160 гектарів земель для учасників АТО

160 гектарів земель для учасників АТО

Під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Турського відбулося чергове засідання колегії.

На засіданні були присутні голова райради Світлана Горбачова, керівники структурних підрозділів РДА, представники селищної ради та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району.

До порядку денного були внесені два питання: про роботу центру надання адміністративних послуг «Альтернатива» та про дотримання земельного законодавства.

З першого питання доповідала начальник відділу надання адмінпослуг райдержадміністрації Наталія Ковбаса.

Згідно розпорядження голови РДА від 28 липня 2017 року, затверджено 55 видів послуг. Скасовані послугу видачі витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів‑геодезистів та державної реєстрації друкованого засобу масової інформації. До переліку адміністративних послуг додано нові послуги, які регламентують роботу у сфері будівництва та архітектури. А саме: видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки; видача містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки; видача паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності; видача висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та розширений перелік послуг у сфері реєстрації прав на нерухоме майно.

За 2014 рік було надано 1025 послуг, 2015 — 7849 послуг, 2016 — 8105 послуг. Станом на 30 серпня 2017 року вже надано 3640 послуг.

Відділ Головного управління Держгеокадастру в Царичанському районі надає 1877 послуг. Найбільшим попитом користуються послуги видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (319 послуг); надання відомостей з державного земельного кадастру (586 послуг); державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з державного земельного кадастру (560 послуг).

Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних, фізичних осіб-підприємців Царичанської райдержадміністрації надає 1300 послуг. З них найбільш поширені послуги з державної реєстрації іншого речового права на нерухоме майно (683 послуги) та державна реєстрація права власності на нерухоме майно (537 послуг).

Сектор Головного управління державної міграційної служби району надає 296 послуг. Найбільшим попитом користуються послуги з вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку (245 послуг) та видача посвідчення батьків і дітей з багатодітної сім’ї (84 послуги).

Максимальний термін надання адмінпослуг — 30 днів. Фактично середній строк коливається від 3 до 10 днів.

Друге питання порядку денного колегії висвітлила державний кадастровий реєстратор відділу в Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Наталія Ляш. Вона перелічила завдання і функції відділу та повідомила, що відділ Держгеокадастру у зв’язку з реформуванням галузі перебуває в стадії ліквідації як юридична особа публічного права. Крім того, Наталія Ляш повідомила, що, відповідно до статті 134 Земельного Кодексу України, земельні ділянки державної та комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства (крім тих, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна) передаються в оренду виключно через земельні торги (аукціони). Державний контроль за використанням та охороною земель усіх категорій та форм власності має здійснювати виключно Держгеокадастр та його територіальні органи.

— Одним з пріоритетних завдань органів Держгеокадастру на сьогодні є питання забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів сімей загиблих. Розробником документації за бюджетні кошти для учасників АТО є землевпорядна організація ТОВ «Теразем», — повідомила Ляш. — З січня 2015 року надано 392 дозволи на розробку проектів відведення земельних ділянок, з них — 354 накази ГУ Держгеокадастру та 38 рішень органів місцевого самоврядування. На сьогодні на території району зарезервовано 160 гектарів земель для передачі у власність учасникам АТО.


Автор: Олена Маренич
Поділитися:
10 вересня 2017, 12:32 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

1. ИВЕН / 10 вересня 2017, 21:56 Вставити цитату
На сьогодні на території району зарезервовано 160 гектарів земель для передачі у власність учасникам АТО.

P.S. Це у Царичанці ЗАРЕЗЕРВУВАЛИ прошу редакцію надрукувати відповідь КОБЕЛЯЦЬКИХ ЧИНОВНИКІВ---скільки вони зарезервували-а то кажуть- що АТОшникам з кобеляцькою пропискою-не надали жодного гектара

можливий варіант(на Дніпропетровщині ВИННИХ ЧИНУШ просто попрохали написати ЗАЯВИ ПРО ДОБРОВІЛЬНЙ ПРИЗОВ В АТО

і що ви думаєте---жеден-кому було ЗАПРОПОНОВАНО---НЕ ВІДМОВИВСЯ-----НАПИСАВ ТАКУ ЗАЯВУ.....

НУ ЩО Ж----ПОЧЕКАЄМО-авось і Кобеляцькі ЧИНУШІ ЗАБАЖАЮТЬ ПОСЛУЖИТИ ВІТЧИЗНІ.......

ЧИНУШІ---чекаємо відповіді через об1єктивну газету ЄХО....
2. Адекватник / 11 вересня 2017, 07:55 Вставити цитату
"...надає 296 послуг. Найбільшим попитом користуються послуги з вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку (245 послуг) та видача посвідчення батьків і дітей з багатодітної сім’ї (84 послуги)." Да уж! Совкова пропаганда спочиває. Канєшно, ну дуже важливі справи робляться. Це вам не в космос злітати, не вугілля накопати, не молока надоїти і навіть не металолому зібрати піонерами.
3. ivanrywa / 11 вересня 2017, 08:23 Вставити цитату
1.ИВЕН
«а то кажуть- що АТОшникам з кобеляцькою пропискою-не надали жодного гектара
»

А хто каже????!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації