Щоб відпочити із комфортом

Щоб відпочити із комфортом

Реалії сучасного світу є такими, що дозволяють величезній кількості людей працювати не виходячи за межі свого будинку чи квартири. Крім того представники деяких професій мають можливість навіть відпочивати на своєму робочому місці. Наприклад ,ті ж копірайтери чи працівники ІТ-сфери виконавши завдання можуть миттєво переключитися на іншу діяльність, в тому числі і на відпочиник. Тому сучасні дивани ніби спеціально вигадані для таких людей.

В принципі історія повторюється. Колись дуже давно в древньому Римі патриції більшу частину свого життя проводили саме на диванах. На них вони і спали, і їли і займалися іншими приємними речами. Щоправда древньоримські дивани дещо відрізнялися від свчасних. І виготовляли їх із мармуру та інших твердих матеріалів.

На Сході, дивани, навпаки, були мякими і низькими. Але теж служили для схожої мети – поєднати відпочинок із тим, що називається роботою. Диван був своєрідним символом тих, людей, хто досяг успіху і може нікуди не поспішати та суміщати процеси відпочинку і заробляння грошей.

Сучасні дивани звичайно не дуже схожі на всі оті кліне чи трикніії. Вони більш нагадують кушетки та канапе. Та принцип не змінився, дивани, як і раніше приваблюють людей успішних, самодостатніх, тих, хто все встигає, може і заробляти і відпочивати. Звичайно, зараз, вони стали набагато функціональнішими аніж в часи Середньовіччя. Деякі дивани пропонують навіть із вмонтованими в них телевізорами та іншими гаджетами.

Продукція від Vika-Store в своїй масовій серії не передбачає таких витребеньок, як телевізори, компютери та мікрохвильові печі. Дивани від цього виробника і продавця більш прості. Вони розраховані на українського споживача, який ще «з жиру» не божеволіє. Хоча можливо за чиїсь гроші можливе виготовлення і ексклюзивної моделі дивану.

Та все ж у більшості своїй дивани, які можна замовити в інтернет-магазині відзначаються своєю комфортністю і доступною ціною. Вони не обов’язково мають бути шкіряними. Існує чимало матеріалів, які будучи дешевшими, гарантують довговічну службу на благо свого власника.

Важливим моментом є те, що в магазині можна придбати і так звані ортопедичні дивани. Для сучасних людей, які буквально живуть на диванах необхідно, щоб вони максимально не шкодили організму. Виробники врахували і цей нюанс. Та все ж головне у «віхівських» диванах їх висока якість і цілком доступна ціна.


Автор: Степан Луговий
Поділитися:
15 вересня 2017, 10:30 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації