Кобеляцький «Водоканал» очолив слюсар

Кобеляцький «Водоканал» очолив слюсар

Днями із міського комунального підприємства за згодою сторін звільнилися одразу четверо працівників. З роботи пішли директор Іван Дяченко, бухгалтер Вікторія Серюгіна, а також економіст і майстер.

Тимчасово виконуючим обов’язки директора «Водоканалу» призначений слюсар ремонтної бригади Володимир Юрко.

Одночасно редакції стало відомо, що в кінці серпня у підприємства знову виникне проблема із оплатою за спожиту електроенергію. У минулому місяці заборгованість перед «Полтаваобленерго» вдалося погасити завдяки позичці, яку «Водоканал» взяв у….екс-директора Івана Дяченка та міського голови Олександра Копельця.

 

У кого позичатимуть гроші у серпні?

Цікаво, що наприкінці липня, вже після того, як стало відомо про можливе відключення «Водоканалу» від електроенергії за борги, відбулися дві позачергові сесії міськради. Про проблему стратегічно важливого для Кобеляк підприємства не згадав ні Копелець, ні жоден із депутатів. Їм «по барабану»?


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
9 серпня 2017, 09:15 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку1. Beri Mor / 9 серпня 2017, 10:26 Вставити цитату
ФК «Колос» в турнірній таблиці попереду копельцевого ФК "Кобеляки",уявляєте?А вам якийсь "Водоканал",електроенергія пече.Якісь дріб"язкові люди,їй-богу.
2. Чудо Юдо / 9 серпня 2017, 10:52 Вставити цитату
Луснуло терпіння у Дяченка...
Тільки ж навіщо він позичав, якщо звільнявся? Бо від Копильця тепер ті гроші прийдеться чекати поки рак на горі свисне.
Бо ж тільки він працює, а інші «др*чать» (цитата)

Нехай буду злобною гадиною, але почекаю може у серпні вимкнуть воду, подивлюся чи буде у нас мер "маладець", як народ з тиждень на сухому пайку посидить...
3. Адекватник / 9 серпня 2017, 12:33 Вставити цитату
"Про проблему стратегічно важливого для Кобеляк підприємства не згадав ні Копелець, ні жоден із депутатів. Їм «по барабану»?" Підприємства водопостачання являються життєво необхідними і стратегічними не лише для Кобеляк. Це якраз той випадок, що можна написати набридлий свідомий шаблон "Так у всьому світі". Сама ситуація проста далі нікуди. Копелець перед виборами, а може й просто з позицій турботи про людей не хоче піднімати тарифи на водопостачання, як це зробили у багатьох містах і навіть НКРЕ своє рило у ці тарифи сунув, хоча, здається, це справа органів місцевого самоврядування. От його дійсно і дрочат і дискредитують. РДА влаштовує якісь показні засідання комісій, запускають слухи для сіяння паніки серед населення. "Ничто не ново под Луной"

Змінено 09.08.2017, 12:37
4. Filon / 9 серпня 2017, 12:57 Вставити цитату
. Копелець перед виборами, а може й просто з позицій турботи про людей не хоче піднімати тарифи на водопостачання,
В.І. Тут ви маєте рацію. Але ніхто і ніщо не заважає Копельцеві дотувати "Водоканал. І кошти для цього у міській раді є. Але їх витрачають на футбол та інші розваги мера.
Трішки пізніше ми повідомимо і вас й інших наших читачів про те, скільки вклала міська влада в в оновлення матеріально-технічної бази комунальних підприємств, а скільки - у розваги.
До речі, маю право вам особисто дорікнути за використання подвійних стандартів. Ви гостро й інколи справедливо критикувати Ісипа. Зараз Копелець робить ті ж самі речі, але ви мовчите.
Ви критикуєте обєднання громад і при цьому вперто не помічаєте, що головним лоббістом цього процесу у Кобеляцькому районі на сьогоднішній день є Копелець.
Мені у свій час справедливо дорікали за лояльність до Ісипа. я це визнав. Дружив із ним, дружу і буду дружити. А ось, що вас поєднує із Саничем?
5. Адекватник / 9 серпня 2017, 13:14 Вставити цитату
4.Filon
«Але ніхто і ніщо не заважає Копельцеві дотувати "Водоканал. І кошти для цього у міській раді є»

Саме про це я і написав у своєму коменті під статтею "Кобеляки можуть залишитися без води". Посилання на exo.in.ua
4.Filon
«Але їх витрачають на футбол та інші розваги мера.»

У мене намає данних для обєктивного судження. Для цього є депутати і комісії.
4.Filon
«А ось, що вас поєднує із Саничем?»

Мене з ним не поєднує нічого. Спрацьовує звичайний принцип "Із двох зол вибирають менше". А курс на реванш очевидний. Думаю, цим я відповів і на попередні запитання. Крім того, на моє особисте преконання, Копелець ніколи б не виселив діда інваліда війни під тин. Про решту виселиних людей просто змовчу. На таке здатні лише представники "озимого покоління" втративші під впливом ідеолгічного охмуряння а може і сімейного виховання всяку людяність і моральність.

Змінено 09.08.2017, 18:44
6. Адекватник / 9 серпня 2017, 13:22 Вставити цитату
4.Filon
«Ви критикуєте обєднання громад і при цьому вперто не помічаєте, що головним лоббістом цього процесу у Кобеляцькому районі на сьогоднішній день є Копелець.»

На жаль це так. Але Копелець заложник системи. Не буде він цього робити, зроблять другі. У вас є кандидат у мери, який буде виступати проти реформи? Думаю немає. І я такого не знаю. Це проблема суспільства створена "ящиком". Але, з іншого боку, ЕХО за реформи. Так це не подвійні стандарти? Нехай робить реформу Копелець. Чи Ісип її зробить краще? Я як виступав проти рефоорми так і виступаю. І час покаже, хто був правий. Але нарід хоче реформ, так як він хотів безвізу, і тут нічого не вдієш. В нашій країні влада не може в принципі щось робити для людей, у неї інші завдання. Реформа та має багато цілей. Перша, очевидна - скупка землі. Друга, теж очевидна - сприяння розвалу і фрагментації держави. Істинний сеператизм треба шукати тут, а не там де його шукають свідомі.

Змінено 09.08.2017, 13:24
7. Адекватник / 9 серпня 2017, 13:35 Вставити цитату
4.Filon
« І кошти для цього у міській раді є. Але їх витрачають на футбол та інші розваги мера.»

Якщо ви хочете знати моє особисте ставлення до футболу і розваг так його можна висловити словами Івана Єфремова цитати із якого адмін видаляє:". Людям Земли казалось странным, как могли спортивные состязания собирать такое огромное количество не участвующих в соревнованиях зрителей, почему-то приходивших в невероятное возбуждение от созерцания борьбы спортсменов. … Слабые физически и духовно тормарсиане, как маленькие дети, обожали своих выдающихся спортсменов. Это выглядело смешно и даже противно. Похожее положение занимали артисты. Из миллионов людей отбирались единицы. Им представлялись лучшие условия жизни… Их имена служили приманкой для множества зрителей, соревновавшихся за места в театрах, а сами эти артисты, называвшиеся «звездами», подвергались столь же наивному обожествлению, как и спортсмены… Выступать в качестве артиста любому другому человеку, сумевшему самостоятельно достичь высот искусства, как на Земле, здесь, по-видимому, не удавалось" В даному випадку Копелець діє "йдучи на зустріч побажанням". А що лишається? Суспільство деградує і ніхто нічого змінювати не збирається. Та й хто дасть? Починати треба не с Копелця а з освіти. А перед освітою поставлене завдання не освіти а задурманення. Сам по собі футбол придуманий для реалізації старого як світ "поділяй и володарюй". Але коли його не бозбавилися навіть в СРСР то тепер годі й думати. Зараз, думаю, треба нові його форми вишукувати, наприклад, організувати матч геїв і натуралів.
Оця вся катавасія створюється штучно , Ісип знову хоче у владу , в Київ , як дехто тут передрікав , не взяли , а в міській раді тепле місце , от наближені філони і ще деякі Галушки і ставлять палки в колеса.Звільнення Дяченка , бухгалтера і інших саме організоване для знищення Копельця.Хоч і він у даному випадку має думати , чи виплачувати премії та виділяти додаткові надходження на утримання тих , що протирають штани , чи пустити ті гроші на розвиток комунального господарства .А ще там у водоканалі необхідно провести і хорошу ревізію .Думаю там є багато цікавого.А кобелячани лишаться в дурнях , коли допустять до влади ще раз Ісипа.
9. Гай Фокс / 9 серпня 2017, 15:01 Вставити цитату
6.Адекватник
«Сам по собі футбол придуманий для реалізації старого як світ "поділяй и володарюй". Але коли його не бозбавилися навіть в СРСР то тепер годі й думати. Зараз, думаю, треба нові його форми вишукувати, наприклад, організувати матч геїв і натуралів.»

Ну як же В.І. може без подібної маячні? І.М., як з таким можна дискутувати, не опускайтесь до його рівня! :)
А щодо «Воданалу» з уже новим керівництвом, то він може стати ще одним елементом дерибану міського бюджету, але вже масштабом на порядок вище від футболу. От тільки утримати його "на плаву" -- це ще та проблема. Якщо, звичайно, не діяти за принципом "а після мене -- хоч потоп...."

Змінено 09.08.2017, 15:06
10. Filon / 9 серпня 2017, 18:09 Вставити цитату
6.Адекватник
«Але Копелець заложник системи. Не буде він цього робити, зроблять другі. У вас є кандидат у мери, який буде виступати проти реформи? Думаю немає. І я такого не знаю. Це проблема суспільства створена "ящиком". Але, з іншого боку, ЕХО за реформи. Так це не подвійні стандарти? Нехай робить реформу Копелець.»

Швиденько відповім, а далі пропоную продовжити дискусію під іншою статтею, тематичною. Тільки но повернувся із Красного, де 22 із 40 присутніх проголосували за обєднання із Кобеляками. А то зараз Адмін забанить і мене і буде правий.
Ви розумний освічений чоловік і прекрасно розумієте,що для того аби не стати заручником непотрібно потрапляти ситуацію. Заручники в аеропортах стають ними не по своїй волі. А кожен, хто іде у владу чітко розуміє, що буде в системі. Чи Копелець сопливий хлопчик, який не знав на що йде?
І зараз я на 90 відсотків впевнений, що позитивне рішення краснян є наслідком змови двох чоловіків. Тобто вони, ці двоє прекрасно знають, як керувати і "рішати". А будь-яка влада є змовою. Так було у всі часи у всіх народів. я це не засуджую, і не вихваляю, просто констатую факт. І якби один із цих двох дядьків вирішив не змагатися з іншим, то красняни проголосували б проти обєднання. Можливо я помиляюся, але думаю,що ситуація розвивається саме так.
А взагалі ми повинні говорити тут про ситуацію із Водоканалом.
Нагадую всім як два роки тому керівник міста заявляв про проведення аудиту на підприємстві. Його коментатори просили оприлюднити калькуляцію. І хтось це зробив?
Нагадую депутатам міськради, що на сесії, яка відбулася три тижні тому вони дружно проголосували за виділення 75 тисяч на спортивно-масові заходи. На цей момент у Водоканал і міськраду вже надійшли повідомлення про відключення за борги. Нагадую депутатам про 21 тисячу на підтримку спорту високих досягнень, про 39 тисяч на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку територій.
Я опитав після сесії пятьох депутатів. Питав просто"Що це ?" Не знають.
11. ivanrywa / 9 серпня 2017, 18:15 Вставити цитату
Читаючи,коментарі підсвідомо ловлю себе на думці,що пишуть,виключно,симпатики попереднього і теперішнього мерів.І на цьому прикладі,чітко відображається проєкція,всього нашого суспільства,як найбільше вилити бруду на оппонента,навіть якщо в його словах є істина.Без будь-якої симпатії,до попереднього і теперішнього мера ,майже з однаковою антипатією до них,хочу висловити своє бачення,думку людини,що проживає у місті.
Начну с того,що безперечно Кобеляки стали привабливішими,чистішими,розквітли,якщо хочете.Дні міста-феєрично,оновленний парк-візитівка міста, підтримка спортсменів-безперечно завжди актуально,плитка на тротуарах-комфортно,приємно.. Можливо жителям району,які відвідують Кобеляки,виключно на свята,спортивні змагання,чи просто "побазарювати",бачиться ситуація в районному центрі,дещо поверхнево,і обьєктивності в їх словах чекати марно,то як місцевому жителю,все бачиться не так оптимістично.Звичайно ж,на мою думку,кульмінаційним моментом керівництва Копельця, є ситуація з Водоканалом.Спробую пояснити,витрачаючи,черезмірно, бюджетні кошти,на вище переліченні проекти, так легковажно "поставити під удар" жителів і установи міста залишитись без водопостачання,в 40 градусну спеку,треба було зуміти!Та це була б не лише підстава для роботи відповідних структур,а й екологічна катастрофа,маштабніша за,наболіле,сміттєзвалище!І після такого "піару",перспективи переобрання,в майбутньому до ОТГ,були б меншими, чим контакт з позаземним розумом..Щодо того ,що тариф на воду потрібно піднімати,немає сумніву!Але такого не популярного кроку Копелець не зробить.І в цьому не вина конкретно його, це просто політична коньюктура.А так після грандіозного Дня міста,відкриття парку,виділення додаткових коштів на футбол,сміховинний (по цих мірках) борг КП-різко дисонує,з тим що бачили тисячі кобеллячан і гостей міста.І здається мені,що ця історія,ще матиме досить цікаву розвязку,і є лише початком,а чи буде це початком кінця для сьогодняшньої влади,покаже час..
12. ivanrywa / 9 серпня 2017, 18:24 Вставити цитату
P.S.
В передчутті звинувачень,у однобокості,можливо у якійсь упереджуванності до Копельця,на користь Ісипа(впевненний,що у прехльоб...,прихильників О.О. такі думки будуть) скажу слідуюче,діяльність попереднього очільника,взагалі оцінити важко,позитивно оцінити,важко,але обьективності ради ,і негативу,як такого,кричущого не так і багато,просто НІЯК!
13. Адекватник / 9 серпня 2017, 19:06 Вставити цитату
11.ivanrywa
« Можливо жителям району,які відвідують Кобеляки,виключно на свята,спортивні змагання,чи просто "побазарювати",бачиться ситуація в районному центрі,дещо поверхнево,і обьєктивності в їх словах чекати марно»

Це із серії, вибачте, "в чужих руках....". Щоб оцінювати обєктивно, треба мати перелік обєктивних показників для оцінювання. Все інше від лукавого. Будь яка оцінка чогось субєктом є субєктивною оцінкою.
11.ivanrywa
«так легковажно "поставити під удар" жителів і установи міста залишитись без водопостачання,в 40 градусну спеку,треба було зуміти!Та це була б не лише підстава для роботи відповідних структур»

Про яку підставу мова? Як тут пояснив І.М. гроші на рахунку міськрали були. Водоканали згідно закону ніхто не має права відключати від електрики. Чи до вас це, як до щирого українця, вибачте, не діходить? Да, в цьому біда нації. А відповідні структури, які ви згадуєте, повинні займатися тими хто створив паніку і погрожував відключити Водоканал від електропостачання всупереч закону. Мені просто цікаво, невже я пишу щось по марсіанськи, невже це незрозуміло?
14. Адекватник / 9 серпня 2017, 19:10 Вставити цитату
11.ivanrywa
«Щодо того ,що тариф на воду потрібно піднімати,немає сумніву!»

Це у вас немає сумніву, а у нормальних людей сумнів є. Ніхто до цього часу не бачив економічного обгрунтування тарифу, а у вас "немає сумніву". Так ви телепат чи може сам економіст Водоканалу? Тоді і нам розкажіть і розвійте наші сумніви тільки не ла-ла-ла і "так у всьому світі" а з цифірьками.
15. Адекватник / 9 серпня 2017, 19:13 Вставити цитату
10.Filon
«А кожен, хто іде у владу чітко розуміє, що буде в системі. Чи Копелець сопливий хлопчик, який не знав на що йде?»

А може він наївно думав, що після революції гідності у нас буде дійсно самоврядування, як у законі і написано? Майдануті ж так думали, а чому Копельцю не можна?
10.Filon
«А будь-яка влада є змовою.»

Це прогресс?
16. Filon / 9 серпня 2017, 19:19 Вставити цитату
6.Адекватник
« Але нарід хоче реформ, »

Отут не погоджуюсь. Народ це щось аморфне, що не піддається чіткому визначенню. І він народ, як поняття невизначене нічого хотіти не може. Ну крім фізіологічних потреб. Пояснюю: ось приміром для мене безвіз добре, тому що я економлю гроші на візах і їду закордон тоді, коли відбувається розпродаж квитків. Вам - він по барабану, ви я так розумію не є прихильником поїздок в Європу. Я - завжди виступав і виступаю за створення обєднаних громад. Ви - проти. І ви і я частина того аморфного, що називається народ. Так за що чи за кого народ?
А перемагає той, хто діє. А діє завжди активна меншість. Приклад Красного дуже промовистий. Ще три роки тому ініціатори теперішнього обєднання виступали на мітингах у Кобеляках проти цієї реформи. Зараз - вирішили влитися у процес. І виступили за. і почали діяти. І у них все виходить. я їх не засуджую за це.
Не міняються і не змінюють своїх погляді лише дурні і просвітлені люди. Не памятаю, хто це сказав, але згоден із даним виразом.А можливо це я себе цитую? Трішки самоіронії не завадить.
17. ivanrywa / 9 серпня 2017, 19:34 Вставити цитату
адекВАТНИК,начнем с того,шо на особистості не будем переходити,стосовно нормальності ,чи не нормальності.Для таких висновків,як вИ кажите потрібні факти ,заключення відповідних спеціалістів і таке інше.Я розумію,що сидячи усім відомим місцем у себе вдома на диванчику,і строчачи по клавіатурі,свої сили здаються безмежними і самооцінка взлітає над плечима,але давайте не будем.Чи вИ,із тих самих інтернетно-диванних військ?!
На рахунок тарифу на воду,як пересічний користувач-категорично проти підняття, але якщо дивитися на платіжки,і щомісячне збільшення тарифів буквально на все,то мабуть логічно,що і воду там не воли качають!Впевненний що містян готові піти на такі жертви,як можливе підняття плати на воду,але щоб ситуація з припиненням водопостачання,у таку не баченну спеку,та й взагалі в будь-який час,не була такою загрозливою!І тут не питання навіть в енергетиках які могли відкючити,чи не відключити,а питання в моральному,а головне фізичному вичерпанні,ресурса мрежі водопостачання!Так як виділення грошей на це,є в прямому смислі для влади закопуванні бюджету в землю,якого пересічна людина не побаче.Простіше, і правильніше для підняття рейтингу витратити кошти на те ,що зможуть ПОБАЧИТИ і оцінити побільше можливого електорату.
18. Filon / 9 серпня 2017, 19:38 Вставити цитату
І.М., як з таким можна дискутувати, не опускайтесь до його рівня! :)
Ну чому ж не можна? Дискутувати можна і потрібно з усіма. Окрім хіба що таких як Дон. Це - краще аніж стріляти один в одного.
Просто світосприйняття В.І. сформоване під впливом одних ідей. Моє - інших. Мені подобається чань(дзен) та ідеї кініків, вам - щось інше.
А з приводу футболу, то мені теж інколи здається, що світ зійшов з розуму. Трансфер Неймара у ПСЖ - 222 мільйони євро.
Це річний бюджет багатьох країн світу. І це в той час, коли десятки мільйонів людей голодують і не мають доступу до питної води. Я люблю футбол і спорт взагалі, але такого не розумію. Як не розумію чому кобеляцька міська рада витрачає сотні тисяч гривень бюджетних коштів на утримання команди в якій в основному грають полтавці. якби це були приватні кошти Копельця - немає питань, нехай бавиться.
19. ivanrywa / 9 серпня 2017, 20:08 Вставити цитату
А з приводу футболу, то мені теж інколи здається, що світ зійшов з розуму. Трансфер Неймара у ПСЖ - 222 мільйони євро.
Це річний бюджет багатьох країн світу. І це в той час, коли десятки мільйонів людей голодують і не мають доступу до питної води.
Мені здається,що цей прицендент з переходом бразильця,є демонстрацією,своєї фінсової могутності і фін. переваги над іншими спортивними фунціонерам,можливо навіть якийсь виклик,збоку Катарських (в цьому конкретному випадку) власників ПСЖ.Це ж можна сказати і про індусів і про китайців,які ще не так давно викладали шалені кошти за перехід Халка в Китайську лігу за 56 млн.міцної валюти.Або перехід Погба в МАН Ю за 110 млн євро.Чим далі тим цікавіше,скільки ж тоді коштує Мессі і Роналду- МЛРД?)
20. ivanrywa / 9 серпня 2017, 20:17 Вставити цитату
Приклад Красного дуже промовистий. Ще три роки тому ініціатори теперішнього обєднання виступали на мітингах у Кобеляках проти цієї реформи. Зараз - вирішили влитися у процес. І виступили за. і почали діяти. І у них все виходить. я їх не засуджую за це.
Цікаво буде подивитись.Головне що б не вийшло,як із Кунівкою.Після «набігів» бравої свити під проводом О.О.,в Кунівці сусід з сусідом не розмовляє, голова написав заяву(за інформацією інсайдера з с.р))),короче наробили ділов Санич з підлеглими.))
21. светка / 9 серпня 2017, 22:07 Вставити цитату
14.Адекватник
«Це у вас немає сумніву, а у нормальних людей сумнів є. Ніхто до цього часу не бачив економічного обгрунтування тарифу, а у вас "немає сумніву". Так ви телепат чи може сам економіст Водоканалу? Тоді і нам розкажіть і розвійте наші сумніви тільки не ла-ла-ла і "так у всьому світі" а з цифірьками.»

А ви шановний В.І. хоть раз звернулись у Водоканал і поцікавились калькуляцією чи тільки ла-ла-ла з дивана?
22. Адекватник / 9 серпня 2017, 23:33 Вставити цитату
21.светка
«
А ви шановний В.І. хоть раз звернулись у Водоканал і поцікавились калькуляцією чи тільки ла-ла-ла з дивана?»

А чому я повинен туди звертатися? І до чого тут калькуляція? У калькуляцію я вам понаписую все що завгодно, що власне завжди Водоканал і робив. До калькуляції, згідно закону, повинно бути економічне обгрунтування тарифу і його Водоканал не надав навіть депутатам. Так що то ви ла-ла-ла з дивана.
23. Адекватник / 9 серпня 2017, 23:47 Вставити цитату
16.Filon
« Народ це щось аморфне, що не піддається чіткому визначенню. І він народ, як поняття невизначене нічого хотіти не може.»

Ну чому не піддається визначенню? Народ - це натовп, зборище людей, якщо їх так можна назвати. А натовпу дав визначення Белінський «Толпа есть собрание людей, живущих по преданию и рассуждающих по авторитету...». «Предание» нам кожен раз переписують, а авторитетів створюють ящиком, то з вилами, то з косою. Так і живемо. Ну як Пушкін, ще слава богу не декомунізований, писав: "Паситесь мирные народы, Вас не разбудит чести клич, К чему стадам дары свободы, Их должно резать или стричь, Наследство их из рода в роды, Ярмо с гремушками да бич". Як ще краще скажеш.
24. Адекватник / 10 серпня 2017, 00:16 Вставити цитату
18.Filon
«Просто світосприйняття В.І. сформоване під впливом одних ідей. Моє - інших»

Саме так. Питання тільки в тім чий світогляд правильніший і куди він "виведе".
16.Filon
«Ви - проти. І ви і я частина того аморфного, що називається народ. Так за що чи за кого народ?»

Народ за того, на кого йому з ящика вкажуть. І по суті це не народ а натовп. Якщо натовп хоче стати народом, то йому требу виключити ящик і включити мізки. Хоча, по великому рахунку, питання це складне. Народ повинен бути єдиним, на відміну від навязанних стереотипів про індивідуальність думки кожного. У народа повинна бути ціль і визначені способи її досягнення. Якщо цього немає, то будь який сусанін може його завести в болото, що ми і спостерігаємо на собі. Коли народ обєднаний ціллю, то такий народ може бути непереможним. В орденах, які претендують на світове панування існує лозунг "В единстве сила". Хоча і у них не все гладко, тому і вони програють. Коли народ обєднанний то включаються інші механізми його функціонування, а саме цього бояться ті, хто претендує на звання пастухів, або так звана "активна меншість", за вашим визначенням. Тобто ті, хто діє. Як і куди він(вона) діє - значення не має. Ну по Висоцькому ще можна сказати "Настояших буйных мало, вот и нету вожаков". Але це не ті вожаки, що у гусей чи вовків. Це вожаки дефективні, для них, як казав Лейба Давидович Троцький "Цель ничто, движение все". І саме такі діячі завжди і опиняються при владі. Для ї матеріального благополуччя це добре, до пори. А от решті це вилазить боком. По моєму світогляду людині даний розум зовсім не для того, щоб вона була «успішна» паразитуючи на горі інших людей. Інший світогляд приведе до іншої точки зору. Посилання на www.youtube.com
25. Адекватник / 10 серпня 2017, 00:27 Вставити цитату
16.Filon
«Пояснюю: ось приміром для мене безвіз добре, тому що я економлю гроші на візах і їду закордон тоді, коли відбувається розпродаж квитків. Вам - він по барабану, ви я так розумію не є прихильником поїздок в Європу.»

Поясню і я приміром. Спілкувався з одним знайомим, якому робили складну операцію у Полтаві. У нього були гроші, хоч і позичені, і йому операцію зробили й успшіно. А от другому чловікові якого родичі привезли з села в операції відмовили і відправили до дому помирати, бо у нього тупо не було коштів. А про економію грошей на візах радив би розказати бабулі у якої 1000 грн. пенсія. Молодим здається що вони ніколи не будуть старими, але будуть. І жде їх ще гірша доля ніж сучасних пенсіонерів. Розумію, що світогляд нашого бувшого мера і його підлеглих дозволяв заявляти про те, що пенсіонерів треба вивезти на смітник. Але це дійсно проблема світогляду. Ну такий у людини світогляд, що ж тут такого. Історії відомі й більш крутіші світогляди. Але мій світогляд не дозволяє вважати таки людьми. Ну такий вже у мене світогляд. У нас же демократія і плюралізм думок, так я розумію.
26. Адекватник / 10 серпня 2017, 00:33 Вставити цитату
18.Filon
« не розумію чому кобеляцька міська рада витрачає сотні тисяч гривень бюджетних коштів на утримання команди в якій в основному грають полтавці»

Ну так і я цього не розумію, якщо це правда. Я, правда, не розумів і Ісипа, коли він купляв сцену, вже не памятаю за яку ціну, але на той час то булі великі гроші. Та й де поділася та сцена невідомо.
27. Адекватник / 10 серпня 2017, 00:37 Вставити цитату
16.Filon
«Не міняються і не змінюють своїх погляді лише дурні і просвітлені люди. »

У людини є призначення на цьому світі. Яке воно, то вже інше питання і тема для дискусії. Так от, коли людина змінює свої погляди і сама змінюється у відопвідності до того призначенння, то то є нормальним, а коли вона просто шарахається незнаючи чого вона хоче, так то не нормально.
28. микола козак / 10 серпня 2017, 08:20 Вставити цитату
Дивлячись на ці коментарі , доходиш висновку , що в Кобеляках мафія . яка всими силами намагається проштовхнути СВОГО у владу.Наприклад Філону і іншим добре жилося при Ісипу , мав якісь префиренції, от зараз він користцуючись своїм положенням , тисне з усієї сили на Копельця , маніпулюючи думкою громади використовуючи довірливість українців до ЗМІ.Прибічникам підвищення тарифів хочу доповісти , що всі нинішні тарифи є обдираловкою громадян , всі вони є необгрунтованими .Ми оплачуємо в тарифах все підряд , зависокі зарплати чиновників , службовий транспорт , яким чиновники катаються без діла (везуть на роботу ,на обід , з обіду , на курорти і т.д.) , подавання кави начальникам , охорону тіла і т.д , і на все це потрібні гроші , а де їх взяти , коли економіка в ямі?Подивіться на прикладі Кобеляк , які підприємства з тих , що булми в нас працюють? Затке кожного дня з Кобеляк на села їде кортеж електриків , газовиків відключати в селян електрику і газ , купа контролерів контролювати лічильники , і всим потрібно платити , а платити нічим , бо нема ппродукції від цих робочих місць - нема і грошей.Тоді давайте піднімати тарифи.А громадянам слід подумати , щоб не Філон Вам навязував кого тобрати до влади , а Ви самі обирали владу .
29. Адекватник / 10 серпня 2017, 08:25 Вставити цитату
28.микола козак
«А громадянам слід подумати , щоб не Філон Вам навязував кого тобрати до влади , а Ви самі обирали владу .»

Мисля хороша, але... треба мати чим думати. Ото головна біда.
30. Filon / 10 серпня 2017, 13:08 Вставити цитату
, щоб не Філон Вам навязував кого тобрати до влади ,
Дякую за комплімент, Миколо батьковичу. Але як кричав один із героїв фільму "Три мушкетери" - Имя, сестра, имя. Назови имя, сестра".
Будь-ласка не будьте голослівними, назвіть прізвище політика, якого я вам навязую. А головне, потрудіться і наведіть приклади публікація із цим навязуванням.
Та не це головне. Головне, що ви Миколо батьковичу, на жаль, передусім для себе, трудитися не будете. Отже, так і будете все життя писати коментарі, котрі нічого в цьому житті не змінюють.
От взяли б ви приміром і користуючись законом "Про звернення громадян" та законом "Про доступ до публічної інформації" та й пішли чи написали у «Водоканал» чи міську раду та й витребували калькуляцію тарифу, інформацію про фонд заробітної плати комунальників, ціну на електроенергію і такм далі і тому подібне. Та й написали б в "ЕХО", «КОЛОС» чи "Наше місто". І розвінчали б усі міфи. І не дали б нікому навязувати людям свою точку зору. Га, Миколо батьковичу? Чи вибачте за вираз гавкати із будки воно якось простіше? Це й Адекватника стосується і практично всіх інших дописувачів. Гая Фокса ні. Якщо він той про кого я думаю, то він трішки й діє.
До чого я веду. Не ображайтеся, але всі ваші потуги, якщо вони обмежуються виключно коментарями на сайті, нічого не варті.
Я можу й сам написати звернення і щодо тарифу і щодо зарплат і всього іншого.Але ж ви тоді голоситимете "Філон знову навязує свою думку". Так зробіть ви. Слабо?
31. Адекватник / 10 серпня 2017, 14:38 Вставити цитату
30.Filon
« чи написали у «Водоканал» чи міську раду та й витребували калькуляцію тарифу, інформацію про фонд заробітної плати комунальників, ціну на електроенергію і такм далі і тому подібне»

Ви агітуєте за новий майдан? Чому так пишу, поясню. Тому що просто так витребувати нічого не можливо, тим більше якомусь персічному Миколі. Я добре памятаю, як колись намагалися витребувати із Водоканалу економічне обгунтування тарифу. Його не витребували ні депутати, ні навіть КУР разом з АМК. У людей залишилося останнє - можливість висловити свою думку отут. Та й то їх цього останнього позбавляют.
Шановний Ігорь Миколайович , думаю , що правильно назвав , скажу замість Миколи , я особисто і не раз звертався по питанню тарифів на воду , каналізацію , про надання калькуляції до тарифів , навіть просив прикладати калькуляцію при укладанні договору на постачання холодноїводи , а також на вивезення сміття , бо там теж понаписувано чортибатьказна що .Навіть звертався за тарифи до Кобеляцького районного суду і суддя в той час Зацеркляний під різними приводами повертав мені позовну заяву , звичайно під надуманими приводами.Правду кажучи в той час калькуляцію Ви навіть в газеті друкували , хоч вона була і нереальна , -памятаю 52%природних втрат , 32% непередбачувані витрати , міняння всих коліс на КАМАЗІ і ін.То тоді хоч і дурниці , але надавали , а зараз ніяка калькуляція недоступна.В минулому році я звертався надати до договору сертифікат якості води , бо інколи з крана тече вонюча непрозора рідина , але так і не отримав.Тому думаю , що якби громадяни були впевнені , що підвищення тарифів є обгрунтованим , а для цього лише ті тарифи необхідно грамотно обрахувати і показати людям , то ніхто з нас не мав би ніяких претензій.Хіба люди не бачать , що ті що у владі жирують , а народ тарифами заганяють в жебрацтво.А для Вас особисто скажу , що Вам непотрібно приймати чиюсь сторону , Вам бажаю висвітлювати життя міста і району яким воно є.
33. Selena2017 / 10 серпня 2017, 16:19 Вставити цитату
32.василь овсієнко
« калькуляцію Ви навіть в газеті друкували »

Добре, надало підприємство газеті цифри по обгрунтуванню тарифу на воду. Але дуууже бажано, щоб Їх перевірили грамотні і незалежні економіст та бухгалтер, оприлюднили свої висновки. Бо вся публікація може перетворитися " на осиці - кислиці", папір, як кажуть, терплячий та витривалий.
І жодного такого міфу розвінчати сьогодні НЕМОЖЛИВО.
34. Filon / 10 серпня 2017, 16:57 Вставити цитату
32.василь овсієнко
«Правду кажучи в той час калькуляцію Ви навіть в газеті друкували , хоч вона була і нереальна , -памятаю 52%природних втрат , 32% непередбачувані витрати , міняння всих коліс на КАМАЗІ і ін.То тоді хоч і дурниці , але надавали , а зараз ніяка калькуляція недоступна.В минулому році я звертався надати до договору сертифікат якості води , бо інколи з крана тече вонюча непрозора рідина , але так і не отримав.Тому думаю , що якби громадяни були впевнені , що підвищення тарифів є обгрунтованим , а для цього лише ті тарифи необхідно грамотно обрахувати і показати людям , то ніхто з нас не мав би ніяких претензій.Хіба люди не бачать , що ті що у владі жирують , а народ тарифами заганяють в жебрацтво.А для Вас особисто скажу , що Вам непотрібно приймати чиюсь сторону , Вам бажаю висвітлювати життя міста і району яким воно є.»

Василь Іванович я теж памятаю ту епопею. Тоді була створена спеціальна депутатська комісія, до складу якої увійшли я, Людмила Пряхіна і ще хтось третій не памятаю прізвища. Нам надали калькуляцію. Ми добилися, щоб звідти виключили оті заміни колес і деякі інші витрати. Можливо мало зробили, але зробили.
[[ЦИТАТА|31|Адекватник|Тому що просто так витребувати нічого не можливо, тим більше якомусь персічному Миколі. Я добре памятаю, як колись намагалися витребувати із Водоканалу економічне обгунтування тарифу]
А тепер давайте без словоблудія. Перечитую ваші тези. Дивіться який із них та всього іншого написаного вами можна зробити висновок. Пересічному Миколі годі й рипатися відстоювати свої права. Адже калькуляцію йому не дадуть ніколи, всім правлять невидимі і всесильні масони, коротше, "Правди нєт,Росія продана, остался Труд за трі копєйкі" Як у тому анекдоті.
І що ж робити пересічному Миколі? Не трать куме сили та й спускайся на дно.
Натомість я пропоную Миколі і вам ворухнути булками, скористатися законом, піти й та й витребувати калькуляцію Зараз же при владі відкритий і чесний і той що за народ. Він же все вам надасть.
35. Адекватник / 10 серпня 2017, 18:27 Вставити цитату
34.Filon
«Натомість я пропоную Миколі і вам ворухнути булками, скористатися законом, піти й та й витребувати калькуляцію»

А я пропоную газеті без словоблудія піти і витребувати ту калькуляцію і зробити добре діло для громади. Хоча я вів мову не про калькуляцію, бо калькуляція - це перелік взятих економістом чи бухгалтером зі стелі витрат. Треба витребувати економічне обгрунтування тарифу, тобто тієї поки що невідомої калькуляції. І ще, без словоблудія, для вирішення усіх тих питань, які ви хочете перекласти на плечі окремо взятого Миколи, люди обирають депутатів. От депутати і повинні створити коміссію і витребувати необхідні документи, а ви в газеті надрукувати. А звалити все на Миколу і вбачати у цьому якусь гідність і демократію, так то вже щось не те. Я також памятаю ту комісію, яку ви згадуєте і те що ви щось таки добилися. Третім був Літош. І якби не настоювала на тому Пряхіна, то так би воно все й тоді заглохло. Можна зараз накотити й на Пряхіну, наприклад, що вона робила те в своїх інтересах. Мене те на цікавило, мене цікавило те, що вона реально заставляла когось щось робити і дещо їй вдавалося. Так само зараз реально щось робить Копелець і це видно. Але я вже вкотре повторю, для мене головне не в тім, що він робить, а в тім, що він не робитиме того, що робила команда Ісипа. Ну це так на мій погляд. Отут є кіно про екс мера і його вчиники, якщо буде таке про Копелця, тоді я «здамся» і скажу, що Копелець такий самий. Посилання на www.youtube.com І я переконаний, що Копелець ніколи, навіть в пяному бреду, нехай О.О вибачить таке порівняння, не додумався б будувати генделик на Братських могилах.

Змінено 10.08.2017, 18:53
36. Адекватник / 10 серпня 2017, 18:45 Вставити цитату
34.Filon
«всім правлять невидимі і всесильні масони»

Ну так навіть по оцій полемці і статтях видно, що таки так. Копелець, настільки мені відомо, не вхожий у різні ордена і клуби місцевого розливу і вже за це йому спасибі. І зокрема це й бісить місцеву "еліту", бо як же, такого не повинно бути. Але "все течет все меняется". Світ міняється. Це теж очевидно усім, крім свідомих. Так, по великому рахунку, ті хто думають що вони дивляться вперед, насправді дивляться в минуле. Це стосується й майданутих руйнівників країни за чужими сценаріями. Вони обіцяли розбудувати країну а насправді її розвалили і подалися будувати блага полякам і "прочим разным шведам". Але вже потихеньку, хай не в Кобеляках, але зявляються тверезо мислячі люди. Не всі, подібно свідомим, третій рік їдять ідеологічне дірьмо з «ящика» ще й причмокуючи при цьому. Не всі їдять його нишком, тому що так наказано. Зявляються вже нормальні люди. І хто зна, може ще й не все втрачено. Може дійсно "ще не вмерла.."
37. ivanrywa / 10 серпня 2017, 19:19 Вставити цитату
36.Адекватник
« Це стосується й майданутих руйнівників країни за чужими сценаріями.»

Отакої,чи мені здалося,чи й правда, трішки вище, саме ви мені докоряли,що мовляв я не маю обьєктивних показників (щодо тарифу),і роблю якісь не вірні припущення.А ви маєте ,якесь ,підгрунтя для таких висновків???На рахунок чужих сценаріїв.Чи все лише на основі кісельов ТВ?Хоча з ваших слів,я зрозумів,що «ящик» не дивитись,хотілося б дізнатися,можливо самому не досугі почитати,чи подивитися,те джерело на основі,якого робляться такі судження.
38. Selena2017 / 10 серпня 2017, 19:38 Вставити цитату
36.Адекватник
«але зявляються тверезо мислячі люди. »

Просвітіть: які саме думки слід вважати тверезими , спрямованими на покращення життя, можливо, це справді обнадійливо. Телевізор не дивлюся вже років вісім, колись Ольга Богомолець назвала його ПДДН - прилад для добровільної дебілізації нації. Що ж вони радять - ті люди ?
39. Адекватник / 10 серпня 2017, 19:39 Вставити цитату
37.ivanrywa
«На рахунок чужих сценаріїв.Чи все лише на основі кісельов ТВ?Хоча з ваших слів,я зрозумів,що «ящик» не дивитись,хотілося б дізнатися,можливо самому не досугі почитати,чи подивитися,те джерело на основі,якого робляться такі судження.»

Ящик не дивлюся і вам не раджу. Але мабуть вже пізно. Ваше питання настільки незвичне, що навіть не знаю що відповісти. Це якби ви запитали: з якого джерела тобі відомо, що 2х2=4. Як же був правий товарищ Ленін у свій час написавший "Нет задачи более трудной, чем объяснять очевидное, тем более объяснять это человеку который и слушать тебе не хочет". Я подумаю над тим чи давати вам ссилку на якісь матеріали. Судячи по вашій реакці ви із тих хто їсть ще й причмакує. У вашому випадку треба починати із пятого класу радянської середньої школи. Потім плавно перейти до Логіки, яку «тиран» Сталін навіщось запровадив в десятих классах СШ, мабуть щоб люди бистріше розібралися хто кому тиран чи хто кому рабинович. Потім треба перейти до історії а вже потім можна рекомендувати і якісь ссилки. Тому що щоб я вам не запропонував то ви його не поймете якщо до сих пір не зрозуміли що відбуваеється. Але така біда не у лише у вас, така біда у 99% українців. Так що для початку ось вам рецепт. Посилання на www.pseudology.org
40. Адекватник / 10 серпня 2017, 19:51 Вставити цитату
38.Selena2017
«Просвітіть: які саме думки слід вважати тверезими , спрямованими на покращення життя, можливо, це справді обнадійливо. Телевізор не дивлюся вже років вісім, колись Ольга Богомолець назвала його ПДДН - прилад для добровільної дебілізації нації. Що ж вони радять - ті люди ?»

Це ви так прикалуєтесь? Якщо ні, то раджу почати з логіки. Далі перейдете до філософії, історії, релігії. Ну як варіант можу порадити оці лекції. Посилання на www.vseminfo.ru Цей комент буде видалено, так що зробіть собі копію.
41. Selena2017 / 10 серпня 2017, 20:02 Вставити цитату
40.Адекватник
«Це ви так прикалуєтес»

Справді, до такої велетенської, озброєної немислимої ваги знаннями фігури дотягтися простому смертному ну ніяк... Тому хенде хох - здаюсь.
А ту дурню не лише копіювати, навіть дивитися не буду, сморід один.

Змінено 10.08.2017, 20:12
42. ivanrywa / 10 серпня 2017, 20:06 Вставити цитату
39.Адекватник
«Ящик не дивлюся і вам не раджу. Але мабуть вже пізно. Ваше питання настільки незвичне, що навіть не знаю що відповісти. Це якби ви запитали: з якого джерела тобі відомо, що 2х2=4. Як же був правий товарищ Ленін у свій час написавший "Нет задачи более трудной, чем объяснять очевидное, тем более объяснять это человеку который и слушать тебе не хочет". Я подумаю над тим чи давати вам ссилку на якісь матеріали. Судячи по вашій реакці ви із тих хто їсть ще й причмакує. У вашому випадку треба починати із пятого класу радянської середньої школи. Потім плавно перейти до Логіки, яку «тиран» Сталін навіщось запровадив в десятих классах СШ, мабуть щоб люди бистріше розібралися хто кому тиран чи хто кому рабинович. Потім треба перейти до історії а вже потім можна рекомендувати і якісь ссилки. Тому що щоб я вам не запропонував то ви його не поймете якщо до сих пір не зрозуміли що відбуваеється. Але така біда не у лише у вас, така біда у 99% українців. Так що для початку ось вам рецепт. Посилання на www.pseudology.org»

Ну по-перше,в моему коментарі, я не висловився ні за,ні проти,чужих сценаріїв,про які ви так ствердно писали.Просто так само,як і ви,хотів дізнатися у вас,чи маєте,якість грунтовні підтвердження,а не просто ла-ла-ла на дивані).
По-друге,я так розумію,що ви відносите себе до 1% українців,оце вже страшно.Якась уже ідеологія просліджується,був уже колись той,хто вважав себе обраним,один арієць,не весело все закінчилось.
І на завершення,я не знаю,і знати не хочу,де і при яких обставинах ви там причмакуєте,скажу так,до «ящика» і взагалі до змі відносюсь більш ніж критично.
43. Filon / 10 серпня 2017, 20:43 Вставити цитату
35.Адекватник
«А я пропоную газеті без словоблудія піти і витребувати ту калькуляцію і зробити добре діло для громади. Хоча я вів мову не про калькуляцію, бо калькуляція - це перелік взятих економістом чи бухгалтером зі стелі витрат. Треба витребувати економічне обгрунтування тарифу, тобто тієї поки що невідомої калькуляції. І ще, без словоблудія, для вирішення усіх тих питань, які ви хочете перекласти на плечі окремо взятого Миколи, люди обирають депутатів. От депутати і повинні створити коміссію і витребувати необхідні документи, а »

Та без проблем. Тільки ви та Микола тоді скажете, що Філон навязує людям свою думку. Так щоб не навязував Філон зробіть це самі. А «ЕХО» надрукує. В іншому разі можете сміливо називати мене брехуном.
Більше того ви особисто можете самі взагалі нічого не робити. Ви правильно говорити, що можете звернутися до депутата. А він згідно із законом про свій статус має першочергове право на ознайомлення і отримання всіх документів.
Але даю девять проти одного, що ніхто крім трьох депутатів навіть пальцем не поворухне, щоб зробити щось для оприлюднення як ви правильно відзначили економічного обгрунтування складової тарифу.
Ви знаєте, що мене зараз найбільше смішить у депутатському корпусі міськради? Ті ж люди, які три роки тому голосували за все, що скаже Ісип, так само зараз голосують за те, що скаже Копелець. Завтра буде Таранушич чи Шевченко, а ситуація не зміниться.
На протязі місяця, коли отримаємо із міськради відповіді на запити, знімемо сюжет. Будемо підходити до депутатів і запитувати по конкретних питаннях чи знають вони за що голосують. Думаю буде повчально.
44. Beri Mor / 10 серпня 2017, 21:18 Вставити цитату
41.Selena2017
«А ту дурню не лише копіювати, навіть дивитися не буду, сморід один. »

Це на кшталт:"Пастернака не читал,но осуждаю".
Шановні , Ви поряд з проблемою постачання води в Кобеляках , переходите на вирішення міжнародних проблем.В першу чергу я думаю потрібно вирішувати Кобеляцькі проблеми , і зокрема водопостачання .В дальнішому ця проблема ще буде збільшуватись.Згідно нового закону після установки в усих квартирах лічильників , надходження від продаж води різко знизяться.Так зараз при нормі 6 М куб на людину в місяць , люди , в кого немає лічильника переплачують приблизно вдвічі(із особистого досвіду), із-за цього ніхто в Кобеляках не може сказати скільки ж Кобелячани споживають води , а розрахунки робились з потолка.А оприлюднення калькуляції це технічне питання і водоканал повинен по вимозі споживача прикласти її до договору , як і сертифікат якості.Залишається тільки і міському голові і керівнику та спеціалістам водоканалу , депутатам , відкинути всі амбіції , провести обгрунтовані розрахунки , довести їх до жителів міста , можливо првести якісь сходки , обсудити з людьми і все буде гаразд.Ну а Івану Івановичу Дяченко і його спеціалістам забрати назад свої заяви , які подані в гарячці , і працювати на благо кобелячан
46. Адекватник / 10 серпня 2017, 23:27 Вставити цитату
41.Selena2017
«А ту дурню не лише копіювати, навіть дивитися не буду, сморід один. »

Не дивіться. Це лишній раз доводить, що ви лунного племені.
47. Адекватник / 10 серпня 2017, 23:37 Вставити цитату
42.ivanrywa
«хотів дізнатися у вас,чи маєте,якість грунтовні підтвердження,а не просто ла-ла-ла на дивані).»

Грунтовних підтверджень безліч. Почитайте книжку Бжезінського "Великая шахматная доска", вона точно не підробка Путіна. Хоча... може він Бжезинського у свій час і завербував. Фантазії у свідомих багаті.
42.ivanrywa
«що ви відносите себе до 1% українців,оце вже страшно»

Страшно те, що українці втратили розум. А колись був не 1% а всього тільки один чоловік, який стверджував що Земля кругла і що вона крутиться. 99,9999999% йому не вірили. Так що тут ніякого звязку не може бути.
42.ivanrywa
«колись той,хто вважав себе обраним,один арієць,не весело все закінчилось.»

Ну так от вивчіть біографію того "арійця", книжку його прочитайте, може трішки просвітліє. А то дійсно лише ла-ла-ла.
48. Адекватник / 10 серпня 2017, 23:40 Вставити цитату
43.Filon
«Тільки ви та Микола тоді скажете, що Філон навязує людям свою думку»

Калькуляція і обгрунтування тарифу - це документи а не думка.
43.Filon
«Ви знаєте, що мене зараз найбільше смішить у депутатському корпусі міськради? Ті ж люди, які три роки тому голосували за все, що скаже Ісип, так само зараз голосують за те, що скаже Копелець. Завтра буде Таранушич чи Шевченко, а ситуація не зміниться.»

Оце ж у цьому й "собака зарита". Залишилось тільки розгадати чому це відбувається.
49. Адекватник / 10 серпня 2017, 23:42 Вставити цитату
45.василь овсієнко
«Ви поряд з проблемою постачання води в Кобеляках , переходите на вирішення міжнародних проблем»

Саме міжнародні проблеми й породили усі наші внутрішні проблеми.
50. Адекватник / 10 серпня 2017, 23:47 Вставити цитату
44.Beri Mor
«Це на кшталт:"Пастернака не читал,но осуждаю".»

Це називається "правді в вічі колить". Їм краще дірьмо пережовувать і уявляти себе у Європі. Тому й така реакція.
51. ivanrywa / 11 серпня 2017, 08:06 Вставити цитату
47.Адекватник
«Ну так от вивчіть біографію того "арійця", книжку його прочитайте, може трішки просвітліє. А то дійсно лише ла-ла-ла.»

Я впевненний ,що оті самі 99%,зрозуміли мою аналогію,виходячи з вашого допису.З біографією давно знайомий,саме тому і провів деякі порівняння.Читаючи ваші коментарі,виникає лише одне питання,чому така освідченна,просвітленна людина,кладезь знань у багатьох сферах життя,обмежується лише коментарями,під чужими статтями.Чому ж ви не розкриваєте ,свої судження більш широкому загалу??Як прклад,десь там в неділю на площі,на сессіях місцевих рад і таке інше.Та хоча б канал на ютубі,найпростіше.Чи шо,уже все потєряно?
52. Selena2017 / 11 серпня 2017, 09:12 Вставити цитату
44.Beri Mor
«Це на кшталт:"Пастернака не читал,но осуждаю»


Сприймаю Ваш коментар як невинний жарт, не ображаюсь.
А відносно тої інформації, що я назвала дурнею, скажіть : невже Ви не бачите, не відчуваєте, не розумієте того, скільки в адекватницькому слововиверженні зверхності, злості на в все і всіх, запльованості відмінних від його понять, що їх мають інші, шкоди для ще не загартованих світоглядів молодих. Це ж справжня отрута. Навіть якщо й вивудити якусь позитивну думку, то все завершується укусами. Оце дай волю такому правити світом, жах.
53. Адекватник / 11 серпня 2017, 10:50 Вставити цитату
51.ivanrywa
«Я впевненний ,що оті самі 99%,зрозуміли мою аналогію,виходячи з вашого допису.»

Аналогію то вони, думаю, зрозуміли, ще ж не зовсім розум втратили. Ну а що далі?
51.ivanrywa
«З біографією давно знайомий,саме тому і провів деякі порівняння»

От якби ви ще й з книжкою познайомились. Думаю, при бажанні її таки можна «виловити» в інтернеті, хоча й важкувато. Якщо «виловите» і почитаєте, то задайте собі просте запитання: чому та книжка заборонена? Заодно спробуйте знайти щось подібне у Сталіна. Маю на увазі амбітні думки щодо "расширения жизненного пространства на Восток" і расову доктрину. Сталін зводив національне питання до того, що не повинно бути привілєїв ніякій нації. А Гітлер, навпаки ратував за превілеї арійцям. І він не першопроходець у цьому смислі. Почитайте Біблію і зрозумієте від кого пішла теорія расового панування. У кого Гітлер вчився і чиїм послідовником був і хто його фінансував.
54. Адекватник / 11 серпня 2017, 11:05 Вставити цитату
51.ivanrywa
«чому така освідченна,просвітленна людина,кладезь знань у багатьох сферах життя,обмежується лише коментарями,під чужими статтями.Чому ж ви не розкриваєте ,свої судження більш широкому загалу??Як прклад,десь там в неділю на площі,на сессіях місцевих рад і таке інше.Та хоча б канал на ютубі,найпростіше.Чи шо,уже все потєряно?»

Я ніде не стверджував що я освідчена і просвітлена людина. Я стверджував, що 99% українці зомбовані неуки.Ну почитайте таки Логіку і не перекручуйте. Щодо розкриття своїх суджень... Знаєте, ще Микола Реріх писав: "Познавание всегда бывало ограничено под страхом костра". Зверніть увагу, не розкриття суджень, а навіть "познавание". Почнете познавати і відчуєте це не собі. Думаю ви знаєте що відбулося із тим «диваком» який стверджував що Земля крутиться. Ну по Висоцькому це вилядає так: "Во все века провидцев, впрочем как и очевидцев во все века сжигали «люди» на кострах. Лапки в слові «люди» мої. Як написано у Висоцького - не памятаю. Так що займатися просвітництвом у фашизованій державі претендуючій на демократичну - справа невдячна. У вік інтернету у цьому немає ніякої необхідності. У кожного є доступ до інформації. І.М повинен знати будістський завіт «Невежество – корень всех зол», але він про це не дуже де говорить. На одному із зібрань він публічно говорив про те, що у нашій країні існує цензура. Може саме тому він і вибрав для себе нейтральну філософсько-світоглядну нішу, суть якої зводиться до "миросозерцания". Може це поверхневе судженя, думаю, він підправить.

Змінено 11.08.2017, 12:08
55. Адекватник / 11 серпня 2017, 11:12 Вставити цитату
52.Selena2017
«Сприймаю Ваш коментар як невинний жарт, не ображаюсь.»

Думаю, Бері Мор писав те не як невинний жарт, а щоб відобразити ваше ставлення до небажання отримувати незвичні для вас знання. І це якраз той випадок, коли можна вас звинуватити у «совковому» підході, в гіршому розумінні цього терміну.
52.Selena2017
«А відносно тої інформації, що я назвала дурнею, скажіть : невже Ви не бачите, не відчуваєте, не розумієте того, скільки в адекватницькому слововиверженні зверхності, злості на в все і всіх»

Коли ви почнете бачити те, куди ми котимося, дякуючи невігласству і небажанню людейй мислити, то, думаю, і ви такою станете. Але.... ці мої особисті вади не мають ніякого віднощення до ти тих знанть, які вам пропонувалися і які ви «отвергли» в лучших традиціях гіршого "совка", про що вам і написав Бері Мор. А ви звели його комент до жарту.
56. filon / 11 серпня 2017, 11:36 Вставити цитату
«Невежество – корень всех зол»,
Чому ж не говорю. Це - неправда.
І не просто говорю, а й пишу.
Крім того вираз "Рух - все, кінечна ціль - ніщо" є одним із постулатів буддизму. Почитайте і помедитуйте. Одразу стане легше.
Окрім того у чань-буддистів є притча.
Один монах для того, щоб досягти просвітлення, прочитав двадцять тисяч книг. І від величезної кількості отриманої інформації провалився під землю. Просвітлення він так і не досяг. Вам особисто нікого не нагадує?
Всі прочитані книги, всі цитати великих і мудрих, абсолютно нічого не змінюють ні у вашому житті, ні в житті інших людей чи суспільства взагалі.
Про те, хто і що змінює я написав у редакційній цього номера.
57. filon / 11 серпня 2017, 12:01 Вставити цитату
Крім того в чань (дзен) є класний вираз. До речі у просвітлених православних є щось схоже. Процитую на російській.
Знающий, не говорит, говорящий - не знает.
А Тютчев писав "Мысль изреченная есть ложь".
Той ще буддист був.
58. Адекватник / 11 серпня 2017, 12:03 Вставити цитату
56.filon
«Крім того вираз "Рух - все, кінечна ціль - ніщо" є одним із постулатів буддизму.»

Дякую, тепер буду знати де Лейба Давидович ідеї черпав. А може то його соплемінники порилися у будизмі так як і в біблійних писаніях? Ви над цим не думали?
56.filon
«Один монах для того, щоб досягти просвітлення, прочитав двадцять тисяч книг. І від величезної кількості отриманої інформації провалився під землю. Просвітлення він так і не досяг. Вам особисто нікого не нагадує?»

Не нагадує. Густав ле Бон, здається, писав, що для «просвітлення» достатньо прочитати десят книг. Проблема тільки в тім - яких. Щоб людство не вийшло на розуміння істин його й заплутують. Зараз, у вік інтернету, заплутують зухвало і дуже успішно.
56.filon
«Всі прочитані книги, всі цитати великих і мудрих, абсолютно нічого не змінюють ні у вашому житті, ні в житті інших людей чи суспільства взагалі.»

Не спорю. Цитатами став корстуватися виключно для того, щоб підняти авторитет написанного. Одне діло, коли я скажу щось своїми словами, а інше - коли словами відомого і мудрого. Але свідомі умудряються й тут все перекрутити й особливо мудрих заплювати.
59. Адекватник / 11 серпня 2017, 12:19 Вставити цитату
57.filon
«А Тютчев писав "Мысль изреченная есть ложь".»

Треба повний текст. Хто зна, що мав на увазі Тютчев, в якому контексті те написано. Може в тому, що мысль изрекается с определенной целью, например, одурачить человека. Тютчев - людина майже геніальна.
57.filon
«Знающий, не говорит, говорящий - не знает.»

Таке є і у китайців. Але ви ж самі собі починаєте суперчити. Користуєтесь цитатами. Прочитавши останню можна зробити висновок, що й усі статті тут написані нічого не варті, тому що "говорящий - не знает". Все це різновил талмудистика як до речі і суперечащі один одному закони. Талмудисти у такому хаосі дуже успішно ловлять "золоту рибку". Це визнавав навіть Ейнштейн десь писавший (не дослівно але суть вірна) "гений в хаосе торжествует" Дивлячиь на Україну можна підправити Ейнштейна написаши, що в Україні користуючись цим принципом торжествує і не геній а навіть посередність посвячена у ці мехінзми словоблуддя.
60. Адекватник / 11 серпня 2017, 12:30 Вставити цитату
57.filon
«А Тютчев писав "Мысль изреченная есть ложь".»

Так «випливло» і приводжу Тютчева вирваним із контексту "Был день когда Господней правды молот, Громил, дробил Ветхозаветный храм...". Це для істинних типу православних очікуючих ветхозаветного мессию. Може прийти інший мессія.
61. Beri Mor / 11 серпня 2017, 13:33 Вставити цитату
52.Selena2017
«Сприймаю Ваш коментар як невинний жарт, не ображаюсь.»

Ну і правильно робите,чого ж на правду ображатися.
52.Selena2017
«А відносно тої інформації, що я назвала дурнею, скажіть : невже Ви не бачите, не відчуваєте, не розумієте того, скільки в адекватницькому слововиверженні зверхності, злості на в все і всіх, запльованості відмінних від його понять, що їх мають інші, »

Ні,не бачу,скажу більше,я поділяю точку зору Адекватника десь на 90%.Просто він б"ється головою в бетонну стіну тупості і зомбованості нашого "піплу",тільки я не збагну-задля чого?Більш-менш думаючі люди і так все розуміють,а дурням хоч кіл на голові теши.
62. Selena2017 / 11 серпня 2017, 13:48 Вставити цитату
Що ж, повеличайтесь серед тупих та зомбованих, якщо така самооцінка Вас радує. Аби на здоров"я...
63. Адекватник / 11 серпня 2017, 13:53 Вставити цитату
61.Beri Mor
«Просто він б"ється головою в бетонну стіну тупості і зомбованості нашого "піплу",тільки я не збагну-задля чого?»

Та задля того ж піплу. Авось кому допоможе. Та й не сидіти ж склавши руки. Може онуки спасибі скажуть. Це як раз той випадок коли варто битися, усі інші випадки які тут пропонує І.М. нічого не варті. Війна ведеться на інформаційному поприщі і саме інформацією нас донищать.
64. Selena2017 / 11 серпня 2017, 14:26 Вставити цитату
Краще б ви, не тупі і не зомбовані, добре взялися за вивчення того конкретного - звідки ноги ростуть у проблеми з водою, бо це лише початок, перший дзвіночок тієї епопеї, яка вся попереду. Це б і була відчутна допомога тому самому піплу, за який так дивно розпинаєтесь. Забули вже за високоосвіченістю з чого й мова почалась. Чи вам тільки Наполеонівські перемоги до шмиги, на дрібніші не розмінюєтесь обидва ?
65. микола козак / 11 серпня 2017, 16:10 Вставити цитату
Почали ЗА ЗДРАВІЄ закінчили ЗА УПОКОЙ .Знову цитати , мудрості і інша хреновина , тільки чи буде від цієї мудистики в Кобеляках вода залишається питанням ?????
66. Адекватник / 11 серпня 2017, 16:46 Вставити цитату
64.Selena2017
«Краще б ви, не тупі і не зомбовані, добре взялися за вивчення того конкретного - звідки ноги ростуть у проблеми з водою, бо це лише початок, перший дзвіночок тієї епопеї, яка вся попереду. Це б і була відчутна допомога тому самому піплу,»

Та ніякої проблеми з водою нема. Копелець же сказав, і сказав правильно, "їм же треба чимсь народ дрочить". Війна вже приїлась, похорон поки ще не чути, давай водою подрочимо. Якщо вас цікавить фінансовоекономічний стан підприємства, так треба зробити ревізію. А то й ще простіше - поїхати у якийсь полтавський інститут, наприклад у будівельний, домовитися там пару студентів для проходження тут практики і вони напишуть для себе навіть не дипломну а курсову роботу, а вам нададуть обєктивну картину. І не треба тут нічого мудрити. А якщо мислити глобально, про майбутні баталії, так таки да, вони будуть і будуть до тих пір поки якийсь Беня не купить той водоканал. Отоді вже нарешті ви справді залишитесь без води. Бо він, або таку ціну загилить, що будете воду стаканами міряти, або викопа труби на металобрухт. Тоді вже ви й Копельця ще раз згадаєте. До речі, на моє глибоке переконання Копелець на такий крок не піде а Ісип аж побіжить.

Змінено 11.08.2017, 17:06
67. Адекватник / 11 серпня 2017, 16:56 Вставити цитату
65.микола козак
«Знову цитати , мудрості і інша хреновина»

Це все не хреновина. Неділь дві тому по Кобеляках ходили дівчатка по багатоквартирних будинках. Представлялись вони членами громадської організації по контролю за якісю води і показували ксиви дніпропетровського відділення. Вони гарно розказували про стан мереж, про необхідність вливання коштів (ну як тут дехто) і впарювали лохам фільтри. Але ксиви у них все таки були і були вони із Дніпра. Попутно вони записували прізвища і номера квартир мещканців. На мою відмову надати їм свої дані в звязку з тим, що я вбачаю у цій акції Бенін проект подачі кошерної води взамін на скупку водогонів, одна з них чисто по Фрейду випалила: Це Бенін проект для того, щоб ви не потруїлись водою. На справді, якщо вони заволодіють водою, то вони вас поступово нею і отрують. Дуже вже повільно ми вимираємо.
68. Beri Mor / 11 серпня 2017, 17:05 Вставити цитату
64.Selena2017
«Краще б ви, не тупі і не зомбовані, добре взялися за вивчення того конкретного - звідки ноги ростуть у проблеми з водою, бо це лише початок, перший дзвіночок тієї епопеї, яка вся попереду.»

Ось тому що не тупий і зомбований,я свою проблему з водою вже вирішив,хоча мені з сусідами це коштувало деяких затрат.А тому піплу який хоче все задарма,хай Бог допомагає.
69. Адекватник / 11 серпня 2017, 17:11 Вставити цитату
68.Beri Mor
«.А тому піплу який хоче все задарма,хай Бог допомагає.»

Ну не задарма а за гроші. Навіщо ж так. А ейфорія щодо «моє» і "моя хата скраю" не надовго. Вже давно побалакують, що треба встановити податок власникам колодязів і свердловин. Ще й претензії будуть предявляти за незаконну розробку надр. Власне, не це намікала і Савченко перебуваючи у Кобеляках. Так що всі ми на одному кораблі чи кориті. І врятуватися поодинці не вийде.
70. Beri Mor / 11 серпня 2017, 17:25 Вставити цитату
69.Адекватник
« Вже давно побалакують, що треба встановити податок власникам колодязів і свердловин. »

Давно пора. І ніхто не залежатиме від вибриків Копельців з Дяченками.
69.Адекватник
« Так що всі ми на одному кораблі»

Ага,тільки в декого окремі каюти.
71. Адекватник / 11 серпня 2017, 17:50 Вставити цитату
70.Beri Mor
«Давно пора. І ніхто не залежатиме від вибриків Копельців з Дяченками.»

Може воно й так, але у всьому э свої ньюанси, яких згарячу не видно. Ну наприклад, як бути з вже збудованими багатоповерхівками? Як бути підприємствам, магазинам і т.п. Та й не треба забувати що податок можуть зробити більшим від тарифу.
70.Beri Mor
«Ага,тільки в декого окремі каюти.»

Ну так каюта піде за усим Титаніком. Там також були персональні каюти. І що цікаво, люди самі туди квитки купляли, ще й чубилися за них, як зараз за громади.

Змінено 11.08.2017, 17:53
72. микола козак / 11 серпня 2017, 21:18 Вставити цитату
68.Beri Mor
«Ось тому що не тупий і зомбований,я свою проблему з водою вже вирішив,хоча мені з сусідами це коштувало деяких затрат.А тому піплу який хоче все задарма,хай Бог допомагає.»

Це ти так думаєш , що вирішив , не спіши , Що ти там колодяз чи свердловину?На надра необхідно проект , ліцензію - партизанщина не пройде.
73. микола козак / 11 серпня 2017, 21:36 Вставити цитату
Добавлю , що в Україні все , що на глибині більше 1м є корисними копалинами , за які необхідно сплачувати податки , до речі ВОДОКАНАЛ ЗА ВОДУ ПЛАТИТЬ і немалі суми так , як цегельня за глину і т.д.
74. Beri Mor / 11 серпня 2017, 22:28 Вставити цитату
72.микола козак
«партизанщина не пройде.»

Так проходить же.Зараз владою створені такі умови,що майже всі в партизанах.Хто на литовських номерах їздить,хто фіктивно розлучається заради субсидії,навіть воюють свій зі своїм заради грошей.Так що за рахунок партизанщини(в прямому й переносному сенсі) зараз люди тільки й виживають.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації