Голова Полтавського тервідділення АМКУ написав заяву на звільнення

Голова Полтавського тервідділення АМКУ написав заяву на звільнення

Після 10,5 років на посаді голови обласного відділення АМКУ Володимир Оніщенко вирішив піти у відставку

Голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко сьогодні провів свою звітну прес-конференцію за 10,5 років перебування на посаді.

Володимир Оніщенко повідомив, що 5 липня написав заяву про звільнення, яка була прийнята керівництвом. З 21 липня він більше не очолюватиме обласне тервідділення АМКУ. Як пояснив голова полтавського тервідділення, система Антимонопольного комітету в країні повністю розвалена. Антимонопольний комітет приймає рішення всупереч судової практики, скасовуючи рішення тервідділень, зокрема і полтавського. Скасовують рішення, які набрали законної сили, у відповідності до судових рішень, де накази про виконання рішень були вже виконані або знаходилися на виконанні у виконавчої служби. Тим самим наносяться збитки держбюджету. За останні 2,5 роки була проведена лише одна велика нарада на якій начальники продемонстрували «як вміють користуватися айфонами».

— Крім того, дружина давно казала йти. А за посаду, яка не приносить морального задоволення, я не тримаюсь, — підсумував Володимир Оніщенко.

Хто обійматиме посаду голови Полтавського облтервідділення АМКУ після Володимира Оніщенка, поки невідомо. Це рішення прийматиме центральний апарат. Наразі Володимир Оніщенко рекомендував на посаду виконуючого обов'язки керівника начальника першого відділу досліджень і розслідувань Вікторію Юрченко, бо заступник перебуває у декретній відпустці. Однак остаточне рішення прийматимуть у Києві.

 

Для довідки. За звітній період за власною ініціативою Полтавський АМКУ розпочав 1353 справи про порушення конкурентного законодавства. За 10 з половиною років у Полтавському АМКУ припинили 1446 порушень конкурентного законодавства. Найбільш активним був 2013 рік: тоді полтавці звернулися до АМКУ 279 разів, а власноручно тервідділення розпочало 196 справ. Також виявили та припинили 243 порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

Нагадаємо, що Володимир Оніщенко обійняв свою посаду у квітні 2007 року на конкурсній основі. До свого призначення працював директором підприємств у Лубнах: ТОВ «Тамара», СТОВ АФ «Тамара-К», ВАТ «Цукор-Інвест» та ТОВ ШБФ «Обрій».


Автор: Дарина СИНИЦЬКА, Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Поділитися:
18 липня 2017, 16:11 | Регіон: Полтава | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації