У Полтаві обрали кращого вчителя математики

На базі 27-ї школи троє конкурсантів провели фахові уроки у восьмих класах. Кому дісталася пальма першості у цьому нелегкому, але престижному змаганні, дізнавалися наші журналісти. Міський етап конкурсу «Учитель року-2010» в номінації «математика» пройшов у загальноосвітній школі №27. Цього року взяти участь у конкурсі «Учитель року» виявило бажання 6 педагогів, які пройшли спочатку заочний етап, а вже після цього обрали трьох кращих. До кожного з них – чіткі вимоги від журі. Лідія Семено, методист ММК, голова журі: - Я вважаю, що головні умови – це знння фаху, володіння ситуацією в класі, бути психологом. Номінанти провели уроки у 8-х класах з наступним аналізом, захистили власний педагогічний досвід, пройшли психолого-педагогічний тест. Кращою, на думку журі, стала викладачка 30-ї гімназії Зінаїда Подолян, яка вже має вищу категорію, звання «вчителя-методиста» і 26 років педагогічного стажу. Для неї це, зізнається, – певний підсумок роботи. Зінаїда Подолян, переможиця міського конкурсу «Учитель року-2010»: - Пропрацювавши велику кількість років у школі, це для мене певний підсумок, підтвердження певного рівня, розуміння, що я на це здатна. Далі Зінаїда Подолян змагатиметься за звання «Учителя року» на обласному рівні.


Автор: Крістіна Криженко, www.misto-tv.poltava.ua
Поділитися:
18 січня 2010, 13:45 | Регіон: Полтава | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації