Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 25
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Хто про що, а Адекватник - про всесвітню змову :)
Дивна реакція на Скрильника. Чоловіка запросили розповісти про свою практику ОТГ, він погодився, приїхав, йому пофігу на біличан, по суті, а "із зали" впоперек йому крики. На його місці послав би горлатих подалі і поїхав би додому.
Люди таки хочуть змін: щоб дороги робили, будинки будували, щоб законів дотримувалися, щоб не крали і хабарів щоб не брали...
Але тільки при умові, що їх самих ці зміни не зачеплять, а вони і надалі могтимуть жити по-старинці: порушуючи, хабарі даючи, тягти все що криво лежить :)

Їм якби лікарі хабарів не брали, але якби і обхідний лікарняний лист без власної присутності заповнявся.
Ну що, правильно: уже як красти бухло, так якесь солідне!
А у жителі Руденківки, ясна справа, пін-код до карти був прямо на карті написаний, раз її знайомий так легко гроші зняв
3.Adekvatov
«Свобідні країни ні перед ким не звітують, вони можуть тільки посилати...»

Свобідні країни самі свої рахунки оплачують.
Господи, ну такої макулатури у нас в кожній бібліотеці хоч греблю гати! Нафіга видавати знову те, що буде десь валятися і ні одна людина його не купить???

Чому не звернути увагу на художню літературу, яка явно людям цікавіша? Як завжди, видимість роботи створюють...
1.New York
« А у Європі просто люди інші. Розумніші. »

Я б навіть сказав інакше: у Європі просто бізнес різноманітний.
Окрім виробників бухла, курива та цукерок там не стоять на місці фітнес-зали, виробники спортивного снаряддя, одягу, обувачки та велосипедів, наприклад. А до кожного бізнесу у них підходять серйозно: хочеш продавати спортивні кросівки у великих масштабах - розповідай людям про те що не бухати, не курити і займатися спортом - це круто!
От і розбирають там кожен свого покупця.
Знайшов цікавий сервіс цін у Польші онлайн. Чи вірити йому - це вирішувати кожному саму:
Посилання на www.fresh-market.pl

Але якщо вірити, то роздрібні ціни на овочі та фрукти у наших країнах одинакові з різницею 0-10%. Ще трошки - і ми станемо «мажорніші» за поляків, їстимемо дорожчі продукти :)
Сам живу в мазанці з глини - далеко не найгірша конструкція, скажу вам. Звісно не піноблок, але...
А у даному випадку, явно видно з фото, просто забили болт на те, що дах давно протікає. І тут Зорн правильно пише - таке як чекали поки хтось прийде і зробить все класно. А людину шкода
35.Adekvatov
«Вобщем СУГС и свобода слова, о, не, НЕЧУВАНА СВОБОДА СЛОВА.»

Ти, діду, хоч почитай за що тебе банять.
Тебе банять за флуд. Почитай що це слово значить і може зрозумієш. А як не зрозумієш то підскажу - це засирання тем інформацією, яка абсолютно не стосується теми. Дане поняття ще із часів форумів існує, так що такий тролів як ти немало, ти не один.
Так що ніякого попирання свободи слова немає, є заборона словоблуду, ото і все :)

39.Adekvatov
«Женщина Янина - может анунак, а может, что еще хуже, агент Кремля и никому никакого дела.»

Тут на ліцо звичайна бюрократія, яка допомогає чиновникам знімати із себе роботу і ніхріна не робити. А на людину всім наплювати.
В тому числі і СБУшникам - це хіба їх хтось у неї носом натовче.

Змінено 05.02.2018, 10:30
12.земеля
«А еще больше их поразило уже в деревне, когда узнали что этого тракториста его же родственники избили до полусмерти»

За те що не витяг німців?
6.ukr2017
«невже журналістам дозволено займатися корупційними діями,при тому що в тої жінки був адвокат.Здається вона не стільки тій людині допомагає, а сама заробляє на сенсації»

Плутаєте, це не корупція. Журналіст приватний взагалі корупціонером не може бути, як таким, це ж не чиновник чи інший працівник на держзарплатні. Якщо він надає послуги і виставляє ціну на яку погоджуються клієнти - це їх справа.
Хоча за гроші тут мови не було, хз чи якась винагорода взагалі є.
4.Selena2017
«Та не зовсім прозоро подає обставини і авторка статті. Насамперед незрозумілий самий початок епопеї з документом: чому "не положено"?»

Я щось також не до кінця зрозумів чому людині, коли потрібно було, не видали паспорт, авторка якось не роз’яснила. Єдине що ясно - проблема в якомусь російському недогромадянстві (чи то громадянка, чи то ні...).
Та що, там рано чи пізно багатоповерхівку поставлять. За приблизними підрахунками вона займе весь той закуток від церкви до кафе "Молодіжне". І воно нехай би, ділянка не використовується, так місця під заїзд до багатоповерхівки та гаражі де будуть? Вибудують вздовж алеї що до Хмельницького веде? Круто! Я б купив би собі квартирку з гаражиком біля пам’ятника українському гетьману.
І з парка залишиться лише три деревини біля туалету.
3.Beri Mor
«Це якщо завтра канавський голова «заллє» фундамент за селом під McDonald"s,то всі ми,платники податків повинні оплачувати і цю його забаганку?Коли б це були кошти на ремонт якогось ФАПу,то немає питань,а так... »

Ну навіщо перебільшувати?
Канавські ребята придумали як зробити собі новий майданчик (чи вірно вирішили грошей виділити чи ні - то нехай жителі Канав вирішують), а кобеляцький міський голова тупо жлобиться виділити землю на УЖЕ ГОТОВИЙ майданчик. Нехай розвалюється?
17.don
«Він казав якомусь кавказцю
-Не брат я тобі гнида черножопая»

Переплутав.
Це було у першій частині.

А у другій була фраза "Москаль мені не земляк": Посилання на www.youtube.com
19.Beri Mor
«Ну,тобі пройшовшому онлайнівські бої на віртуальних фронтах видніше,хто є хто:))»

Я про відношення українців з росіянами, а Ви про що?

20.don
«Та да, з такими вояками Донбас і Крим не повернимо»

Кому воювати, а кому будувати.
Я у вояки не набивався ніколи.
І "погіршення ситуації", скоріше за все, не буде, слава Богу.
Всі сторони задоволені сучасною ситуацією на лінії фронта. Всі, окрім тих людей, на чиї голови снаряди падають, звісно
4.Седой
«
Посылы от братского народа Украины я начал отслеживать с 90-х годов»

Та немає ніяких братніх народів. І були вони братніми лише у період СРСР, де пропагувалася дружба народів а також ідея, завдяки якій Союз до купи тримався.
А насправді до того і після того між росіянами та українцями ніякої дружби не було.
Ще до Майдану та війни, у часи мого дитинства, коли я полюбляв грати у онлайн-ігри від інших таких же шмаркачів, що проживають у сусідній країні, я регулярно бачив батхерд на мою українську мову: "Ей, че на дебильном языке пишешь?" "русский выучи, хохол недорезаный", «бендера!» (пацанята навіть не хотіли вивчити як це слово правильно пишеться). Так, це були лише малі пацани, як і я, але вони просто говорили вслух те, про що дорослі іноді мовчали.
Ніколи не було ніякого братерства. Про це ще у 90-х сказав українець у фільмі «Брат 2»: "— не брат я тобі".
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
43.Гнатович
«Вы каг бэ просто не отделяете мух от котлет - никто не утверждает, что хоспис плохо. Плохо, что хоспис всё больше вместо профилактики и лечения.Почувствуйте разницу.»

Плохо. Не спорю.
Потрібно піднімати рівень хвилювання за своє здоров’я серед людей, а не пропагувати забивання на нього. Ну, і звісно, піднімати рівень можливостей в цьому.

Але Адекватник почав якраз зовсім не про це мову:
3.Адекватник
«Таки так. Задум простий - взяти під контроль одиноких хворих і після «розкрутки» їх на дарування власності (житла) швиденько і «законно» умертвити»

9.Адекватник
«Лет так через десять, для того чтобы попасть в отделение надо будет занимать очередь, так как продукты, которые скармливают пиплу через маркеты, сделают свое дело. Кроме всего прочего упростится «добыча» наркоты, так как для хосписов она будет «запланирована» на госуровне за бюджетные отчисления плюс благотворительная помощь.»

Для мене це словесний понос, абсолютно тут недоцільний. Може я, правда, недоріс розумом до велікіх умів, то вже вибачте
42.Гнатович
«Мне кажется Вы сильно идеализируете наших захидных браттев,»

Та ні, я наче ніде їх не ідеалізую.

42.Гнатович
«Неужели вы не понимаете, что эти хосписы открывают вместо закрытых амбулаторий, ФАПов и больниц?»

Закривають 27 років уже як і тільки в цьому році відкрили хоспіс.
А в майбутніх роках право закрити чи відкрити хочуть місцевій громаді надати. Що поганого відбулося?

42.Гнатович
«Подумайте, какая часть населения имеет возможность проходить хотя бы раз в год упредительную диагностику (обследование всех органов и систем с лаб.диагностикой, онкомарекрами, МРТ-КТ), чтобы выявить на зачаточном уровне онкологию?»

Навіть більший парадокс: у нас самі люди не хочуть цього. У нас вони власноруч носять лікарям кожен рік кількасот гривень, лиш би не проходити обов’язкові обстеження, а отримати штампік "без мороки".

43.Гнатович
«но на его фоне, увы, выглядите деревенскими дурачками»

Якщо вивчити кілька цитат із КОБівських матеріалів та поливати лайном всіх і вся це висша форма розумності, то я краще побуду "дєрєвєнскім дурачком".
Цей чоловік не може навіть зрозуміти елементарного, що до статті про дитячі гойдалки абсолютно ніяким боком не потрібно приписувати Сталіна, євреїв, КОБ та світову змову. Його абсолютна неорієнтація у темах вкупі з тактикою забивання інших коментаторів кількістю тексту та постів, якраз говорить мені не про його високий розум (а ще про багато вільного часу).
Або ж він це робить спеціально, в такому випадку він не нерозумний, а просто вищезгаданий мною вампір.
29.Гнатович
«Министр здравоохранения Литвы Риманте Шалашявячюте заявила, что эвтаназия может стать "хорошим выходом" для необеспеченных больных»

«Правда.ру» рулить?
Так Ви її побільше почитайте, в результаті взагалі дізнаєтеся, що єропейські країни з тоталітарним режимом, в яких живуть одні маньяки, вбивці і всі вони 100% гомосексуалісти :)
Насправді точно зрозуміти, що саме сказала Риманта можна лише прочитавши її пряму мову в оригіналі (ну чи самому переклавши).

29.Гнатович
«Идиоту все, кто его умнее, кажутся больными»

Я такими словами не кидаюся. Я можу по-різному виражати свою думку, але обзиваюся дуже рідко. У даному випадку, я бачу як людина, у прагненні очорнити все і вся (а про позитивне вона не пише тут, не бачу я щось) переходе уже всі межі. Уже навіть на темі невиліковних хворих йому хочеться погадити.
Уже, бачте, і відділення для таких людей - то йому недобре, невже краще по-старому, людям самим вдома помирати?
26.Адекватник
«Як же я з нього харчуюся?»

Тобі ж сказали: ти людожер.
Щоб потішити свої хворі мізки, ти готовий насирати на будь-що, навіть на людей, для яких вищезгаданий хоспіс побудували. А це невиліковні люди.
Але є для неАдекватника святого немає нічого? «Хоч і тричі невиліковні - я і тут лайна навалю і розмажу, лиш би потішити свої хворі мізки».
Ти рідкісна порода вампіра - тобі конче необхідно обгадити всіх і вся, і тільки тоді твоя душа заспокоюється... На деякий час.

Хоспіси давно уже різні організації вимагають заснувати, до недавного ця тема взагалі не колихала жодного чинушу. Як об стінку горохом, хоспісних відділень, мабуть, по Україні можна було на пальцях рук перерахувати.
А тут київське начальство пнули європейські браття і відразу і можливості, і гроші знайшлися.
18.Гнатович
«И если ты еще гыгыкаеш, то некотырые уже и кеды откинули от ваших веселых реалий.»

Не знаю ні одного хто б кеди відкинув. Всі хто працював, той працює і далі, всі хто фігнею страждав - той ниє, як все фігово.

А населення у нас падає 26 ркоів як і при Вашому любимому Янику, і ще до нього. Нєфіг сюди приплітати.

20.Адекватник
«Під ваші мантри про голодомор нас вимерло вже більше 10 мільйонів»

Під які це НАШІ мантри?

20.Адекватник
«Різко зменшилася кількість упоротих коментаторів, а ти, як останній із могікан, все ще в рожевих окулярах.»

Упоротий це ти, вояка з вітряками :)
Як я пишу про щось, так пишу про конкретне, а не про "мір во всьом мірє". І не оспівую нічиї чужі ідоли, будь то КОБ, Петлюра, Сталін чи Темучин.
Я людина проста. Як мені галімо без води влітку, так і я пишу про те, що немає у мене води влітку, але її у мене не було і до революції, і ще раніше, і досі ніхто не напряг булки
15.Beri Mor
«Так про що ж і мова!Ну от хочу я брати м"ясо на ринку,навіщо забороняти?»

Так а хто Вам сказав що пропадуть м’ясники із ринків? Гнатович? Так він разом із Адекватником та іншими із клану нитіків, про яких я писав вище. Він сам чув дзвін та не знає де він.
Про цей закон говорять ще з весни минулого року і досі його ніхто в очі не бачив. Гнатович тим паче.
І раніше, навіть ще до революції, кожен рік заводили розмову про те, що потрібно підігнати цю сферу під європейські норми, але кожен раз все відкладали.
У нинішньому вигляді все не буде це 100%, рано чи пізно. Але як буде і коли - ніхто знать не знає поки що.
Один Гнатович знає, (пророк???) і заводить стару волинку: "ой людонькиии, ой помремооооо..."
1 2 3 4 5 6 7 ... 25

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації