Царичанські вибори: у змаганні між Сумським і Турським перемагає… (відео)

Царичанські вибори: у змаганні між Сумським і Турським перемагає…

18 грудня у Царичанці та ще в чотирьох сільських радах – Бабайківській, Юріївській, Михайлівській та Прядівській відбуваються вибори. На них мешканці селища та кількох сіл оберуть голову та депутатів нової об’єднаної територіальної громади із центром у Царичанці.

За посаду керівника громади борються шестеро кандидатів.

Як показало опитування проведене кореспондентами «ЕХО» за тиждень до дня голосування та на виході із виборчих дільниць, найбільші шанси на перемогу мають діючий селищний голова Царичанки Геннадій Сумський та голова Царичанської РДА Сергій Турський. Інші кандидати майже не вели агітації і виборці про них нічого не знають.

В день виборів нам вдалося поспілкуватися із обома фаворитами виборчих перегонів. Обоє були помітно схвильованими, але налаштованими на перемогу. Обидва кандидати говорили про те, що вибори проходять із порушеннями законодавства, зокрема згадували про ймовірний підкуп виборців та їх підвіз на дільниці для голосування. Але конкретних прикладів не наводили. Натомість представники ГО «Опора», які моніторили хід голосування практично на всіх дільницях, відзначаючи факти дрібних порушень, стверджували, що на результати волевиявлення вони навряд чи вплинуть.

Більш-менш достовірна інформація про результати виборів зявися близько п’ятої ранку вже 19 грудня. Тоді й ми дізнаємось, для кого – Сумського чи Турського День святого Миколая стане подвійним святом.

 


Автор: Ігор Філоненко
Поділитися:
18 грудня 2016, 23:16 | Регіон: Царичанка | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації