Зимові канікули скоротили

Зимові канікули скоротили

Цю інформацію тижневику «ЕХО» повідомила начальник відділу освіти Наталія Коваль.

У минулому номері видання, в статті «Канікули в школах триватимуть два тижні», ми розповідали, що під час апаратної наради у голови райдержадміністрації прозвучала інформація щодо зимових канікул для школярів. Тоді Наталія Коваль сказала, що вони триватимуть із 26 грудня по 10 січня.

Через кілька днів їх термін був змінений. У навчальні заклади з відділу освіти надійшов лист рекомендаційного характеру. У ньому вказувалось, що у зв’язку з карантином, який тривав із 10 по 18 грудня, навчання буде продовжене до 30 грудня.

— Відповідно наказу Міністерства освіти, канікули у навчальний період мають тривати не менше 30 днів, — говорить Наталія Мефодіївна. — Ми прорахували, якщо діти відпрацюють із 26 по 28 грудня, то в сукупності осінні, зимові та весняні канікули складуть 30 днів. Тобто, канікули в дітей не забираються. Вони йдуть відпочивати 29 грудня, а приступають до навчання 10 січня. Для прикладу, у полтавських школах навчання триватиме по 29 грудня включно.

 

Навчання у школах відновлено

Станом на 19 грудня школярі Кобеляцького району продовжили навчання.

Наталія Коваль сказала:

— На сьогоднішній день всі школи району відновили свою роботу. Згідно статистики, у Кобеляцькому НВК відсутні 20 відсотків учнів, у міській школі №2 та Бережнівській — 23 відсотки. У всіх інших навчальних закладах цей показник нижчий.

 


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
19 грудня 2016, 17:01 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації