Допоможіть врятувати Валерія Самарського

Допоможіть врятувати Валерія Самарського

Валерія Самарського особисто знають сотні, якщо не тисячі кобелячан. Веселий, доброзичливий чоловік, працює у ПАТ «Полтаваобленерго», виховує двох доньок. Завжди усміхнений, спокійний, готовий прийти на допомогу будь-кому. Валерій нікому не робив зла, за що його люблять і поважають.

У свої 45 років Валерій чимало зробив хорошого. А ще більше гарних планів було на майбутнє. Потрібно вивчити доньок, посадити сад, покращити своє матеріальне благополуччя. А для цього — трудитися чесно і самовіддано.

Але доля розпорядилася інакше. У серпні минулого року медики діагностували у нашого Валери дуже серйозну хворобу: гострий лімфобластний лейкоз. І ось вже вісім місяці він бореться із нею. Пройшов шість курсів хіміотерапії, кілька разів йому переливали кров. Медики кажуть, що шанси на одужання значні, але хвороба так просто відступати не хоче.

Усім відомо, що подібне лікування вимагає чимало коштів. Валера не звик у когось щось просити. Він більше звик сам віддавати і допомагати іншим. Так що, досить довго сім’я несла матеріальні витрати самотужки. Хоча потрібно відзначити допомогу, яку постійно надає керівництво і трудовий колектив «Полтаваобленерго». Вони в біді не кинули, не відмахнулись від колеги. Постійно здають донорську кров, збирають кошти на лікування. Це роблять як кобелячани, так і працівники із Полтави.

Але грошей уже не вистачає. Саме тому й вирішили звернутися за допомогою до земляків. Звертаємось до всіх, хто знає Валерія Самарського, і навіть до незнайомих, але небайдужих і милосердних людей. Допоможіть, будь ласка, у лікуванні. Ми не просимо мільйони чи навіть тисячі. Допоможіть посильно. Ви ж знаєте, що Валера  у такому проханні не відмовляв нікому.

Гроші на лікування Валерія Самарського можна залишити в редакціях «ЕХО» та «Колос». Також скриньки для пожертв будуть установлені в магазинах. Кошти можна перерахувати на картку «Приватбанку» № 5168757298991391 для Самарського Валерія Володимировича.

Контактний телефон дружини Анжели: (066)960-79-41.


Автор: Сім’я Самарських
Поділитися:
21 квітня 2016, 15:40 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Благодійність | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації