Платіть депутатам гроші, а ми їх забиратимемо

Платіть депутатам гроші, а ми їх забиратимемо

Сесія Кунівської сільської ради, яка мала відбутися у вівторок 4 березня, так і не розпочала свою роботу. Причина — відсутність депутатського кворуму. Місцеві депутати просто не прийшли на сесію. Цей факт викликав неабияке обурення серед сільської громади. Пролунали заклики розпочати процес відкликання депутатів, які не виконують свої обов’язки.

У останні кілька місяців невелике село Кунівка, що поряд із Кобеляками, як і діяльність сільради, стали об’єктом особливої уваги не тільки для місцевих жителів, а й серед мешканців райцентру. Справа в тому, що Кобеляцька міськрада вже кілька разів намагалася добитися від кунівських депутатів та жителів згоди на створення нової об’єднаної громади. Поки що всі спроби були безуспішними. Одного разу сільські депутати навіть проголосували за те, щоб процес об’єднання розпочався. Та потім це рішення було скасоване.

Від чергової сесії Кунівської сільради у Кобеляках та й у самому селі очікували продовження об’єднавчої епопеї. Хоча сільський голова Віктор Варава неодноразово заявляв, що 4 березня пропозицію кобелячан розглядати не будуть. Та селом ширилися чутки, що питання про об’єднання таки включать у повістку денну. Саме тому ще за півгодини до 15:00, коли депутати мали розпочати свою роботу, до будівлі сільради почали сходитися жителі Кунівки. Дехто взагалі прийшов за дві години до призначеного часу.

Та сталося те, на що ніхто із присутніх не сподівався. Частина сільських обранців просто не прийшли на сесію. Віктор Варава майже годину намагався зібрати необхідну для прийняття рішень кількість депутатів. Але йому це так і не вдалося. У кінці-кінців сільський голова був змушений вийти до людей, а їх зібралося близько тридцяти чоловік, і оголосити, що сесія не відбудеться. Бухгалтер сільради Зоя Андрущенко пояснила присутнім, що без відповідних депутатських рішень, котрі не були прийняті, стає неможливим фінансування життєво необхідних для сільради питань.

Ця звістка викликала неабияке обурення серед присутніх. Частина людей висловила пропозицію розпочати процес відкликання депутатів, які фактично не виконують свої обов’язки, і вибрати інших, більш відповідальних людей. Пролунав і зовсім оригінальний заклик до сільського голови. Один із чоловіків, які прийшли до будівлі сільради, запропонував:

— Віктор Іванович, а ви на сесії, яка, можливо, колись відбудеться, прийміть рішення, щоб депутатам платили. А ми у них одразу ці гроші забиратимемо. Ми ж ходимо на сесії, а вони — ні. Зрештою, сесію вирішили скликати 6-го квітня.

Потрібно відзначити, що протягом того часу, доки люди чекали депутатів, вони в основному говорили про можливе об’єднання з Кобеляками. Більшість присутніх були налаштовані проти цього. При цьому кунівчани не заперечували проти реформи як такої. Але вони дуже обурювалися методами, якими користується керівництво міськради. Люди говорили про те, що міська рада намагається не засватати Кунівку, як парубок дівчину, а зґвалтувати. І саме це налаштовує їх виступати проти об’єднання. Хоча говорили й про те, що ситуацію можна змінити. Була б на те добра воля керівництва Кобеляцької міськради.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
7 квітня 2017, 10:35 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації