Нардепи встановили рекорд з неголосування

Нардепи встановили рекорд з неголосування

Комітете виборців України повідомив, що протягом цього місяця один депутат в середньому взяв участь в чверті голосувань, що є найнижчим показником за 2017 рік.

Для порівняння: у липні один депутат брав участь в середньому в 48% голосувань Ради, у червні — 55%, у травні — 49%, у квітні — 45%, у березні — 54%, у лютому — 51%, у січні — 50%.

Як повідомляє комітет, усього у вересні регулярно голосували (більш ніж в половині випадків) тільки 60–80 депутатів.

«353 народних депутати пропустили половину і більше голосувань у вересні (тобто, не натискали «за», «проти» або «утримався»). З них 46 пропустили більше 90% голосувань. Вони або були відсутні на робочому місці, або свідомо не голосували», — розповідають у Комітеті виборців.

За даними організації, у ВР є також 19 депутатів, які не проголосували ні разу за місяць. З них 6 з групи «Відродження» (Барвіненко, Бондар, Пресман, Кацуба, Писаренко, Шкіря), 6 позафракційних (Жеваго, Мураєв, Клюєв, Костянтинівський, Онищенко, Ярош), 5 членів Опоблока (Ларін, Шенцев, Звягільський, Бакулін, Рабинович), двоє з БПП (Кривохатько і Чепинога), — наголошується в повідомленні.

Усього у вересні відбулося 933 голосування, 856 з яких стосувалися поправок до законопроекту №6232 щодо судової реформи.

Поділитися:
29 вересня 2017, 11:24 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації