Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1207
3.Гнатович
«ЯКа там рэабилитация кастрюль?, как обычно, распил коштив »

Я розумію що розпил коштів, але до чого тут кастрюлі? Пиляли б без них. Нафіга народ смішити? Ну є ж там учасники війни, чорнобильці, афганці.. на яких вони давно ... поклали. Ні, пля, давай ще придумаємо учасників реголюції гідності... Ну це капець. Вони розвалили країну, привели кагал до влади... Дякуючи їхній реголюції загинуи і гинуть тисячі людей? мільйони поїхало з України звільняючи землю для майбутніх хазяїв.. і їм за це реабілітація... Та із-за них 90% народу зробили шизофреніками. Це народ тепер потребує реабілітації а не реголюціонери. Їм як з гуся вода. Вони що тоді кричали СУГС, що зараз кричать, їх ніхто не вилікує. Народ треба рятувати.
ЯКа там рэабилитация кастрюль?, как обычно, распил коштив и несколько костей - прикормленным шакалам для отчетности

2.orakul
«На Колиму їх треба на реабілітацію»

Накуй они там сдались? Пусть пистуют пшекам жёппы мыть
Гнатович 10 червня, 23:02 На тему: Трішки про карму...
==А ось нардеп, судячи з його реакції, ні в якого Бога не вірить, ні у Христа, а тим більше — у Будду і карму.==(с)

Да прям, тоже мне «мстя» - переадресовал звонок.. ути-пути, какой Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО» нежный. Посмотрел бы я на Филоненка, если бы его по 100раз на дню за@бывали звонками типа "почом ваша коза?"

Судя по истерике, автор таки знатно пуганулся.
Мдя, прям не статья, а стенания чеховского ново_Червякова, чихнувшего на лысину генералу/нардепу))
Усі мовчать... Ну, ну... На Колиму їх треба на реабілітацію. Через них розвалилась країна, загинули тисячі людей, мільйони людей покинули країну, мільйони померли від голоду і хвороб... І нам зараз вішають лапшу про якусь "депортацію народів" Сталіним. Сталін під війну на Мальдіви не їздив і навіть з Москви не виїздив.
"На заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності.." І хто мені внятно пояснить, що це воно таке "постраждалі учасники Революції гідності"? Капець! Та на неї йшли вже хворі на голову. І ніяка ім реабілітація не допоможе доки не повикидають телевізори.
orakul 10 червня, 07:40 На тему: Трішки про карму...
Питання по карму надто хвілософське, не для українців. А насчет "пожартувати", так таки над цим треба подумати. Наприклад, можна дати обяву про надання безкоштовних пігулок від шизохренії усім учасникам майдану і написати номер телефону Супрун. Можна продавати дешевий бронежелет чи оптичний приціл і дати телефон, наприклад, Парасюка. А вже що до Рекиного телефону, так до нього можна купу питань придумати. І це було б справедливо. Не треба боятися якоїсь там карми, від такого карма, якщо вона справді існує, може бути лише позитивною. Взагалі-то питання про карму дуже серйозне і воно не для укромізків, це якщо в суть явища вникати і ніхто не дасть про це писати. Просто так разсуждать - можна. А по суті - ні. На карму можна все списувати, ну як на бога, чи як на нечисту силу. Українцям тільки дай, так вони у всьому карму звинуватять, і в майдані також і в бідах своїх. Хоча.... вАпрос кАнешно інтєрєсний. А "теснимые и гонимые" так ті карми не визнають, бо тоді по Філоновій теорії вони будуть винні навіть у холокостах. Капець! Реакційна теорійка.
orakul 9 червня, 17:02 На тему: Відкриття екопарку...
8.Чудо Юдо
«Розумні люди з фонариками вийшли, а я не додумався.»

Самокртично! Ростеш! Дасть бог повністю прозрієш.
Чудо Юдо 9 червня, 11:13 На тему: Відкриття екопарку...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Щодо освітлення - то влучно. Вчора топав увечері, ледве не вбився - темінь, хоч в око стрельни. Розумні люди з фонариками вийшли, а я не додумався.

Блін, так і малюється утопічна картина: йшов 2018 рік... місто, цивілізація... З усіх куточків України з’їжджаються люди, щоб подивитися на чудо-екопарк у місті Кобеляки. Ідуть ще з вечора, щоб зайняти чергу. З фонариками, бо ж не видно ніфіга.
КАМаз 8 червня, 23:24 На тему: Відкриття екопарку...
А ось і Валера намалювався, тепер він оракул)))))) Знову євреї жидомасони. Валера спустись в Кобеляки вчора з внучкою в 22.00 прогулювався по місту темно як серед поля. По місту можна ноги поломати ввечері бо тротуари криві і темно. Ну зато в нас є страус і кози на заворсклі)
orakul 8 червня, 20:10 На тему: Відкриття екопарку...
Ну що, мовчите? Хохли-холопи... Ще допишу, бо не знаєте чому Дніпопетровськ вибрали. Тому що останній Любавичський ребе Менахем Мендл Шнеєрсон провів там своє дитинство. Ну це так вони кажуть. Народився він у Миколаєві, а потім жив деякий час у Дніпрі, так що свідомі типопатріоти можуть вважати його найвидатнішим українцем. Цей ребе був 7-м і після його смерті кагал вирішив нового вже не обирати, бо скорой цей Менахем матеріалізується у вигляді Месії-Машіаха. До його приходу залишилось років двадцять. Так що ждемо його у Дніпрі, чи може вже на той час у Єрусалимі на Дніпрі. До речі ось знайшов відеозапис його виступу на російській мові. Він звертається на цій мові до своїх соплемінників, які не знають івриту ні ідіщу, аби його зрозуміли. Капець! Кумир свідомих типупатріотів розмовляє на москальскій мові і навідміну від свіомих не вбиває своїх соплемінників за те що вони свою рідну мову не знають, як це роблять укропатріоти із іншими українцями, ну із русскоговорящими українцями. Уявляєте! А якщо вони навіть самого Бога "короновали.. на Царя" свого народу, як тут каже Менахем, то з вами лошарами вони зроблять все що захочуть. Очікуйте. Посилання на www.youtube.com
orakul 8 червня, 15:45 На тему: Відкриття екопарку...
Немає часу на писання. Ще й не впевнений в тім, що пишу не в холосту, бо можуть видалити. Ага, так ото років через жесять будуть жити інші, ті кому ви землю спродасте. Нарід знищать і розженуть по гейропам а вам казатимуть що то Путін на вас напав. Якщо у твоїх дітей є вишиванка і шаровари то у них є шанс залишися жити разом із кенгуру і мавпами. Ну ще будуть ті хто прислуговуватиме. Але у клітці буде краще, в ній нічого робити не треба та і відвідувачі таки щось кидатимуть. "і нам розкаже гід, Що тут колись жили, пак, українці... - А є хоч слід? - Та от... схолов і слід.." (Борис Олійник)
orakul 8 червня, 15:36 На тему: Відкриття екопарку...
Йдем далі. Якби ти був спостережливим то побачив би, що при відсутності коштів у нас ще й будується крута дорога на Дніпропетровськ. Нагадаю, що у самому Дніпрі при його перейменуванні ставили питання про те щоб назвати його Єрусалимом на Дніпрі, але поки що не наважились, обмежелись Дніпром. Не все відразу. Підождемо. Якщо ти не знаєш, то почитай по ссилці а я тобі поки що висмикну пару цитат: «Менора» — уникальное сооружение и крупнейший в мире еврейский комплекс, аналогов которому нет в мире. Данный проект отображает прошлое, настоящее и будущее еврейской жизни Днепра." Тобі не цікаво знати нафіга тут КРУПНЕЙШИЙ В МИРЕ...? Якби ти був уважним, то почитав би навіть тут в ЕХО про те, що у цьому році Полтавському аеропорту присвоєно статус міжнародного. Тобі не цікаво довідатися нафіга в якійсь задрипаній Полтаві якомусь задрипаному аеропорту в якому за часів так званою незалежності не злетів і не сів жоден літак, статус міжнародного? Дуже на напрягайся, бо ще каструля закипить. Ось краще почитай про Менору, бо скажеш що я придумав. Посилання на menorah-center.com
orakul 8 червня, 15:24 На тему: Відкриття екопарку...
1.Чудо Юдо
«Ну рєбята, ну подумайте самі, який вагон умов потрібно для того, щоб зоопарк утримувати? По всій Україні їх закривають через нестачу коштів, а у нас купа бабла, ми відкрили.»

Та не можеш аналізувати навіть ту інформацію, яка вже є в тебе в каструлі. Напрягайся, думай, може Бог поможе. Раз відкрили -значить комусь це потрібно. Елементарно Ватсон. Можу підказати кому - Фельдману і світовому кагалу, представником якого він є. Пишу не стільки для тебе, а для мислячих людей яких ще хоч якась сотня може й залишилась. А може вже й сотні не набереться. Колись давно моя бабуся розповідаючи про життя в роки окупації підкреслювала той факт, що старости при німцях були різні. Одні ретиво виконували те, що їм приписано, постійно проявляли власну ініціативу і чіплялися до людей і навіть могли людину нізащо розстріляти чи здати в комендутуру. А були й інші старости, які людям співчували і навіть таємно їм допомагали. До чого це я так здалеку. Да то того що "государство Украина кончилось на Майдйане". До майдану ще був шанс, зараз шансу намає. І Ісип і Копелець робитимуть те що їм наказуватимуть. От тільки Ісип в свій час викинув на смітник інваліда війни і це він вважав нормою. Коли Копелець тільки став мером мені один із Ісипових поклонників розповідав про Копельця: "Ну що то за мер такий? Він навіть сам себе не поважає. До нього приїхав на колясці інвалід і він вибіг до ньоого на вулицю. Що то за мер?" Цього тобі не понять а хтось може і пойме. До речі, скоро у нас мерів не буде а будуть старости. Думаю що про це ти знаєш.
КАМаз 8 червня, 13:59 На тему: Відкриття екопарку...
Чудо ти попав, ща тебе микола козак і Валера К. за свого кумира шапками закидають)))) Як ти міг на пахана бочку котити, йому навіть прокуратура ніпочім, а то ти тут з такою критикою)))
Чудо Юдо 8 червня, 11:34 На тему: Відкриття екопарку...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ну от нехай назвуть мене ким завгодно, але і тут я бачу бездарне тринькання грошей і абсолютно бездумний проект.
Зоопарк... Ну рєбята, ну подумайте самі, який вагон умов потрібно для того, щоб зоопарк утримувати? По всій Україні їх закривають через нестачу коштів, а у нас купа бабла, ми відкрили.
Я розумію, що працівники цього парку знають як управлятися із кіньми, але ж мавпа, дикобраз, кенгуру, - це ж не коні. З ними потірбно уміти управлятися, вони на самому сіні не протягнуть. А раптом захворіють? У нас в районі є ветеринар-спеціаліст по кенгуру? А через 3 місяці цей кенгуру вимахає до 2 метрів зросту - його і надалі триматимуть в клітці 3х2 метри? А ще через місяць морози шарахнуть - він по полю в -10 по цельсію буде стрибати чи як?
Взагалом я тут бачу 2 варіанти: або в це діло ще вбухають не менше мільйона (а то і двох), або ці милі тваринки скоро почнуть лапки простягати.

Блять, у місті тротуари роздовбані, дороги не стелені, води влітку немає, а вони у зоопарки граються, ну що цим людям скажеш?..
Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.5 Правил користування сайтом
"У рейтингу якості дорожнього покриття в різних країнах світу Україна ввійшла в десятку країн з найгіршими дорогами, а першими стали Об’єднані Арабські Емірати". Исходя из текста, ОАЭ - первые в списке худших дорого:DDD
Не он ли откинулся из мест не столь отдаленных?? Посилання на exo.in.ua
Чергова перемога. У цього рецидивіста підозріло брудні руки. Чи не міг на цьому велосипеді цеп злетіти, а терориста, пока він лагодив транспорт, у цей момент і затримали на гарячому???
Б..дь, ну везет ведь нашим копам на эти велики. Ведь уже когда-то о подобном похищении века была заметка. Грамоты в студию, срочно, всем: от дежурного до высшего руководства!
Empi 5 червня, 20:25 На тему: Нужен ли ребенку планшет?...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
1.ЛУНА
«эта БюТовская чума еще попортит воздух в вашем районе»

Вже добряче попортила, але люди як сліпі, й далі збираються голосувати за цю чуму, даже в особі Супруна. Дивно шо йому підіграє і Бульбаха, якого призначив президент від БПП. Рулить така банда, шо Янукович і рядом не стояв.
Насправді, по-перше, притягли просто для галочки.
По-друге питання дуже спірне уже хоча б у тому, що поліцейські знайшли його порнуху у "Вконтакті". У забороненій соцмережі, в якій, по ідеї, українців бути не повинно. Я не юрист, але щось тут не клеїться - за користування забороненим ресурсом до відповідальності не притягуємо, але уважно слідкуємо чи не викладають там порнуху.
Я думаю біличанина розвели просто на рішення попроще: уклади угоду, заплати гроші і ми перестанемо любити тобі мізки.

А найвеселіше собі представити тут експертизу, за яку оплачено суму, більшу за сам штраф. Так і представляю собі цих експертів, які сідають за комп, вмикають вищезгадане відео, уважно дивляться, уважно слухають «Ahhhh, ahhh! Ja, ja, Ich werde dich verpr?geln!» і потім з розумним виглядом говорять:
– Так, ми тут провели експертизу... Так, це, скоріше за все, порно. З вас 4004 гривні!
ДумаЮ, що ніякого хитрого замислу в цьому немає.
Є просто абсолютний пофігізм по відношенню до своєї роботи тими людьми, що пишуть закони. Як завжди.
У нас же там або понтогони-горлапани, або любителі сховатися за колону під час засідання. Чи такі можуть щось родити у своїх мізках здраве?
Про палату лордов,это хорошо сказано!где делись народные рады?Одни лорды!Ребята держитесь,эта БюТовская чума еще попортит воздух в вашем районе.
Ну не пришелепуватий оцей біличанин? Та й не факт, що там була порнуха. Може помістив Венеру Мілоську, а нові революціонери не до рук причепились, типу хто вкрав, бо крадіжка у них як здрасьте, а типу порнуха. Ну може ж таке бути. Нікому ж тих відео, чи що вона там, не показували і ЕХО но пояснює що там було. А з іншого боку він пришелепуватий в квадраті. Теба було знайти адвоката, який би заявив що то Путін розмістив ту порнуху. (Та й сайтик то путніський, блін, заборонений у демкоратичній Україні, а прокуроро того і не побачив). Путінський хакер помістив порнуху аби дискредитувати свідомого українця. І нехай би спробував хоч один прокурор чи суддя його засудити. Відразу б йому клеймо - "Агент Путіна". Нехай доведе, що він не агент. Іще не пізно це розкрутити. Треба хлопцю сказати, що на нього натисли і змусили "зізнатися", а воно так і було. Ау, свідомі! Допоможіть хлопчині. Він сам себе оговорив. А суддя з прокурором ймовірно агенти. Бо чого б вони його судили. Видно ж, що вони хлопця засудили а Путіна укривають. Чого вони Путіна укривають? Відповідь очевидна. Треба про це президенту накатати, бо він й не здогадується які в Кобеялках діла творяться.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1207

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації