Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1201
7.kasandra
«Піду у відпустку»


Да кто ж тебе оплатить видпустку, тут только за свой счет. Ладно тебе обиделся.Уж честно сознайся что решил картошку посадить а потом Филону конкуренцию составить. Поэтому и удалили. Однако помни что говорил Остап Бендер " Большие деньги можно только украсть. А заработать можно только геморррой"
Про картоплю то фігня,ти Філона зачепив.От адмін і видалив.А взагалі-то Філон на нього впливу не має.То так,збіг обставин:)
"Коментар видалено за порушення пункту," Во дают! Про картоплю ж писав. Піду у відпустку. Пишіть тут самі, що заманеться і славіте один одного щоб не видаляли.
152.Чудо Юдо
«А спитайте його "що ж робити?" - він навряд чи знає. »

"Учиться, учиться и еще раз учиться" (В.Ленин) "Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, ? Свого не цурайтесь" (Тарас Шевченко) А ти вчитися не бажаєш, бо вважаєш що вже все знаеш і так "на своїй хвилі" і живеш. Видно і в школі поганенько вчився, бо якби вчився добре, то розумів би, що без євреїв у християнському світі нічого не відбувається хоча б тому що у християн бог єврей. Це не моя придумка, це так вважати "логіка зобовязує", - як любив говорити товариш Сталін.
148.земеля
«Он просто отстаивает свою точку зрения и довольно аргументировано.»

Цей шановний дід спориться на сайті не заради досягання якогось результату, він спориться заради самго спору.
Винить Майдан, АТО, євреїв і всіх, хто не ностальгує за радянським союзом. А спитайте його "що ж робити?" - він навряд чи знає. Плану він не думає, його план закінчується на етапі "потролю я ка всіх!".

Тому з ним споритися я перестав і всім рекомендую це. Але на його переконання мені взагалі плювати. Цікава йому тема Майдану - та на здоров’я!. Але найбільше мене ця Касандра дратує тим, що в будь-яку тему коментар не напиши, з ким розмову не заведи - вона тут як тут, починає валити купу про речі, які абсолютно не стосуються теми. Спам-боти відпочивають! Я бачу що тут їх у коментарях не видно, значить адміни їх якось перемогли. А от Касандру перемогти не можуть чи не хочуть - вона воскресає після кожного бану :)
Напишеш щось по темі, не знаю... водопроводу в місті, тобі відпишуть, зайдеш через добу почитати що там ще люди з цього приводу думають - а тут в темі про водопровід уже 100 коментів від Касандри і всі про його кухонні кастрюлі, портрет Сталіна, Майдан і євреїв.
Ну не задрав лі?

А все інше - нехай собі воює з вітряками скільки завгодно. Мене це не дуже цікавить
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
147.Чудо Юдо
« доживає свій вік в самоті на погану пенсію»

Та не на погану, на гейропеську в тисячу єврів, чи за скільки ви там скакали. Подивимось як тебе взагалі без пенсії залишать. Вже влада потроху про це балака, так що "то ли еще будет".
148.земеля
«то напиши аргументировано и конкретно.»

Земеля, благодарю за поддержку. А насчет аргументированности, так откуда она у них возьмется. Кастрюлі, блін. Уничтожили страну и довольны. Сегодня был на митинге "в честь" Чернобыльской аварии, там музыку включили, типа гимн общественной организации Союз Чернобыль и в нем такие слова "Збережему нашу Україну! Кримські гори та степи Донбасу...". Розумію, що цей гімн писався давно і в словах був здравий зміст. Але де вже ті Кримьскі гори і степи Донбасу? Свідомі їх проскакали. Ну це якби зараз співали "Союз нерушимый..." Гимн треба міняти під реалії. І кощунством виглядає відзнака жертв і потерпілих свідомими, які привели у владу ті сили що ту аварію влаштовували. Капец.
147.Чудо Юдо
«Нічого він не знає і знати не хоче.»

Ну так а ви б взяли і пояснили. Ви ж грамотні. Факт в тому, що вас навіть на каструлях розвели. "Управлять - это предвидеть", - говорив Наполеон. А ви ж від нього крутіші. Чого не передбачили? Невже так було важко збагнути, що той закон про каски спеціально для того був і прийнятий, щоб вас переодягти в каструли, а потім насміхатися. Ви ось і зараз свято вірите, що воюєте з якимсь агресором, якого вам визначили тепер вже законом. Цікаво поспостерігати як вас зараз розведуть.
Дед не дед, а фору многим дает. Он просто отстаивает свою точку зрения и довольно аргументировано. И он не националист, и не лицо, которого оторвали от корыта. Если тебе интересно читать бред бывшего партработника Спицы или Волоськой, то напиши аргументировано и конкретно. Защищай их. Это твое право. А то твои коменты с под тишка, ни о чем конкретно, вроде как с дулей в кармане. Без обид.
145.Bazilo
«Кацапчику,а ти хоть знаєш,для чого люди на майдані надівали кастрюлі,горшки,друшлаги на голову.Узнай.Для широти "воспріятія".»

Нічого він не знає і знати не хоче.
І пропонувати йому щось дізнатися сенсу абсолютно немає - він навіть не спробує, хоча позиціонує себе як освічена людина.
Але його освіченість закінчується у межах тих тем, у які він увірував. Хтось йому колись втовкмачив щось у голову і тепер він від своїх ідеалів не відходить ні на сантиметр. Це як «раптовоглибоковіруючі» - вони твердять все те, що їм пастори розповіли, а будь-яка інша версія ТОЧНО невірна :)

І, до речі, він не кацап. Українець. Це старий, одинокий дід, який доживає свій вік в самоті на погану пенсію, але освоїв інтернет і тепер використовує його на повну для власної розваги і порятунку від самотності.
Ви тут йому щось доказуєте, а для нього це все - просто спосіб спілкування. Тролінг
Це ФІлон агітує , щоб йому не було конкурентів , вони з Чернявським садять по новій передовій технології , розкидають картоплю по грядках , накривають сміттям -майже без затрат.Така технологія ними ж і описана в ехо.
144.Beri Mor
«Вообще-то я имел ввиду Быстрякова,которого ты цитировал.»

Звиняй, не второпав. Бистрякова можуть і грохнуть, якщо не зупиниться і якщо його ніхто не кришує.
142.kasandra
«На тупий комент така ж тобі і відповідь. Складнішого ти не сприймеш, в тебе "планка запала". Посилання на scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net
»

Кацапчику,а ти хоть знаєш,для чого люди на майдані надівали кастрюлі,горшки,друшлаги на голову.Узнай.Для широти "воспріятія".
141.kasandra
«Ха-ха-ха. Хто ж його грохне, він же не Бузина а Гордон. »

Вообще-то я имел ввиду Быстрякова,которого ты цитировал.
135.земеля
«Лучше прочитай мое сообщение тебе в личку. »

Чет-то не могу прочитать. Получил только такой кусок "Где то год назад в СМИ прошло коротенькое сообщение о однодневной поездке Порошенко. Для всех ничего не значащее. Тем не менее: Харьков ( ФЭД-..." И второе сообщение с вопросом: "полностью ли прошло сообщение".
138.Bazilo
«Так,що строчи дальше свої коменти брехливі»

На тупий комент така ж тобі і відповідь. Складнішого ти не сприймеш, в тебе "планка запала". Посилання на scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net
133.Beri Mor
«Це значить,зважаючи на "нечуваний рівень свободи слова в Україні" ,як говорить наш гарант,скоро грохнуть як Бузину.»

Ха-ха-ха. Хто ж його грохне, він же не Бузина а Гордон. Він це говорить з височайшого повєлєнія кагалу. Ну це я так думаю. Зараз у них відбуваються такі терки, що вони вже й самі заплутались. Скоріше за все, що вони планують замінити петю під тиском із-за бугра, та й їм він набрид непомірним апетитом. От їм і потрібно зробити з нього агента Путіна, бо свідмі вже на інші подразники не ведуться. А на таке можуть клюнути і тоді вони влаштують ще одну бойню. Можуть зіштовхнути бенеаваковські добробати з армією. Президент в свою чергу придумовує переформатування АТО, суть якого в організаційному перепідпорядкуванюю АТО ГШ ЗСУ і виведення з підпорядкування СБУ. ДО речі, це не для тебе, а для свідомих - Це ж нонсенс, коли з путінською агресією бореться служба безпеки а ЗСУ надана їй у придачу. Цей факт лишній раз говорить, що ніякої агресії не було. Можливо тепер будемо спостерігати протистояння ЗСУ і МВС_ та нацгвардії, може ще щось інше. Але однозначно, що свідомих готуються використати і злити. Вони вже не потрібні ні петі ні беніному кагалу. Можливо для них влаштують нову бойню. Зараз віськкомати починають якусь протиправну акцію по поновленню на обліку раніше виключених з обліку людей. А це говорить і про підставу самих військкоматів на майбутнє. Кагал одним махом може поповнити людський ресурс для мясорубки а потім розправитися і з тими, хто виконував протиправні розпорядження. Треба памятати одне, що головна ціль кагалу - максимальне зменшення населення і заволодіння землею. Вони це роблять самими різними способами в залежності від ситауції і можливостей.
126.ЛУНА
«они считали Галичину,Буковину исключительно своими,а не в составе госсударства,так это по вашей теории правильно,а если в ДНР или ЛНР с подобным настроением возникли боевые группировки,то они воюют за свою землю?»

Ваша ошибка в неправильности выбора точки отсчета ваших рассуждений. Такое явление типично для гуманитариев выносящих поверхностные суждения да еще и находящихся под воздействием масмедиа. Фишка в том, что галичане при нападении на СССР придумали стать независимыми. Но тогда было нападение извне. В нашем же случае устроители майдана реализовывали концепцию о которой говорил Сталин, находясь при этом внутри самой страны. Внешнего нападения на Украину не было, и чтобы вы воспринимали это так как вы и восприняли вас и убеждают что оно было. Т.е. это как если Сталин запустил проект отделения Галиции и одновременно объявил о виртуальном нападении Гитлера и о какой-то гибридной войне, при которой успешно бы торговал с Гитлером не разрывая дипотношений. Плутовато? Разберетесь. Кроме того не надо забывать, что Галиция не была анексирована у поляков в прямом смысле. Почитайте как это было. Были собрания общественности и было принято всенародное решение о воссоединении западных областей Украины которое даже умудряются праздновать и свидомые кастрюлеголовые выдавая этот факт чуть ли не свое достижение.
126.ЛУНА
«Как так?"Бандеровцев"уничтожали потому,что они считали Галичину,Буковину исключительно своими, а не в составе государства,так это по вашей теории правильно,а если в ДНР или ЛНР с подобным настроением возникли боевые группировки,то они воюют за свою землю?При чем те первые курировались с за кордона куда меньше. Что то пробел в ваших рассуждениях. »

Никакого пробела нет. Изучайте правдивую историю и включайте логику. А она у вас кажется есть. Так вот, Бандеровцев уничтожали потому, что они в трудный для страны час выступили за раскол страны и за поддержку Гитлера в деле уничтожения народов СССР. Об этом Сталин говорил еще до войны авиаконструктору Яковлеву:"«Нет, мы правильно поступаем, что так сурово караем националистов всех мастей и расцветок. Они лучшие попутчики наших врагов и злейшие враги собственных народов. Ведь заветная мечта националистов – раздробить Советский Союз, и тогда он станет легкой добычей врагов. Народы же, населяющие Советский Союз, в своем большинстве будут физически истреблены, оставшаяся же часть превратится в бессловесных и жалких рабов завоевателей. Не случайно презренные предатели Украинского народа – лидеры украинских националистов, все эти мельники, коновальцы, бандеры уже получили задание от немецкой разведки, разжигать среди украинцев, которые те же русские, ненависть к русским и добиваться отделения Украины от Советского Союза. Все та же старая песня древних времен еще с периода Римской империи: разделяй и властвуй.» Сегодня мы воочию наблюдаем правильность сказанного.
Если сажать на продажу в таком филоновском объеме то тут уже вступает другой закон: есть ли рынок сбыта и его характеристики.
Filon 25 квітня, 16:15 На тему: Картопля: садити чи купити...
Шановний Земеля. На жаль чи на щастя я знаю про що пишу. Картоплю саджав у сотками і гектарами.
И еще, чем языком молоть на сайте с утра до вечера, да, еще и грязью поливать друг друга, так лучше и экономичней будет посадить картошку. Я бы еще 100 гривен на сотке скинул бы за это.
Эх, Филон Филон. Был бы ты инженером или экономистом давно б уже был кандидатом наук. Умение анализировать не каждому дано. Статья лично мне цикава. Хотя она характерна для чисто городского жителя. Ну а такие как мы без собственной картошки не обойдемся. Да и чернеет привозная внутри к весне, ибо на продажнюю химикатов не жалеют. Да и вкуснее с личного подворья, в отличии скажем от привозной Черниговской. А вообще собственная картошка не раз выручала в голодную годыну. И кто знает сколько раз еще выручит. Так что будем дружить с картошкой.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
128.kasandra
«Базіло, це в тебе майдан головного мозку. Ти там був і бачив бурятів? Ти читати і слухати вмієш? »

Вмію я слухати,читати,думати і робити висновки з отриманої інформації.Так от із прочитаних твоїх коментів я зробив висновок,що ти упороте кацапське чмо,яке відробляє свої тридцять серебряників і якому щось пояснювати і доказувати немає абсолютно ніякого сенсу.Про матерів - так кацапські матері вони такі і є:вбили їх дітей - ну і хрен з ними,підем грошенята получим та проп"ємо.Приклад недавній - Кемерово.Так,що строчи дальше свої коменти брехливі,заробляй рублі та дрочи на свого путю-хуйла.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1201

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації