Депутати дали гроші на кондиціонери, ноутбуки та пластикові вікна (фото)

Депутати дали гроші на кондиціонери, ноутбуки та пластикові вікна

23‑го травня відбулася чергова сесія Новосанжарської селищної ради. Депутати під час засідання голосували за виділення коштів для медичних та навчальних закладів селища, а також для комунального підприємства «Джерело». Після сесії селищний голова Інна Коба прийняла делегацію новосанжарців, які скаржились на якість питної води.

 

Депутати роздають гроші

На початку засідання селищний голова Інна Коба повідомляє депутатам, що на пропозицію Нових Санжар про об’єднання згодою відповіла лише Зачепилівка. Тобто, майбутня Новосанжарська об’єднана громада буде створена із однієї селищної (Новосанжарської) та однієї сільської (Зачепилівської) рад. Від селища до складу робочої групи, яка буде проводити процес об’єднання, делегують Інну Кобу, секретаря ради Олену Вовк та головного бухгалтера Віру Панченко.

Віра Панченко озвучує депутатам цифри селищного бюджету. Зокрема, повідомляє, що перевиконання склало 1 мільйон 336 тисяч гривень. Левову частку цих коштів витратили на благоустрій: 991,8 тисяч гривень. Частину коштів перевиконання депутати розподілили наступним чином:

66,5 тисяч гривень — на поточні видатки комунального підприємства «Джерело»;

60 тисяч гривень — дитячому садку «Лелеченька» на встановлення пластикових вікон та балконного блоку;

40 тисяч гривень — центру ПМСД на придбання комп’ютерів для лікарів;

12,5 тисяч гривень — на кондиціонер для новосанжарської підстанції швидкої допомоги;

15 тисяч гривень — субвенція районному бюджету на пільгове перевезення;

12, 5 тисяч гривень — на придбання кондиціонера у палату терапії для людей із обмеженими можливостями у Новосанжарській ЦРЛ;

10 тисяч гривень — на харчування дітей у пришкільному таборі Новосанжарського НВК;

10 тисяч гривень — на придбання ноутбука та колонок для ДНЗ «Лелеченька»;

Коментуючи розподілення коштів, Інна Коба окремо зупиняється на сумі, виділеній для КП «Джерело»:

— Це гроші на погашення заборгованості за пальне у лютому. Тоді діяв нижчий тариф і комунальне підприємство працювало у збиток. Ви пам’ятаєте, що ми приймали Програму підтримки комунального підприємства. У її рамках ми і виділяємо ці кошти.

Андрій Река переїде на 8 Березня?

Далі під час засідання заступник селищного голови Валентин Івашина розповідає депутатам про зміни до Програми соціально-економічного розвитку селища. Перераховуючи пункти, згадує проект відновлення дорожнього покриття на вулиці Горбенка.

— А коли відновлять покриття на вулиці 8 Березня? — цікавиться депутат Олексій Білокінь.

Селищний голова Інна Коба запевняє, що на вулицю 8 Березня завезуть щебінь. А колеги із залу підказують їй способи вирішення проблеми ремонту вулиці:

— А ви із нардепом хатами поміняйтеся! — сміючись пропонує один із депутатів. — Нехай Река на 8 Березня переїде, тоді й кошти на вулицю знайдуться.

— Або пропиши його у себе! — додає інший депутат.

На завершення сесійних питань Інна Коба повідомляє, що у холі селищної ради розмістять макет нового генерального плану селища. Ознайомитися з ним та внести свої пропозиції новосанжарці зможуть у період із 26‑го травня по 26 червня.

 

Вода «зіпсувалась» через безбаштову систему

Після завершення сесії до кабінету Інни Коби заходить делегація мешканців селища, усього близько двадцяти чоловік. Мешканці будинків вулиць Пролетарської, Шевченка, Сосновий Бір скаржаться на погіршення якості води. Стверджують, що відіслали проби до Полтави і отримали результати аналізу, які засвідчують удвічі перевищення у воді вмісту фосфатів та фторидів.

— Ми говоримо про здоров’я нації, але це здоров’я починається з тієї дитиночки, яку ми купаємо в іржавій воді. Якщо ця іржа у ваннах, то вона — і в шлунках! — висловлюється від імені мешканців будинків новосанжарка Світлана Дерев’янко. — Ми говоримо про курортне містечко, а його мешканці змушені купувати питну воду у магазинах! Чому? Нас ніхто не попереджав, що у нас так погіршиться якість води!

Інна Коба вислуховує візитерів. Потім дає пояснення. Розповідає, що на артезіанській свердловині, яка забезпечує водою будинки названих вулиць, вийшла з ладу башта. Її кілька разів намагалися заварити, використали на роботи близько 20 тисяч гривень, залучали спеціальну техніку. Проте відремонтувати башту так і не вдалося. Тоді на свердловину встановили безбаштову систему водопостачання. Вона забезпечує стабільний тиск у мережі. Але саме цей тиск і здирає іржу з середини старих труб водопроводу.

— Якби у всіх були пластикові труби, якість води не змінилася б! — констатує Інна Коба. — А так з’являється іржа з металевих труб водогону, яким по кілька десятків років.

Селищний голова пояснює: щоб вирішити проблему, на свердловину встановлять резервуар, у якому вода зможе відстоюватися. Після цього вода із кранів будинків має потекти вже без домішок іржі.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
26 травня 2017, 11:35 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Політика | Сторінка для друку1. ukr2017 / 26 травня 2017, 22:25 Вставити цитату
Селищний голова пояснює: щоб вирішити проблему, на свердловину встановлять резервуар, Прикольно,це по новосанжарськи.чи по рекоиному.Спочатку башні з резервуарами прибрали,а тепер знову причеплять резервувар. Так в чому економія і здобуток.Хто на цьому заробляє?Комусь гроші,а комусь іржа і фтор.Река собі на Горбенка замінив водопровід,тепер покладуть новий асвальт,а Білоконю на 8 березня щебня підсиплять у глину яку він в дощ місить.Хай голосує на сесіях як і всі,то ж будуть і інші мати щебень.Який дивний народ..
2. ЛУНА / 26 травня 2017, 23:31 Вставити цитату
Если честно,открываю интернетверсию,и сразу в коментариях вижу 2017укра,значит есть хорошая статья.Человек с подобной фобией,не способен адекватно реагировать на информацию,но внимателен и агресивен!И так, некто Белоконь хочет иметь нормальную дорогу!Нормально,логично!Я так понимаю ваш нардеп выбил деньги на водопровод и дорогу,значит не лентяй.Я несколько далекая от ваших перепетий,но и мерша вашего городка ,судя по состоянию улиц,и благоустройству,на своем месте.По меньше грязи ,по больше поддержки ,и у вас все быстро пойдет к улучшению!
3. Maksym / 27 травня 2017, 07:11 Вставити цитату
1.ukr2017
«Спочатку башні з резервуарами прибрали,а тепер знову причеплять резервувар. Так в чому економія»

Не получилось с экономией. Хотя специалисты могли бы и предвидеть, что новая система водоподачи погонит ржавчину по старым трубам. А фосфаты и фтор никуда не денутся, их и раньше пили просто внимания никто не обращал.
4. ukr2017 / 27 травня 2017, 11:40 Вставити цитату
Я так понимаю ваш нардеп выбил деньги на водопровод и дорогу,значит не лентяй.Я несколько далекая от ваших перепетий,но и мерша вашего городка ,судя по состоянию улиц,и благоустройству,на своем месте.
Луна,луна-цветы,как не хватает иногда в голове...Еще издеваешься над нашими улицами,которые засыпают щебнем и грампилем и мерша на своем месте.Может и ты у нее в этом месте.И нардеп молодец, выбил,чтобы,роздерибанить,на улицу где живет, и водпровод для себя и дорогу.А чего ж для других только щебень-ЛУНА?Да ничего и не выбивал он, кабмин каждому нардепу выделил бабки,чтобы они голосовали как нужно за их проекты, только что то нашего обделили
5. ukr2017 / 27 травня 2017, 12:10 Вставити цитату
3.Maksym
«А фосфаты и фтор никуда не денутся, их и раньше пили просто внимания никто не обращал.»
Как это внимания не обращали,а что делала санстанция вместе с Пантилеем,прикрывала все это или подделывали результаты, ведь качество воды они проверяли каждый год во всех медучреждениях, пионерских лагерях.Вода была нормальная, не надо грузить,это при том что в центре Санжар предприятие работало минеральной воды
6. ukr2017 / 27 травня 2017, 12:23 Вставити цитату
2.ЛУНА
«И так, некто Белоконь хочет иметь нормальную дорогу!»

Для вас он действительно Луна никто,а для новосанжарцев это депутат местного совета,который не может решить не только проблему людей,но и свою,потому что ставлиница нардепа деньги направляет туда,куда скажет нардеп.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації