Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1159
46.Гнатович
«Вашего образования позволяет ставить подобные диагнозы.»

Дві вищі освіти. Факультет української філології. І ХАРІ НАДУ. Якщо вам це про щось говорить.
47.Ольга Волоська
« Вы, вообще, соображаете, »

Я пропоную припинити безглузду дискусію. В СРСР я не хочу. Сталіна хвалити не буду. Так зрозуміло?
44.Гнатович
«Экономика СССР с ее безналичным расчетом между организациями как-то не располагала к хищениям.»

На городі бузина. А в Києві - дядько. До чого тут сільська тітка, яка в пазусі три жмені зерна принесла, щоб дітей нагодувати.
А коли її посадили, вдома діти лишились. Найстаршій - 14 років. І ніхто не подумав, як вони жити будуть. Всім було наплювати. Часи такі були? Тьотя Настя і зараз з жахом згадує той рік. Без матері і батька. Вона важила 30 з лишнім кілограмів. А пішла на роботу в колгосп. Про школу мова вже не йшла. Ви - нецікавий співрозмовник. Високі матерії розказувати не треба. А про «достать» забув? це вже в наш час. Коли дефіцитом було ВСЕ.....
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
28.Ольга Волоська
«Дебіл. Син дебіла.»

Не исключено.Все относительно. Но вряд ли уровень Вашего образования позволяет ставить подобные диагнозы.

28.Ольга Волоська
«Ви не хочете свій негатив на своїх рідних виплеснути?»


Странная Вы барышня, однако. Вы, вообще, соображаете, что пишете или просто так по клавишам тыкаете?
43.Adekvatov
« Вас це ще не зачепило.»

Думаю, як і вас. Якась звичка дивна виробилася: підштовхувати до активних дій інших людей. Як от ви мене "провокуєте". А я цього вже "наїлась". За 11 років роботи сільським головою. Коли приходять, розказують, "підказують", а як до діла - в кущі. Або отакі -от як Гнатович (підозрюю, що ви одна і та ж особа", ще й відро грязюки пробують на голову вилити.
32.Ольга Волоська
«А нічого не змінилось. За крадіжку дрібну можна запросто за грати потрапити. За крадіжку мільйона - навряд чи. Так що маємо те, що маємо.»

В том то и дело, что изменилось. Пример тому - расстрелянные за хищения советской собственности директор Елисеевского и директор треста Берта Бородкина. Я уж не упоминаю вполне заслуженное истребление троцкисткого отребья.

Экономика СССР с ее безналичным расчетом между организациями как-то не располагала к хищениям. И жизнь не по средствам очень даже вычислялась и вызывала закономерную заинтересованность соответствующих служб. Вы не равняйте то время с нынешним, где действительно отсидеть можно только не наворовав на откуп, а казнокрадство - само собой разумеющееся
34.Ольга Волоська
«А чого я зараз не розумію? Проясніть ситуацію. Якщо не важко.»

Ну що тут незрозумілого? Ви писали "Якщо людина вважає, що в 1939 люди гарно жили. Прямо аж дуже гарно. Після 1933, коли мільйони з голоду вмерли. І після репресій 1937...." Мені здалося, що ви не можете порівнювати, не можете відрізнити "грішне від праведного", тому я так і написав, що ви почнете щось розуміти, як вас опустять до ріня 33-го. З усього видно, що ви поки що не бідуєте, може й завдячуючи своїй праці, але не всі люди зараз живуть добре. Не забувайте, що не всі можуть поїхати до Поляків, і не у всіх є земля, та якби й була, то не у всіх є можливість фізично на ній працювати. Просто є пенсіонери й інваліди які просто не можуть працювати і не можуть лікуватися. Вони в першу чергу зараз і підлягають ліквідації. Багато людей в прямому смислі риються у сміттєвих баках і вони вже усвідомлюють, що фактично вони живуть в 33-му. Вас це ще не зачепило.
40.Гнатович
«так как вернулись жить на украину и детей из института не погнали из-за родительского прошлого.»

вони нікуди і не їздили. їх просто взимку викинули з хат. дві сімї. в одній хаті зробили контору колгоспу. в другій - сільську раду. Одні вимерли з голоду повністю. В другій - прадід мій помер. А діди загинули через кілька років на війні. Загинули, мабуть, щоб такі, як ви і вашу родичі, вижили, і тепер дозволяли собі всякі гадості про них говорити. Я вже навіть звикла до цього.
24.Ольга Волоська
«Моя бабуся сама піднімала трьох діток. Працювала в колгоспі.»

Ви знову у полоні сучасних стереотипів. Вам здається троє діток - це багато. Моя бабуся «підняла» 8 діток і теж працювла в колгоспі. Це та сама бабуся, яка казала що в 39-му жити стало набагато легше. І я їй вірю. Тим більше, що її слова співпадають з обєктивними історичними даними (Не від вятровича)
29.Ольга Волоська
«Маразм крепчал. Не было репрессий. Не было. Моих же не тронули. А если этого не было в моей семье - значит такого не было и быть не могло.....
Чи не так?!»

Конечно, не так.
Если в Вашем понимании "репрессия — наказание, карательная мера, применяемая государственными органами с целью защиты и сохранения существующего строя. Любые политические репрессии являются проявлением политического насилия", то какое отношение к репрессиям (допустим даже их существование) имеют Ваши, совершившие уголовно наказуемые деяния, родственники? Или Вы просто привыкли попугайничать и тулите понравившееся красивое умное слово куда ни попадя? Какая адская смесь должна быть в голове у человека, чтобы ответственность за уголовное деяние причислить к репрессиям?!

Если в Вашем понимании репрессия - это поражение в правах, то это вполне законная мера, применяемая со времен становления права, как, например, запрет занимать определенные должности, или (при СССР) запрет на проживание в определенной местности, или работать в прокуратуре детям судимых за уголовные преступления и др.
Как я понял, к Вашим сидельцам эта мера также не применялась, так как вернулись жить на украину и детей из института не погнали из-за родительского прошлого.

Так о КАКИХ, нафиг, репрессиях Вы пиз(зачеркнуто) толкуете?!
36.Adekvatov
« во-вторых, хищения кооперативного и колхозного имущества.»

Отут ось корінь. Ви в курсі, що наші діди і баби працювали за "палички", тобто трудодні. Як наслідок - голодували. Їх і саджали. За "п"ять колосків". І саджали не москалі, як зараз модно говорити. Саджали свої. Лист, скоріш за все, правильний. Питання в «рвении» тих, хто ті вказівки виконував. Щодо ТВ. Я телевізор принципово не дивлюсь. А на координаційній раді ось 20 лютого 2018 року в кабінеті Головка В.О. довелось побувати. Зустріч була із службами обласними та головами асоціацій фермерів та приватних землевласників області. Вражень достатньо... Якщо так піде й далі - 33-го нам не минути. Але це - тема зовсім іншої розмови.
32.Ольга Волоська
«А нічого не змінилось. За крадіжку дрібну можна запросто за грати потрапити. За крадіжку мільйона - навряд чи. »

Раніше мільйонами ніхто не крав. А якщо хтось і крав, то його очікувала доля Корейко чи Остапа Бендера. Ті мільйони нікуди було діти. Класику читайте.
"ЦК и СНК считают, что в результате наших успехов в деревне наступил момент, когда мы уже не нуждаемся в массовых репрессиях, задевающих, как известно, не только кулаков, но и единоличников и часть колхозников.

Правда, из ряда областей всё ещё продолжают поступать требования о массовом выселении из деревни и применении острых форм репрессий. В ЦК и СНК имеются заявки на немедленное выселение из областей и краёв около ста тысяч семей. В ЦК и СНК имеются сведения, из которых видно, что массовые беспорядочные аресты в деревне всё ещё продолжают существовать в практике наших работников. Арестовывают председатели колхозов и члены правлений колхозов. Арестовывают председатели сельсоветов и секретари ячеек. Арестовывают районные и краевые уполномоченные. Арестовывают все, кому только не лень и кто, собственно говоря, не имеет никакого права арестовывать. Не удивительно, что при таком разгуле практики арестов органы, имеющие право ареста, в том числе и органы ОГПУ, и особенно милиция, теряют чувство меры и зачастую производят аресты без всякого основания, действуя по правилу: «сначала арестовать, а потом разобраться». Відчуття дежавю не приходить.
26.Ольга Волоська
«Сам би подумав - ЩО треба вкрасти з магазину сільського, щоб у в"язницю потрапити? Не штраф, не повернути збитки - а посадити людину....»

Ви настільки вже зазомбовані сучасним ТВ, що це аж в очі кидається. Це зараз стало нормою розікрасти пів країни і за це не заплатити навіть штрафу. Тоді було по іншому і в цьому дійсно «вина» Сталіна. Прийняттю того закону передував лист Сталіна Кагановичу " За последнее время участились, во-первых, хищения грузов на желдортранспорте (расхищают на десятки мил. руб.), во-вторых, хищения кооперативного и колхозного имущества. Хищения организуются главным образом кулаками (раскулаченными) и другими антиобщественными элементами, старающимися расшатать наш новый строй. По закону эти господа рассматриваются как обычные воры, получают два-три года тюрьмы (формально!), а на деле через 6-8 месяцев амнистируются. Подобный режим в отношении этих господ, который нельзя назвать социалистическим, только поощряет их по сути дела настоящую контрреволюционную «работу». Терпеть дальше такое положение немыслимо". Із йього листа багато чого можна зрозуміти. "До того" колгоспна і кооперативна власність була не захищена законом і робився беспредел, точно такий як у нас зараз. Робився він на місцях отакими яких ви зараз засуджуєте.
31.Adekvatov
« Почитайте хоча б, які фактори використав Гітлер аби збаламутити народ »

Я й так знаю. Гітлер підняв економіку країни, прийшовши до влади. І, якби не війна з СРСР, можливо, залишився б у пам"яті німців геніальним керівником. З якої радості ви мене до нинішніх революціонерів зарахували?
33.Adekvatov
«Видимо что-то вы начнете понимать,»

А чого я зараз не розумію? Проясніть ситуацію. Якщо не важко.
21.Ольга Волоська
«Прямо аж дуже гарно. Після 1933, коли мільйони з голоду вмерли»

Видимо что-то вы начнете понимать, когда вас «опустят» до 33-го. Недолго осталось.
30.Гнатович
«Или Вам по душе нынешнее тотальное воровство и отсутствие закона? »

А нічого не змінилось. За крадіжку дрібну можна запросто за грати потрапити. За крадіжку мільйона - навряд чи. Так що маємо те, що маємо.
20.Ольга Волоська
«. Обидві мої бабусі були судимі за ті колоски. Я можу помилятися на пару років. Дитяча пам"ять не зберегла, можливо.»

Так ото я вас і провокую, в хорошому смислі, вивчити історію своєї родини, щоб нею інші зараз не маніпулювали. Але якщо вам і це не цікаво, то "на нет и суда нет"
20.Ольга Волоська
«Для чого це мені зараз???? Я не історик. І не суддя.»

Хоча б для того, щоб двічі на одні і ті самі граблі не наступати. Але вам, видно, і це по барабану.
21.Ольга Волоська
«Ваша логіка - відсутність будь-якої логіки. Пленум - підтвердив факт початку освоєння цілини. Чи ви думаєте, що освоєння з паперів почалось?! Та аякже.»

Так думаю, тому що тоді без паперів, тобто без рішення, нічого не робилося. Не хочу далі цю тему копати на кістках вашого батька. Ви самі «винесли» його сюди, а тепер мене звинувачуєте. Хай буде йому, як кажуть, земля пухом.
21.Ольга Волоська
«Якщо людина вважає, що в 1939 люди гарно жили. Прямо аж дуже гарно.»

Людині властиво завжди бути незадоволеною. Але, якщо відкинути компютери, ТВ і авто, то в 39-му жили краще ніж зараз. І жили не гірше ніж жили в 39-му у Європі. Почитайте хоча б, які фактори використав Гітлер аби збаламутити народ Німеччини на війну.
26.Ольга Волоська
«Сам би подумав - ЩО треба вкрасти з магазину сільського, щоб у в"язницю потрапити? Не штраф, не повернути збитки - а посадити людину...»

У Вас странный подход и полное отсутствие логики. Возможно, последнее обусловлено Вашим полом, или, что более вероятно, особенностями интеллекта.

В одних постах Вы возмущаетесь беззакониями в реальности, в других - возмущаетесь законностью в прошлом. Вот подумайте, есть закон, который запрещает воровство, в противном случае следует наказание. Человек нарушил закон, украл. На кой фиг мне оценивать- ЩО треба вкрасти з магазину сільського, щоб у в"язницю потрапити. Украла - паняй в допру!

Или Вам по душе нынешнее тотальное воровство и отсутствие закона? Тогда кушайте и не бухтите
27.Гнатович
« про какие-то репрессии. »

Маразм крепчал. Не было репрессий. Не было. Моих же не тронули. А если этого не было в моей семье - значит такого не было и быть не могло.....
Чи не так?!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
27.Гнатович
«Ну почему же - "хтозна"?»

Дебіл. Син дебіла. Ви не хочете свій негатив на своїх рідних виплеснути?
27.Гнатович
«лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной тварью.»

Вас це не стосується. До хороших людей ви не відноситесь.
27.Гнатович
« Украли бабушки - нарушили действующий закон - отсидели. »

А ось воно. Саме такі шукали "ворогів народу". І знаходили. Такі виживають при будь-якій владі. Ваш девіз: мені це не подобається - значить, такого не було. І намагаються закрити рота будь-якою ціною.
Навіть не пробуйте.
24.Ольга Волоська
«Хоча хтозна як жила ваша бабуся. »

Ну почему же - "хтозна"? В тюряге-то не чалилась, в отличие от, к примеру, Ваших бабушек. Моя была, по видимому, вполне разумным человеком, способным оценить возможные последствия криминальных деяний. Кстати, и дедушки-бабушки с отцовской стороны тоже по тюрьмам не сидели.

24.Ольга Волоська
«Мабуть, бабуся була дуже грубою людиною. Оскільки від діда матюків набратись не міг. Бо його не було. А чого не було? Втік? Чи бабуся йому зраджувала?»

Во-первых, у человека может быть второй дед, но к данному таланту он непричастен. Это мой дремлющий индивидуальный дар. Ваши кровь_из_глаз_стихи его пробудили)) Как говорила несравненная, лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной тварью.

Во-вторых, Вы, как многие ограниченные личности, меряете других по себе. Если у Вас в семье бабки блядовали, а деды сбегали, то это не исчерпывающей перечень причин образования неполной семьи. Например, выше упомянутый МОЙ дед погиб на работе.
24.Ольга Волоська
«Мені взагалі не зрозумілі ваші немотивовані звинувачення на мою адресу.»

А мне незрозумили Ваши скыглення про какие-то репрессии. Украли бабушки - нарушили действующий закон - отсидели. Справедливо и законно отсидели. Другие не нарушали закон - не сидели. Хотя жили не легче Ваших.
А яка ситуація по інших ОТГ? І яка сума повинна відшкодовуватись. З іншого боку - чого б ОТГ не надати цільову допомогу безпосередньо атовцям, визначившись із сумою.
23.Гнатович
« сидела она все-таки за хищения из магазина, когда была в нем продавщицей.»

Сам би подумав - ЩО треба вкрасти з магазину сільського, щоб у в"язницю потрапити? Не штраф, не повернути збитки - а посадити людину.... От уже ж, таки правду я там вище писала...
Гарні дітки. Приємний матеріал. А то якось все сумне та невеселе.
1 2 3 4 5 6 7 ... 1159

Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації