Бджоли проти меду, або Тест для депутатів

Бджоли проти меду, або Тест для депутатів

Під час чергової сесії Новосанжарської районної ради більшість депутатів відмовились виставляти на аукціон дві земельні ділянки площею 21 та 50 гектарів на території Богданівської сільської ради. І в цьому не було б нічого надзвичайного, якби про це не попрохав колег Іван Гак. Цей депутат — керівник ТОВ «Елеватор «Чиста криниця», яке є одним із претендентів на вищезазначені земельні ділянки.

У далекому 1989‑му році у Москві провели рок-фестиваль, одним із головних гасел якого було тепер уже нетлінне: «Рок проти наркотиків». Оскільки значна частина рок-музикантів явно або приховуючи вживала наркотики, у щирість цього гасла та реальність його втілення у життя публіка не повірила. І гасло потім жартома трансформували у іншу аналогію: «Бджоли проти меду». Мовляв, музиканти-наркомани не можуть виступати на фестивалі проти наркотиків, а бджоли, які зносять до своїх вуликів мед, не можуть виступати проти нього.

Але повернімось із далекої Москви 1989‑го до значно ближчих нам Нових Санжар 2017‑го року. А у цих Санжарах знайдемо сесійну залу районної ради. І побачимо там майже ідилічну картину: 99 відсотків сесійних питань цієї каденції приймаються одноголосно, без дискусій та обговорення. І можна було б захопитися злагодженістю та працьовитістю депутатів, якби не одне «але». Депутати, як працьовиті та дисципліновані бджоли, одноголосно та впевнено голосують за все, що не стосується меду. Якщо точніше — їх власного меду, на який можуть претендувати інші бджоли.

Так, 29‑го серпня під час чергової сесії з-поміж тридцяти питань (28 з них приймаються одноголосно. — Авт.) трапляються два дискусійних. Потрібно затвердити технічну документацію на дві земельні ділянки, розташовані на території Богданівської сільської ради. Держземагенство,після затвердження документації, планує виставити ділянки на аукціон, щоб потім передати в оренду переможцю. І отримувати у бюджет гроші за оренду. Бажано — великі гроші. Для держави — чим більші, тим краще.

Питання нібито не вартує виїденого яйця. Тим більше, перед цим депутати синхронно голосують за двадцять питань порядку денного (у тому числі — земельних), не обговорюючи їх. Але коли мова заходить про ділянки на території Богданівської сільської ради, у одного з депутатів виникають питання. Із свого місця підводиться депутат Іван Гак, який є керівником агропідприємства ТОВ «Елеватор «Чиста криниця». Він розповідає колегам про те, що очолюване ним підприємство багато років орендує вищезазначені земельні ділянки. І має відповідний договір із сільською радою.

— У червні до нас приїздили із Держземагенства і сказали, що ми використовуємо ділянки незаконно і їх виставлять на аукціон. Наші договори реєструвати відмовились. Тому я прохаю вас поки не давати згоду, доки ми не розберемося у ситуації.

Депутати до слів колеги прислухаються. «За» затвердження технічної документації на обидві ділянки не голосує ніхто з присутніх. У першому випадку утримуються 4, у другому — 6 депутатів, решта голосують проти. Технічну документацію не затверджують.

Таким чином рада нібито проходить своєрідний тест. Виходить, що депутати готові чесно та неупереджено голосувати стосовно усього, що не стосується їх особисто. Що ж, із 1989‑го у світі мало що змінилось. Залиште рокерам їх наркотики, бджолам — мед, а депутатам-аграріям — їх землю. І всі будуть задоволені.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
1 вересня 2017, 18:39 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Політика | Сторінка для друку

1. ukr2017 / 3 вересня 2017, 13:47 Вставити цитату
Бжоли мед, а Супрун у цьому вулику просто Трутень.Чогось іншого очікували?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації