Карантин продовжений: свиней не добили

Карантин продовжений: свиней не добили

3 січня в Кобеляках відбулося засідання комісії, яка обговорила ситуацію щодо боротьби з африканською чумою свиней.

У попередніх публікаціях ми повідомляли, що 20 листопада на території мисливського господарства «Тахтаївське» мисливці знайшли трупи поросят. Лабораторні аналізи показали, що тварини загинули від африканської чуми свиней.

На території мисливських угідь «Тахтаївське», у Григоро-Бригадирівській та Світлогірській сільських радах був оголошений карантин в радіусі трьох кілометрів. Населені пункти Кобеляцького району в радіусі 20 кілометрів потрапили в зону нагляду.

Із 26 по 31 грудня в п’яти мисливських господарствах тривав відстріл диких свиней. За цей час відстріляли 107 тварин. Під час обходів угідь мисливці виявили 28 трупів дохлих свиней. Також працівники ветеринарної служби об’їхали 101 населений пункт району.

Як розповів Сергій Куземко, керівник ветслужби, серед господарств усіх форм власності випадків АЧС не зафіксовано.

— Та карантин доведеться продовжити, — говорить Куземко, — оскільки погодні умови не дозволяють дістатись до островів, щоб відстріляти свиней, які там залишились. Тому було прийнято рішення продовжити карантин до 22 січня. Сподіваємось, що за цей час температура знизиться і нам вдасться обстежити острови.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
6 січня 2017, 18:10 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Надзвичайне | Сторінка для друку

невже не наїлися?Ви скоро і людей , як захворів , так і під "расстрел".Правда скоро і стріляти не прийдеться , самі з реформами в медицині окалубляться. Давай реформи !!!!!!!!!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації