Педагоги й батьки домовилися про партнерство задля виховання

Педагоги й батьки домовилися про партнерство задля виховання Традиційна січнева конференція педагогічних працівників і батьківської громадськості пройшла 5 січня в стінах Лохвицької гімназії № 1, зібравши понад дві сотні учасників: директорів шкіл та їх заступників, педагогів-організаторів, психологів та соціальних педагогів, завідувачів ДНЗ, голів шкільних та піклувальних рад, голів класних батьківських комітетів та шкільних мето¬дичних об'єднань класних керівників. З новорічними та різдвяними святами присутніх щиро привітала завідуюча відділом освіти РДА Л.П. Кірієвська, відмітивши, що минулий рік для освітян району був гарним засівом на добрі справи і вагомі досягнення. Приєдналася до цих вітань своїми чудовими піснями і щедрувальна група районного Будинку культури, за що була нагороджена теплими оплесками. - Щоб рік нинішній став успішним для освітянської галу¬зі, необхідне поєднання зусиль учителів, батьків та учнів. Сьогодні, на жаль, розрив між сім'єю та школою посилюється. У сім'ї відбувається переорієнтація на інші цінності, діти включаються в ринкові відносини. Нові ідеологічні установки часто призводять до конфліктів у стосунках старшого покоління і дітей. Навчальні заклади продовжують захищати ідеали добра, безкорисливості, чесноти і милосердя, – за¬значила Л.П. Кірієвська. Ці наболілі проблеми і зумовили проведення січневої конференції у формі громадських слухань та визначили її тему: «Партнерство сім'ї, школи і громадськості як один зі шляхів гуманізації навчально-виховного процесу, формування по¬зитивних якостей особистості, практичного розвитку інтересів і здібностей».


Автор: “Зоря”, www.bazarmedia.info
Поділитися:
15 січня 2010, 16:01 | Регіон: Лохвиця | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації