Кобеляцький НВК №1 «замінування» (фото)

Кобеляцький НВК №1 «замінування»

16 травня 2017 року у Кобеляцькому НВК №1 з метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру  було відпрацьовано сигнал «Замінування навчального закладу». До відпрацювання сигналу також були залучені представники служб цивільного захисту: відділу поліції ГУНП , служби енергетики, газопостачання,  державної служби з надзвичайних ситуацій, станції швидкої допомоги, які продемонстрували учням школи оснащення та можливості сучасної рятувальної техніки та обладнання, дії рятувальників по наданню допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях.

Головним результатом проведених заходів є те, що учні школи закріпили знання про можливі у повсякденному житті надзвичайні ситуації та відпрацювали уміння діяти у нестандартних ситуаціях так, щоб зберегти власне життя і здоров’я та по можливості допомогти оточуючим.


Автор: Відділ освіти Кобеляцької районної державної адміністрації
Поділитися:
17 травня 2017, 15:48 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації