Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1223
12.Slavko
«2. Slavko / сьогодні, 17:57»

Дякую щиро.
11.Vlada82
«1. Vlada82 / вчора, 22:45»


Пане Влад, не уточнюватиму. Життя саме витягне вас із тещиної спідниці і змусить шукати загублену совість та не лукавити. А оті дітки, які підростуть, будуть людьми з зовсім інакшим світоглядом, без отієї цвілі, що нею трясете всім перед очі. Ви обидва і вам подібні вже будете для них смішні і непереконливі. Не пхаюсь у пророки, але - так буде!
11.Vlada82
«чи не богли б ви уточнити, що означають ці ваші наміри? Поставити orakulа до стінки, заслати на українські Соловки»

Я б вас обох заслав і негайно
8.Selena2017
«тверезі думки, але це тАк рідко трапляється. А "робите " ви суцільну гидоту, якою країну не врятуєш. Бо зразка пришелепуватості , крім вас самих, годі й шукати, вона вся з вас випирає . Мабуть, уже й ті, що навіть лікнепів не відвідували, зрозуміли, що повороту до вчорашнього не буде»

100%, 100% !!
Чого все треба споганити своїми коментарями? Держава не так багато коштів виділяє на оснащення лікарень, хай хоч з-за кордону допомагають. Пройти якісне УЗД в Києві можна в Медикомі medikom.ua/adult/uzi_kiev , а чи кожне місто та містечко України може таким похвалитися? Он їздять люди в районні та обласні центри. Так що, хай хоч з-за кордону лікарні отримують обладнання, щоб прості люди мали змогу проходити обстеження і не пертися для цього бозна куди!
8.Selena2017
«Рятувати країну від таких як ви треба, це однозначно.»

Пані богине Місяця, чи не богли б ви уточнити, що означають ці ваші наміри? Поставити orakulа до стінки, заслати на українські Соловки, посадити в темну "з конфіскацією майна і поразкою в правах", накласти цензуру на його коментарі або тавро "ворог народу" на нього самого, чи щось інше? І чи не здається вам, що ці наміри нагадують дії тих, кого ви так люто ненавидите і критикуєте, однак намагаєтеся їхніми методами позбутися ідеологічних опонентів?
7.orakul
« Вот интересно знать, что бы Касян сказал по этому поводу, »

Касян сказал бы: " Слава Богу, шо я не дожив до цього йо@аного стыда, колы заурядный ремонт и обустройство детской площадки стало сверхсобытием районного масштаба"

Касян бы сказал: "Пи@арасы..."

И, возможно, напомнил бы землякам о построенном советской властью без помпы и шума огроменном центре мануальной терапии, который земляки-вандалы расхерачили до основания, без сожаления и раскаяния погубив дело его жизни.

"Сраные потомки" - сказал бы Касян...
7.orakul
«что бы Касян сказал по этому поводу,»


Мізки б пророку вправив, він був на все мастак.
5.orakul
«. orakul / сьогодні, 16:25»


Не відкидаю , що іноді в обох бувають тверезі думки, але це тАк рідко трапляється. А "робите " ви суцільну гидоту, якою країну не врятуєш. Бо зразка пришелепуватості , крім вас самих, годі й шукати, вона вся з вас випирає . Мабуть, уже й ті, що навіть лікнепів не відвідували, зрозуміли, що повороту до вчорашнього не буде. Яке там у вас адекватне мислення !!! Цвіль одна.А Земеля правду каже в цьому питанні.
Рятувати країну від таких як ви треба, це однозначно.

Змінено 11.09.2018, 18:01
6.земеля
«Медики вне политики»

Как вне политики? Разве депутат Верховного Совета СССР может быть вне политики? Мы же говорим не о Касяне-враче, а о Касяне-депутате. Это наши гаврылюки и парубии вне политики, они просто в деле и в бизнесе. А разве майданутая Богомолец тоже вне политики? Вообще-то Земеля, будь проще, тут Беримор просто прикололся а я ему подыграл. Конечно, Касян заслуженый товарищ, но алогизм свидомых шкалит. Когда им нужно, они использовали и Касяна и Кобзона, потом Кобзона лишили звания почетного гражданина города. Вот интересно знать, что бы Касян сказал по этому поводу, не как врач, а как человек.
Медики вне политики, а тем более Касьян , это святое. А кто воевал, тот подтвердит, что пленных тоже лечат. Даже на зоне если кто обидит медсестру то мало не покажется, таковы не писанные правила.
3.Selena2017
«чого хоч до дитинства чіпляєтесь?»

Та того що від дитинства залежить бути країні чи ні. А дітям уже так голови запудрили, що вони вже не можуть атекватно мислити. І усі вчителі це починають бачити, але нічого не хочуть розуміти, бо більшсть із них - кастрюлеголові. Та й хто ж як не ви з самохіною обурювалися тут, що ніхто нічого не робить і не рятуеє країну. От ми з Берімором хоч щось та робимо, а ви й того не робите. Посилання на www.youtube.com
Два шизофрена-дармоїди просто вже заждались чергової порції гречки, помиїв і лапші про вічний мир та ісконоє братерство. Тому, поки їх не почнуть годувати, будуть гучно кувікати, бекати і топтати своє ж лайно!
ВІТЯ вже ЇЇ(премію)в откатах забрав.....
Як клоуни юродиві, чого хоч до дитинства чіпляєтесь? Не знаєте вже з якого боку дійсність кусати, отрута нутрощі переповнює.Замість порадіти : хоч щось та зроблено.

Змінено 11.09.2018, 15:03
1.Beri Mor
«!Де патріоти?»

Ганьба патріотам! Касян був ще й депутатом совіцього Вєрховного Совєта. Ганьба. А скільки він вилікував москалів. Ганьба!
Імені Касьяна?Так це ж друг Кобзона,ще й кум через Слинька!Де патріоти?Розвалить негайно пам"ятник Костоправу!Де піп,в обконченій рясі?Кулічковський,"ату",собака!
Судячи з фото,зброя явно з зони АТО.Зроблена за новітніми українськими технологіями.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Кукурудза по 90 центнерів врожайність і 12% вологи,та ще й на початку вересня?Пиздьож!Вітя,ти або врожайність скинь,або ж вологи добав.Бо за такі врожаї тобі Нобелівську премію вже повинні вручити.
62.Sedoy
«62. Sedoy / вчора, 19:35»


То було хвилинне, скороминуче, а далі як і у всіх парторгів на тих вершинах.

Змінено 10.09.2018, 11:20
Похоже, на этом ПАзике я ездил в школу аж в 1972 году :))
перший президент України Кравчук каже, що ми не нація...
Зато второй, между прочим секретарь парткома Южмаша, написал "Украина не Россия"
на узбіччях почне працювати трактор з гідрозахватом, яким перевезуть усі гілки, а потім спалять їх???
Цэ Эвропа??? А как же выброс диоксина? Про дробилки не слышали? Грибы потом растут или палеты делают
5.микола козак
«А чому ж ти юрист , не звернувся в СБУ , До президента -гаранта нашого , в НАБУ іт.д.Принаймі можна через суд припинити це »

При великому бажанні можна багато чого, але по-перше, я не юрист, а по-друге, навіть поліцію мало не щодня викликаю, то уяви, скільки йде самого тівльки часу... І все наодинці! І відгрібаю сам ..! То ж на всякі питання "чому ж ти" відповідатиму, що як тільки буде звучати "ЧОМУ Ж МИ ?" -тоді й будемо говорити, а поки нема з ким і нема про що!
А чому ж ти юрист , не звернувся в СБУ , До президента -гаранта нашого , в НАБУ іт.д.Принаймі можна через суд припинити це нахабство.В Кобеляках наприклад пиляють не дрова , а брус і відправляють більш за все за бугор.Звичайно в цих оборудках є дольовики , жодне ж дерево ніде не оприбутковане.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1223

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації