Кобеляцькі юні краєзнавці взяли участь у обласному турі Всеукраїнської експедиції

Відповідно до Положення про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2010 року №561 щороку проводяться три тури цієї краєзнавчої експедиції. Переможці першого (районного) туру беруть участь у другому (обласному) турі. Цього року в обласному конкурсі звітів брали участь 88 краєзнавчо-дослідницьких робіт з 22 районів. Від Кобеляцького району було направлено п’ять пошукових робіт. Департаментом освіти і науки облдержадміністрації 22 грудня 2016 року видано наказ №460, яким підведено підсумки обласного етапу краєзнавчої експедиції.

Лауреатами обласного туру Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина – Україна" стали краєзнавчо-дослідницькі роботи  двох пошукових загонів нашого району. Це - пошуковий загін «Еврика» Кобеляцького НВК №1 (керівник Ярмоленко О.О) за напрямом «Духовна спадщина мого народу»  (робота  «Вода завжди вабила мене, мов магнітом» про видатного спортсмена-земляка Прокопенка Г.Я.)  та  пошуковий загін «Джерело» Красненської зош  (керівники Шабалтій О.М. та Шабалтій К.О.) за напрямом «Географія рідного краю»  (робота  «Ті, що живуть сьогоденням» про досягнення земляків-туристів Кришня В.О. та Постольника Я.Г.). 


Автор: Відділ освіти Кобеляцької районної державної адміністрації
Поділитися:
4 січня 2017, 14:48 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації