Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1223
Так а ти ж прожив притій війні проти українців , грамоти тебе навчили , щоб зараз все минуле паплюжив , мабуть і квартиру отримав , пуповину тобі перевязували ті ж комуняки , лічився , вчився безкоштовно , то чому коли тобі було так погано ти не втік десь на захід де все так добре?А голодомор творили такі , як ти , твої сусідми , можливо і родичі , писали один на другого доноси і в НКВД служили майже всі місцеві , і в німців служили поліцаями можливо і твої сусіди чи родичі , які розстрілювали українців.
Агов, де тут загубився невтомний борець за «життя» лісосмуг Slavko? Він десь цитував купу законів, навіть Кримінальний Кодекс, який забороняє "пускати живі дерева під дерибан". На його погляд, це ми "розказуємо дурниці", отож і на його повагу не заслуговуємо, а він увесь такий юридично підкований... І кому тепер вірити - Slavkoві чи автору цієї публікації?
35.Vlada82
« Я, наприклад, на столичні Майдани не їздила, бо розуміла, що з юридичної точки зору це НЕЗАКОННО»

35.Vlada82
«Чому події у жовтні (листопаді) 1917-го ми називаємо державним переворотом, а події кінця 2013-го - "революцією гідності"? »

Не можу ніяк зрозуміти, хочете поваги, при цьому несете постійну маячню і наполовину вигадану, наполовину перекручену беліберду ! Ви справді вважаєте, що вийти на майдан із мирним протестом - це незаконно!? А яка вона у вас та "юридична точка зору" на це? Наскільки я знаю, головний закон України - конституція це дозволяє...
А ваший т.з. "державний переворот17" нормальні люди давно називають війною проти України (УНР, якщо ви чули...). Тільки в якому мареві вам приснились якісь кагали, коли то звичайнісінькі кацапи приїхали на кобилах будувати "Б0льшевізм"! Отямтеся, совки! Мій прадід Андрій теж вірив, що то - "революція", віддав свою хорошу хату, вкриту залізом під колгоспну плотню... А потім його відправили на Біломорканал на 10 років! Бо на зборах большевизму заступився за селян, сказав, що треба трохи хліба дати, люди мруть, не буде кому сіяти... "За розбазарювання народного добра"- була така стаття, не в Америці... Він там вижив! Повернувся без права проживання з сім"єю, потім з горя пив і так помер.
Причому тут якісь кагали?? Помішані ви на своїх кацапах! Ви ж нічого не читали крім історії КПСС, забули про дідів мільйони і думаєте, що тільки бендери воювали. Хочби і так, а на чиїй землі?? - На своїй! І не за Америку чи гроші... Так само й зараз! Важко з тими, хто судить по собі.
17.orakul
«І це ще якщо у них той ум є.»

100%.
13.Vlada82
«Я не заперечую негативу, який справді тоді був,»

Негатив є хавжди і у всьому. Нічого ідеального не буває. Ідеальне буває лише в уяві, в ілюзіях. І тоді виника у свідомих проблема яка відображена у східній мудрості: "Иллюзия мысли будет мешать уму". І це ще якщо у них той ум є.
Де все поділося? Оце тенденції. А факти вони підбирають самі найгірші. А отакі факти які я тут надам, можуть видалити. Посилання на burckina-new.livejournal.com
«Через десять років Україна стане самою багатою державою Європи…, другою Францією» (Л.Кравчук, 1991 .)
Украина, выходя в 1991 году из состава СССР имела:
- Экономику, равную экономике ФРГ;
- 52 млн. образованного населения;
- Судостроение;
- Авиастроение;
- Ракетостроение;
- Приборостроение;
- Мощнейшую науку;
- Черноморское морское пароходство – самую большую на тот момент судоходную компанию мира;
- Рыболовецкий океанский флот под 200 вымпелов.
Из передачи (Ньюз Ван) Посилання на www.kp.ru
13.Vlada82
«Сьогодні тільки те й роблять, шо плюють у минуле, на могили пращурів.»

Таки да. І роблять вони це на догоду сіоністам, проти яких вони мовби борються. А давно сказано «Хто не пам’ятає свого минулого, той приречений пережити його знову». От ми його і переживаємо і при цьому навіть не хочемо це зрозуміти. «Человека очень легко запутать фактами, но если он понимает тенденции то его уже не запутаешь ни чем», - говорив Ален Даллес. Колись мені розповідав один дід, як він воював а потім, у 46-му демобілізувався і почав працювати в селі учителем. Життя було важке. У 47-му був голод, а потім поступово з кожним роком ставало краще і краще. Так от "ставало краще" - це тенденції. А «голод» - це голий факт. Про тенденції нам не кажуть, а про факт молотять кожен день. Мисляча людина повинна хоча б сама себе запити, навіщо це роблять? А відповідь очевидна, щоб люди не бачили сучасних тенденцій і мовчки йшли на убій.
38.Selena2017
«38. Selena2017 / сьогодні, 15:19»

Я так і знав що ніякої відповіді по суті не буде, тому що це не кричалки кричати та скакати без толку, а надати відповідь з якої принаймні хоча б не сміялися, а сказати то нічого...
11.orakul
«11. orakul / сьогодні, 15:26»

Ви все правильно розкладаєте по поличках, схвалюю. Сьогодні тільки те й роблять, шо плюють у минуле, на могили пращурів. От пише Slavko:"Ті ваші кляті пам"ятники не народ ставив, а влада окупантів ! Народ був, звісно, проти, але програли...". Хто сказав, шо був абсолютно проти? З яких документів це видно? Яким чином батьки Slavkа противилися встановленню пам"ятника хоча б Леніну? Чи сам Slavko влаштовував акції протесту? Просто гидко читати, які всі зараз грамотні й сміливі, мають власну думку і щодо комунізму, і щодо Леніна. А де вони були років 30-40 назад? Якщо вже були тоді на білому світі, то напевне мовчали в тряпочку разом з усіма, а тепер їм розвиднилося, вони раптом прозріли... І за це ще й повагу до себе вимагають. А чи хоч один з них бачив оригінали тодішніх документів про "злочини комуністів"? Ні! Про це вони порівняно недавно дізналися з газет і "телеящиків". Навіть не підозрюючи, що нас усіх зомбують, що зараз існує така ж ідеологія, як і колись, тільки пропагує зовсім інші цінності. Я не заперечую негативу, який справді тоді був, але люди мислячі не повинні сприймати інформацію у ЗМІ за чисту монету.
І що ви йому пояснюєте, коли він в неадекваті. Він зроду не читав жодної сурйозної книжки, тому і мислить категоріями впареними з ящика і бульварних газет. Він не розуміє що його батьки нардилися і виросли в СРСР. Відмовляючись від минулого, він відмовляється і від своїх батьків.
З цього приводу цікавий пост в соцмережах артиста родом з України Миколи Губенко. «Меня поставило на ноги государство, у которого в 45-м было 19 миллионов осиротевших детей! И оно напоило из, накормило их, дало образование, профессию, сделало меня качественным профессионалом. И что, что вы хотите, чтобы я плюнул на могилу своего отца и свей матери?»
А є ще спогади авіаконструктора Яковлева: "«Но слепому уподобляется тот,кто за тенью ошибок не видит света великих свершений великого народа." Хоча, бандерівці не належали до того великого народу, бо й самі себе до нього не причисляли, до великого народу і його звершень. Виходить, що вони були якимись збоченцями, виродками з комплексом неповноцінності і вічної злоби на весь світ. За ілюзії, які на збулися, так як були неральні, вони ладні мстити усім і усіх вбивати. І у цьому смислі вони дуже схожі із своїми сіоністськими побратимами. Ну це більше по психології. Може щось Луна доповнить.
10.Vlada82
«нагадайте мені, шо то за постанова, відповідно до якої пиляли лісосмуги "для розширення орних площ" у сімдесяті роки?»

Ну кого ви слухаєте. Не було ніякої постанови. Йому мати розказували, що несло пилюку з поля, а він ще добавив до розповіді побачене по 5 каналу і ТСН. Типу чув дзвін... Пилюку несло з Казахстану при освоєнні цілинних земель. Моргун цілу книжку про це написав, черз це і плоскорізи тут запроваджував. Є голий факт - посадки. І є янший факт - їх випилюють і їх скоро не буде.
36.antibloger
«6. antibloger / сьогодні, 14:52»


Нехай покортить багатоликому .Побережи терпіння, його ще чимало знадобиться, і не факт, що воно матиме успіх.

Змінено 07.09.2018, 15:24
32.orakul
« Може тоді б держалися на плаву »

32.orakul
« Може тоді і вдалося б »


Відповідь розмита, ніякої конкретики. За "Може б ..." - нічогісінько. Через «може» і потерпаємо сьогодні. Не приймаю такого пояснення. А Козак знову ухилився від прямої відповіді, нехай собі.

Змінено 07.09.2018, 15:16
35.Vlada82
«35. Vlada82 / сьогодні, 12:55»

Погоджуюсь із кожним словом, з нетерпінням чекаю відповіді Selena2017, дуже бажано по пунктах!!!
9.Slavko
«9. Slavko / вчора, 16:03»

Почнемо з того, Slavko, що навзаєм вашої поваги я і не прагну заслужити, не багато в тому честі. Це - ваше особисте виховання і ваше вміння вести дискусію. Не моя вина, що ви в радянському періоді бачите тільки негатив - горе, злидні і біду. Давайте "про наших баранів", тобто про лісосмуги. Якщо ваша ласка, нагадайте мені, шо то за постанова, відповідно до якої пиляли лісосмуги "для розширення орних площ" у сімдесяті роки? Зважте, що запитую без іронії, бо справді хочу знати. Я про таку досі не чула, зате знаю інше: за тих «лихих» часів лісосмуги були на балансі колгоспів і боронь боже щось спиляти безпідставно! Навіть якусь акацієву лату на загін для худоби. Тобто власник ніби колгосп, але сповна розпоряджатися деревами він не міг. Такий от був парадокс. Згодна, що дійшло до того, що багато лісосмуг розрослися і завширшки стали по 15 і більше метрів, їх треба звужувати й вивільняти від хащ родючі землі. От за це і взялися не тільки "з виду гарні та порядні" бізнесмени, а й прості фермери, чия земля біля таких лісосмуг і вони таким чином нібито "впорядковують територію". Випилюють, аж гай гуде. І що ви тут від мене, жінки, чекаєте? Що схоплю якогось фермера за руку і поб"ю в нього на голові бензопилку? Але які звинувачення можу пред"явити, коли ті лісосмуги фактично НІЧИЙНІ? Якщо ви цим питанням постійно займаєтесь, то напевне краще за мене це знаєте. А якщо ви ще й всесильний та поважний, то зініціюйте, щоб ті лісосмуги нарешті були під надійним захистом законів. А нема закону - нема й порушення. Тому жодний дільничий не відреагує, бо в нього нема підстав для реагування. Отож десь у Херсонській чи Миколаївській області вже маємо територію, схожу на пустелю. Не здивуюсь, коли такий вихор, як описаний у статті, у нас не останній. Гарного ждати не доводиться, ще будуть і суховії, й ерозія грунтів, які вже два десятиліття органічних добрив не бачили.
32.orakul
«32. orakul / сьогодні, 10:42»

Блін, Оrakul наче читає мої думки. Хочу звернутися до Селени: шановна пані, ви тут в опонентів запитуєте, що вони особисто зробили корисного для України, а мені теж цікаво, що ви для цього зробили? Де ваша «ямка-схованка» від "незатишних вітрів"? Чим можете похвалитися в цьому плані? Кого навколо себе згуртували для добрих справ? А то якось однобоко все виходить: одним докори-запитаннячка, а сама - за псевдонім богині Місяця. Я, наприклад, на столичні Майдани не їздила, бо розуміла, що з юридичної точки зору це НЕЗАКОННО. А як можна починати будувати правову державу, з самого початку порушивши діючі закони? Хіба в цьому полягає гідність? І чим постмайданівська влада відрізняється від банди Януковича? Як на мене, то нічим, або ще й гірша. Чому події у жовтні (листопаді) 1917-го ми називаємо державним переворотом, а події кінця 2013-го - "революцією гідності"? Тоді революціонери фізично нищили опонентів (згадайте царську сім"ю), а 5 років тому - морально, вкидаючи навіть прокурорів у сміттєві баки, без суду і слідства. Зате - з гідністю! Щоб потім всістися в державні крісла чи обратися в нардепи і робити вигляд якихось дій, а насправді руйнуючи державу зсередини. По сьогоднішній день не спромоглися навіть знайти убивць "Небесної сотні". А за Іловайськ хто з наших генералів покараний? Де, зрештою, наше новосанжарське віче? Чи привели до влади потрібних і вже немає про що на тому віче обговорювати? На цьому й закінчилася в Н.Санжарах демократія! Ми ще довго будемо розхльобувати наслідки такої "гідності".

Змінено 07.09.2018, 12:56
33.Slavko
«Хіба жиди у вишиванках - то бендерівці? То - сіоністи. Ви ж самі їх і обрали, живем щодня "по-новому"!»

Ой які ви грамотні поставали. То таки так, жиди не бандерівці, вони жидобандерівці, здається такий надпис був у Бені на футболці. Бандерівці завжди у них у прислужниках, холуях і виконавцях іх волі. Можливо не усі бандерівці запрданці, можливо хтось із них і любить Україну, але, в силу недоумкуватості, невігласства і пришелупуватості виконує те, що потрібно кагалу. Для особлив тупих пояснюю, що кагал робив революцію 17-го і голодомор, кагал організував 2-у світову війну і похід на СССР для усунення Сталіна и захвату СРСР. Бандерівці були проти Сталіна і СРСР а значить на боці кагалу Кагал організував перебудову і розвал СРСР. Бандерівці боролися за розвал СРСР, а значить виконували те, що було потрібно кагалу. Кагал фальсифікує радянську історію затираючи значимі події і досягнення, принижує роль раднянсткого народу в війні і відбудові. Бандерівці ретиво виконують те що потрібно кагалу. Після зміни президента РФ та зміни політики Росії в сторону відновлення державного суверенітету, кагал взяв курс на нищення Росії, і тут знову в пригоді бандерівці. Кагал взяв курс України на ЕС і тут знову бендерівці в перших рядах. Так як колись третя в Европі держава Україна стала Європі не потрібна як конкурент, то кагал взяв курс на розвал України і нишення її економічного потенціалу і населеня. До розвалу країни шляхом розколу населення за мовними, релігійними і іншими ознаками найактивніші зусилля прклали бандерівці. І зараз прикладают. От така картина маслом.
Олексій 7 вересня, 12:23 На тему: Туризм чи життя?...
1.микола козак
«Цілком на 100% підтримую.»

+1...
микола козак 7 вересня, 11:47 На тему: Туризм чи життя?...
Цілком на 100% підтримую.
31.микола козак
«збирай 2,5 млн і в кандидати в президенти , ми за такого»

Не раз доводилось брати участь у підрахунку голосів, то саме так і голосували : "за рошен", "за ляшка","за юлю", яйценюка, регіони... Якщо вам хтось щось винен - це ваші обранці, а ви все про націоналістів та фашистів... Хіба жиди у вишиванках - то бендерівці? То - сіоністи. Ви ж самі їх і обрали, живем щодня "по-новому"!
30.Selena2017
«А ЯК БУЛО ТОДІ ТРЕБА? Питаю, щоб зрозуміти, бо свої помилки намагаюсь визнавати.»

Во даєтЪ! Елементарно Ватсон. Коли не знаш як, то треба діяти по закону. А по закону треба було потерпіти пів року и піти на вибори. Ясно, що, вірогідніше за все, вибрали б цю саму шайку, бо мізки «промиті» "ящиком", але тоді у них не було б пістав для розвязання громадянської війни, а у РФ не було б підстав втручатися у Крим і рятувати його населення. Може тоді і вдалося б щось розрулити і вийти із ситуції у яку евс довго і назойливо заганяли. Може тоді б держалися на плаву як Білоррусь, до прояснення глобального сценарію.
На майдані ви нічого не вирішували , ви там були просто маса , яку утримували олігархи ,через що Порошенку вже аж осінню довелось особливо стійких виганяти з майдану.Погодьтеся , це так і було.Все вирішували ті , хто вас утримував.А вибори -то самообман , повкидали папірці , а як їх порахували , це питання?От ти славко такий розумний , збирай 2,5 млн і в кандидати в президенти , ми за такого вумного проголосуєм .......... .
3.Slavko
«Борюся, на скільки в мене вистачає сил та можливостей. Проти наркоділків пропоную боротися разом, сам за усе і за усіх я ж не зможу і чи потрібно?? »

"Золотой ты человек,и слова твои золотые!Не жалеешь ты себя,все о народе думаешь!Отдохнуть тебе надо!":))
27.микола козак
«днем все гірше і гірше.Т»


А на прямі запитання так і не відповів.
27.микола козак
«Тільки вже в недалекому зміниться влада , я»
Ставлю ще два. 1. Як же вона зміниться без участі «козаків» та пророків? Буде такою ж самою, адже сьогоднішню ви самі й обирали. 2. От ви лаєте Майдан на всі заставки. Тоді хто з вас скаже мені : А ЯК БУЛО ТОДІ ТРЕБА? Питаю, щоб зрозуміти, бо свої помилки намагаюсь визнавати.
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 1223

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації