Вхід | Реєстрація

Врятуйте молоду маму

Врятуйте молоду маму

Напевне, мало в цьому житті щасливіших моментів, аніж радість материнства, коли молода жінка дає життя немовляті. У такі дні сама людина і все навколо неї буквально розквітає, буяє новими фарбами, живе й хоче щасливого життя іншим.

Ніна Марченко, до заміжжя Синьогуб, нещодавно стала мамою вдруге. Старшій дитині — чотири роки, новонародженій — дев’ять місяців. Здавалось, лише живи і радій життю, навіть із усіма його труднощами й негараздами.

Та доля розпорядилася так, що Ніні, яка народилася і виросла в Кобеляках, а зараз працює у Полтаві, необхідно витримати несподіваний і дуже серйозний іспит. Під час обстеження медики виявили у жінки онкозахворювання: рак молочної залози. Хвороба знаходиться у другій стадії і є всі шанси вилікуватися й жити далі, дарувати свою любов діткам, рідним і близьким. Ніна готова боротися з недугою і перемогти її. Але ж… Але знову все впирається в гроші. Ніна Марченко (Синьогуб) уже пройшла один курс лікування хіміотерапією. Потрібно ще п’ять. А для цього необхідно купити відповідні медпрепарати. Грошей у сім’ї немає. Мама Ніни живе у Кобеляках, працює прибиральницею на ринку. Які вже там у них матеріальні статки. Тому й для початку лікування гроші збирали по рідних.

Зараз родина звертається до всіх небайдужих і щедрих душею жителів Кобеляцького району. Допоможіть врятувати молоду маму, не залиште сиротами маленьких діток. Наша вдячність не знатиме меж. Упевнені, що ваш шляхетний вчинок повернеться до сторицею. Допоможіть, чим зможете, будемо вдячні за кожну копійку, за кожну гривню.

Гроші можна переказати на картковий рахунок у ПриватБанку № 4149437857767857 або залишити в редакціях «ЕХО» та «Колос».

Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши за номером (095)735-87-36 (невістка Вікторія).


Автор: «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
23 червня 2017, 10:24 | Кобеляки | Благодійність


1. Адекватник / 26 червня 2017, 13:51
Ну і де наші волонтери? Тим більше мати жінки працює на ринку, де вони табунами оббирають народ. Чому не допомогти релаьному горю реальної і конкретної людини, замість збирання коштів на убой українців, які мають відмінну від їхньої точку зору на події в Україні.
2. Vlada82 / 27 червня 2017, 10:08
Розумний коментар Адекватника, погоджуюсь абсолютно.
3. Чудо Юдо / 27 червня 2017, 10:58
1.Адекватник
«Ну і де наші волонтери? Тим більше мати жінки працює на ринку, де вони табунами оббирають народ.»

Я думаю на ринку, скоріше за все, скинулися і без сопливих.

1.Адекватник
«збирання коштів на убой українців, які мають відмінну від їхньої точку зору на події в Україні.»

Казковий дурень
4. Selena2017 / 27 червня 2017, 13:52
2.Vlada82
«Vlada82 / сьогодні, 10:08»

Людино, ти певна, що буде з тобою та близькими завтра? Чи не волатимеш про допомогу навіть до неадекватних?
5. Nina198572 / 27 червня 2017, 14:24
Якщо можна було зібратися на ринку ніхто не просив на допомогу.мама получає 1500.папа взяв пай за 3роки.я в декреті 860 на дитину.чоловік пенсіонер за віком1543.23 за дитсад плачу262.42 250-на памперси.я живу порізну від батьків.4200-один курс а їх 6 потім операція 5000-найдешевша,лучетерапія,хімія.мої контакти0509233984
6. Vlada82 / 27 червня 2017, 14:36
В чому я неправильно підтримала Адекватника? Справді чого б волонтерам не допомогти реальному горю реальної і конкретної людини? Шо в цьому неправильно? Прошу вибачення перед Selena2017 і всіма тими, хто невірно зрозумів мій коментар. Я вважаю, шо волонтери можуть оперативніше зібрати допомогу цій жінці.
7. Selena2017 / 27 червня 2017, 16:07
6.Vlada82
«. Vlada82 / сьогодні, 14:36»

Починай із себе: вступай у ряди волонтерів, вони приймуть.Або сама мовчки йди до терміналу, він прийме твою двадцятку. В таких ситуаціях не вистачає іноді на шприц чи систему. Наша медицина все ковтає, скоро всіх нас живцем і оптом.
8. Selena2017 / 27 червня 2017, 16:12
Владі : завтра можемо й зустрітися біля терміналу.
9. Адекватник / 27 червня 2017, 16:14
5.Nina198572
«Якщо можна було зібратися на ринку ніхто не просив на допомогу»

Людино добра! Все можна. От тільки волонтерам з вас не буде ніякого навару. Якби вони з таким же рвенієм збирали людям потрапившим в біду, як збирають на розпалювання ворожнечі між народом, то все було не так як є зараз. Ці так звані патріоти своїм майданом безповоротно зруйнували країну, розтоптали конституцію, по якій, доречі, людей повинні лікувати безкоштовно, а тим більше людей з такими діагнозами. Ще років три тому Шкарбан у ЕХО писав статтью про те, що то плітки, що в онкодиспансерах вимагають гроші на лікування і якщо у когось горе, то щоб не платили а вимагали лікування. Але то було при "злочинній владі" і тепер влада взялася за утилізацію народу і це було прогнозовано і про це адекватні люди народ попереджали. Але нарід як сказився і почав руйнувати країну. Завтра у нас День Конституції стаття 3 якої пафосно проголошує "Стаття 3. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю."
10. Адекватник / 27 червня 2017, 16:25
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
11. Адекватник / 27 червня 2017, 16:42
От ми подивимось, на що здатні нащі так звані патріоти. Що вам тут напишуть педри, петлюрівці і т.п. Вони б вам могли допомогти хоча б тим, що розтиражирували б ссилку на цю статтю по свої канадських друзях у соцмережах, розіслали б її до своїх поляків і хто там у них ще є у Європі. Нехай люди читають і бачать, як живуть люди у країні з найпотужнішою в Європі економікою і армією, на момент краху ненавидимого ниими "совка". Але вони цього не робитимуть, це тільки тут вони денно і нощно сиділи і кричали «СУГС!» і як коршуни нападали на кожен здравий коментар.
12. 1juriy / 27 червня 2017, 16:42
Адекватнику.Та не лізь ти хоч сюди ,кацапським рилом.Є можливість- поможи.А не можеш хай і так.Демагог.
13. Адекватник / 27 червня 2017, 16:50
7.Selena2017
«Починай із себе: вступай у ряди волонтерів, вони приймуть.Або сама мовчки йди до терміналу, він прийме твою двадцятку. »

От так і проявляється сутність селен. Вона піде до терміналу. Але мова йшла не про це. І те, що її приймуть в волонтери - не факт, і не кожен здатен на таку діяльність. Що ви все зводите до конкретної двадцятки від конкретною людини. Волонтери обкладали «податком» кожного торівця і тупо і нахабно вимагали гроші, а не це не кожен здатний в тому числі, думаю, і Влада на це не здатна, якщо її стурбувала доля людини.
14. Vlada82 / 27 червня 2017, 16:57
Знову ж таки, шо неправильно пише Адекватник? Може наші керівники з нас того й знущаються, шо ми самі дозволяємо їм з себе знущатися? Хто каже правду - той "кацапське рило" і "демагог". Звичайно, такі як Адекватник, чиновникам неугодні, бо в Конституцію "рилом тикає". А на мій погляд, Адекватник з такою позицією є більшим патріотом нашого народу, чим крикуни у вишиванках. Окрім нарощувати ряди волонтерів, як пропонує Selena2017, можна ще піти до чинуш і взяти їх за барки, змусити виконати норму Конституції й забезпечити реальну допомогу хворій жінці. То може після терміналу зустрінемось біля адмінбудинку?
15. Selena2017 / 27 червня 2017, 18:15
[[ЦИТАТА|14|Vlada82|Вставити цитату
Знову ж таки, шо неправильно пише Адекватник? Може наші керівники з нас того й знущаються, шо ми самі дозволяємо їм з себе знущатися? Хто каже правду - той "кацапське рило" і "демагог". Звичайно, такі як Адекватник, чиновникам неугодні, бо в Конституцію "рилом тикає". А на мій погляд, Адекватник з такою позицією є більшим патріотом нашого народу, чим крикуни у вишиванках. Окрім нарощувати ряди волонтерів, як пропонує Selena2017, можна ще піти до чинуш і взяти їх за барки, змусити виконати норму Конституції й забезпечити реальну допомогу хворій жінці. То може після терміналу зустрінемось біля адмінбудинку?
Починай, я тебе підтримаю. Тільки де була раніше, чому дозволила таку сваволю чинуш? Чекала, поки інші про твої коституційні права подбають, а ти їх поперед усіх вихопиш на свою користь. Думаю, ти не тих, з ким на таку боротьбу йти. Не задирайся, бо в ложці каші себе з*їсти не дам.
16. New York / 27 червня 2017, 22:43
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Адекватник, ок.
За роки читання твоїх кілометрових абсолютно їбанутих коментів усі й так наперед знають твою точку зору.
Але у цій ситуації звичнний пиздьож, навіть про жидів і Донбас, ніяк не зарадить. Зеконом час. Просто зайди у свій Приват24 і зроби те, що треба. І доведи усім нам, що навіть такий мудак, як ти, ще може на щось знадобитись.

Посилання на youtu.be
17. Любов / 27 червня 2017, 22:51
Ніна, сподіваюсь у вас буде все добре!
18. Nina198572 / 28 червня 2017, 04:24
Дякую.Все буде добре головне НІКОЛИ не здаватись.Це наше життя і які небули б випробування йти з високо піднятою головою.Радіти життю і боротися до кінця Заради своїх дітей
19. Vlada82 / 28 червня 2017, 11:13
Хочу відповісти Selenі2017: а звідки ви знаєте, на що я здатна? На відміну від вас я не повинна цим хизуватися. Але принагідно скажу: підтримувала і Помаранчеву революцію, була і на Майдані, вірила в краще нашої держави, а тепер - повне розчарування з усього. Подивіться на декларації наших чиновників, які прийшли на хвилі Майдану, може хоч тоді шось зрозумієте. Але їх ви чомусь не закликаєте прийти до терміналу, бо мабуть є однією з них. Тому з багатьох позицій поділяю точку зору Адекватника і не боюся про це заявити, тим більше не боюся вас. Але то все мої внутрішні переконання, які нікого не повинні турбувати. Під ваші погляди я точно підлаштовуватися не буду. А щодо застережень, ніби хтось намагається вас з’їсти в ложці каші... Та кому потрібна така давно прогіркла "їжа"? А Ніну хай береже Господь, хай дасть сили пройти ці випробування і перебороти всі негаразди.
20. Selena2017 / 28 червня 2017, 11:54
Розчарування після майдану не в однієї Влади, на жаль. І підстав для цього більше ніж досить. А чиновники терміналів бояться, для чого до них гукати? Все одно не прийдуть. Розчарую: я до них не належу, мене так само загнали в злидні. А моя прогіркла їжа теж може піти на користь в такій плутанині думок. Явище Майдану в нашому житті та історії - безсмертне ( передбачаю в декого істерику), тому бажаю тобі відновити в нього віру і триматися її. І нічого нам гризтися словесно, а надії покладати на вищі сили, от вони вже розберуться з кожним із нас об*єктивно.
21. Адекватник / 28 червня 2017, 11:58
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
22. Адекватник / 28 червня 2017, 12:08
16.New York
« Просто зайди у свій Приват24 і зроби те, що треба.»

От ти такий грамотний, о чому не напишеш такий заклик до депутатів райради, облради, міськради. Нехай би перечислили хоч по 50 гн. і показали громаді квитанції. А ще, напиши такий заклик до чиновників РДА, до БЮТу. Юля утримує штат в райнах і платить їм пристойне бабло в очікуванні влади, і вони вже починают вести агітацію. Так чому б їм не перечислити тисяч хоча б 10 грн. Для Юлі це пиль, тим більше,що, ймовірніше за все, пришелепуватий нарід її таки обере в президенти і тоді вона з лихвою поверне собі ті гроші. Але вона зараз цього не зробить. Чому ти не закликаєш зробити перерахування усіх майданутих активістів, які й досі вірять в свою правоту? Багато хто з них не бідує а має пристойний бізнес в аграрному секторі, в аптечному.
23. Адекватник / 28 червня 2017, 12:10
19.Vlada82
«вірила в краще нашої держави, а тепер - повне розчарування з усього»

Респект! Не кожен здатен на таке признання. Ну так не зупиняйтеся на досягнутому, навчайтесь самі і навчайте других, аби ще раз не розвели.
24. Адекватник / 28 червня 2017, 12:18
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
25. Адекватник / 28 червня 2017, 12:26
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
26. Selena2017 / 28 червня 2017, 12:28
Оцінка кумира подобається? Будеш блукати в тому тумані, то діждешся , як вкриють тебе так само як його мужики по-чоловічому, а тебе жінки -по-своєму.
Не ображайся , Владо, на "ти", мені здається, що твій світогляд ще як молоде вино, згодом вистоїться. Мабуть, молода ще. Добре, що до життя не байдужа, значить дбатимеш про його покращення.
27. Selena2017 / 28 червня 2017, 12:32
А іскра Майдану в тобі буде завжди, не переживай.
28. Адекватник / 28 червня 2017, 13:03
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
29. микола козак / 28 червня 2017, 14:11
26.Selena2017
«Не ображайся , Владо, на "ти", мені здається, що твій світогляд ще як молоде вино, згодом вистоїться. Мабуть, молода ще. Добре, що до життя не байдужа, значить дбатимеш про його покращення.
27. Selena2017 / сьогодні, 12:32»

А мені здається , що твій світогляд набагато примітивніший , ніж у Влади.Ти просто хочеш показатись дуже розумною , сучасною , а насправді це трохи не так.І оті всі хизування майданом , який приніс українцям горе , вони призміні нинішньої влади будуть засуджені.Цей майдан був просто буржуазною революцією , коли поміняли у владі одних олігархів на других.Тепер ця влада просто винищує український народ , а Ви цьому сприяєте.Багато читаю в коментах , що це винні самі українці , що обрали таку владу, але хочу це заперечити , бо українці її не обирали , ті хто вкидав бюлетені , незнали за кого вони їх вкидають. Нам навязана виборча система , де ми робим вигляд , що обираємо і саме тому в Раді сімейні клани Порошенки , Луценки нуі т.д.Дивує звичайно і позиція українців які бігли на майдан , щоб привести до влади Порошенкам , Яценюка , Гройсмана , і не витягнеш їх захистит свої права в тому ж лікуванні , тарифах , пенсійний вік відстояти .Очевидно немає спонсорів з буржуазії.А молодій жінці щиро бажаю виздоровіти.
30. Любов / 28 червня 2017, 14:33
Шановні адміни! Прошу вас видалити всі політичні коменти з даної публікації! Вони заважають побачити людям коментарі Ніни і перейнятися її бідою! Хоча б тут нетреба!!!!
31. Чудо Юдо / 28 червня 2017, 14:33
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
32. микола козак / 28 червня 2017, 16:28
30.Любов
« Прошу вас видалити всі політичні коменти з даної публікації»

Та тут як таких політичних і немає , і без них зовсім і не обійтись , бо саме дурній політиці нам доводиться жебракувати на лікування , бо держава в якій ми живемо і їй слугуємо , забула про насю.Саме тому хочу звернутись до міського голови , до голови районної ради та районної адміністрації з проханням надати цій молодій людині грошову допомогу в повному обсязі на повний курс лікування.Резерви у Вас є , перестаньте використовувати кошти на розвезення чиновників по домівках , преміювати за дуже погану роботу і назбираються коштів не тільки на одну людину.У Вас є резерви закликати до порядку бізнесменів , які кінчають вирубувати лісополоси і все це на дурняк , або в карман чиновників .Бачив , як на територію сільгосптехніки КАМАЗАМИ везуть дуби метрового діаметра , то невже не можуть виділити 30-50тис грн на лікування , адже вони розкрадають дійсно народне , те , що належить народу.А народ , хоч і переважно жебраки , але думаю хоч чимось , та допоможе.А коментарі видаляти не варто , там крамоли немає.
33. Адекватник / 28 червня 2017, 17:03
30.Любов
«Шановні адміни! Прошу вас видалити всі політичні коменти з даної публікації! »

Ой які ж ми милосердні. Не з БЮТу часом, чи з РДА? Не бачать вони коментарі Ніни. А що там треба бачити? Статтю прочитали, там номер рахунку - і в банк, а сюди відзвітуєте - скільки перерахували і номер платіжки. Через те, що людям по барабану політика і трапляється у людей таке горе і що ще гірше - безвихідь. А ще, через те, що такі як ви закривають людям доступ до інформації. А адмін рад старатися і видалив навіть аполітичну ссилку щиро адресовану Ніні в поміч. От вам і весь гуманізм навіть цього сайту. Забашляли родичі Ніни чи хто там, вони поставили статтю с проханням Ніни. А у даній мною Ніні ссилці вони узріли мабуть рекламу профессора Неумивакіна.
34. Адекватник / 28 червня 2017, 17:11