Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1207
Бонні та Клайд полтавського розливу.
Буде куди діток возити під час літніх канікул.
А ось і не вгадав, шановний Беріморе, всіх переможе саме свідомий гетьман Мазепа і звільнить суто українські землі від Уралу до Кольского півострова!
Уявляю,що це буде за реконструкція,в світлі останніх подій в Україні.Впевнений,що Карл переможе однозначно,погонить Петра аж до Переволочної і там розгромить.Ну а Мазепу зі зрадника воздвигнуть в герої,як Бандеру.Так що можна й не дивитися.Бо якщо покажуть правду,прийдуть «патріоти» в балаклавах і насиплять всім пи.зди.
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
1.Beri Mor
«копи не тільки знайшли коноплю,а встигли її спробувати»

" провели санкціонований обшук" Проста логіка говорить про те, що у них практикуються ще й не санкціоновані обшуки. Точно обкурені писали
Судячи з заголовку статті гадяцькі копи не тільки знайшли коноплю,а встигли її спробувати,перед тим,як написали.
Та кому та порнуха зараз потрібна. Підкинули, щоб вилучити дитину і продати підорам. Бізнес і нічого особистого. Крім того це ще й державна програма.
Цитата:"знайшли саморобний пристрій для куріння".
А шо,є і магазинні?
O tempora,o mores!
Ага, треба здерти з Полякової кокошник під її ж пісеньку Первое лето без него, нічого тут викаблучуватися, хай Ще не вмерлу співає... за чай з тортиком... а то й без тортика... попривикали, панімаєш....
1.Neznayko
«Олю Полякову в кокошнику глянули і»

Зрада.Кокошник це атрибут російської,ворожої нам культури.Це майже георгіївська стрічка.Можливо в них воюють сепаратисти,ганьба організатоам концерту.
Та й недешево гуляли. Полякова, думаю, серйозні суми бере, за чай і тортик не виступатиме.
Нічого, ось і у Кобеляках скоро День міста гулятимуть. Викинуть не менше півляма, чо ми, бідні? Дарма що півміста не асфальтовані навіть.
Ну да, на дороги грошей немає, зате Олю Полякову в кокошнику глянули і лісапети роздали
orakul 25 червня, 21:00 На тему: Подарунки для лікарень...
1.Marintyla
«зцілення енергією Рейки»

А скільки шекелів за рекламу цього Рейке платять? Тупо читаю у Вікіпедії "Практика рэйки основана в 1922 году Христианином Микао Усуи" Включаємо логіку і аналізуємо. У Японії ніколи не було християнства, як не старалися іудеї їм його навязати. Це одни із секретів успіху Японії. Крім того, за признанням самих ребе, у Японії найбільшими тиражами видаються Протоколи сіонських мудреців, про які свідомі й сном і духом не чули, не те що б ще читали. Подивившись на фейс того Рейки не покидає відчуття того, що він родич нашого Рабиновича. Далі розумні самі домислять а свідомим все одно щось пояснювати марно.
orakul 25 червня, 20:53 На тему: Подарунки для лікарень...
4.Neznayko
«а свідомі мольфари! »

О Мольфари поки що можна. Та й то.... одного, того що напророчив розвал України ще до майдану замочили, тіпа щоб не каркав, чи що. Посилання на www.youtube.com
Neznayko 25 червня, 20:44 На тему: Подарунки для лікарень...
А, тоді прошу пардону, не шамани, а свідомі мольфари! То є так!
Та нічого, головне, що я українець, неважливо звідки...
Саме противне, що майдануті сидять в кущах і рота не відкривають проти нинішньої влади, котру самі ж і привели на Банкову! Що ж теперине скачуть та прапорцями не махають?! А все просто, тільки варто вийти на мітинг, як влада їх же у кремлівські шпигуни зарахує! За шо боролись, на те й напоролись!
orakul 25 червня, 15:58 На тему: Подарунки для лікарень...
2.Neznayko
« скоро будемо не в лікарню ходити , а до шаманів»

Не пиши такого бо забанят. Шамани це ж десь у бурятів і вских там евенків із чукчами. Кароче, в Расєї матушці. А це вже зрада.
6.Neznayko
«Поки що хвіртка сіра, бо політичне межсезоння, скоро вибори..»

Вибач, я думав що ти кобеляцький. Може хтось знає і напише. Просто цікаво знати, що ж то воно такий за патріота. А щодо міжсезоння, то ти правий. Пішов вже зворотній процес, свідомі залягли і очікують, що далі буде. От тут треба використати роль громадськості і цього сайту і усіх отих патріотів вивести на чисту воду і недати їм знову пролізти до влади помінявши тюбетейки. Дуже велику ціну заплатила країна і народ за її псевдопатріотизм. Жоден майдаун не повинен отримати підтримки народу як би він не клявся і не обіцяв виправитися. На їх совісті розвал країни і десятки тисяч загиблих.
Neznayko 25 червня, 14:14 На тему: Подарунки для лікарень...
Якщо так далі триватиме в медицині, під керівництвом Супрунихи,то скоро будемо не в лікарню ходити , а до шаманів
Marintyla 25 червня, 13:32 На тему: Подарунки для лікарень...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Оракул, я б допоміг з радістю, та в Кобеляках нікого не знаю, не місцевий я...
на рахунок хвірточки, то думаю, що у хазяїна про запас в коморі є і біла, червона та синя фарби, мало лі як воно повернеться, а случаї разні бувають...
Поки що хвіртка сіра, бо політичне межсезоння, скоро вибори...
3.Neznayko
«Нічого, скоро бандерщина набридне вмім настільки, що радянщину з руками »

Слухай, незнайко, ти якщо незнайко, то навиворіт буде знайко. До тебе питання як до знайка. Будь ласка допоможи, може дійсно знаєш. Требе потроху свідомітів на чисту воду виводить. У Кобеляках по вул. Червоноармійській, якщо їхати від Телекому до Газу, то зліва була у когось свідома хвірточка ( ну, тобто покрашена у жовто-блакитний колір) і от недавно хазяїн взяв і замалював її у сірий колір. Афігєть. Це зрада, чи прозріння? Якщо знаєш хто там живе, то підкажи, нехай і люди взнають.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1207

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації