Лубенська місцева прокуратура повернула у державну власність 80 га земель

Лубенська місцева прокуратура повернула у державну власність 80 га земель

Комплексне застосування Лубенською місцевою прокуратурою цивільно-правових, кримінально-процесуальних заходів дозволили забезпечити дієвий захист у сфері земельних відносин та реальне поновлення інтересів держави.

Упродовж 2016 року за позовами Лубенської місцевої прокуратури, задоволеними судами, в державну власність повернуто 80 га земель вартістю понад 2 млн. грн. За наслідками представницької діяльності у сфері земельних відносин задоволено 19 позовів на суму майже 3 млн. грн., з яких  реально виконані на понад 2 млн. грн. Про це повідомив керівник Лубенської місцевої прокуратури Олександр Соболєв.

«Серед порушень досить поширеними були такі, коли суб’єкти господарювання після придбання будівель та споруд з об’єктивних та суб’єктивних причин не можуть чи не хочуть  забезпечити оформлення прав на землю під купленими об’єктами нерухомості», - зазначив прокурор.

За його словами, з початку 2017 року прокуратура направила до суду 3 позовні заяви у сфері земельних відносин на загальну суму більше 4 млн. грн.


Автор: Прес-служба прокуратури Полтавської області
Поділитися:
21 лютого 2017, 18:48 | Регіон: Лубни | Категорія: Кримінал | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації