Людина, яка не вміє падати духом

Людина, яка не вміє падати духом

Голова Новосанжарської організації інвалідів «Клото» Михайло Шуліпа наприкінці минулого року отримав почесну нагороду. Михайла Шуліпу у Нових Санжарах знають якщо не всі, то майже всі. Він — знаний у районі художник. Поціновувачі високого мистецтва одразу пригадають його оригінальні та напрочуд реалістичні картини, які завжди можна побачити на художніх виставках місцевих майстрів та у постійнодіючій галереї ДНЗ «Лелеченька». Відомий Михайло Шуліпа і як юрист високої кваліфікації. За порадою до нього частенько доводиться звертатися і чиновникам, і простим жителям району, і, що ж тут таїти, журналістам. Але, напевно, найважливіше те, що Михайло Шуліпа, перебуваючи у інвалідному візку очолює районну громадську організацію інвалідів «Клото». І не лише знаходить у собі сили щодня виконувати масу роботи, але й допомагає іншим повірити у себе. Сам Михайло Іванович вже сім років може пересуватись виключно у інвалідному візку, але це не заважає йому виконувати обов’язки директора та бухгалтера заснованої ним же фірми «Едельвейс» і бути депутатом селищної ради. Активна життєва позиція Михайла Івановича не лишилась непоміченою. З нагоди Міжнародного дня інвалідів його нагородили Почесною грамотою всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та відзнакою цієї ж організації. — Ця нагорода була для мене несподіваною, але приємною, — говорить Михайло Шуліпа. – Адже цього року така відзнака була одна на всю Україну, а її чомусь вирішили вручити саме мені. Наразі Михайло Іванович зовсім не збирається відлежуватись на лаврах. Він, як і раніше, працює, створює картини, займається юриспруденцією і не робить лише одного — на падає духом. Цього він просто не вміє…


Автор: Володимир Паршевлюк, «ЕХО з регіону»
Поділитися:
15 січня 2010, 12:20 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації