НБУ спростив валютні перекази за кордон

НБУ спростив валютні перекази за кордон

НБУ спростив для банків аналіз операцій клієнтів при покупці ними і перерахування за кордон валюти.

Національний банк України (НБУ) спростив для банків аналіз операцій клієнтів - юридичних і фізичних осіб - при покупці ними і перерахування за кордон валюти.

Згідно з ним, клієнтам більше не потрібно представляти в банк скан-копії документів для аналізу своїх операцій. Не потрібно надання виписок і копій документів-підстав для операцій, крім рішення емітента про виплату дивідендів іноземному інвестору.

Також більше не потрібні висновки по кожному договору, анкети клієнтів і інші документи про вжиті банком заходи для перевірки інформації про фінансові операції.

"Скасування вимоги надавати скан-копії документів звільнить значні матеріальні і технічні ресурси банківських установ і сприятиме ефективному, ризик-орієнтованого підходу банків до здійснення аналізу фінансових операцій клієнтів", - відзначає НБУ.


Автор: «Деньги.ua»
Поділитися:
6 жовтня 2017, 16:07 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації