій помер. А діди загинули через кілька років на війні. Загинули, мабуть, щоб такі, як ви і вашу родичі, вижили, і тепер дозволяли собі всякі гадості про них говорити. Я вже навіть звикла до цього.»


1. Так «їздили» чи не «їздили» Ваши родственники в тюрьму? Чтобы после неё вернуться обратно, не будучи пораженными в правах?
2. Как " Одні вимерли з голоду повністю", если Вы их потомок 1969 г/рожд.?
3. Не надувайте щёки, не одни Ваши «диды» загынулы в той войне. К примеру, мой дед один из девятерых воевавших братьев с той войны вернулся. И по другим ветвям несколько десятков наберется.
И родственников Ваших никто не оскорблял, не надо домысливать того, чего не было.
39.Ольга Волоська
«Отут ось корінь. Ви в курсі, що наші діди і баби працювали за "палички", тобто трудодні. Як наслідок - голодували. Їх і саджали. »

Между «голодували» и "Їх і саджали" вы пропустили фразу "некоторые воровали, зная о последствиях". А некоторые - также пахали за трудодни, также голодовали, но не воровали. Поэтому их (почему-то!) не сажали. Заметьте, воровавших было значительно меньше неворовавших. Как же выжили не ворующие законопослушные люди? Загадка!
А что бы Вы сказали, если бы сегодня какой-нибудь голодный безработный Вася пришел к Вам и обнес Вашу хату? Или несколько десятков голодных Вась посетили Вашу хату с той же целью?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1159

Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації