Школа у Стовбиній Долині не стала початковою

Школа у Стовбиній Долині не стала початковою

23‑го червня відбувається позачергова сесія Новосанжарської районної ради. Одне з головних питань — реорганізація школи у Стовбиній Долині. Після обговорення на комісіях та сесії депутати вирішують не понижувати ступінь школи до початкового.

Нагадаємо, за місяць до цього, на комісії перед черговою сесією районної ради виступає начальник відділу освіти Олександр Кульчинський. Пропонує понизити ступінь Стовбинодолинського НВК до початкового. Пояснює це тим, що заклад уже зараз є малокомплектним: у школі навчається лише 28 учнів. Якщо з наступного навчального року у Стовбиній Долині лишиться менше 25 дітей, держава не фінансуватиме заклад і витрати на утримання школи ляжуть на місцевий та районний бюджет. Питання обговорюють і вирішують відкласти його розгляд на сесії до проведення громадських слухань у Стовбиній Долині.

За кілька днів проводять громадські слухання. Потім ще кілька разів обговорюють питання на постійних комісіях районної ради. Зрештою, на розгляд позачергової сесії виносять пропозицію щодо пониження ступеня до другого. Аргументуючи таку пропозицію, голова районної ради Геннадій Супрун зауважує, що Стовбинодолинська сільська рада вже виділила 182 тисячі гривень на енергоносії для школи. Крім того, за місяць, що минув від чергової сесії, ще 9 учнів виявили бажання навчатися у Стовбинодолинському НВК. Це переважно діти із Лелюхівки, підвозити їх будуть шкільним автобусом разом із педагогічними працівниками.

Після короткого обговорення на сесії питання виносять на голосування. 20 депутатів голосують «за», ще 4 утримуються. Таким чином наступний навчальний рік школа у Стовбиній Долині розпочне як НВК І-ІІ ступеня.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
9 липня 2017, 12:29 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Політика | Сторінка для друку1. ukr2017 / 10 липня 2017, 12:43 Вставити цитату
Цікаво,9 учнів з Лелюхівки вирішили навчатись в Стовбиній Долині разом з вчителями.Це виходить із гіршої школи відправили в кращу,возить навіть автобусом будуть,а що не вистачало їм у Лелюхівці. Це ж чиї діти стали такими обраними,що їх відправили трястися подалі від райцентру,щоб зберегти рорбочі місця вчителям і гарну міну Супруну з депутатами
2. земеля / 10 липня 2017, 12:53 Вставити цитату
Стовбина Долина это родовое гнездо Реков?
3. земеля / 10 липня 2017, 13:09 Вставити цитату
ДОН, ты крупный специалист по Реке. Подтверди либо опровергни.
4. ukr2017 / 10 липня 2017, 22:27 Вставити цитату
2.земеля
«Стовбина Долина это родовое гнездо Реков?»

Мабуть цьому одне пояснення і є,зберегти школу до виборів,а там гори хата і сарай
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації