Обвинувачення щодо керівника та пастора громадської організації направлено до суду

Обвинувачення щодо керівника та пастора громадської організації направлено до суду

Прокуратура Полтавщини затвердила та направила до Київського районного суду Полтави для розгляду по суті обвинувальний акт за фактом незаконного позбавлення волі людей. Керівник громадської організації та особа, яка проводила в приміщенні організації релігійні обряди, обвинувачуються за ч. 2 ст. 146 КК України, тобто у незаконному позбавленні волі, вчиненому щодо двох та більше осіб, за попередньою змовою групою осіб, здійснюваному протягом тривалого часу. Окрім цього, керівника ГО судитимуть за ч. 3 ст. 357 КК України (незаконне заволодіння паспортом), а пастора – за ч. 1 ст. 345 КК України (погроза насильством щодо працівників правоохоронного органу у зв'язку з виконанням цими працівниками службових обов'язків), повідомив прокурор відділу прокуратури області Ярослав Толмачев.

«Під час першочергових слідчих дій правоохоронці виявили у будинку понад 40 людей, половина з яких зазначили, що знаходились тут не за власним бажанням. Проте під час подальшого розслідування більшість змінила своє ставлення і не висловлювала претензій ні до громадської організації, ні до її керівництва», - сказав прокурор.

Незважаючи на це, в обвинувальному акті прокуратура акцентує увагу на наявні підстави, передбачені ст. 96-3 КК України, для застосування до громадської організації заходів кримінально-правового характеру, визначених ст. 96-6 КК України (види заходів кримінально-правового характеру, що застосовуються до юридичних осіб).

Нагадаємо, обшуки в одному з будинків Полтави, де розміщується громадська організація, яка нібито займалася реабілітацією алко та наркозалежних, були проведені працівниками прокуратури Полтавської області спільно зі співробітниками поліції у квітні 2017 року.


Автор: Прес-служба прокуратури Полтавської області
Поділитися:
13 вересня 2017, 11:31 | Регіон: Полтава | Категорія: Кримінал | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації