Вхід | Реєстрація

Новосанжарський мер побив майданівця! Ганьба!

Новосанжарський мер побив майданівця! Ганьба!

Прокуратурою Новосанжарського району разом з Державною інспекцією сільського господарства в Полтавській області спільно проведено перевірку додержання вимог земельного законодавства у Новосанжарській селищній раді.

За результатами якої виявлені непоодинокі факти самовільного захвату земельних ділянок на території парку Воїнів-Інтернаціоналістів на березі річки Ворскла.

На самовільно зайнятих земельних ділянках комунальної власності в смт.Нові Санжари , що належать Українському народові згідно Конституції України, самовільно розташовані численні кіоски та інші об'єкти торгівлі, які здійснюють комерційну діяльність.
Крім того, перевіркою встановлено, що протягом трьох років Новосанжарська селищна рада в обхід аукціонів незаконно надавала на праві сервітуту земельні ділянки для здійснення підприємницької діяльності, порушуючи при цьому забезпечення рівності прав громадян на землю. І ЦЕ ЛИШЕ ВЕРШИНА АЙСБЕРГУ ПІД НАЗВОЮ КОРУПЦІЯ!!!

Під час ознайомлення з актом перевірки селищний голова Река Андрій Олександрович у своєму робочому кабінеті грубо себе поводив та наніс державному інспектору сільського господарства в Полтавській області Цисику Віталію Олексійовичу тілесні ушкодження.

Цисик В.О. також зазначив, що Река А.О. неодноразово БИВ його по обличчю та спині, примусив написати заяву на звільнення, відібрав мобільний телефон, вимагав приїзду керівництва інспекції сільського господарства Полтавської області.

Як мені відомо, після приїзду начальника Держінспекції сільського господарства в Полтавській області Пащенка А.О. та його заступника Палія О.Б., селищний голова Река А.О. нецензурно виражався у їх бік із застосуванням фізичної сили до Цисика В.О. Я особисто спілкувалась із Палієм О.Б. по телефону, він підтвердив мені даний факт. На моє запитання, чому керівництво не захищає свого працівника, а навпаки, здійснює на нього тиск, а також прислало розпорядження про призупинення даної перевірки на невизначений термін, чіткого пояснення я не отримала. Я зауважила Палію : "Поки Ви боятимитесь, як вам не соромно, що я - жінка маю сміливість захищати Цисика, а Ви - мужчини? Ні!"

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Новосанжарського РВ.

Відомості про дане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На даний час Цисик В.О. знаходиться на лікарняному, у нього виявлені численні зовнішні та внутрішні гематоми, струс мозку середньої тяжкості, тошнота, головокружіння.

Але, як мені відомо, селищний голова продовжує погрожувати і вже не лише Цисику В.О., але й працівникам Новосанжарської прокуратури, міліції та мені особисто.

Река А.О. хизується своїми зв'язками з Яценюком, народним депутатом від Полтавщини Головком та дружбою з новопризначеним прокурором Полтавської області Закорецьким О.В.

ДРУЗІ!!!

Ось і настав момент істини! МОМЕНТ ЛЮСТРАЦІЇ!

Полтавчани! Не будьте байдужими!

Віталій Цисик чотири рази був на Майдані! Був з Нами , дорогі товариші, побратими! Я звертаюсь до КОЖНОЇ ПОРЯДНОЇ ЛЮДИНИ за допомогою і захистом. Адже, не виключено, що життю Віталія загрожує небезпека!

Давайте разом піднімемо це питання в неділю на Віче! Жоден бюрократ і корупціонер не має права бити ЛЮДИНУ! ЛЮСТРАЦІЮ НОВІЙ ВЛАДІ! ЗАКЛИКАЮ ВАС ВЗЯТИ ПІД НАШ КОНТРОЛЬ ДІЇ ПРОКУРОРА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ І ВИКЛИКАТИ ЙОГО НА ВІЧЕ, ЩОБ ВІДЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ ПРО ВИКОНАНУ РОБОТУ!!!

Вдячна буду за допомогу і підтримку! (мій тел.: 050-76-73-272)

РАЗОМ - МИ СИЛА!!!


Автор: Оксана Пазюк


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 квітня 2014, 14:43 | Нові Cанжари | Суспільство


1. Стурбованний / 11 квітня 2014, 20:01
А что Цисик В.О. не знал, что Санжары это не майдан, заигрался наверно, люсрации захотел
2. Скрипка / 11 квітня 2014, 20:09
Ксюха на всі руки майстер,сама статейку зварганила,сама й коменти дописує,але не розуміє одного-Наш МЕР з корупцією боровся коли вона маленькою була і бориться щодня (ця статейка тому підтвердження).А прокурора ми всі знаємо - звичайний п"яниця та хабарник що ініціював протиправну перевірку з метою збагачення за рахунок підприємців. Думаю що нам, принциповим гомадянам потрібно об"єднатись і вимагати люстрації прокурора-хабарника.
3. тополя / 11 квітня 2014, 22:13
Переглянув публікацію,все зрозуміло,автора знаю особисто... а ось в дописках зустрічаються вислови що державні посадовці хабарники та корупціонери ,то виникає питання ,а що зміни не настали?,що хабарі процвітатимуть дальше? За що ми боролись?,за подальше життя посадовців-корупціонерів ? Запитайте у фермерів та підприємців за що живе цей пілат,на чому він їздить та які витрати пального на його авто ???
4. гість33333 / 11 квітня 2014, 22:18
25. тополя
«а що зміни не настали?,»

Не настали. Хоча б тому, що ви пишете під ніком, а не називаєте своє імення.
5. Ясен / 11 квітня 2014, 23:27
Забої внутрішніх,та зовнішніх органів,побив прямо серед білого дня в себе в кабінеті?А посвідчення медичне забоїв є?Це очевидна брехня і заказуха.А хто в це повіре,той справжній дятел.А коли прочитав, хто є автором публікації, то взагалі гидко стало.Невже "Ехо" з нормального тижневника стало зібранням слухів,та бреду?Пазючка,це відома в Санжарах,та за межами провокаторша.За словами автора Река погрожує прокуратурі,міліції,та самій "цариці",він,що самогубець?Не схоже!Просто оті інспекції,прокуратури,це зброя розправи,та засоби впливу на неугодних.Пропоную припинити розправи,які плануються на віче кількома одними і тими ж горлопанами,в тому числі і О.Пазюк.Доки декілька новоспечених люстраторів будуть будувати погоду в районі!Треба об"єднатись і нарешті дати відсіч отим нікчемам.Справжнє Народне Віче,це коли на ньому присутні не 50-100чол,а більшість новосанжарців,а то ,що ми маємо схоже на гурток за інтересами.Та й люструвати спочатку треба самих люстраторів.
6. методист / 11 квітня 2014, 23:41
Навіть не досвідчений розуміє безглуздість у зверненні Пасюк О. адже перед написанням потрібно було б підчитати порядок отримання інформації відповідно до ЗУ "Про доступ... а перевірки по махінаціях з землею здійснюють згідно законодавства Укр.компетентні органи,а не селищна рада(не є контролюючим органом) Такі речі О. потрібно знати.
7. Вася против всех / 11 квітня 2014, 23:44
Наконец сенсация,или очередная "утка"?
34.свідок
«Тож старе фото. От вам і янукович.»
Что-то тот "янукович"сильно похож на Порошенка.На счет избитого инспектора,а что суд вынес решение,о том ,что Река нанес телесные повреждения?Нет? Тогда авторша должна предстать перед судом за клевету,и тогда оплачивать прийдется услуги адвоката.Сейчас сколько проблем в государстве,финансовый кризис,окупация,наши солдаты нуждаются в поддержке,а мы все еще продолжаем "охоту на ведьм".Фу! Прекратите эту травлю!Я,Вася против подобной чепухи!
8. Пазюк Оксана / 11 квітня 2014, 23:47
Пробачте, згадала. Река, як селищний голова повинен відкрито і офіційно оприлюднити всі, в тому числі і вищеперелічені документи та рішення на сайті Новосанжарської селищної ради. Приєднуйтесь, будемо разом читати дані рішення, суми сплаченої орендної плати і коментувати чесність і прозорість влади.
9. Істина / 12 квітня 2014, 00:02
Так це та Оксана власниця гадючника за мостом через Ворсклу?І вона ще щось тявкає!Так прокурору ,якщо він дійсно не упереджений ,з неї почати й потрібно.Все минуле літо керувала притоном,у ночі коли ніхто в Санжарах не торгував горілкою,вона торгувала во всю,продавала й неповнолітнім.Сама бачила,як з її ларька дітям продавали вино й цигарки.Хто їй дозволив це робити?Хто дозволив щоб такий убогий ларьок стояв на центральній вулиці?А вона платить усі податки?Оксана опублікуй скільки ти заплатила податків за землю під отим гадючником,чи оформлений реалізатор,на якій підставі ларьок стоїть на землі за 8-им магазином,та за якими дозволами минулого літа в ночі торгувала горілкою?Чи він давно проданий,й твоя хата скраю.Тоді хто той "Щасливець"?
10. Колишня подруга / 12 квітня 2014, 08:32
Оксано ,клімакс штука небезпечна!
11. Волоська Ольга / 12 квітня 2014, 08:33
Мінуси революції на Майдані- бензин більше 14 грн. за літр, газ - заоблачна ціна, долар з"їв будь-які заощадження і ще не отримані доходи, рівень життя різко впав у більшості населення. Молоко в селян з 4 грн. впало за 2 грн. 20 коп за літр. Загроза війни. Хлопці сплять на холоді в наметах, а збідніле населення будь-якими способами пробує їх підтримати Зате різні мерзотники, які посиділи в кущах або під"їзді на майдані, б"ють себе в груди і вважають себе героями. ГЕРОЙ - іди захищати революцію і народ від загрози війни, а не виконуй заказ на неугодних шляхом висмоктування з пальця надуманих злочинів.Вилізла власниця гадючника Пазючка і гадить, гадить, гадить. І прикро, що тижневик "Ехо" перетворюється на чорнушну газетку, яка друкує явну заказуху. Розповіді про покращення життя через років п"ять я чую з 1991 року. Через п"ять років мені буде п"ятдесят. І дуже б хотялося вірити, що покращення буде. Хоча б для дітей. Але..... Поки торговці смертю і родинним благополуччям, такі як Оксана Пазюк матимуть право поливати брудом будь кого - я перспктиви не басу. ГРОМАДСЬКА РАДО, ДЕ ТИ???? РЕАГУЙТЕ, НАРОДНЕ ВІЧЕ (справді народне), РЕАГУЙТЕ нормальні люди, не мовчіть!!!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
12. Валентин / 12 квітня 2014, 09:28
Я був свідком подій.Інспектор Цисик зайшов до мого кабінету ,та надав направлення про перевірку (на вимогу прокурора) однієї з підприємців.Перевірку виконували за присутності (не за участі)землевпорядника,без самої власниці об"єкта.На наступний день той же інспектор з"явився з ще з одним направленням ,за тим же номером ,та датою,але вже з іншим змістом з пропозицією замінити документи.Я відмовився підписати фальсифікований документ.Цисик мені заявив,що його заставляє так вчиняти прокурор,та й деякі документи як складати диктують в прокуратурі.Наступного дня інспектор зайшов до приймальної селищної ради,та звернувся до селищного голови з пропозицією підписати фальсифікат.Река запросив Цисика й мене до кабінету,в якому знаходився маленький онук сел.голови.Відбулася дуже гучна розмова,але ніякого побиття не було,кілька разів Река бив кулаком по столу(зі столу побої не знімали ?).Потім співрозмовники заспокоїлись ,ми випили по чашці чаю.Й вийшли з кабінету.Через декілька годин відбулася подібна гучна розмова з керівництвом інспекції,але їх також ніхто не бив.Насправді це не перша замовна перевірка наслана на селищну раду,але такої наглої,упередженої,та непрофесійної ще не було.До речі дивує надзвичайна агресивна позиція прокуратури,адже майже щодня надходять вимоги щодо надання інформації різного змісту,при чому для підготовки відповіді на деякі необхідно 8-10 днів ,не меньше,а дають 2-3 дні,та й формулювання деяких позицій указують на розправну мету перевірок. Під кожним словом підписуюсь.Валентин.
13. Волоська Ольга / 12 квітня 2014, 10:51
47.Валентин
« Під кожним словом підписуюсь.Валентин.»

Під кожним словом підписуюсь. Моя сім"я проходить те саме вже протягом року. ВІРЮ.
14. Река А О / 12 квітня 2014, 11:11
В кабінеті селищного голови ніколи не було портрета жодного президента. Ще як А.М.Віблий будучи селищним головою портрет Т.Г.Шевченка причипив так він і символізуе державність і УКРАІНУ.А якщо хтось хоч у сні бачив портрет Яника то зателефонуйте мені на тел:0997316071 цілодобово.Будь які запитання задайте по телефону,або при зустрічі із 6-00 допізнього вечора щоденно,буду вдячний.Не ховайтеся ніхто за спиною.
15. Ясен / 12 квітня 2014, 11:15
36.Пазюк Оксана
«Дорогі друзі !
Якщо Река,як самий чесний, надасть для оприлюднення в газеті всі необхідні дозвільні документи стосовно перевірки по махінаціях з землею (завдання Генеральної прокуратури України) до речі відповідно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації", я зобов’язуюсь оплатити витрати на публікацію, щоб не наносити збитків бюджету селищної ради, і Реці особисто. Якщо Река матиме сміливість і гідність доказати жителям, що він -не корупціонер і прийме, як справжній чоловік, мій виклик і доведе нам, що дбає лише про інтереси народу, я обіцяю принести офіційно через ЗМІ вибачення і відповісти згідно чинного законодавства.»
По-перше :авторці слід перечитати що таке презумпція невинуватості,й неписати подібної дурні в коментарях.По-друге :обов"язковому оприлюдненню підлягають прийняті органами місцевого самоврядування регуляторні акти,та зміни до них,інше домисли.По-третє: в деяких рішеннях селищної ради є персональні данні про осіб- заявників,опублікування яких без згоди зазначених осіб є порушенням закону.Ну й по-четверте:такі дії Пазюк О. мають ознаки завдання шкоди діловій репутації посадової особи органу місцевого самоврядування.А редакція газети сприяє розповсюдженню такої неперевіреної інформації.Дуже жаль.
16. Бувалий / 12 квітня 2014, 11:26
50.Река А О
«А якщо хтось хоч у сні бачив портрет Яника то зателефонуйте мені на тел:0997316071 цілодобово.»
Андріє Олександровичу, не дуже полюбляю турбувати по телефону, тому хочу бачити відповідь тут. Звичайно, це питання має досить дотичне відношення до теми, але все ж... Чий же то портрет, що тут на фото поруч з Вами?
17. саньок / 12 квітня 2014, 11:49
Портрет гарний,раніше в усіх хатах був і добробут був,і бензин дешевий,і долар по 8,і сморід не воняв,бо жили по-понятіях.Порядок був.
18. Гістьа / 12 квітня 2014, 12:51
Погоджуюсь з Мужиком07. Раби в рай не попадуть! А портрет в кабінеті- це ганьба і зрада.
19. Пазюк Оксана / 12 квітня 2014, 17:51
19 жовтня 2012 року за № 02-15/1009 на мій запит № П 02-14/1-63 від 15.10.12р. щодо договору оренди кіоска "Кулиничі"я отримала відповідь з Новосанжарської селищної ради:
"Повідомляю, що договір оренди земельної ділянки за адресою Площа Перемоги, 12 Б між Новосанжарською селищною радою та ТОВ "Кегінічівське" не укладався.

Підпис секретаря селищної ради В.Г.Олянич
Вик.Самойленко І.І.
Тел.3-26-40" (написано згідно оригіналу)
Пропоную Реці у відповідь викласти договір оренди і доказати, що я брешу.
20. Волоська Ольга / 12 квітня 2014, 19:43
56.Пазюк Оксана
«Пропоную Реці у відповідь викласти договір оренди і доказати, що я брешу.»

Пропоную почитати, що з цього приводу пише ЗКУ (Земельний кодекс України). Може, зрозумієте.
21. Волоська Ольга / 12 квітня 2014, 19:49
56.Пазюк Оксана
«19 жовтня 2012 року за № 02-15/1009 на мій запит № П 02-14/1-63 від 15.10.12р. щодо договору оренди кіоска "Кулиничі»

Питання - а для чого вам інформація про договір оренди саме на цю земельну ділянку? Невже абсолютно безкорисливі мотиви? краще б ви статтю написали про те, як, будучи членом ліквідаційної комісії, в своїх особистих цілях користуєтесь майном друкарні, що є прямою корупцією - конфлікт інтересів. І що з цього має спільна власність територіальних громад району. Пропоную люстрацію почати саме з вас, нешановна Пазюк Оксана.
22. Москаль / 12 квітня 2014, 20:30
Ви окрайці майдануті,
Богом й д’яволом забуті,
Ваші гетьмани вгорі,
Без царя у голові

Вам потрібно обєднатись,
Й між собою не бодатись,
Бо забудуть на планеті,
Де жили окрайці еті.

23. traktorist / 12 квітня 2014, 21:01
Да-а,шедевральна поезія,особливо оце:"окрайці еті".Геніально!!!
24. Микола / 12 квітня 2014, 21:24
Люди, але ж Москаль правий. Чого нам чубитися, та поливати один одного брудом. Наш ворог Росія, яка реалізує свій сценарій по розколу держави. Обєднуємося всі. Згуртовуємося.
25. Ясен / 12 квітня 2014, 21:34
А тепер мені все більше цікава відповідь Пазюк О.на запитання дописувачки "Істина" коментар №42.Я думаю,що сама авторка навряд чи добросовісний підприємець.Ні,я впевнений що вона аферистка.Авторко ,задаєш багато запитань,прийшов час відповідати на поставлені вам.Скільки ви,пані Пазюк О. украла в людей не плативши податки,спаюючи дітей?Відповідайте!!!
26. Віталій Токовий / 13 квітня 2014, 01:27
Шановна пані Оксано, в цю неділю Віче не буде у зв’язку із Вербною неділею. З приводу прокурора, то не робіть з Віче клоунаду, оскільки прокурор області точно на нього не з’явиться. Максимум можна запросити нашого прокурора, якщо він ще відважиться прийти. Хитро*опа Гиря вже не прийшла, але нас всіх з вами "майдаунами" обізвала, тому відповідна реакція на це буде. І, до речі, я запам’ятовую всіх, хто грабував наше селище та район і палив документи. Тому не сумнівайтеся: "Свобода" порядок наведе, але виключно в правовому плані і наскільки в нас вистачить на це повноважень, котрі в нас обмежені.
27. суть / 13 квітня 2014, 08:29
65.фермер
«В мене питання, не вже ця жінка всіх дітей в районі і селищі споює.»

Оксано Пазюк, який з тебе фермер?
28. патріот / 13 квітня 2014, 09:22
Оксана не продасть водку,продасть Галина,а то і клей занюхають.А де батьки,школа?Не будемо,клумби посадив,щож тепер всіх бити?
29. змій / 13 квітня 2014, 10:24
тільки один чоловік зміг поставити реку на місце(Кр-К)і то поплатився спаленим авто.
30. Наташа / 13 квітня 2014, 17:39
А комунгосп працює на Реку, зарплати не платять, тоже прокурор виноватий ? А чому мовчать за начальника міліції Махна, він що новий ? А за що Река Ниву купив, коли є четверка і газель ? надо провірить.
А за портрет Яника за спиною Реки, лише Река його не бачить ? Чи то ми всі дурні і сліпі ?
31. Мужик07 / 13 квітня 2014, 17:40
Почему возник Майдан,-потому что хамство и беспредел переполнил чашу терпения.Но майдан породил другое хамство и беспредел и он проявляется именно в таких как Река. Если общество будет молчать и поощрять такие действия,то оно придет снова к Януковичу. Ведь эти люди, что сейчас здесь защищают Реку, они привели к власти Януковича, местное руководство района, бегало так же целовало в разные места местных царьков, ради того чтобы где то себе устроиться, родственников устроить и получить со стола крошки. Все это мерзко. И вопрос тогда стоит не в Реке, а в нас. Мы заслуживаем, чтобы с нами так поступали.
32. Істина / 13 квітня 2014, 17:55
70.фермер
«Істина велику істину відкрила,чомуж бачила. що продають дітям спиртне, то чому не втрутилась.Деж громадський обовязок. Тут триндіти можна, а зробити зауваження боїмося. Якби було більше свідомості, то порядку було б більше. А то хата не моя, бо з краю.»
А кому там робити зауваження?Підвипившій компанії 15-16 річних хлопців,спасибі,але наслідки непрогнозовані.Чи може зауваження власнику отих рук,що як з дзота подавали вино через віконце,так чи почули б мене в тій норі.Як наприклад мене нечує цей фермер.
65.фермер
«.Ви мабуть сліпі,і не бачите, що в селах робиться, і де ці діти знаходяться?Хто їх споює, і кому вони потрібні?»
Якщо ви зрячий,де ваші зауваження,чи дії.Щось тут не сходиться.
33. сірожина люся / 14 квітня 2014, 12:22
45.Колишня подруга
«Оксано ,клімакс штука небезпечна!»

97. Карута П
« А ще люди розповыдають як влытку Ксенья выдсвяткувала день конституції біля свого торг.павільона і заснула обмочившись у вісні»

То вона має слабкі сторони?
34. Валентин / 14 квітня 2014, 13:40
93.Оксана Пазюк
«Пані Ольго, перевірте, сплату орендної плати за "Кулиничі" та інші до селищної ради, може щось цікаве накопаєте. »
Пані Оксано,в тому й проблема,що повноваження,та функції перевіряючого беруть на себе всі,кому неліньки,або кому хочеться помститись.Наприклад ви,та й ще спонукаєте до таких дій інших.Шановні,першометою Майдану було приєднання України до Євросоюзу.А в країнах Євросоюзу керуються принципом дотримання закону,як основою європейського цивілізованого суспільства.А ви ,закликаючи селищну раду до вжиття заходів щодо дотрмання законності,користуєтесь не передбаченими законом(незаконними )засобами(наклепи,якісь виклики на демагогічні дуелі,провокації і т.д.),а тим більше абсолютно несуспільноактивною громадянською позицією,а власною особистою вендеттою.От і в обговоренні вашої статті(міфу однозначно),ви займаєте позицію:"Питання тут задаю я "Але напевно й вам потрібно відповідати за свої вчинки.Я не маю на увазі кровожерливу відповідь свободою,чи майном,а відповідь людям.Бо дуже хочеться сказати:"А судьи кто?"
93.Оксана Пазюк
«В мене з 2007 року зібрано достатньо доказів зловживань Реки.»
Отже ви ведете слідчі дії,чи приватну детективну діяльність?Для чого?Для помсти,чи для шантажу?
89.Волоська Ольга
« держсільгоспінсектор пропонував підписати сфальсифіковані (підроблені)документи (читайте коммент Валентина), а селищна рада відмовилася. В цьому коротка суть конфлікту.»
Це дуже коротка суть.Якщо детальніше,то першопочаток таких конфліктів в пресинговій бюрократичній позиції держави.Для того щоб добросовісному підприємцю відкрити свою справу необхідно роками виготовляти документацію,отримувати дозвола,та інші "папірці".От такий вир нікчемної документації дає можливість подібним інспекціям,та наглядовим установам пресувати підприємців,а разом з ними й місцеві ради.Але все ж таки мета держави і її інститутів ,це розвиток економіки і підприємництва,наповнення бюджету,екологія,тому логічна перевірка дій ,а не папірців.
35. traktorist / 14 квітня 2014, 14:24
І от цей добросовісний підприємець "роками витовляє документацію,отримує дозвола.та інші папірці",а інший просто йде до Реки і "домовляється".Я правильно продовжив розвиток подій,пане Валентине?
36. Світлана / 14 квітня 2014, 15:52
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Про шо ви тут сперечаєтесь, шановні коментатори? Скажіть чесно: Реку треба сприймати 50х50. З одного боку - він файний господар, любитель чистоти, порядку (я не маю на увазі правопорядок!), троянд і клумбочок, місць відпочинку. З іншого - це рідкісний нахаба, політичний флюгер і, погодьтеся, любитель піднімати руку на того, хто йому не подобається. Знаю щонайменше два випадки, коли він, будучи головою РДА, лупцював підлеглих. У ті часи побився і з ДАЇшниками, бо хазяїн же, йому все можна! Потім - коли хапав за воротник Жаботинського. Сьогодні для Реки слово "падлюка" - як "здрастє!", а добірним матом частенько поєднує слова, щоб зв"язати докупи свої думки. І не заперечуйте цього, пане Валентине! Не нападайте на Оксану, яка взяла на себе сміливість викривати ганебні дії Реки. А вони ганебні, навіть коли Река не бив Цисика, проте дав привід звинуватити себе в побитті. Чиновник повинен стримувати емоції, не крити людей "трьохповерховим" і не давати приводів звинувачувати себе в непристойній поведінці. Мені соромно за вас, Андріє Олександровичу. І на фоні таких ось подій знецінюються всі ваші гойдалки та клумби. Добре, що вас не обрали до Верховної Ради, інакше ми були б приречені спостерігати, як ви махаєте руками біля головної трибуни. Ви грубіян!
37. сірожа / 14 квітня 2014, 16:13
Забули, як Река Андрій (голова РДА)на початку 2000-х наслав на підприємців ОБХС за три дні до Нового року і опечатали всі магазини без виключення, що й хліба ніде було купити. А його син, на той час начальник Новосанжарської міліції, благополучно "збив бабки" просто так, бо Рекам надо.
А як Удовіченко платив Реці на виборах 2012, щоб не пройшов Лелюк.
38. Валентин / 14 квітня 2014, 16:31
Мамай в Полтаві тоже кричить, що заказуха ? Та хай провіряють, якщо порядок-респект. Тут же шум, щоб не провіряли Реку.
А скілько коштів списує комунгосп на асфальт ? По декілька мільйонів на рік ? А дороги ? Отож. А за воду де гроші ?
39. Бувалий / 14 квітня 2014, 16:40
107.Валентин
«Мамай в Полтаві тоже кричить, що заказуха ? Та хай провіряють, якщо порядок-респект. Тут же шум, щоб не провіряли Реку.
А скілько коштів списує комунгосп на асфальт ? По декілька мільйонів на рік ? А дороги ? Отож. А за воду де гроші ?»

Не переводьте стрілки, будь ласка. Дайте людям пряму відповідь: є договір з "Кулиничами", чи немає? І скажіть хоч Ви, пане Валентине, хто ж то на портреті?:)))
40. Волоська Ольга / 14 квітня 2014, 16:43
108.Бувалий
«Не переводьте стрілки, будь ласка. »

Це вже зовсім не той Валентин. Це пані Оксана багатолика і многоіменна. Сама статтю написала, сама з собою тепер її і обговорює.
41. Бувалий / 14 квітня 2014, 16:56
110.Волоська Ольга
«Це вже зовсім не той Валентин. »

Та ну так, сам тормознув. Але питання до "справжнього" Валентина все ж актуальні.
42. сирожина люся / 14 квітня 2014, 17:01
Оце Оксану понесло... ти ліпше поясни,чи валялась обісцяна біля свого притону на день конституції у 2013 р. чи сосіди наговорюють?
43. сирожина люся / 14 квітня 2014, 17:06
ОКСАНО це важливо,бо якщо валялась в такий урочистий і святковий день то ти не звичайна а святкова ЗА СЦИ КА.
44. Волоська Ольга / 14 квітня 2014, 17:12
116.Толик
«Олю, а шо роботи в сільраді немає, шо цілий день в інтернеті? Зарплату небось держава платить ?»

Зарплату органам місцевого самоврядування платить місцеве самоврядування. І зверніть увагу на час, коли я в інтернеті. Обідня перерва, і близько п"яти веора, під кінець робочого дня. Так що .... І вихідні дні.
45. сірожа / 14 квітня 2014, 17:12
Сусіди наговорюють.Була б,як всі,ні кому і діла б не було.А так,треба очорнити."Мокрі"-це категорія специфічна.Гляньте на них і на Оксану.Бачите різницю.Ні?До Реки,об стіл дийде
46. сирожина люся / 14 квітня 2014, 17:39
118.сірожа
«Сусіди наговорюють.Була б,як всі,ні кому і діла б не було.А так,треба очорнити."Мокрі"-це категорія специфічна.Гляньте на них і на Оксану.»

А можливо вона не хотіла? Можливо ця прикра випадковість була лише один раз,і то на свято.
47. сирожина люся / 14 квітня 2014, 19:17
Памперси - Труси Molicare Mobile для дорослих при нетриманні XL 14 шт. , Hartmann ( Німеччина )Код: 10273
48. фермер / 14 квітня 2014, 19:28
102.Світлана
«Про шо ви тут сперечаєтесь, шановні коментатори? Скажіть чесно: Реку треба сприймати 50х50.»
НІ,ЯКЩО ВЖЕ ЧЕСНО ТО 80х20.
49. сірожина люся / 14 квітня 2014, 19:52
125. колись дружили
«Оксанка розлютилася,і це ще одне підтвердження того ,що під різними ніками друкує саме вона. А гучне святкування дня Конституції в минулому році(червоний день календаря,державне свято та пам"тне для Пазюк О.)це правда(маємо спільних друзів)коли Оксана хильне лишку у неї відбувається нетримання (енурез),за це чоловік її частенько бив щоб не соромила.»

50. Ясен / 14 квітня 2014, 21:32
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
108.Бувалий
«Не переводьте стрілки, будь ласка. Дайте людям пряму відповідь: є договір з "Кулиничами", чи немає? І скажіть хоч Ви, пане Валентине, хто ж то на портреті?:)))»

111.Бувалий
«Та ну так, сам тормознув. Але питання до "справжнього" Валентина все ж актуальні.»

136.Бувалий
«Шановні, що у вас там у селищній раді твориться? Один сліпий, інший ще з амнезією, зате з вірою у серці. Ребьята, досить клеїти дурня, признайтесь, що був свого часу грішок, бо так треба було, як у тому старому фільмі про Малинівку...А чому ж про оце мовчите:»
Як оцей дибіл вже задовбав!!!Сказав тобі чоловік,що не бачив,це неозначає,що не було.Хоча ти ж тормозиш на кожному кроці,гальмо!Так і хочеш вирвати якусь дурну відповідь,щоб потім обсмоктувати.Ну чесне слово ,так не хотілось скандалити.Але ж ти дібіляка!
51. Бувалий / 14 квітня 2014, 21:34
139.Вася против всех
«Иди в армию,защищай Родину,а не прячся в своей Малиновке.Про себя напиши.Судя по прозвищу-украл выпил в тюрьму.»
Дура ти, Вася! Кажись, про війсккомат я вже тут комусь відповідав. Про те, що ти там продути відніс, так не ти один. Я це робив ще два тижні тому. А щодо тюрми -- не зарікаюсь, і тобі, Вася проти псих не раджу...
52. клим ворошилов / 14 квітня 2014, 21:41
Що на портреті Шевченко,вважають жителі 198країн світу.Слава Меру!!!
53. Вісич М / 15 квітня 2014, 06:12
Така думка,що людям нічим зайнятись,пишите таку вже єрунду,що в вуха не лізе.Уявіть самі,ви інспектор,захистник барикад на майдані,а вас побив в своєму кабінеті Река.Такого маразму я ще не чув.Загрались новостворені люстратори-самозванці.Тепер Река їм посеред горла.Жують-жують,а ковтнути неможуть.
54. Толик / 15 квітня 2014, 06:39
Так де син Вова, шо був начальником райотдела міліції в Севастополе ? Наші всі вже вийшли з Криму ? А він шо яхту свою там охраняє?
55. traktorist / 15 квітня 2014, 06:48
Щось багато "косяків" у Реки,як для мера.
56. сірожина люся / 15 квітня 2014, 07:41

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
57. рию колодязі / 15 квітня 2014, 10:12

Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
58. Олександр / 15 квітня 2014, 18:15
Як відомо на Рекиних солончаках (25 соток) були огороди працівників санаторію. А чого всім з трудом можна вибити 7 соток, а Реці 25 ? Можливо, там були б три ділянки під забудову для молодих сімей, чи головне, щоб Река про своїх правнуків потурбувався ?
59. Майстер / 15 квітня 2014, 20:06
195.Ясен
«Не знаю,але серед журналістів брехунів ,та підкуплених не меньше ніж серед чиновників.»


Та я не про це. Подивіться на дату виходу тієї публікації - 17.09.2010. Навіщо журналістам (навіть якщо вони брехуни) домальовувати до фотографії селищного голови портрет чинного на той час президента? Щоб його скомпроментувати? Так на той час мати портрет Януковича на стіні напевно було навіть круто. І додавало "плюсів". Враховуючи, що Янукович вже півроку як був обраний, то його портрети мали б висіти у всіх чиновницьких кабінетах. Тільки навіщо це зараз заперечувати - загадка.
60. Майстер / 15 квітня 2014, 20:07
195.Ясен
«А як Ви,Майстер прокоментуєте статтю.Чи професійна солідарність не дозволяє Вам обговорювати працю колеги?»

Власне, ми з Оксаною Григорівною не колеги. У нас різна спеціалізація. Щодо статті - я був проти, щоб вона у такому вигляді з’являлася на сайті.
61. traktorist / 15 квітня 2014, 20:42
Військовий лікарю,ти сам себе поважаєш,після того,що ти написав?З твоїми здібностями так лизати,ще не одну ділянку отримаєш!
62. свідок / 15 квітня 2014, 21:19
189.Валя
«Скільки партій Река поміняв -від комуністів, соціалістів, Литвина, Яника, Пустовойтенка, Тимошенко, Яценюка та інших.»
З регіонами точно не був. А інші - хай міняє, це як мода. Аби тільки на пасюк о. похожий не був. Я про конституцію та енурез.
63. вася / 15 квітня 2014, 21:54
Оксано - лягай спати не ганьбися.
64. вася по паспорту / 15 квітня 2014, 21:57
210. вася
«Оксано - лягай спати не ганьбися.»

перед сном попісяй (враховуючи обставини святкування дня конституції).
65. ліплю лампач / 15 квітня 2014, 22:34
Прочитав всі коментарі.Стаття-суцільна брехня,це ясно,Боса оббрехали,Шевченка весь світ впізнав.А Цисик?Такий чоловік існує в природі?Я на День Конституції не пив,на Віче немає часу ходити,клумби і,навіть,рози є в сусідів,а ось з Цисиком не ясно.Також не зрозумів,куди зараз болотується Река,ще й на фоні Шевченка?Вибачте,граніт науки не гриз,то працюю з глиною.Наперед,дякую.

66. михась / 16 квітня 2014, 18:54
Река-символ Нових Санжар,візитка города,наш МЕСІЯ.КСЮША,чемодан,вокзал...Росія.
67. пушкарьова / 17 квітня 2014, 14:44
Река дійсно не ангел. Посада мера не для слабонервових та і всім хорошим не будеш.Перекосів у нього вистачає, але ... мало таких населених пунктів як Санжари - чистих, охайних, затишних. Мер подбав про культуру відпочинку і ви уже не на цеглинах смажите шашлик а на мангалах, що встановлені у самих найдальших куточках природи. Сміття після вас прибирають, ніхто й не помічає коли це робиться. А вивезення у населення сміття - чітко по графіку, виніс до машини і ніякої клопоти. Звикли ви і розбалувалися. Ніхто цього не міг організувати раніше. Цініть те, що для вас зроблено, допомагайте Реці а не чорніть його, щоб потім не жалкувати. Поїдьте для прикладу у Козельщину і подивіться.
68. свідок / 17 квітня 2014, 20:57
224.ліплю лампач
«то Цисика в природі не існує.»

Існує. В наступній статті вже колишнього журналіста Паршевлюка.
69. Борис / 18 квітня 2014, 17:40
Є НОВІ СТАТТІ: "Державний інспектор запевняє, що його побив Андрій Река" в "Ехо" та "ЛЯПАС ВІД МЕРА" у "Світлиці".Там оббріхують бідного мера вже журналісти.
70. Сторож / 18 квітня 2014, 18:13
Борисе, на кого працюєш? На Реку? Пропіар його якнайкраще, бо й тобі пику наб"є "бідний мер". Шо б ти був такий бідний, як він!
71. Гість2 / 18 квітня 2014, 18:15
мгаг, побив майданівця. я б перед сніданком їм всім срачі писав
72. торгую на базарі / 18 квітня 2014, 22:28
Вже майже перераховані всі позитиви Царя,забули відмітити ще один.Після відвідин туалету,він змиває унітаз і миє з милом руки.СЛАВА ЦАРЮ!!!
73. борис / 18 квітня 2014, 22:34
Ще він використовує туалетний папір.Це Вам не Хацапетівка.
74. спостерігач / 1 травня 2014, 12:20
66.Віталій Токовий
« Хитро*опа Гиря вже не прийшла, але нас всіх з вами "майдаунами" обізвала, тому відповідна реакція на це буде»

Шановний, юний Віталій, у Вашому віці недопустимі такі слова до Жінки, Матері, Лікаря. Крім історії треба було і етику вивчати. Балаган з віче робите - Ви, своїми необгрунтованими заявами з трибуни, тому людей так і меншає. Тільки розумні дії та конструктивна, обгрунтована критика може зібрати і обєднати людей, а не "кайдашеве" облаювання.