Не йди до ріелторів, користуйся пошуковиком

Не йди до ріелторів, користуйся пошуковиком

Навчальний рік щойно розпочався і більшість студентів зіштовхнулись із новою проблемою: пошуком житла. Звичайно, що кожен бажає, аби житло було недорогим, знаходилось поруч зі станцією метро або навіть навчальним закладом. Чимало сімей задаються ціллю придбати квартиру своїм дітям, щоб протягом їх п’ятирічного навчання не платити щомісяця кошти за житло іншим людям. Ця ж проблема є головною для багатьох молодих людей і новостворених сімей. Житло потрібне всім. І кожен бажає купити квартиру в Києві, Одесі, Миколаєві чи Кобеляках на якомога вигідніших умовах.

 

Коли допомога надається 24 години на добу

На сьогоднішній день найбільш розповсюдженим способом пошуку нерухомості для придбання чи оренди є послуги ріелторських агентств. Та відомо чимало фактів, коли такі установи ведуть дуже нечесну політику по відношенню до своїх клієнтів. У одних випадках працівники агентств розповідають про ідеальні умови в квартирі. А коли клієнт зустрічається з власником, щоб оглянути помешкання, то виявляється зовсім інша картина. При цьому ріелтори тільки здвигують плечима і пояснюють, що виконали всі умови договору і що для кожної людини поняття зручностей і ремонту різні. А відстань до метро кожен долає за неоднаковий проміжок часу, оскільки ходе з різною швидкістю. Іншиі ріелтори дають неіснуючі адреси. А потім банально не беруть слухавку. Звичайно, що за такими принципами працюють не всі агентства. Можливо, навіть одиниці. Але потенційний клієнт, який хоче придбати чи взяти в оренду житло, не бажає зустрітись із подібними безвідповідальними ріелторами. Тому як можна вийти із такої ситуації?

Для цього потрібно скористатись послугами сервісу пошуку нерухомості R24.ua. Цей сервіс має чимало переваг над собі подібними, оскільки поєднує в собі інформацію десятків різноманітних сайтів, які займаються нерухомістю. На інтернет-ресурсі https://r24.ua/uk/ кожен може знайти для себе корисну і важливу інформацію, не залежно від того, клієнту потрібно придбати приміщення або орендувати його на добу. До речі, для останніх є прекрасна пропозиція. Після вибору потрібної квартири чи будинку, клієнт може забронювати нерухомість. 

Відповідальні агентства й портали, що працюють у сфері продажу й оренди нерухомості, також можуть розміщувати на R24.ua свої оголошення.

Уявіть, на інтернет-ресурсі можна знайти житло в більшості міст нашої держави. Особливо R24.ua зацікавить киян та всіх, хто бажає оселитись в столиці. Клієнтам пропонується більше 170 тисяч варіантів квартир та 14 тисяч будинків, які виставлені на продаж, 15 тисяч пропозицій щодо оренди. Тобто, вибрати точно буде з чого.

Отож, якщо вам потрібно придбати житло або орендувати офіс, обов’язково зверніться за допомогою до сервісу пошуку нерухомості R24.ua. Задоволеним залишиться і студент, і підприємець.


Автор: Євген Олександров
Поділитися:
14 вересня 2017, 14:55 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації