У Соколовій Балці вимагають звіту сільського голови

У Соколовій Балці вимагають звіту сільського голови

11‑го серпня у Соколовобалківській сільській раді відбувається позачергова сесія. У її ході кілька депутатів та представники громадськості вимагають публічного звіту сільської голови Світлани Калініченко. Сільський голова обіцяє підготуватися і провести громадські слухання та прозвітуватися перед громадою.

На початку сесії сільський голова Світлана Калініченко знайомить депутатів із порядком денним. Зокрема, зачитує листа, який надійшов до сільської ради 10‑го серпня. У листі, який підписали п’ять депутатів сільської ради, від сільського голови вимагають провести звіт перед громадою Соколової Балки.

— Я у травні проводила зустріч зі своїми виборцями. Звітувала про проведену роботу. Також запрошувала на цю зустріч і Світлану Миколаївну. Вона прозвітувала, відповіла на питання людей. Не знаю, що вам заважає провести зустрічі на своїх дільницях і запросити туди сільську голову? — цікавиться депутат Людмила Шажкова.

Один із місцевих громадських активістів, Іван Геращенко, наполягає, що звіт має відбутися перед усією громадою. І запевняє, що цього вимагають самі жителі Соколової Балки.

Світлана Калініченко відповідає, що від звіту перед громадою не відмовляється. Проте має взяти деякий час на підготовку.

— А ми вам питання не скажемо! Ви підготуєтесь — і будете потім брехню розказувати! — резюмує Іван Геращенко. Хоча потім сам розкриває кілька претензій до сільського голови. — Дорога у селі не зроблена! Камери обіцяли поставити — не поставили!

— Не можете далі працювати — йдіть! — дає пораду сільському голові Анатолій Кравець. (Працював сільським головою із 2010 по 2014 рік. Потім пішов з посади за власним бажанням).

Далі впродовж півгодини сторони обмінюються взаємними звинуваченнями. Анатолій Кравець та Іван Геращенко звинувачують чинного сільського голову у неспроможності керувати громадою. Світлана Калініченко натомість нагадує своєму попереднику, що чимало невирішених проблем дісталися їй у спадок від «попередників». Закінчується сесія тим, що Світлана Калініченко обіцяє призначити громадські слухання для звіту і заздалегідь повідомити громаду про дату та місце його проведення.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
22 серпня 2017, 09:11 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації