Нова дорога: від пошти до редакції «ЕХО» (відео)

Нова дорога: від пошти до редакції «ЕХО»

У цьому році шляховики почали ремонт доріг як ніколи рано. На календарі лише початок квітня, а ремонтні роботи тривають повним ходом. Тиждень тому співробітники підприємства «Ростдорстрой» постелили новий асфальт поряд із так званим сухинівським постом поліції. А 11 квітня вони ж зняли вщент зруйноване дородне покриття на ділянці улиць Михайлівської та Покрівської що в райцентрі. Асфальт замінять на відрізку дороги Р-52 протяжністю один кілометр. Ремонт закінчать якраз навпроти приміщення редакції ЕХО.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
11 квітня 2017, 17:35 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Ремонтують дороги на всі сто. Хто хоче перейняти досвід , поїдьте подивіться по Полтавській на повороті до інтернату. Там ями засипали землею , а зверху клали груддя здертого десь асфальту. Цей ремонт звичайно буде оплачений з надбавками за високу якість.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації