Бібліотекарі вдвічі багатші за бізнесменів

Бібліотекарі вдвічі багатші за бізнесменів

Закінчуємо публікувати матеріал про доходи депутатів Кобеляцької міської ради, які вони оприлюднили в своїх деклараціях.

Спочатку — вибачення і спростування недостовірної інформації. У номері 18 від 4 травня 2017 року була розміщена стаття під назвою «Зарплата, «дев’ятка», скутер». У ній мова йшла про подані депутатами Кобеляцької міської ради електронні декларації. Зокрема, були згадані депутати Наталія Гальонкіна, Олег Славянський та Марія Карнаух як такі, що не подали декларацій.

Наступного дня після появи газети в продажу до редакції зателефонувала Наталія Гальонкіна і повідомила, що вчасно виконала вимоги законодавства й прозвітувала про свої доходи у 2016 році. Аналогічна інформація надійшла і щодо Олега Славянського.

У ході перевірки з’ясувалось, що е-декларації згадані депутати подали. Плутанина виникла через те, що Гальонкіна подала декларацію на російській мові. У випадку зі Славянським мова йшла про орфографію. Під час перевірки автор не використав апостроф і система не видала прізвище депутата. Та це не є виправданням. Тому, як автор статті, публічно вибачаюся перед Наталією Гальонкіною та Олегом Славянським за поширення щодо них недостовірної інформації.

Тепер щодо даних, оприлюднених міськими обранцями. Декларація Наталії Гальонкіної в цілому вкладається у своєрідний стандарт доходів міських депутатів. Вона у 2016 році отримала 53 тисячі зарплати, 19800 пенсії та 5222 гривень в якості орендної плати за земельні ділянки у Вільховатці. У працівника районної бібліотеки є квартира в Кобеляках, будинок у Вільховатці і автомобіль «Москвич-412».

У принципі, нічого особливого немає і в декларації підприємця Олега Славянського. Якщо не зважати на те, що за весь 2016 рік він задекларував 20 050 гривень доходу від заняття підприємницькою діяльністю. І набув у 2016 році права на два житлових будинки в Кобеляках. Тобто, судячи із декларацій, деяким депутатам-бізнесменам та фермерам, щоб почати більше заробляти, потрібно перекваліфіковуватися у бібліотекарі.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
12 травня 2017, 15:40 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

У бізнесменів є способи збрихати про свої доходи , практично всі там брешуть , тож не спішіть в бібліотекарі.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації