Навчання продовжується

У минулому номері «ЕХО» ми повідомляли, що в освітніх закладах Царичанського району запровадили карантин з 12 по 18 грудня.

19 грудня, у День Святого Миколая, дітлахи пішли до школи і дитсадків. Хоча діти і дорослі хворіють, та ситуація контрольована. Станом на 19 грудня за даними районного відділу освіти захворюваність на гострі вірусні інфекції у дитсадках становила 25 %. Найбільше хворих у садку № 4 «Берізка». Там із 110 дітей відсутні 56 (50 %). У ДНЗ № 5 «Вишенька» (мікрорайон Глинище) хворих 40 % дітей.

У Царичанській опорній школі із кількості 721 учнів 212 відсутніх, хворих — 166, що становить 23 %. У середньому по школах району захворіли 19,2 % дітей.

Як повідомив начальник районного відділу освіти Сергій Китайгора, згідно протоколу обласної комісії з надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, коли пік захворюваності перевищує 20 %, то освітні заклади повинні закриватися на карантин.На 20 грудня кількість хворих на ГРВІ та грип по школах становила 10 %, у дитсадках — 20 %. Тож керівництво району прийняло рішення не закривати заклади освіти. Навчання продовжується. Що стосується дитячих садків, то питання карантину вирішують сільські ради.


Автор: Олена Маренич
Поділитися:
23 грудня 2016, 15:09 | Регіон: Царичанка | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації