Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів

Податок з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів

21 та 23 березня 2017 року голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський здійснив робочі поїздки в Золотарівську, Підгорянську, Лебединську, Шенгурівську, Лучківську та Світлогірську сільські ради.

Під час зустрічей з жителями територіальних громад було обговорено питання сплати ПДФО, які самостійно обробляють земельні частки (паї).

У зустрічах взяли участь заступник голови районної ради Оксана Гордійко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, представники Кобеляцького відділення Кременчуцької об’єднаної податкової інспекції Ярина Білоусько та Наталія Самойленко.

Завдяки ефективним діям представників органів місцевої влади та фахівців фіскальної служби протягом останніх двох місяців надійшло до бюджетів усіх рівнів 13,8 мільйонів гривень податку з доходів фізичних осіб.


Автор: Кобеляцька районна рада
Поділитися:
27 березня 2017, 18:52 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації