На Лубенщині активні громадяни допомогають особам похилого віку

На Лубенщині активні громадяни допомогають особам похилого віку

Активісти оздоблюють засоби орнаментами та аплікаціями для того, щоб поліпшити емоційний стан осіб поважного віку, які борються з різними недугами і не можуть самостійно пересуватися. Цього разу добру справу зробили для Устименко Тамари Іванівни, яка незабаром святкуватиме 80 – річний ювілей. В минулому Тамара Іванівна сама займалась суспільною діяльністю та, не зважаючи на поважний  вік, є заступником голови однієї з місцевих жіночих громадських організацій. Ідею проекту активістів Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», підтримала Британська Рада в Україні.

«Унікальність цього проекту не тільки у творчому задумі, а  ще й в тому, що старше покоління щоденно відходить від нас, забираючи з собою безцінні живі спомини і свідчення, життєві приклади важливість яких важко переоцінити», - говорить керівник проекту Олександр Чепур.

Тож, діалог різних поколінь відбувся за чаюванням у гостинній оселі Тамари Іванівни, до якої завітали, щоб привітати та підтримати директор територіального центру соціального обслуговування Лубенської міської ради Наталія Сухонос та голова громадської організації «Жінки за майбутнє дітей України» Раїса Кошель. Між філіжанкою чаю та спілкуванням пристаріла жінка отримує і короткий інструктаж, як правильно користуватись засобом для реабілітації.

Можливості оздоровлення депресивного стану осіб, що пережили воєнні травми, відкриваються через спілкування, суспільну увагу, можливості навчання, пізнання, радісні відчуття, які створює спільнота проекту. Тому радісно вони вітають молодь, що приходить до них з символічним подарунком, привітанням чи бажанням розділити пережитий біль.

Як повідомлялося раніше, допомога особам похилого віку покращити психоемоційне здоров’я, а також розкрити здібності через заходи арт-терапії та спільну активну діяльність,  доступна в рамках проекту «Мистецтво, що об’єднує покоління: розвиток діалогу між молоддю та особами похилого віку». 


Автор: Олександр Чепур
Поділитися:
2 березня 2017, 10:47 | Регіон: Лубни | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації