Останні коментарі користувача «Filon»

Коментарі користувача
1 2 3
4.земеля
«.А мне жаль что мои знакомые после этого перестали интересоваться пуликациями, хотя была интересная статья Филона " Ау масоны" и др. которые никто не стал комментировать.»

Дякую за комплімент. Тепер по суті. Я особисто проти забанення Адекватника. Але не маю у даному випадку вирішального права голосу. До речі, він сам про це знає, тому що ми спілкуємось і на вулиці.
Але формально Адмін мав право на бан. Ну не можна занадто далеко відходити від теми самої статті чим грішить Адекватник.
Тепер щодо помийки, а не сайту. Не буду стверджувати, що наш сайт найкращий і тут зібралися виключно рафіновані інтелектуали. Але зайшовши на сайт Полтавщини у коментарях побачив суцільне матюччя. І нічого по суті. Я б особисто дозволив би коментувати і без реєстрації. Але і в цьому є мінуси. Потрібно шукати "золоту середину". Шукаємо.
Filon 18 березня, 17:17 На тему: Танцюристи і каратисти...
Трохи поговорив зі знайомими держслужбовцями за бокалом пива і знаю більше ніж прокурор. А є ще одна класна річ - декларації! О, сезон подання ще не закінчився, а там вже такого - забуті і не згадані машини, квартири (в т.ч. в Києві), земелька, навіть забуті діти та чоловіки/дружини є. Є куплене майно за 2-10% від реальної вартості є. Не буде одного - згадки про це в Ехо. І не потрібно бути слідчим НАБУ - 2-3 години перегляду і пошуку в інтернеті і все знаходиться.

Шановний Фоксе, неввже ви серйозно думаєте, що говорячи за пивом, тобто апріорі у нетверезому стані із держслужбовцями отримуєте достовірну інформацію? Але навіть якщо так, то де факти, цифри і документи, які можна перевірити? Якщо ви володієте дійсно достовірною інформацією про невідповідність поданих тим чи іншим чиновником декларацій, то наведіть конкретні приклади Ба, можете навіть не наводити. Мій номер мобільного знайти дуже легко, передзвоніть, розкажіть де і що шукати. Можете навіть записати розмову на диктофон. І потім розказати, що ви вказали шлях, дали чітку інформацію, а вас проігнорували. Але, без образ, ні ви, ні всі інші коментатори цього не зробите. А ми свою роботу зробимо. Можливо не так швидко, як хотілося б. Нам просто на балачки за пивом часу не вистачає. З привітом від колективу "ЕХО". Може таки сміливості вистачить хоча б передзонити Я принесу вибачення у такому випадку.
Filon 18 березня, 14:11 На тему: Від «качалки» до йоги...
14.Beri Mor
«Тому що "ехо"-це жовта преса,якій наказують,щоб був загальний «одобрямс» влади,без критики»

Шановний Бері Мор, перед тим, як писати вивчіть будь-ласка матчастину. Є чітке визначення «жовтої» преси. І їй, точно ніхто не наказує. Окрім того, що поганого в "жовтизні". Це - преса, що друкує сенсаційні матеріали, не надто переймаючись перевіркою фактів. Є ще декілька критеріїв визначення «жовтої» преси. Тому не вживайте слів і виразів значення яких просто не знаєте. Шаріковщиною знаєте, попахує
4.Adekvatov
«Так там про овощі мова.»

5.Adekvatov
«Це піар Гунжелевого магазину, чи що? Прикольно зайти до нього подивитися на насіння. Капуста «Агресор» - це нормально. А от невже він продає насіння моркви Московська?»

Спочатку по першому зауваженню. Овочі в Європі теж дорожчі. У 2016 році в Празі в магазині «Білла» тихенько офігівал біля буряка столового вартістю 22 гривні за кг. Я тоді його продавав по 3 гривні. Сміялися із дружиною, що потрібно було із собою мішечок взяти і продати в Чехії.
А з приводу моркви Московська, то я оцінив жарт. Слава Богу до моркви декомунізація не добралася. А в Пашиному магазині якраз із насінням не дуже густо. Чоловік іншим займається.
Зайшов за посиланням. Перечитав статтю. Не вірю. І дуже шкодую, що будучи у Польщі і Чехії, не кажучи вже про інші держави Євросоюзу не фотографував цінники на овочі і фрукти, скажемо на малину, яка в сезон у польських магазинах коштує кілька сотень гривень
Шановний авторе. Написано дещо "розхристано", малувато конкретики. Але, якщо я правильно вловив хід ваших думок, то він у потрібному напрямку. На жаль, більшість людей, вважають акт голосування, остаточним і єдиним у своїй функції управління містом, районом, державою. Так було, є і буде. Управляє процесом завжди меншість. Можете мене за це твердження критикувати, але воно лише констатує стан справ. І перемагає завжди меншість. Якщо в тому чи іншому процесі задіяно 2 відсотки населення, то він буде успішним. Особливо це стосується революцій.
Тепер до суті. Якщо Ви вважаєте себе активною і небайдужою меншістю, то це прекрасно. Зокрема Кобелякам дуже не вистачає громадянської активності. Як Ви бачите міським депутатам все "по барабану". Так було при Ісипу, так і при Копельцеві. В результаті влада діє виключно на власний розсуд. Що пан зохотів так і буде. А чи це правильно - майже всім начхати. Якщо Вам - ні, то дійте. От приміром у Кобеляах воду вже постачає нове підприємство Водоканал+. І ніхто не турбується тим, що воно не є платником податку на додану вартість, отже тариф має бути зниженим. Якщо не зниженим, то із обгрунтуванням нових витрат. Всі платять, депутатам - начхати. Редакція вже готує запити і у Водоканал+ і у міськраду, і до контролюючих органів.Але повинна діяти і громадськість. Та водночас, міськраді потрібно і допомагати у гарних починаннях. Якось так.
Filon 8 січня, 14:46 На тему: Робити те, що видно...
121.Гнатович
«
Я не исключаю, что Ваши замечания относительно водопровода и дорог продиктованы искренним неравнодушием. Но, согласитесь, их срок службы выработан не к началу каденции нынешнего мэра, предыдущее руководство, как я понимаю, также не сильно вкладывалось в не менее важный на тот момент ремонт водогогона и др.

Но я не заметил, чтобы Вы обрушивались на него (прежнее руководство) со столь яростной критикой, какой удостоен нынешний мэр. Причем, всё, что ни сделал бы этот мэр, подано сплошным негативом. Вот народ и подозревает, что неспроста это жу-жу.»

Шановний Гнатович, Знову погоджуюся із слушністю Вашого зауваження. Щоправда нагадую, що неодноразово і в редакційних і навіть на відео говорив, що приймаю докір у поблажливому ставленні до колишнього керівництва міста.І можливо це одна із мікропричин через яку Ісип програв вибори Копельцю. Не було тиску з боку преси і громадськості, який би спонукав до дії і був звязком між владою і виборцями. Це перше. Друге. Поперіднє керівництво у якого було вдосталь помилок таки вкладало із року в рік кошти у реонструкцію водогону. ЦІ дані були на сайті міськради, їх видалили аби розірвати звязок часів. Хто так робить, га, Адекватнику?
Filon 7 січня, 12:55 На тему: Робити те, що видно...
75.Гнатович
«
Также неплохо бы проработать законодательство относительно водопровода с привлечением юриста-консультанта, озвучить степень изношенности системы с запросами в соответствующие коммунальные предприятия, и примерную смета требуемой реконструкции.

Это уже тянет на полноценное журналистское расследование, подкрепленное конкретикой.

Думаю, что в таком виде статья не позволит заподозрить Вас в предвзятости.»

Слушна пропозиція. Спробую. Але це займе багато часу. І поноцінним журналістським розслідуванням не стане. У всякому випадку у професійному визначенні терміну "журналістське розслідування". Але працювати у даному напрямку однозначно будемо.Одразу хочу зауважити. І визначенням зношеностіводогону і кошторису реконструкції мала б займатися саме влада, а не журналіст, який хоче довести свою неупередженість. Чи не так?
Я, Гнатович визнаю, що у своїх статтях забагао на себе беру - і експерт, і аналітик і швець і жнець. Але давайте разом подумаєм чому це відбувається. Так можна вигадувати конспірологічні та інші теорії.
А можна просто запитати у людей, які є владою або є опозицією до влади " А чим ви займаєтесь". Всі ці аналізи і критика є їх прпрогативою. А журналіст повине просто надати їм можливість висловитися. мовчить влада, мовчить опозиція, мовчать незалежні експерти.Доводиться писати самому. Все просто. А ваше право думати як Ви хочете.
Filon 4 січня, 15:25 На тему: Робити те, що видно...
63.Гнатович
«Короче, мораль сей басни такова:
четверть века в кобеляках ничего не делалось -
ни водопроводы,
ни дороги,
ни тротуары,
ни майданчики,
ни фонтанчики,
ни освещение,
ни даже грамот и медалек не давали никому.»

Шановний Гнатович, а Ви давно в Кобеляках живете? Я - із 1966-го. По Вашому Олександр Олександрович прийняв місто, яке лежало у руїнах. Між тим, освітлення у Кобеляках було відновлене на минулі 25 років, були збудовані точніше капітально відремонтовані два кілька поверхові будинки, були збудовані дві чи три артсвердловини, були збудовані водогони у два мікрорайони (їх ще й при совєтах зробити не змогли), були придбані есятки одиниць техніки у комунальні господарства. Це - лише по памяті. І зовсім не випадково сучасна міська влада уподобляючись завітам сучасної державнї влади видалила із сайту всі дані за роки "до Копельця" Аби порівнювати важче було. Якщо Ви дуже хочете я особисто зроблю запит і мені нададуть старі документи.
Зараз за два роки - жодної копійки на ремонт водогонів окрім аварій, жодної новї вулиці не освітили ( хоча тут можу помилитись, перевірю), жодної одиниці техніки не придбали. Можу навести цифри і факти. Не для Вас, а для тих хто мислить раціонально.
68.Гнатович
«
Вопрос 1: на...уя такие депутаты?

Вопрос2: если электорат избирает таких млявых и равнодушных особей представлять себя, то может и электорату по...уй на насущные вопросы и они "мають,те що мають", т.к. именно этого и достойны?»

О, ось тут із Вами Гнатович не можу не погодитися. Давно було сказано, що народ має ту владу на яку заслуговує. Або як зараз говорять, має ту владу, яка його має.
Filon 3 січня, 21:38 На тему: Робити те, що видно...
48.микола козак
«Цитувати чужі думки невдячна робота.От більш , чим впевнений що пан Філон колись з великою наснагою цитував В І Леніна , а потім гудив те , що цитував»

Шановний Миколо. Я дуже вдячний Вам за те, що слідкуєте за моїми статтями на протязі багатьох років. Думаю Ви вже помітили, що в совїх текстах намагаюся утримуватися від великої кількості цитат. Зараз ми пишемо коментарі. І вцьому випадку можна трішки побавитися чужими думками. Даний розділ із книги Макіавеллі вибраний не випадково. Якщо ви зврнули увагу, то автор пише про те, що успішні государі щедро тратять саме чужі гроші, гроші підкорених народів. Якщо Кобеляки для Копельця - підкорене місто, то все сходиться. І якби про що я вже писав Олександр Олександрович клепав медалькки і утримував футболістів за фермерські гроші, то питань до нього не було б. Але він це робить за гроші платників податків. По мАкіавеллі - підкорених.
А щодо Леніна. Ви знаєте бути впевненим у тому що хтось щось казав а потім це ж заперечував, не аючи жодного доказу це або брехати або страждати віід психіних розладів. Без образ.
Filon 3 січня, 16:37 На тему: Робити те, що видно...
Продовження. Вибачте за довгу цитату. Просто не хочеться висмикувати по реченню із цілісного тексту.
Итак, ради того, чтобы не обирать подданных, иметь средства для обороны, не обеднеть, не вызвать презрения и не стать по неволе алчным, государь должен пренебречь славой скупого правителя, ибо скупость -- это один из тех пороков, которые позволяют ему править. Если мне скажут, что Цезарь проложил себе путь щедростью и что многие другие, благодаря тому, что были и слыли щедрыми, достигали самых высоких степеней, я отвечу: либо ты достиг власти, либо ты еще на пути к ней. В первом случае щедрость вредна, во втором -- необходима. Цезарь был на пути к абсолютной власти над Римом, поэтому щедрость не могла ему повредить, но владычеству его пришел бы конец, если бы он, достигнув власти, прожил дольше и не умерил расходов. А если мне возразят, что многие уже были государями и совершали во главе войска великие дела, однако же слыли щедрейшими, я отвечу, что тратить можно либо свое, либо чужое. В первом случае полезна бережливость, во втором -- как можно большая щедрость.

Если ты ведешь войско, которое кормится добычей, грабежом, поборами и чужим добром, тебе необходимо быть щедрым, иначе за тобой не пойдут солдаты. И всегда имущество, которое не принадлежит тебе или твоим подданным, можешь раздаривать щедрой рукой, как это делали Кир, Цезарь и Александр, ибо, расточая чужое, ты прибавляешь себе славы, тогда как расточая свое -- ты только себе вредишь. Ничто другое не истощает себя так, как щедрость: выказывая ее, одновременно теряешь самую возможность ее выказывать и либо впадаешь в бедность, возбуждающую презрение, либо, желая избежать бедности, разоряешь других, чем навлекаешь на себя ненависть. Между тем презрение и ненависть подданных -- это то самое, чего государь должен более всего опасаться, щедрость же ведет к тому и другому. Поэтому больше мудрости в том, чтобы, слывя скупым, стяжать худую славу без ненависти,
Filon 3 січня, 16:33 На тему: Робити те, що видно...
26.Гнатович
«Чувствуется, что пан Филоненко слыхал не только о бодрияре с чалдини ;-), ибо приемчик он явно позаимствовал у макиавелли: построили майданчик-фонтанчик - надо брюзжать о водопроводе, отремонтировали бы водопровод - пи@ди о неремонтированных тротуарах и т.п. Беспроиграшная тема, однако.»

Спеціально для Гнатовича. Вибачте, Ви нет могли б конкретизувати, що саме із Макіавеллі Ви мали на увазі? Якщо найбільш відому його працю "Государь", то читав. Але щиро не розумію, яке вона має відношення до даної теми. Поясніть будь-ласка. А то мені здається, що Ви не в темі. А зараз цитата із "Государя"
О щедрости и бережливости

Начну с первого из упомянутых качеств и скажу, что хорошо иметь славу щедрого государя. Тем не менее тот, кто проявляет щедрость, чтобы слыть щедрым, вредит самому себе. Ибо если проявлять ее разумно и должным образом, о ней не узнают, а тебя все равно обвинят в скупости, поэтому, чтобы, распространить среди людей славу о своей щедрости, ты должен будешь изощряться в великолепных затеях, но, поступая таким образом, ты истощишь казну, после чего, не желая расставаться со славой щедрого правителя, вынужден будешь сверх меры обременить народ податями и прибегнуть к неблаговидным способам изыскания денег. Всем этим ты постепенно возбудишь ненависть подданных, а со временем, когда обеднеешь,-- то и презрение. И после того как многих разоришь своей щедростью и немногих облагодетельствуешь, первое же затруднение обернется для тебя бедствием, первая же опасность -- крушением. Но если ты вовремя одумаешься и захочешь поправить дело, тебя тотчас же обвинят в скупости.

Итак, раз государь не может без ущерба для себя проявлять щедрость так, чтобы ее признали, то не будет ли для него благоразумнее примириться со славой скупого правителя? Ибо со временем, когда люди увидят, что благодаря бережливости он удовлетворяется своими доходами и ведет военные кампании, не обременяя народ дополнительными налогами, за ним утвердится слава щедрого правителя
Filon 19 листопада 2017, 16:56 На тему: У Кобеляках перекинулась ванта...
25.Anatoliy
«. Коли я обговорюю статтю чи коментар, то обговорюю саме статтю чи коментар, а не автора. Але бачу, що таких тут небагато»

25.Anatoliy
«Ну, не упоротий я - ні на Європі, ні на Росії, »

Шановний Анатолію, дуже вас розумію. Перечитав кілька ваших коментів. ми практично однодумці. Ціную людей які цінують право лбдей на інші думки, нехай і помилкові.Таких завжди мало було, під впливом сучасних технологій ще менше залишилося. Цінуючи ваше право на те, щоб покинути сайт, пропоную не робити цього. Дже це - теж емоції, які теж пройдуть. Чесно зізнаюся, що думаю більше про себе. Адже якщо не зустрічаєш людей, які мають схожу точку зору, то мимоволі задумуєшся про параною. Добра і миру.
Filon 17 листопада 2017, 17:50 На тему: Безлюдні громади...
2.Професор
«З українськими особливостями ринку праці та самого бізнесоведення - потроху виплива литовська модель, де бідні старі та немочні лишились на місці, а спроможні виїхали... А це досить сумно.»

Це дійсно сумно. Але на мою думку модель випливає не литовська.Потрібно зважати на географію, яка все визначає. У сільскій місцевості в такому районі, як Кобеляцький в селах, точніше хуторах, залишаться кілька десятків чи сотень досить заможних фермерів. І люди, які в них працюватимуть. Поскільки сучасна техніка з її ефективністю не потребує великої кількості людей, які на ній працюють, то й жителів у хуторах залишиться мало.Платитимуть їм непогано, не гірше аніж у Польщі або Чехії.
Але реальним є і більш песимістичний сценарій. Фермерів придушують податками. А так може й статися, адже платити податки нікому. Ті або починають працювати виключно самостійно, тобто без найманої робочої сили або продають бізнес. Заходять транснаціональні корпорації. А їм населені пункти взагалі - до одного місця. Наймані сезонні механізатори можуть просто приїжджати і виїжджати.
Для Дона. Із безлюдних сел складаються такі ж безлюдні громади.
Filon 10 листопада 2017, 15:41 На тему: Кобеляцького лісничого Йосипа ...
3.don
«так у нього землі он не менше чим у Філона може він і оприскувач у нього позичав»

Шановний Доне, судячи із ваших коментарів вам потрібні гроші. Є пропозиція. Я зараз втілюю у життя невеличкий інвестиційний проект. Потрібен робітник. Той, що зараз працює за некваліфіковану працю,( приблизно такого ж рівня, як написання коментарів) отримує досить пристойну, як для сільської місцевості зарплату - від 450 до 600 гривень за день роботи. Може підете? Дивись і на поїздку в Данію вистачить.
Filon 2 листопада 2017, 20:08 На тему: «Дворняги» з дворів українців ...
Я не розумію, а що тут взагалі обговорюють? Де номер законопроекту, де його можна прочитати? Де посилання на першоджерело? Де прізвище автора? Завтра переговорю з Адміном, щоб не виставляв подібну хрєнь
Знайшов в інтернеті постанову ВР про реєстрацію цього законопроекту.w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id...62763..
Хочете - почитайте. Про облави я нічого там не знайшов. А взагалі зоконопроект, якщо й стане законом, то діяти не буде. Прописано все під європейські стандарти, отже, виконати зараз неможливо.
Filon 20 жовтня 2017, 00:36 На тему: На Україні...
ЛЮДИ.Давайте на день хоча б на один день, перестанемо гризтися в знак скорботи за загиблими у Харкові.
Filon 18 жовтня 2017, 14:58 На тему: Замість «Водоканалу» створять ...
Олександр Копелець пояснив, що після оголошення висновку аудитом податкова служба може заблокувати рахунки "Водоканалу", а на майно підприємства накласти арешт.

Обовязково передивлюся відео. Чи це Саня щось наплутав ( знаючи Саню сумніваюся в цьому) чи Санич виперлює (знаючи Санича схиляюся до цієї версії).
З яких це пір у нас державна податкова служба накладає арешт на майно комунального підпртиємства і блокує його рахунки після звітів якогось приватного аудиту?
Копелець вважає членів виконкому дебілами?
Геніальний клоун!
Filon 18 жовтня 2017, 13:36 На тему: На Україні...
Блін, данські дояри рулять. Як мені шкода, що ми не можемо платити достойні гроші Колі і повернути його сюди.
Коля, респект і уважуха!
Filon 18 жовтня 2017, 13:32 На тему: Замість «Водоканалу» створять ...
Цікавинки із сесії міськради. Депутати проголосували за створення нового підприємства. Підстави - звіт аудиторів. Не буду коментувати звіт про який почув із чужих вуст. Кажуть - фігня ні про що. Але, можливо, це й не так.
Цікаво, що Водоканал ліквідують для того, щоб він не платив борги державі. Ну та для Копельця це є звичною практикою. Досить згадати господарства колгосп Кірова, Довіра. Та й у Рубанах корови придбані за державні гроші чи то вимерли з голоду чи їх розібрали.
Цікаво, як збанкрутілий Водоканал заплатить аудиторам 45 тисяч гривень за роботу. І знову Санич буде не при ділах.
Геній!
Filon 18 жовтня 2017, 10:44 На тему: Замість «Водоканалу» створять ...
5.Светка
« Водоканал спонсорує ФК Кобеляки, а МСС 1т дп в місяць. Керівника МСС недавно оштрафували на 10 000 грн за невиплату з/п, а у Водоканалі кидають то 500грн то 700грн.»

А найцікавіше в цій історії те, що якщо раптом правоохоронці та інші контролюючі структури почнуть «копати» і виясняти чому не платять зарплату комунальникам у повному обсязі ( а я ручаюся за достовірність цієї інформації іготовий відповідати у суді), чому збиткові підприємства спонсорують футбольну команду і «нариють» яктйчь кримінал, то Саничу нічого не буде. За попу візьмуть керівників підприємств і, можливо, Віктора Білорибця. А Копелець ніде свого автографа не ставить. Все як було під час його керівництва РДА.
Filon 17 жовтня 2017, 15:05 На тему: Замість «Водоканалу» створять ...
Скажу чесно, не дуже довіряю сказаному міським головою. Тим більше, що, як і підтвердив автор стаття в розмові, жодних підтверджуючих документів Олександр Олександрович не надав. Були лише його слова.
Для того, щоб ми всі мали змогу обєктивно ( в міру своєї освіти) оцінити ситуацію, потрібно, щоб звіт аудиторів був наданий всім для ознайомлення. Його можна надрукувати, як на сайті міськради, так і на нашому.
Якщо в діях Дяченка є ознаки порушень закону, то міський голова, керуючись результатами аудиту може передати матеріали в правоохоронні органи. І він міг би вже це зробити.Навіть не очікуючи засідання виконкому чи сесії.
Цікаво, а у звіті аудиторів є листи від ФК Кобеляки до Водоканалу із проханням надати матеріальну допомогу?
Filon 16 жовтня 2017, 16:03 На тему: Три види грипу і чотири вакцин...
1.New York
«Лікарів, які проти вірусної інфекції приписують антибіотики, треба відразу звільняти за професійну базову некомпетенцію»

Таки так. Але,хто тоді залишиться? Комаровський іще кілька сотень, які книги читають.
Filon 14 жовтня 2017, 15:57 На тему: Коба, Бобонець, Федоренко та С...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Да все нормально,"в споре рождается истина".
Аби ж то воно дійсно так було.
Є ще один вираз щодо цього. Напишу так як колись прочитав сам, на російській мові. "Из двух спорящих один дурак, а другой - сволочь".
Filon 11 жовтня 2017, 16:24 На тему: Коба, Бобонець, Федоренко та С...
Ага забув. У мене, як у журналіста теж відбувається професійна деформація. Визнаю. Це ремарка для тих, хто почне кричати : Ти сам гімно"
1 2 3

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації