Мешканець будинку на Грабчака,2 показав «капітально відремонтований» підвал (фото)

Мешканець будинку на Грабчака,2 показав «капітально відремонтований» підвал

Мешканець будинку на вулиці Грабчака, 2 здивований інформацією, що у них в підвалі капітально відремонтували труби.

Мешканець будинку на Грабчака, 2 в Полтаві - Володимир Гречка - зв'язався з журналістами інтернет-видання «Полтавщина» після прочитання в інтернеті статті про те, що технічний нагляд за якістю капремонтів житлових будинків і доріг в обласному центрі здійснює 26-річна Олена Харченко, яка на місцевих виборах у 2015 році балотувалася від партії мера «Совість України». У цій статті читач побачив список об'єктів, які приймала Олена Харченко і за свою роботу отримувала оплату з міськбюджету. Зокрема, полтавчанина здивував у списку рядок «Заміна трубопроводу в підвальному приміщенні на вул. Грабчака, 2 корп.3 ». Тому що, за словами Володимира Гречки, мешканці будинку недавно збирали гроші на заміну труб саме в цьому підвалі.

— Дійсно, в липні 2016 року якісь роботи в підвалі проводилися, але, як мені сказали всезнаючі бабусі, були замінені «нормальні» труби, а гнилі залишилися, — повідомив нам Володимир. — Коли дали опалення, гнилі труби потекли. У бойлерної стояло по кісточки води. У суботу, 3 грудня, я сам спустився в підвал і побачив, що частина труб замінена на пластикові. Але приєднані вони до старих, які протікають, на яких стоять іржаві вентилі. Де ж капітальний ремонт? Як підтвердження своїм словами, я зробив фотографії в підвалі будинку на Грабчака, 2, корп. 3. Правда, пізніше в підвалі щось робили сантехніки з ЖЕКу, але до проведення капітального ремонту труб в підвалі це відношення не має.

Погодимося з читачем в тому, що під поняттям «капітальний ремонт» не можуть матися на увазі іржаві і протікають розподільні вузли, до яких під'єднали нові труби.

На підставі даних з сайту Порталу публічних фінансів, стало зрозуміло, що за капітальний ремонт по заміні труб в підвальному приміщенні житлового будинку на вул. Грабчака, 2, корп.3. управління житлово-комунального господарства в липні заплатило приватній фірмі «Корнет-2» — 104.394 грн. Раніше, за проектну документацію з цього капремонту, підприємство «Укрсервіспроект» отримало 11.159 грн. За наступний технічний нагляд за капремонтом ФОП Харченко отримала 5.522 грн.

Хотілося б почути від управління ЖКГ, що саме і капітально відремонтували в цьому підвалі, бо самі жителі сумніваються в якості вироблених робіт за рахунок бюджету міста.


Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Поділитися:
5 грудня 2016, 13:58 | Регіон: Полтава | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації