Депутати Полтавської міськради прохають заборонити «гей-паради»

Депутати Полтавської міськради прохають заборонити «гей-паради»

Депутати підтримали звернення представників християнських церков з приводу необхідності захисту інституту традиційної сім’ї

На 12-й сесії Полтавської міськради депутати розглянули проект рішення «Про звернення до Президента України. Кабінету Міністрів України і міністрів, Верховної Ради України і народних депутатів України, Ради національної безпеки та оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні». Звернення підготував голова ГО «Місія Милосердя й Справедливості» Олександр Храпач, від імені керівників християнських церков різних конфесій Полтавської області та Полтави. Під зверненням підписалися наступні служителі церков:

 • Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір;
 • Єпископ Церков Християн віри Євангельської — п’ятидесятників Полтави та Полтавської області Степан Павлусь;
 • Голова Полтавського обласного об’єднання церков Євангельських християн баптистів Олег Овсій;
 • Настоятель Парафії воздвиження Хреста Господнього О.Лукаш;
 • Настоятель греко-католицької парафії Пресвятої Трійці у Полтаві Юрій Кролевський;
 • Єпископ об’єднання церков «Світло життя» в Полтавській області Дмитро Лаптєв;
 • Єпископ Союзу вільних церков Християн Євангельської Віри Церква «Христос для всіх» Андрій Зібров.

У преамбулі до цього рішення йдеться про те, що у ст. 23 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права зазначено, що сім’я як союз чоловіка й жінки є природним і основним осередком суспільства та має право на захист з боку суспільства і держави. Також згідно із ст. 51 Конституції України сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Підписанти вважають, що в країні є багато проблем сім’ї: сирітство, діти-інваліди, матері-одиначки, неповні сім’ї тощо. Разом з тим держава надає пріоритетну увагу проблемі дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Окрім цього у прийнятому зверненні Полтавської міськради є низка прохань до органів центральної влади:

 • вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та з інших законів, законопроектів та урядових документів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження;
 • не допустити ухвалення ЗУ «Про цивільне партнерство»;
 • виключити з регуляторних правових актів у освітній сфері та з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання гендерних стереотипів»;
 • заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі в формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо. Ухвалити ЗУ «Про заборону пропаганди гомосексуалізму»;
 • зупинити процес внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів в частині викривлення дефініцій сім’ї, шлюбу, батьківська, материнства й дитинства.

Після нетривалого обговорення депутати більшістю голосів підтримали звернення. Окрім 4 відсутніх депутатів: Дмитра Батигіна, Ліліани Бєлашової, Володимира Левченка та Ігоря Окіпнюка, не проголосували за рішення депутати Віталій Павлій та Андрій Соколов. Перший із них під час розгляду проекту рішення говорив, що він підтримує інститут сім’ї, але вважає, що це не компетенція міської ради. Такої ж думки на депутатській комісії був і Андрій Матковський, але вже в день голосування підтримав це рішення.

Нагадаємо, що 14 липня відповідне звернення прийняла й Полтавська обласна рада.


Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»
Поділитися:
18 вересня 2017, 15:32 | Регіон: Полтава | Категорія: Політика | Сторінка для друку1. don / 19 вересня 2017, 13:47 Вставити цитату
треба заборонити, бо половина редакції поїде. ні роботи ні діла
2. Адекватник / 19 вересня 2017, 15:58 Вставити цитату
Прикольно! Жидівські єпископи жаліються жидівській владі на жидівських промоутерів трансгендерної рівності. Прям якась боротьба нанайських хлопчиків, чи то для відволікання, чи то для розваги двоногої гойчатини.
3. професор / 19 вересня 2017, 21:07 Вставити цитату
А я аплодую стоячи міськраді. Наскільки мені відомо - в Україні це перше звернення. Молодці!
4. Адекватник / 19 вересня 2017, 23:29 Вставити цитату
3.професор
«А я аплодую стоячи міськраді. »

Аплодувати можна було депутатам, якби вони самі це звернення прийняли. В данному ж випадку, це не що інше як піар іудохристиянства. Очевидно ж, що ніхто тих депутів не послуха. Для чого вони туди приплели попів? Тіпа для вагомості, для авторитету, чи, мовляв, не самі ми "а токмо волея пославшея мя...". Приймали б самі по собі. Хіба у нас тільки попи стражі моральності? Депутати не такі? І народ не такий? Одні попи правильні? Трансгендерність - це глобальна політика і ніхто гейпарадів на законодавчому рівні не відмінить. Ну це ж повинно бути очевидним. Наїзжають навіт на Путіна, коли він виступав проти пропаганди гомосексуаізму. А тут якась Україна, повністю контрольована США буде щось тявкати. Отже депутатський хід не що інше як піар і себе любимих і іудохристиянства. І перше й друге потрібно іудейській мафії. Депутати вже схвачені, треба їх і на другий термін пропихать, тепер вже на хвилі не боротьби з пандой а боротьби з гоміками. А іудохристиянство - це давнішній інтсрумент ідеологічного рабства на користь іудеїв. От і вся казка про те звернення.

Змінено 20.09.2017, 06:30
5. ИВЕН / 20 вересня 2017, 08:26 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Аплодувати можна було депутатам, якби вони -------

(п і дараси)-прийняли рішення(звернення)про недопустимість зубожіння населення-про виконування норм (прописаних в КОНСТИТУЦІЇ) ПРО БЕЗПЛАТНУ МЕДИЦИНУ І ОСВІТУ-----А вони-з про СЕКС---не депутати -а ДЕБІЛИ.....

ВСЯ ЦЯ мразь призвана відволікати МАСИ від сьогоденних проблем...
6. Dana77 / 20 вересня 2017, 08:35 Вставити цитату
ИВЕН молодець, абсолютно вірна думка.
7. Адекватник / 20 вересня 2017, 12:51 Вставити цитату
6.Dana77
«ИВЕН молодець, абсолютно вірна думка.»

Думка вірна! Але ж такого вони не приймуть, бо їх більше не пустят до корита.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації