Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1151
Vlada82 17 лютого, 14:03 На тему: Творча «трійка»...
13.vov
«а зараз самі його фактично підтримуєте»

В чому я підтримую Януковича? Саша, ви знову лукавите. Я писала, шо при Януковичу вирішили карати за наклеп, а за часів майдану цю ідею визнали антинародною. І ви в тім числі, оскільки підтримували ідею майдану. З чим тепер звертатися в суди, на які ви киваєте? Відповідальності ж у нашому законодавстві за наклеп фактично немає! Ось і все. На які ваші запитання я не відповіла? Ви знову переводите стрілки. Дайте, будь ласка, конкретні відповіді на кожне з моїх запитань, тоді продовжимо дискусію.
vov 17 лютого, 13:58 На тему: Творча «трійка»...
12.vov
«Та тільки Супрун йому заборонив»

Це і так очевидно. Питання чому не написав про це Федоренко? Чи це було схоже на наклеп і таку статтю Ехо не надрукувало?
vov 17 лютого, 13:53 На тему: Творча «трійка»...
9.ЛУНА
«Как это :"Печатайте все что я хочу и не спрашивайте о доказательствах"?Обгадить кого то в газете ,а потом пускай уже доказывает жертва что все вранье?Я лично никого из действующих лиц не знаю.Но уверена, что редакция до публикации должна проверить достоверность изложенной информации,а не публиковать слухи.Конечно если эта газета не "желтый лист".И подход здесь должен быть одинаков для Федоренка,Висыча,Гири,или Жаботинского.Надо уже давно принять закон о ответственности за достоверность опубликованной информации.Тогда всякие писаки,блогеры будут думать прежде чем писать всякую гадость.»


Або як варіант надати людям нормальну можливість звертатися з позовами до судів за наклеп. Нинішня проблема в тому, що судовий збір високий, а також повний бардак у судівській гілці влади. Та й робота виконавчої служби бажає кращого.
vov 17 лютого, 13:37 На тему: Творча «трійка»...
11.Vlada82
«Але це була ідея Януковича і потім цей законопроект прихильники майдану оголосили антинародним, який нібито запроваджує цензуру. »


У минулому коментарі мене звинувачували у підтримці Януковича, а зараз самі його фактично підтримуєте) Так що перш ніж обговорювати інших, краще в деркало подивіться

Змінено 17.02.2018, 13:39
vov 17 лютого, 13:34 На тему: Творча «трійка»...
11.Vlada82
«Це єдине, з чим я можу погодитись з Луною. В тім то й річ, що в даному випадку для Жаботинського всі повинні бути рівними. Я теж за достовірність фактів і не маю великого бажання захищати Федоренка, але ж бачите, шо трійка зібралася зацінити тільки його статтю, по інших авторах вони не засідають і безборонно їх друкують. А шоб перестрахуватися, пишуть у Світлиці, шо редакція може вміщувати матеріали, не поділяючи точки зору авторів, і шо автори самі несуть відповідальність за точність наведених фактів. Але як бачимо, не у випадку з Федоренком. До речі, я була обома руками за впровадження відповідальності за наклеп, у тім числі шоб і журналісти відповідали. Але це була ідея Януковича і потім цей законопроект прихильники майдану оголосили антинародним, який нібито запроваджує цензуру. Так шо робіть висновки. І жаль, шо vov уникає чесних відповідей на мої прямі запитання: чому вони з батьком мовчать щодо того, шо Супрун зріднився з бувшими регіоналами, чому не печатають свою статтю про Гирю у Світлиці і чи всі публікації позаштатних авторів Жаботинський перевіряє на предмет достовірності? Виходить, Саша боїться чи не наважується сказати правду: Жаботинський надрукував би виступ Федоренка безболісно, як надрукувало ЕХО, бо навряд чи там була якась велика крамола. Та тільки Супрун йому заборонив. Отут і вся розгадка. Отака любов до демократії і свободи слова у нинішньої влади, яку після майдану привели у крісла в тім числі й Саша Вісич із батьком. Я ще тоді казала: рано чи пізно відповідальність за не зовсім правомірні дії(згадаймо хоча б публічну наругу над тими ж чиновниками)настане для всіх - для когось моральна, а для когось і кримінальна. Це лише питання часу.»


Ви так і не відповіли нга моє питання. Я на Ваше відповів, хоч відповідь моя Вам і не сподобалася)
Vlada82 17 лютого, 10:58 На тему: Творча «трійка»...
9.ЛУНА
«И подход здесь должен быть одинаков для Федоренка,Висыча,Гири,или Жаботинского.»

Це єдине, з чим я можу погодитись з Луною. В тім то й річ, що в даному випадку для Жаботинського всі повинні бути рівними. Я теж за достовірність фактів і не маю великого бажання захищати Федоренка, але ж бачите, шо трійка зібралася зацінити тільки його статтю, по інших авторах вони не засідають і безборонно їх друкують. А шоб перестрахуватися, пишуть у Світлиці, шо редакція може вміщувати матеріали, не поділяючи точки зору авторів, і шо автори самі несуть відповідальність за точність наведених фактів. Але як бачимо, не у випадку з Федоренком. До речі, я була обома руками за впровадження відповідальності за наклеп, у тім числі шоб і журналісти відповідали. Але це була ідея Януковича і потім цей законопроект прихильники майдану оголосили антинародним, який нібито запроваджує цензуру. Так шо робіть висновки. І жаль, шо vov уникає чесних відповідей на мої прямі запитання: чому вони з батьком мовчать щодо того, шо Супрун зріднився з бувшими регіоналами, чому не печатають свою статтю про Гирю у Світлиці і чи всі публікації позаштатних авторів Жаботинський перевіряє на предмет достовірності? Виходить, Саша боїться чи не наважується сказати правду: Жаботинський надрукував би виступ Федоренка безболісно, як надрукувало ЕХО, бо навряд чи там була якась велика крамола. Та тільки Супрун йому заборонив. Отут і вся розгадка. Отака любов до демократії і свободи слова у нинішньої влади, яку після майдану привели у крісла в тім числі й Саша Вісич із батьком. Я ще тоді казала: рано чи пізно відповідальність за не зовсім правомірні дії(згадаймо хоча б публічну наругу над тими ж чиновниками)настане для всіх - для когось моральна, а для когось і кримінальна. Це лише питання часу.
Adekvatov 17 лютого, 08:33 На тему: Творча «трійка»...
9.ЛУНА
«Надо уже давно принять закон о ответственности за достоверность опубликованной информации.»

Тогда в Украине придется закрыть все СМИ.
Если алкоголь крадут те, кому он нужен,то знаки те, кому они мешают.
ЛУНА 17 лютого, 00:07 На тему: Творча «трійка»...
Как это :"Печатайте все что я хочу и не спрашивайте о доказательствах"?Обгадить кого то в газете ,а потом пускай уже доказывает жертва что все вранье?Я лично никого из действующих лиц не знаю.Но уверена, что редакция до публикации должна проверить достоверность изложенной информации,а не публиковать слухи.Конечно если эта газета не "желтый лист".И подход здесь должен быть одинаков для Федоренка,Висыча,Гири,или Жаботинского.Надо уже давно принять закон о ответственности за достоверность опубликованной информации.Тогда всякие писаки,блогеры будут думать прежде чем писать всякую гадость.
6.Beri Mor
«Будь-ласка.Українців зробили піддослідними кроликами,на яких випробовують вакцини»

Таки да. Здобули. СУГС! Вже навіть западенці починають щось розуміти, а до селени як до.... Посилання на cont.ws
4.Beri Mor
«А в тебе хіба можуть бути варіанти?Звичайно Путін винен :))»

Він самий, хто ж іще. Гад і агресор. ПТН-ПНХ. СУГС!
3.Selena2017
«Такої уваги давненько не бачила.»

Увага Афігенна. Тут тобі під статтею й реклама вакцин від «parhom» і ціни, якби тільки хворіли, на здоровя рекламодавців і фармацевтів.
don 16 лютого, 20:46 На тему: Творча «трійка»...
7.vov
«До речі з ким я спілкуюся?»

Із своєю совістю
6.Beri Mor
«6. Beri Mor / сьогодні, 19:24»


Пані Супрун і мене жахає, що й казати. Та тільки чому такі цифри наводяться і по інших, на нашу не схожих, країнах?
5.Selena2017
«Якщо багатий на свої - поділись.»

Будь-ласка.Українців зробили піддослідними кроликами,на яких випробовують вакцини,під наглядом послідовника доктора Й.Менгеле-пані Супрун.До майдану постачалися сертифіковані вакцини провідних європейських фірм,а зараз "бадягу",від якої навіть негри дохнуть.
4.Beri Mor
«А в тебе хіба можуть бути варіанти?З»


Якщо багатий на свої - поділись.
vov 16 лютого, 17:06 На тему: Творча «трійка»...
4.Vlada82
«В тім то й діло, шо до майдану ви мовчали. Це по перше. По друге я не сумніваюсь, шо по Гирі багато є доказів, але ж я так розумію, шо в редакції їх нема і ніхто у вас їх не вимагав, а це в даному разі суттєво. Вам повірили на слово, а чого тоді не вірити Федоренку? І чого ви не напечатали свій виступ проти Гирі у Світлиці? Якшо ви такі принципові й за демократичну та правову державу (отут разом давайте згадаємо, які цінності відстоював Майдан), то напишіть норму Закону, відповідно до якої Федоренко повинен надавати редакції якісь докази, отоді й побачимо, хто з нас маніпулює. Зінченко по вашому піддержував ригіоналів, а чого ж тоді їх Супрун пригрів у своїх списках від ВО Батькеівщина, а ви цього наче й не помітили? Жаботинський тоже прийшов якраз після Майдану і за логікою повинен не порушувати принципи демократії і свободи слова, і показати, шо він луччий Зінченка. Але порушує так само. Тоді чому ви пресуєте Гирю, згадуєте Зінченка, але виправдовуєте Жаботинського і мовчите за його неправову поведінку? Дайте будь ласка відповіді на мої запитання якшо взялися коментувати статтю Федоренка, і переконайте читачів цього сайту у своїй об’єктивності.»


Щодо відповідей на Ваші питання - я вже відповів у першому коментарі) Просто читайте уважно) Але для особливо... можу і повторити, при Жаботинському деякі статті Федоренка друкувалися. Конкретно по цій статті нічого сказати не можу, але аналогічні, мого батька у свій час Зінченко також не друкував (була надрукована одна, але і те з «боєм» і декільками його "пасквілями", на які знову ж таки відповіді не друкував). Тому відносно Зінченка Жаботинський все ж таки кращий, але ненабагато.

До речі з ким я спілкуюся?
vov 16 лютого, 16:55 На тему: Творча «трійка»...
4.Vlada82
«В тім то й діло, шо до майдану ви мовчали. Це по перше. По друге я не сумніваюсь, шо по Гирі багато є доказів, але ж я так розумію, шо в редакції їх нема і ніхто у вас їх не вимагав, а це в даному разі суттєво. Вам повірили на слово, а чого тоді не вірити Федоренку? І чого ви не напечатали свій виступ проти Гирі у Світлиці? Якшо ви такі принципові й за демократичну та правову державу (отут разом давайте згадаємо, які цінності відстоював Майдан), то напишіть норму Закону, відповідно до якої Федоренко повинен надавати редакції якісь докази, отоді й побачимо, хто з нас маніпулює. Зінченко по вашому піддержував ригіоналів, а чого ж тоді їх Супрун пригрів у своїх списках від ВО Батькеівщина, а ви цього наче й не помітили? Жаботинський тоже прийшов якраз після Майдану і за логікою повинен не порушувати принципи демократії і свободи слова, і показати, шо він луччий Зінченка. Але порушує так само. Тоді чому ви пресуєте Гирю, згадуєте Зінченка, але виправдовуєте Жаботинського і мовчите за його неправову поведінку? Дайте будь ласка відповіді на мої запитання якшо взялися коментувати статтю Федоренка, і переконайте читачів цього сайту у своїй об’єктивності.»


Я Вам про одне, Ви про інше... Видно задів Вас і « antibloger» добре як почали на особистості переходити)

Змінено 16.02.2018, 17:29
antibloger 16 лютого, 16:40 На тему: Творча «трійка»...
Vlada82 «умнічка» додати щось важко, а таким як Вісичі і Паршевлюки потрібно частіше дивитися в зеркало...
Vlada82 16 лютого, 15:33 На тему: Творча «трійка»...
В тім то й діло, шо до майдану ви мовчали. Це по перше. По друге я не сумніваюсь, шо по Гирі багато є доказів, але ж я так розумію, шо в редакції їх нема і ніхто у вас їх не вимагав, а це в даному разі суттєво. Вам повірили на слово, а чого тоді не вірити Федоренку? І чого ви не напечатали свій виступ проти Гирі у Світлиці? Якшо ви такі принципові й за демократичну та правову державу (отут разом давайте згадаємо, які цінності відстоював Майдан), то напишіть норму Закону, відповідно до якої Федоренко повинен надавати редакції якісь докази, отоді й побачимо, хто з нас маніпулює. Зінченко по вашому піддержував ригіоналів, а чого ж тоді їх Супрун пригрів у своїх списках від ВО Батькеівщина, а ви цього наче й не помітили? Жаботинський тоже прийшов якраз після Майдану і за логікою повинен не порушувати принципи демократії і свободи слова, і показати, шо він луччий Зінченка. Але порушує так само. Тоді чому ви пресуєте Гирю, згадуєте Зінченка, але виправдовуєте Жаботинського і мовчите за його неправову поведінку? Дайте будь ласка відповіді на мої запитання якшо взялися коментувати статтю Федоренка, і переконайте читачів цього сайту у своїй об’єктивності.
3.Selena2017
«Хто б мені пояснив : де взялося таке лихо? Про кір десятиліттями не було чути, а тепер він панує по всьому світу. Що його розбудило?»

А в тебе хіба можуть бути варіанти?Звичайно Путін винен :))
vov 16 лютого, 15:12 На тему: Творча «трійка»...
2.Vlada82
«Саша, коли рулили ригіонали, твій батько Володимир Вісич тоже не особо світився, мабуть щиро підтримував голубих (маю на увазі колір партійного прапора, хотя може й не тільки, враховуючи уподобання Жаботинського), а тоді раптом став активістом, то на Гирю пре, то на Зінченка, то на Федоренка. Чула, шо вже й на Супруна. То ви хоч самі опреділіться, з ким ви і проти кого та під яким прапором. А щодо цієї статті, то з листа ж видно, шо Федоренко правий, не може редакція вимагати докази і судити "трійкою". Коли ви писали про Гирю на цьому ж сайті, у вас хтось докази вимагав? Чи в чужому оці видно скалку, а в своєму й дрючка не помічаєте?»

Не маніпулюйте. Ригіоналів ми ніколи не підтримували (згадайте хоча б Майдан). Про докази я нічого не писав, а по Гирі їх і так вдосталь. Повторюю мій коментар стосувався виключно «папіредніка» Жаботинського на посаді і великого друга Федоренка.


Змінено 16.02.2018, 15:13
Vlada82 16 лютого, 12:52 На тему: Творча «трійка»...
Саша, коли рулили ригіонали, твій батько Володимир Вісич тоже не особо світився, мабуть щиро підтримував голубих (маю на увазі колір партійного прапора, хотя може й не тільки, враховуючи уподобання Жаботинського), а тоді раптом став активістом, то на Гирю пре, то на Зінченка, то на Федоренка. Чула, шо вже й на Супруна. То ви хоч самі опреділіться, з ким ви і проти кого та під яким прапором. А щодо цієї статті, то з листа ж видно, шо Федоренко правий, не може редакція вимагати докази і судити "трійкою". Коли ви писали про Гирю на цьому ж сайті, у вас хтось докази вимагав? Чи в чужому оці видно скалку, а в своєму й дрючка не помічаєте?
Люди таки хочуть змін: щоб дороги робили, будинки будували, щоб законів дотримувалися, щоб не крали і хабарів щоб не брали...
Але тільки при умові, що їх самих ці зміни не зачеплять, а вони і надалі могтимуть жити по-старинці: порушуючи, хабарі даючи, тягти все що криво лежить :)

Їм якби лікарі хабарів не брали, але якби і обхідний лікарняний лист без власної присутності заповнявся.
Ну що, правильно: уже як красти бухло, так якесь солідне!
А у жителі Руденківки, ясна справа, пін-код до карти був прямо на карті написаний, раз її знайомий так легко гроші зняв
1 2 3 4 5 6 7 ... 1151

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації