На виборах до Решетилівської ОТГ впевнено перемогли "Патріоти Решетилівщини"

На виборах до Решетилівської ОТГ впевнено перемогли "Патріоти Решетилівщини"

Практично завершився підрахунок голосів на виборах до Решетилівської ОТГ. На цю хвилину з 26 місць до місцевої ради 18 отримують кандидати, яких підтримувало ГО "Патріоти Решетилівщини". Очевидно, вони і сформують у раді більшість, яка буде представляти інтереси району, зокрема, і у бюджетному процесі.

Оксана Дядюнова, яка рік тому переїхала з Алчевська і балотувалась до ради ОТГ, говорить - не на словах звикла вирішувати найболючіші проблеми рещетилівської громади. Тому на виборах і змогла набрати у шість разів більше голосів, ніж найближчий опонент.

— Працюючи у "Патріотах Решетилівщини" зі зверненнями громадян знаю кожного виборця на своєму окрузі, його проблеми. Дякую за довіру людей - буду і далі працювати над вирішення їх проблем вже у статусі депутата, - ділиться Оксана Дядюнова.

На посаду голови ОТГ у районі підтримали Володимира Кузьменка, який також йшов у команді "Патріотів Решетилівщини". На сьогодні він перемагає з результатом 75% голосів. "Будь-які вибори, це оцінка роботи кандидата, його команди. Тому особливо приємна довіра земляків громадському об'єднанню, яке я очолюю", - зазначає лідер ГО "Патріоти Решетилівщини" Олександр Біленький.

Наші соціальні програми, допомога учасникам АТО, малозабезпеченим родинам - це напрямки які ми будемо реалізовувати далі. Усі зобов'язання, які ми брали на себе на каденцію вдалося виконати за рік. Переконаний, що з такою підтримкою громади нам вдасться реалізувати інші завдання, які ми перед собою ставимо. Зокрема, налагодження кільцевого автобусного маршруту для потреб Решетилівки та найближчих сіл, - говорить Олександр Біленький.


Автор: Ігор Середа, прес-служба Полтавської облради
Поділитися:
19 грудня 2016, 15:54 | Регіон: Решетилівка | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації