ФОТО - У «Полтавській битві» брейк-дансерів перемогла команда Еast Side Bboys (фото)

ФОТО - У «Полтавській битві» брейк-дансерів перемогла команда Еast Side Bboys

Такими стали підсумки Всеукраїнського брейк-данс фестивалю «Циклофазотрон», який пройшов у палаці культури «Залізнодорожник» в обласному центрі. Хлопці та дівчата з Полтави, Києва, Харкова, Кіровограда, Запоріжжя, Дніпропетровська, Львова, Ялти, Донецька танцювали понад чотири години. Викладалися на повну – аж стіни будинку культури після години танців спітніли. Як розповів Новинам Полтавщини організатор заходу Олександр Путінцев, вікових чи інших обмежень щодо участі у ньому немає. Головне – велике бажання. Його виявили 32 команди, у кожній з яких по три учасники. Перемогу ж у цій битві отримали хлопці з Запоріжжя, Дніпропетровська та Донецька – команда Еast Side Bboys. За перше місце їм вручили дипломи, футболки та гроші - близько 2 тис. грн. (внески учасників заходу). Друге місце здобули харків’яни – команда «Kharkov City Bratz». Змагання проходи за олімпійською системою: команда, що програла, вибуває зі змагань. Загалом, участь у них взяли понад сто танцівників. «У Полтаві брейк-данс фестиваль проходить з 2007 р., двічі на рік. Шкода, що це все робиться лише на ентузіазмі, немає спонсорів. Можна було б організовувати такі заходи частіше і на вищому рівні. В Україні подібні заходи проходять майже щосуботи у різних містах», - сказав Олександр Путінцев та додав, що у Полтаві наступний фестиваль пройде у липні. Захід проводиться з метою популяризації танців, розвитку брейк-данса як частини хіп-хоп культури, пропаганди здорового способу життя.


Автор: Ольга Лазаренко, www.regionnews.poltava.ua
Поділитися:
11 січня 2010, 16:10 | Регіон: Полтава | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації