Атракціон «Відчуй себе оселедцем в банці» коштує 18 гривень — нарікання пасажирів з Машівського району

Атракціон «Відчуй себе оселедцем в банці» коштує 18 гривень — нарікання пасажирів з Машівського району

Пасажири «Рути», яка обслуговує маршрут «Полтава-Суходолка» не відчувають комфорту за свої гроші

До ІВ «Полтавщина» звернулися мешканці Новотагамлицької селищної ради Машівського району, щоб розповісти про щоденні поневіряння на маршруті «Полтава — Суходолка». Про проблему розповіла Марія Кетрушка:

— Вже три місяці ми просимо транспортне управління Полтавської ОДА звернути увагу на діяльність ФОП Ступака, який виграв конкурс на маршрут «Полтава — Суходолка». За умовами конкурсу у нього має бути дві маршрутки, але в наявності одна, на 17 місць. В облдержадміністрації нас годували тільки обіцянками, а перевізник сказав, коли курс долара стрибнув, що давайте я самочинно підвищу плату за проїзд і поставлю іншу машину, бо важко працювати. Платимо уже 18 гривень, а нічого не змінилося: коли до нашого села під’їжджає «Рута», то сидячі місця уже усі зайняті, починається потім трамбування людей, як оселедці у банці їдемо, ще й задній люк не працює, втрачаємо свідомість там.

Марія Кетрушка говорить, що є підприємці, які можуть працювати на цьому маршруті, бо мають належні 2 маршрутки, але конкурси завжди виграє ФОП Ступак, дії якого, за словами жінки, ніхто не контролює.

— Дехто щодня їздить у Полтаву на роботу, відвозить дитину у садок, сплачує великі гроші при наших зарплатах, а комфорту як не було, так і не має. І страшно те, що нікому ми не потрібні.


Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Поділитися:
18 червня 2015, 11:37 | Регіон: Машівка | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації