За використання кобеляцької землі платники сплатили понад 20 мільйонів гривень

За використання кобеляцької землі платники сплатили понад 20 мільйонів гривень

Ця сума плати за землю надійшла до місцевих скарбничок від землекористувачів та власників землі Кобеляцького району впродовж січня—серпня 2017 року, що на 5 мільйонів гривень більше аналогічного періоду минулого року.

З цієї суми юридичні особи — платники земельного податку збагатили казну на 16,3 мільйонів гривень, решту 4,1 мільйони гривень податку сплатили фізичні особи.

Наразі земельний податок посідає друге місце після ПДФО в наповненні бюджетів територіальних громад Кобеляцького району.

Фахівці Кременчуцької ОДПІ інформують, що, відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.


Автор: Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області
Поділитися:
10 вересня 2017, 09:27 | Регіон: Карлівка | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації