Волонтер потребує допомоги

Світлану Овчаренко добре знають у Кобеляках та районі. Особливою повагою вона користується у наших хлопців, котрі проходили службу в зоні АТО. Світлана була і залишається одним із найактивніших волонтерів Кобеляк. Вона постійно брала участь у зборі коштів та продуктів харчування, готувала для солдатів смачні страви, сама неодноразово їздила на Донбас із гуманітарними вантажами.

Дизайн квартиры, зал которой 18 кв м

Але доля розпорядилася так, що Світлана Овчаренко нині сама потребує допомоги щирих і милосердних людей. Кілька місяців тому Світлана занедужала. У неї виникли серйозні проблеми із хребтом. Медики категорично наполягають на операції. Вартість лікування становить близько сорока тисяч гривень.

Уся волонтерська спільнота міста Кобеляки взялася допомагати жінці. Уже зібрали 5 тисяч гривень. Але цього не вистачає для проведення операції. Тому всі волонтери звертаються із проханням про допомогу до земляків, до солдатів, які служили в АТО і які пам’ятають невтомні добрі руки, безвідмовність і щиру душу Світлани. Вчора вона допомагала вам, сьогодні – допоможіть їй.

Гроші на операцію Світлани Овчаренко можна здати волонтерам на ринку, занести в редакції газет «Колос» чи «ЕХО» або перерахувати на картку ПриватБанку. Номер карткового рахунку Світлани Овчаренко – 5168742025522495.


Автор: Щиро ваші, кобеляцькі волонтери
Поділитися:
13 листопада 2016, 11:33 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Благодійність | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації