Кобеляцькі платники податків спрямували до держбюджету майже 62 мільйони гривень

Кобеляцькі платники податків спрямували до держбюджету майже 62 мільйони гривень

— 61 мільйон 633 тисячі гривень податків і зборів надійшло до держбюджету від платників податків Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ за 8 місяців 2017 року. Сума сплачених податків платниками Кобеляцького району протягом січня-серпня 2017 року перевищує минулорічні надходження на 17,1 мільйонів гривень. Зокрема, в серпні цього року держбюджет отримав від кобеляцьких платників 9,8 мільйонів гривень, — інформує заступника начальника Кременчуцької ОДПІ, куратор Кобеляцького відділення Тетяна Вітер. — Якщо проаналізувати стан сплати в розрізі всіх податків, що надходять до держбюджету, то варто відзначити, що ПДВ залишається основним бюджетоутворюючим податковим платежем. Надходження ПДВ за підсумками січня — серпня склали 34,5 мільйони гривень. Це 56 відсотків від загальної суми, — зазначає Тетяна Вітер.

Як відзначила куратор, сталі надходження податків — це заслуга платників податків регіону, та підкреслила, що фахівці Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ і надалі будуть забезпечувати належний рівень обслуговування платників та надання сервісних послуг.

Поділитися:
13 вересня 2017, 09:12 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації