На засіданні координаційного комітету розглянуто питання молодіжного безробіття

На засіданні координаційного комітету розглянуто питання молодіжного безробіття

13 вересня відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови Кобеляцької районної державної адміністрації Жанни Шевцової за участю заступника директора  Кобеляцького районного центру зайнятості Людмили Воронової, представників відділу освіти, ДПТНЗ “Професійний аграрний ліцей”, Кобеляцької спеціальної загальноосвітньої школи інтернат та служби у справах дітей райдержадміністрації.

На засіданні координаційного комітету розглядалися питання молодіжного безробіття, підвищення зайнятості молоді, сприяння у працевлаштуванні випускників загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та вищих закладів освіти, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, в тому числі неповнолітніх осіб.

Крім цього, згідно порядку денного, велика увага приділялася розгляду питання щодо ефективність діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та  стану зайнятості в агроформуваннях Кобеляцького району.

Після заслуховування виступів присутніх членів координаційного комітету, Жанна Шевцова наголосила на необхідності координації зусиль органів  влади, служби зайнятості, роботодавців та профспілок щодо пошуку шляхів підвищення рівня працевлаштування соціально незахищених верств населення, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведення активної інформаційно-роз'яснювальної роботи з роботодавцями щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.


Автор: Прес-служба Кобеляцької РДА
Поділитися:
14 вересня 2017, 15:13 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації