Найвлучнішим стрілком став Анатолій Близнюк (фото) (відео)

Найвлучнішим стрілком став Анатолій Близнюк

Минулими вихідними в Кобеляках на спортивно-тренувальній базі «Ворскла» пройшли змагання з компакт-спортингу. У турнірі взяли участь спортсмени з трьох областей.

Нагадаємо, що компакт-спортинг — це різновид стендової стрільби, яка проводиться на обладнаних спеціалізованих майданчиках. Майданчики для стрільби оснащені метальними машинками, що імітують різноманітні польоти птахів і біг звіра.

У Кобеляцькому районі цей вид спорту активно розвивають Василь Беляєв, Анатолій Близнюк, Віктор Фесюра та Євген Ясинський. Бєляєв і Близнюк мають звання майстрів спорту. Саме вони й організували змагання «Полтавський стрілок», які проходили в райцентрі 15 та 16 травня. Участь у турнірі, крім кобелячан, взяли 15 спортсменів із Полтавської, Дніпропетровської й Харківської областей. Вони були розділені на дві підгрупи по 7 і 8 чоловік. Рахувались особисті й командні результати.

Анатолій Близнюк розповів, що паралельно цим змаганням у Польщі триває Чемпіонат Європи, де беруть участь і українські стрілки:

— Щоб тримати себе в спортивній формі, ми вирішили провести клубні змагання. Та не дивлячись на те, що цей турнір носить більше тренувальний характер, він проходить у відповідності до всіх нормативів.

Суддя Євген Ясинський додав, що під час змагань використовується те ж саме обладнання, мішені та польоти, як і в європейських чи світових турнірах.

Змагання відбувалися в дружній атмосфері, а настрій учасників не зіпсував навіть дощ, який ішов протягом першого дня.

Після завершення турніру Анатолій Близнюк подякував спортсменам за участь і оголосив результати. Третє місце посів Володимир Огульчанський, друге — Володимир Білоус. Найвлучнішим стрілком став Анатолій Близнюк. Із 200 мішеней спортсмен поцілив у 183. Близнюк підтвердив звання майстра спорту, перевищивши необхідний результат на п’ять мішеней.

Третє загальнокомандне місце вибороли полтавчани, друге посіли харків’яни, а переможне перше зайняли господарі тренувальної бази.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
18 травня 2017, 19:07 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації