Як у Гарбузівці свято для малечі влаштували (Оновлено) (фото) (відео)

Як у Гарбузівці свято для малечі влаштували (Оновлено)

Сільські пенсіонери та культпрацівники на власному прикладі довели, що успішно проводити святкові заходи можна і без великих фінансових витрат. Було б бажання. Хоча від допомоги влади і спонсорів ентузіасти не відмовляються.

День захисту дітей у Гарбузівці відзначили не з таким розмахом, як у Кобеляках. Та й саме свято провели не 1-го, а 3 червня. Та від цього захід, що відбувся у маленькому селі, не втратив свого значення. Можливо, він має навіть більшу цінність, адже проведений без залучення значних фінансових та організаційних ресурсів. Як кажуть, на голому ентузіазмі.

Святкування організував завідуючий місцевим клубом Дмитро Диякон. Розповідає Дмитро:

— Так, зараз у селах люди стали трішки інертними. Вони всі у постійних турботах: то сіно потрібно косити, то городи полоти, то біля худоби вправлятися. Та це не означає, що люди не хочуть свята, тим більше — не заслуговують на нього. От ми з групою однодумців і вирішили провести для сільської малечі нехай скромне, але свято. Гроші на придбання святкових атрибутів та на подарунки збирали гуртом. Пройшлися селом і просто просили грошей. Давали всі: хто по десятці, а хто — й по двісті гривень. Допоміг і місцевий фермер та депутат райради Роман Киценко. Потім самі написали сценарій і виступили в ролі артистів.

На захід прийшли майже сорок дітей. Це була не лише місцева малеча, а й діти, які приїхали погостювати у село з інших населених пунктів. У ролі ведучих і клоунів виступили Дмитро Диякон, староста села Валентина Козенко, а також Лариса Багірова і Лариса Кофель. Постійно допомагала і Валентина Киценко.

Дійство тривало більше двох годин. Задоволеними залишилися не лише діти, а й самі артисти. Дмитро Диякон підсумував:

— Діти добре повеселилися. А дорослі змогли відкрити у собі приховані таланти. Вони на кілька днів стали артистами, зрозуміли, що радість життя існує і вона не у постійних клопотах про хліб насущний, а у можливості дарувати щастя іншим.

Сільські артисти й далі продовжуватимуть свої виступи. І очікують, що сільський голова Сергій Пилипенко надасть допомогу у придбанні музичного обладнання та ремонті клубу. Адже не завжди є можливість виступати просто на вулиці.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, Роман БАЙБАРА, «ЕХО»
Поділитися:
8 червня 2017, 12:28 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Культура та освіта | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації