Угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою вступило в силу (фото)

Угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою вступило в силу

Експорт деяких товарів буде безмитним тільки в межах встановлених квот.

Сьогодні, 1 серпня, запрацювала угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Це дозволяє надати українським експортерам безмитний доступ на 98% товарних позицій. Угода була укладена в липні 2016 року.

Угода в першу чергу передбачає поглиблення економічного і торгового співробітництва. Зокрема, це стосується торгівлі промисловими і сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності та питань державних закупівель. Експорт деяких товарів буде безмитним тільки в межах встановлених квот. Це стосується 108 позицій, зокрема пшениці, ячменю, яєць, яловичини, свинини та іншої агропродукції. У свою чергу Україна взяла на себе зобов'язання скасувати тарифи на 72% канадських товарів, в тому числі на рибу і морепродукти, зернові, арахіс, соки і мінеральну воду. На частину експорту з Канади мита відміняться не одномоментно, а протягом 3, 5 і 7 років. Цукор Україна виключила з режиму вільної торгівлі, а на імпорт мороженої свинини, субпродуктів і канадського сала встановила квоти.

У Мінекономрозвитку і торгівлі України прогнозують, що в короткостроковій перспективі вигоду від угоди з Канадою в першу чергу отримають українські виробники соняшникової олії, кондитерських виробів і шоколаду, алкогольних напоїв і пива, одягу, а також металургійні та хімічні комбінати. За прогнозами українського уряду, завдяки лібералізації торгівлі з Канадою Україна може збільшити свій експорт на 3,5%.


Автор: «Канал 24»
Поділитися:
1 серпня 2017, 10:27 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації